Sağlık araştırmacısı olarak söylüyorum! Covid19 diye saçmasapan bi hastalık çıkardılar.. maskeler dezenfektanlar sağlık ürünleriyle satılıp ülkeler arası ticaret yapılıyor. Kimin işine yarıyor düşünün.
Maskeler bokunuza yarıyor insanın kendi co2 almasını sağlamaktan ve kirli ellerle dokunduğun maskedeki pislikleri tekrar içine çekmekten başka bişeye yaramıyor! Aşıyla bi yandan para kazanıcaklar diğer yandan aşılarda ki yan maddelerle tüm dünyada insanları kısırlaştıracaklar.
Avrupada amerikada o kadar yuruyus oldu türkiyede haberi yapılmadı. Corona diye bi hastalık varsada ağır bir grip salgını kadar zararsız ve aşılar zaten hazır insanların iyice korku salınmasını ve eskiye dönmeyi istemeleri bekleniyor.
Ölen insanlar kendi kronik hastalıklarından öldüler sadece vücutlarında korona hastaligi var diye kalpten gidene de coronadan öldü yazıldı. İstatistiklere böyle girdi. İlk zamanlarda yere düşüp titreyerek ölen hastalar hani nerede?
Bill Gates Melinda Gates Vakfı 2014 de Dünya Sağlık Örgütü, UNICEF Pampers gibi coğu bilindik marka ve sponsor 1.5 Milyon genç kızı tetanüs aşısı adı altında hamilelik hormonuyla birlikte aşıladılar. Şu an o genç kızlar bebek doğuramıyor internette ingilizcesini araştırın.
Tetanüs aşısında bulunan Hormon Choriongonadotropin (b-HcG) aşıyla birlikte enjekte edildiğinde vücut tetanüs hastaligina karşı antikor üretirken hamilelik hormonuna da üretmeye başlıyor. Sonraki dönemlerde kadınlar kendi vücudundaki üretilen hormonlarla da savaşmaya başlıyor.
Bu olayı katolik bishoplar kendi internet sitelerinde resmi olarak imzalı bi şekilde araştırıp polis gözetiminde yapılan aşıların şırıngalarını çaldırıp içeriğini araştırttıklarını anlatıyorlar.
Haberlerde söz konusu olan bi kaç ülke daha 10 Milyon Filipinlerde, Mexika, Hindistan ve Nicaragua’da da bu aşılar insanlara iyilik yapıyoruz diye yapılmış.

Konudan saptım ama bu konuyu araştırdıkça derine inersiniz.
Neden mi tüm dünyada diyorum? Çünkü bir röportajında Bill Gates kendisi söylüyor insanlar çoğaldı azalması gerekiyor açlıktan ölen insanların olmasını istemiyorum diye.
Siz sanıyorsunuz ki medya türk politikacıların veya iş adamlarının onun bunun elinde.. sizce öyle mi gerçekten! Bu tür dünyada geçen haberleri duymadıkça bilmedikçe tüm dünyada tüm printmedyası dünyada sözü geçen paragöz insanların yanlış bilgi katkısıyla yürüyor..
Bizim en büyük hatamız dünyada neler oluyor diye öğrenmeye çalışmadan bi sagciyi eleştiriyoruz bi solcuyu. Dünya türkiyedeki partilerden ibaret değil.. insanlar düşünsün biraz. Çünkü hepimiz bir koyun sürüsü gibi her söylenilene kendimiz araştırmadan inanıyoruz.
Ben aşı yapmayın demiyorum ama yaptıracaksanız eğer, içeriğini kesinlikle baştan sona araştırmadan olmayın çocuklarınıza o aşıları vurdurmayın. Bu zamanda (ingilizceniz de varsa) kimyasal ve içerik olarak herşeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.
80ler: hadi bilgisayarlara virüs sokalımda antivirüs programları satalım.

2020ler: hadi insanları enfekte edelimde antivirüs aşıları satalım..
Yazım hatalarım olduysa kusuruma bakmayın. Avrupa’da doğup büyüyen ve türkçe dersi almayan bir gurbetçi kızı olarak elimden bu kadar gerektiğinde tercüme edip kendimi ifade etmek geliyor..😅

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with ∞ Lily ∞

∞ Lily ∞ Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!