1 Ekimde marjların değişmesi ve açığa satışın başlaması ile ilgili olarak aramıza yeni katılan yatırımcı arkadaşlara nacizane tavsiyelerde bulunmak istiyorum.

#hisseanaliznet #merko #oylum #dmsas #klgyo #rheag #martı #mrgyo #ayen #gerel #euhol #vking #escom #megap #papil #pegyo
1-Borsa döviz,gümüş,altın vs gibi yatırım aracıdır.Burada çok kısa sürede zengin olma hayali kurmayın.İhtiyacınız olmayan para ile yatırım yapın,başlangıç seviyesinde kredili işlemlerden uzak durun.

#bryat #cmbtn #hurgz #akmgy #ufuk #crfsa #acsel #uzerb #tkuru #ayces #alcar
2-Aracı kurum kullanın ve az komisyon ödeyerek anlık alan satan bilgisi görebileceğiniz bir veri terminali satın alın, Ödediğiniz komisyondan ücreti düşülecektir. Böylece bu zorlu kavgada gözleriniz açık olacaktır.
#yaprk #mrshl #tactr #yesil #egpro #vangd #sumas #osmen #frigo
3-Trend,destek,direnç,stoploss,zincir emir vb kavramları öğrenin.Profesyonellerden ücretli eğitim alabilirsiniz.Benim param değersiz eğitime para vermem diyorsanız en azından internetten bunları araştırın.Grafiklerde gördüğünüz çizgileri anlamaya çalışın.
#yonga #tlman #dardl
4-Borsada kar-zarar kardeştir.Uzun vadeli yatırımcı değilseniz duygusal olmayın trend bozulunca,destek kırılınca stop olmaktan çekinmeyin,kağıda inanıyorsanız alt destekten maliyetlenme ihtimalini unutmayın :)
#formt #casa #petun #ihgzt #emnis #ihlgm #tdgyo #ittfh #balat #ozrdn
5-Ana kural trend çizgileri.Destekte al,dirençte sat.Direnci geçince, o direnç destek olacaktır.Destek üstünde tekrar alıp dirençte tekrar satabilirsiniz. en sattım uçtu yanlış bir tabir.Sen yanlış yerde sattın,sabırsız davrandın yoksa kağıt gidecekti :)
#rodrg #kervn #atsyh
6-Borsa sabırsızların sabırlılara para kazandırdığı mecradır. Kağıttan sıkılma, sabret.Telegramdaki dolandırıcılara inanma.Kağıt yazdıklarında hemen aracı kurum dağılımına bak.En çok mal alan adamın maliyetine bak.5-10 dk içinde elindeki malı çoktan erittiği göreceksin :)
#maalt
7-Bol bol çalış. Sana senden başka kimse para kazandıramaz. Bu işi öğren.Gece boş boş dizi izleyeceğine temel ve teknik analiz çalış. Bilanço oku, grafik çiz.Çizdiğin grafikleri hisseanaliz.net e yükleyip oradaki hocalardan yardım alabilirsin.
#pnsut #metur #ateks #jants
8-Twitterda yorumcuları takip ediyorsan onlardan tüyo isteme.Onların grafiklerine bak, sence yanlış olanı onlara sor. Bu hem seni hem de yorumcuyu geliştirir.
#ekiz #hdfgs #cment #olmip #garan #avod #idgyo #krtek #akbnk #izfas #sahol #etilr #gozde #dobur #dirit #dokta #dogub
9-Borsa en zor para kazanılacak mecra. Çünkü sürekli tavan olan kağıt iştah kabartıyor, gitmeyen kağıt sinirleri zorlar.Psikolojik bir savaşta olduğunu unutma.Unutma kağıdını satmadığın sürece kar ve zarar etmiş olmazsın.Karda uzun zararda kısa oturmayı unutma
#vakko #ykbnk #sasa
10-Bol bol çalışın, bol bol çizin, bol bol soru sorun. Hepimiz bu mecrada öğrenciyiz. Herkese bol kazançlar
#mzhld #isctr #yünsa #vakbn #ihyay #alark #asels #mndrs #tmsn #orge #tatgd #mrgyo #pengd #ismen #tsgyo #albrk #despc #halkb #smart #vkfyo #uluun #pagyo #mtryo #metro #ykgyo

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Son Mohikan

Son Mohikan Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(