Voor de Belgjes die on a budget willen travellen a thread starting now.
First of all, ver betekend niet persee duur. Ik ben naar LA gevolgen heen en terug voor 350 euro en naar Australie voor 740 euro. Terwijl dat mensen denken dat deze prijzen vast liggen rond de 1300 euro ofzo. NIET DUS
Vliegtuigtickets: Even een paar tips. Je kan niet alleen naar polen vliegen voor 44 cent neen. Vlieg naar new york voor 200 euro.
- Boek je tickets nooit in het weekend. Dan zijn de meeste mensen thuis dus vliegtuigmaatschappijen verhogen hun prijzen dan.
Boek je tickets liefst op een dinsdag of woensdagavond. Volgens maatschappijen zijn dit dit drukkere dagen in het begin van de week waar dus mensen niet echt de behoefte hebben om te reizen. Dit is ook de start van een nieuwe prijzenweek.
Deze prijzenweek start dus vanaf dinsdagavond. VB disndagavonden komt een ticket naar LA binnen voor 350 euro. Woensdag is dit ticket 380 euro. Tegen zaterdag tot 3x zo duur.
Boek je tickets altijd via een website dat andere websites gaat controleren. VB momondo.be deze website zoekt de site voor jou op met de goedkoopste vliegprijs zo heb ik ooit goedkoop tickets voor Ijsland gekocht op een italiaanse site.
Lowcost betekend niet persee LOW COST.
Lowcost maatschappijen zoals wowair, easyjet of ryanair rekenen soms 50 euro per bagage.
VOORBEELD. Ticket WOWAIR: LA - Brussel 400 euro. + €50 ingechekte bagage. + 35 euro ruimbagage. + 10 euro eten aanboord geen inflight movies...
United Airlines: 500 euro inclusief je bagage, eten drinken a volonte en in flight entertainment.
Opgepast belgjes BRUSSELS AIRPORT IS DUUR SOMS.
Bekijk voor vluchten vanuit Amsterdam, Parijs, Dusseldorf of Keulen voor intercontinentale vluchten. Amsterdam is vaak de beste optie
Zo kostte een ticket naar australie vanuit brussel 1000 euro en vanuit amsterdam 740 euro.
Voor verre vluchten heb geen bang voor een paar keer over te stappen. Naar australie ben ik 2x overgestapt in china. Niet echt leuk maar je betaald ook super weinig.
, als belg heb je een voordeel dat je veel landen visumvrij kan bezoeken. België staat samen met Nederland in de top 5 van sterkste paspoorten ter wereld. Heb dus geen stress voor vliegen buiten Europa. Meestal geen visum nodig. Soms wel iets als Electronic Travel autorisation
Als laatste voor verblijf moet je oppassen. Airbnb’s zijn soms goedkoop maar dan heb je nog geen eten. Via trivago of booking.com kan je regelmatig superdeals vinden die goedkoper zijn dan airbnb’s en dan heb je eten inbegrepen
TIP VOOR ALS JE IN AMERIKA WILT RONDVLIEGEN!! VLIEG STANDBY!!!!
In amerika nemen mensen het vliegtuig alsof ze de trein nemenW voor $75 kan je een standby ticket kopen en zetten ze je op de 1st mogelijke vlucht naar eenderwelke bestemming binnen de VS.
HAWAI IS BINNEN DE VS. Zit je toevallig in LA en wil je naar hawai. Ga naar de United Airlines balie en vraag voor standby tix. Vliegtuigen zitten nooit vol er komt altijd wel iemand niet opdagen dus 9,9/10 heb je een stoeltje. (Je zou dan wel met enkel handbagage moeten reizen.
Wil je met een groep reizen van 6 personen. Expedia.be geeft goeie pakketjes weg. Vlucht incl hotel. Zo heb ik een eindejaarsreis kunnen regelen voor mijn klas naar Amerika ipv het fort van Breendonk. Voor 560 euro pp een week lang incl hotel en vliegtuig.
ALS LAATSTE het maakt niet zozeer uit hoelang je op voorhand boekt. Soms is 60 dagen op voorhand het beste maar maakt niet al te veel uit. Goedkoopste blijft altijd met enkel handbagage. En op de goeie moment boeken.
Share this Scrolly Tale with your friends.
A Scrolly Tale is a new way to read Twitter threads with a more visually immersive experience.
Discover more beautiful Scrolly Tales like this.
