My Authors
Read all threads
"Kuran'da, Mısır'da sözü edilen sihir, günümüzde bir hayli yaklaştığımız ileri derece teknolojiydi."
29 Eylül 2018

Bunu Twitter hesabımı kapatmadan önce aşağıdaki konuya cevap olarak yazmıştım. Hesabı kapattığım için silinmiş.
Image
"Sihirbazları imana getiren Musa'nın (as) asasının, onların aslında var olmayan, varmış gibi görünen (bir çeşit hologram olabilir) yılanlarını yutmasıydı. Eski zamanlarda sihir dedikleri bilgilerin ileri teknolojiyle elde edilmemiş olduğunu kim kesin söyleyebilir?"
29 Eylül 2018 Image
"Korkum o ki, reisin de bir proje olduğunu anladığımızda, yapabilecek bir şey kalmamış olacak."
10 Nisan 2018 Image
Danışıklı dövüş! Şeytanilerin hem bize hem dünya toplumlarına kurdukları en büyük tuzak!

#Demokrasi
#Particilik
#Partiler
#CHP
#AKP
#MHP
#Cemaatçilik
#İdeoloji

07 Temmuz 2019 Image
"Ülkede adalet yok.
Partiler birbirine düşman değil.
Yaptıkları danışıklı dövüş.
Halkı aldatıyorlar.
Hepsi birbirinin aynı.
Tamamı kukla.
Bu sistemi bize kurgulayanlar, aynı zamanda bunları oynatanlar."

16 Haziran 2019
Image
"Zaten danışıklı dövüş. Şu parti iyi, şu kötü diye bir şey yok. Temelli çöküşten kaçılamaz hale gelinceye kadar milleti böyle oyalayacaklar."
30 Mart 2019 Image
"AKP'yle CHP'nin danışıklı dövüş yaptığından şüpheleniyorum. CHP numaradan AKP'den nefret ediyormuş gibi yapıp AKP'ye oyları artırıyor, AKP de oyları toplayıp CHP'nin istediği kanunları çıkarıyor."
12 Temmuz 2018 Image
"Bu DECCALCİK!
Asıl DECCAL bunu gösterip kendini gizliyor.
Bir de DECCALCİKCİK'ler var.
Onlar da aramızda geziyor.!.."

13 Ağustos 2016
Image
1- Fetöden bin kat daha tehlikelisini söyleyeyim mi? Çok kötü bir nesil geliyor. Canını seven kaçsın! (Devlete ve halka uyarımdır.)
23 Aralık 2016 Image
2- Peygamberler aracılığıyla söylenmiş ve kitaplarda zikredilmiş hiçbir söz yoktur ki zamanı gelip gerçekleşmesin.
23 Aralık 2016 Image
3- "Muhakkak ki Sen onları bırakırsan kullarını yoldan saptırırlar ve ahlaksız kafirden başkasını da doğurmazlar."
--- Nûh 27 ---
23 Aralık 2016 Image
4- Uyardığım belalar başınıza geldiğinde bakıp da bu adam söylemişti diyecek feysbukunuz, tivitırınız olmayacak.
23 Aralık 2016 Image
Bu sosyal medya denilen çukurun insanların zihnini köleliğe ve yöneticilerin tanrılığına alıştırmanın araçlarından biri olduğunu düşünüyorum. Bakıyoruz adaletsizliğe uğramış, haksızlık ve zulüm görmüş mağdurlar yöneticilere yalvarıyor. Onlarsa hiçbirini duymuyor, cevap vermiyor. Image
"Bunlar ortak değerlerimizi çarpıtma ve düşmanlaştırma faaliyetleri. Hollywood Rumi diye film yapıyor. Niye? Sevdiğinden mi? Akıl var mantık var. Fakat maalesef Hollywood'un Çağrı filminin İslam'ı övgü amaçlı olduğunu sanan bu insanlara bunu anlatmak zor."
29 Mayıs 2019 Image
"Hollywood, yeryüzünün ortak bilinç alanına veri (bilgi akışı) zerk edilen yerdir, ki bu genellikle zehirlidir. Filmlerin belirli bir zaman ve kesin belirli bir düzen içerisinde dünya genelinde dağıtılarak +
30 Eylül 2018
Image
+ aynı şekilde yayınlanıp ortak bilinç alanımıza veri zerk edilen yer. Böylece doğru bir (zam)anda ve dünyanın belli yerlerinde eşzamanlı olarak ortak duygular ortaya çıkıp bir (güncel) konu baş göstersin. İşte Hollywood bu!"
36:31-37:15 Image
Ne uyanıkça bir kurgu!
Aslında anlaması da oKadar basit.

↗️Ülkeyi #Demokrasi çatısı altında birleştir
↗️Birleştirdiklerini siyaset ve ideoloji adı altında gruplara böl
↗️Kendi aralarında çatışsınlar fakat demokrasiye kimse dokunamasın
↗️Tüm geleneksel birikimlerini yok saysınlar Image
"Şimdi bu her halleriyle birbirine zıt gibi görünenler de dahil tüm #siyaset'çilerin bir araya geldiği tek ortak nokta #demokrasi savunuculuğu! Buradaki mantığı kim açıklayabilir?"

22 Mayıs 2019 Image
Videonun tamamını izleyin ve iyi dinleyin.

Nurettin Veren şimdi nerede?

Neden hiçbir haber kanalında yer almıyor?

Neden devlet yöneticilerine ulaşamadı?

Bu durumda devlet yöneticilerinin ve medyanın hatta siyasetçilerin tamamı şüpheli değil mi?
Image
"Bugün Türkiye'de hiçbir siyasetçiye peşin peşin güvenmemek lazım. Her türlü oyunu oynuyor olabilir. (Hatta sonrasında da güvenmemek lazım. Oyununu uzun vadeli oynuyor da olabilir.)"

08 Nisan 2019 Image
"Üniversitelere siyasetçilerin adının verildiği bir ülkenin önü karanlıktır."

23 Şubat 2019 Image
"Ben bugünkü şartlarda hiçbir dürüst insanın siyasete meyledeceğini sanmıyorum. Çok saf ya da gözünü karartmış bir idealist olması dışında. O da zaten bu hengamede asla kendine yer açamaz."

30 Aralık 2018 Image
"Siyasi tercih diye bir şey yok. Hepsi göz boyama, algı, zihin yönlendirme ve şekillendirme. Gerçi bunu bir siyasetçiye nasıl anlatırım bilmiyorum."

11 Kasım 2018 Image
"Size bugüne kadar #Türkiye'de ne bir #siyasetçi'nin, ne bir #okumuş'un, ne bir #akademisyen'in, ne de bir #sanatçı'nın söylediği bir şey söyleyeyim: #SokakHayvanları'nın sayısını artırmak #HayvanSevgisi değildir. Olsa olsa #istismar'ın devamını ve artmasını istemektir." Image
"Oyunu iyi tutturdular. Siyasette CHP'yle korkutup AKP'yle daha kötüsünü yapıyorlar, STK'larda mor çatıyla korkutup kademle daha kötüsünü yapıyorlar. Hepsi de bir merkezden."

4 Ağustos 2019
Image
"Tüm dünya ülkelerini ve toplumlarını eşzamanlı olarak değiştirip şekillendiriyorlar! Kim? Şeytanın uşakları! Bizde bunu anlayacak bir tane akademisyen, okumuş, siyasetçi, söz sahibi var mı? Yok! Söz dinleyen var mı? Yok! Yazık!.."

2 Haziran 2018
Image
"Öğretmenler, askerler, her meslek ve kesimden insanlar fetoculuktan sorgulanıp tutuklanırken, niye bugüne kadar bir tane siyasetçiye dokunulmadı? Hiçbir parti kutsal ya da ak değildir! CHP nasıl CHP, MHP nasıl MHP'yse AKP de AKP'dir, AK Parti değil!"
Image
"Memleketin en önemli meselesi siyaset değil. Peşinden gidilecek adamlar da siyasetçiler değil."

13 Eylül 2017 Image
"Tayyip Erdoğan'ın kadın üniversitesi açılsın çıkışı dindarlıktan falan değil. İnsanlık düşmanı küresel şeytanilerin feminizm ve kadın üzerinden toplumları yozlaştırma ve insanları köleleştirme projesinin Türkiye'deki kollarından birinin başlangıcı için düğmeye basılmasıdır." Image
"Bir daha söyleyeyim. Bu partilerin hepsi birbirinin aynı. Tek bir merkezden yönetilip yönlendiriliyorlar. Halkı aldatmak ve aralarına ayrılık sokmak için sahnede birbirine düşman rolü oynuyorlar. Kuliste (perde arkasında) ise şen şakrak birbirine sarılıp tebrikleşiyorlar." Image
"TV'de 84 yapımı Namuslu diye bir film oynuyor. Toplumu doğruluğa düşman olmaya, çalıp çırpmaya, yalan dolana, ahlaksızlığa, karaktersizliğe, haysiyetsizliğe bu filmlerle sürdüler. Neyin ne olduğunu anlarım diyen izlesin görsün."
18 Haziran 2019 Image
"Ülkede adalet yok.
Partiler birbirine düşman değil.
Yaptıkları danışıklı dövüş.
Halkı aldatıyorlar.
Hepsi birbirinin aynı.
Tamamı kukla.
Bu sistemi bize kurgulayanlar, aynı zamanda bunları oynatanlar."
Image
"Büyük bir aldatmaca var! Azgın şeytaniler Erdoğan'ı düşmanlarıymış gibi gösterip halkın yanlış yerde, yani onun etrafında toplanmasını sağlıyor. O da onların düşmanıymış gibi yapıp halkı onların kazdığı çukura doğru götürüyor."
13 Haziran 2019 Image
"Bize kim saldırdı?
İngiliz!
Fransız!
İtalyan!
Rus!
Yunan!
Ermeni!

Savaş bitti, biz kimi düşman gördük?
Arab'ı.

Bu işteki tuhaflığı kim açıklayabilir?"
03 Haziran 2019 Image
"Çocuklara tek tip kıyafet giydirip okul bahçelerinde asker gibi sıraya dizdirerek bağırıp çağırttırmayı savunanların kendilerini ilerici, özgürlükçü, aydın sandığı bir ülkede yaşıyoruz. Daha şaşılacak neyimiz kaldı?"

- 7 Aralık 2018 Image
"Kuş gribi diye bir yalanla yüzlerce yıllık yerli tavuk cinsleri gözümüzün önünde canlı canlı yakıldı yok edildi. Kimden hesap soruldu?"

13 Mayıs 2017 Image
"Türkiye'nin en büyük sorunu ayakların baş olmasıdır. Şöyle ki:

Kaç sene önce TV'lere çıkıp bilgiç bilgiç konuşan kişiler başımıza türlü işler geldikten sonra hâlâ çıkıp bilgiç bilgiç konuşuyor. Biz bilemedik, öne geçmek bizim işimiz değilmiş diyen bir tanesi var mı?" Image
"Özellikle de Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Ülkesi gibi ayakların baş olduğu yerlerde!"

20 Ocak 2019
Image
"Ayaklar baş oldu. Buna deliller topluyorum. Bulduklarımdan biri şu: Zamanımızda öne çıkanlar, geride kalanlardan daha geri."

15 Aralık 2018 Image
"Bu sosyal deney saçmalıklarını yasaklamalı, yapana caydırıcı ceza verilmeli. İslam'da insanları rahatsız etmek ya da herkese zorla kendini dinletmek var mı? Kendilerine zorla satılmaya çalışılan Türk bayrağını yere atan turistler gördüm."
6 Aralık 2017
Image
Toplumda cehaletin arttığının en önemli göstergelerinden biri de önceden uyaranlara inanmamaları hatta onları neredeyse deli yerine koymalarıdır. Allah korusun, Allah katından bir uyarıcı gelse, devlet yetkilileri de dahil kimse ona inanmayacak. Image
#Torpil'le iş yapan #hile de yapar! #AKP'nin de işi gücü torpil, #CHP'nin de işi gücü torpil.

- 16 Mayıs 2019 - Image
İyi bir temizlik olacağını, her şeyin daha iyiye gideceğini beklerken nasıl oldu da feto temizliği başladığından beri akrabacılık, adam kayırmacılık, torpil, ahlaksızlık, adaletsizlik, yandaşlık daha da arttı anlayabilen var mı?

- 4 Nisan 2019 - Image
Bugün ülkede bütün işler hakka ve adalete göre değil bir yerde adamın olup olmamasına göre yürütülüyor. Torpil ahlaksızlığı o derece yaygın ki, neredeyse bu pisliğe bulaşmayan kalmadığı için kimse sesini çıkarmıyor.

- 30 Mart 2019 - Image
#Torpil dünyanın en ahlaksız işi! Belki de bunun dünyada en yaygın olduğu ülkeyiz. O derece ki, sorsan bugün memlekette bunun gerekliliğini savunacak en az %20 olduğunu düşünüyorum.\nhttps://t.co/V5VtgOyHoN",

- 21 Mart 2019 - Image
Bir kere de "Torpili, adam kayırmayı yok edeceğiz! Toplumun her kesiminde adaletsizliği gidereceğiz! Eğitim sistemini kökten düzelteceğiz! Halk içinde güzel ahlakın yaygınlaşmasına çalışacağız!" dediklerini duydunuz mu?

- 23 Mart 2019 - Image
İnsanlığın en yüz kızartıcı günahlarından olduğu halde ülkemizde kimsenin yüzünü kızartmayan torpil, adam kayırma bu kadar yaygın olmasaydı ne feto olurdu, ne darbe girişimi ne de adaletsizlik.

- 20 Ocak 2019 - Image
Torpil toplumdaki ahlaksızlığın en büyüğüdür. Öyle büyük ahlaksızlıktır ki, içinde doğruluğa meyil olan iş güç, makam mevki sahibi insanlar bile bir ucundan da olsa buna bulaşmış olduğu için bunun ahlaksızlık olduğunu söyleyemezler. Toplumların sonunu getirense ahlaksızlıktır. Image
Torpil en büyük ihanettir. Yıkılırsa, bu memleketin yıkılışı torpilden olacak.

- 11 Ocak 2019 - Image
Fetoyla ilgili çok yanlış, asılsız bir söylem, memleketin en parlak gençlerini ele geçirdiğidir. Aksine onlar en parlak değil en ahmak olanlarıdır. En parlak gençler torpilsizlikten, çelme takılmaktan heba oldular.

- 20 Aralık 2018 Image
Hani zombi bilgisayar diyorlar, içine virüs yazılım atılmış bilgisayarınız siz farkına bile varmadan kötü niyetli başkalarına çalışıyor. Merkezi ise belli değil. İşte torpil de böyle. Torpille işe girmiş, iş bağlamış kimse zombi bilgisayar gibi gizlice başka bir merkeze bağlıdır. Image
Ben birkaç gün önce bunun görevden alındığını duyunca dedim ki: Bir şey olmaz. Unutturulur, sonra daha iyi bir göreve verilir. Niye? Çünkü torpili olmasa zaten o mevkiye gelemezdi.
- 12 Aralık 2018 -
Image
Bu toplumun başına gelen en büyük felaketlerden biri, on yıllar içinde aşama aşama müzik zevkinin bozulmasıdır. Bunu göğsünün ortasına saplanan hançer acısı gibi benden başka hissedenler de var mı merak ediyorum. İmkanım olsa genişleterek anlatmak isterdim.
- 22 Şubat 2019 Image
Her şeyi ters yüz edip kendi dinlerini yazacaklar ya! Buna göre felaketlerin sebebi sapkınlığın yayılması değil de sapkınlığın yayılmasını engellemeye çalışan düzgün insanlar olacak.
- 10 Ağustos 2019
Image
Küresel şeytaniler felaketleri tüm insanlık için çağırıyor sadece Müslümanlar için değil.
- 6 Ağustos 2018
Image
Şeytan insanoğluna saldırının şiddetini artırdıkça insanoğlu bundan daha fazla zevk almaya başladı. Halbuki o tüm insanlığın ortak düşmanıdır. Bkz. Bakara 168.

- 15 Ocak 2019
Image
Çadırlar aynı onların (dostlarımızın) çadırları gibi,
Ama görüyorum ki içlerindeki kadınlar onların hanımları değil!
- Kuşeyrî (hicri 5., miladi 11. yy)

- 28 Mayıs 2018 Image
Kapitalizm, ideolojiler, meslekler, akımlar... Şeytanın nihai hedefi?.. İnsan ömrü ve nesil değişimine göre uzun vadeli planlar...

- 8 Mart 2019 Image
Toplumları ne yana doğru sürmek, yönlendirmek istiyorlarsa, buna göre akımlar oluşturuyorlar. Toplumlar kitleler halinde bu akımlara kapılıyorlar ve güzel bir iş yaptıkları hayaliyle sürükleniyorlar. Yöneticilerimiz mi? Akımı güçlendirmeye yeni arklar açıyorlar.

- 20 Ocak 2019 Image
Bugün şeytani güçlerin medya, diziler, reklamlar, müzik klipleri, moda, internet, devlet kanunları, eğitim sistemleri aracılığıyla toplumları, nesilleri, çocukları, gençleri şekillendirip yönlendirme akımı karşısında ailelerin çabasının adeta hiçbir etkisi yoktur.

- 21 May 2018 Image
Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh.

Keep Current with Cerrah Güner Fuzûlî

Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

Twitter may remove this content at anytime, convert it as a PDF, save and print for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video

1) Follow Thread Reader App on Twitter so you can easily mention us!

2) Go to a Twitter thread (series of Tweets by the same owner) and mention us with a keyword "unroll" @threadreaderapp unroll

You can practice here first or read more on our help page!

Follow Us on Twitter!

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!