Önümüze çıkan engellere dikkat dağıtıcılara kızıp öfkelenip takılmamak daha doğru olacak adımıza...
O zaman olgunlaşacağız ve ustalaşacağız yolumuzda... Çünkü bilinçli olacak ve yükseleceğiz..
Fark yarat... Orjinal ol... Kendin ol... İnsan ol... Bütün ol... Bilinçli ol... Devrim yap yolunda... Dönüş ve değiş bu zamanda an da... Olman gereken ol...
Oyalanma durma zamanı biterken zamanın zamansızlığı içine doğru hızlanırken hedefine odaklan vitesi yükselt gaza bas direksiyona hakim ol... Yol senin hakimiyetini göster...
Kontrol hep sende iken kontrol manyaklığı ne olmakta ki? Zaman kaybından başka bir şey değil. Olan olmuş zaten olan olacak. Sen OLduğunda Bütün OLduğunda olması neyse o olacak.
İman güven ve samimiyetten gelir. Kendine güven duyduğunda ve samimi olduğunda net pürüzsüz kuşkusuz şüphesiz yargısız koşulsuz en faziletli imanı yaşar ulaşırsın.
En faziletli iman, nerede olursan ol, Allah’ın seninle beraber olduğunu bilmendir. Çünkü ona gerçekten güvenirsin.
Kendinle olan mücadeleyi, savaşı, yarışı ne zaman bitirmeyi düşünüyorsun? Kendine, yoluna teslim olmayı tevekkül etmeyi özgür kalmayı ve kanatlarını çırpmaya başlamayı peki ne zaman ulaşacaksın?
Bir beyaz güvercin neyi ifade eder? Sevgiyi barışı huzuru... Sen ne zaman kendini sevecek, kendinle barışacak, kendi varlığından huzur duyacaksın?
Bu geceden itibaren 21.12.2020 tarihine kadar uyurken veya uyanıkken göreceğiniz beyaz güvercinlere ( canlı veya simge obje olarak ) dikkat ediniz farkında olunuz.
Önemli mesajlar alacaksın, iyilik göreceksin, kaderinde önemli bir değişim şans olacak müjde ile. Cennetin gri kanatlı elçisi olarak. Gördükten sonra teşekkür etmen yeterli.
Hep kötü olumsuz durumlara alıştırılıyoruz. Bu da korku endişe titreşimini yükseltiyor karanlığı genişletiyor besliyor. Güzellikler mutluluk olsa da görmüyor geçip gidiyoruz.
Öyle şeyler yaşıyoruz yaşatılıyoruz ki güzel şeylerin olabileceğine inanmak istemiyoruz. Ve sınavı öğretiyi geçemiyoruz. Aşamıyoruz. Çemberi kıramıyoruz. Ve çember her geçemeyip aşamayıp kıramadığında daralıyor..
İlla somut bir şey, bir işaret istiyorsan güvercinin sana gerekli elçin mesajın olsun başlangıcın sonunda. Son kez yolunda... Yolumuzda...
Anlamı büyük bir görevin var. Anlamın büyük inan ki varlığınla var oluşunla. Hiçbir şey boşa var olmaz. Her şeyin mutlak bir anlamı vardır kendi oluşumunca.
Senin görevin kendini var etmek. Yolunu var etmek. İnsanlığı var etmek. Bakın yanlış anlaşılmasın insanı değil insanlığı.
Sana verileni onurlandırmak teşekkür etmek görevin. Yok etmek değil. Neden devamlı kendini yok etmeye çalışıyorsun ki? Zorun ne? Sadece kendini yok etmiyorsun ki bizi de bütünün bir parçasını da yok ediyorsun.
Bir puzzle parçası eksik olunca o resim ne kadar tam olur ki? Gözümüz hep o parçayı arar ister tatmin olmaz. Olanı görmez ona takılır hep. O eksik parça olma işte. Sensiz biz hiçiz, Sen ise sensiz ve bizsiz bir hiçsin. İşte öyle değerlisin.
İşte öyle anlamlısın. İşte öyle varsın. Kendini görmeye başla. Farkında olmaya başla. Şimdi idare irade komut sende. Hiçbir şey için geç değil sen adım at yeter ki. Her şey bir an da değişir dönüşür. Mucizeler gerçektir. Kalpten ruhtan bilinçten inanırsan.
Yolun açık belirgin olsun.... Bakış açın net keskin içten olsun... Kalbin ruhun zihnin bir bütün dengeli özgür saf rahat güvenli olsun... İçten dışa aksın su gibi olsun... İyi geceler ✨

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Hülya Balıkavlayan 🌟

Hülya Balıkavlayan 🌟 Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @HBalikavlayan

21 Nov
Retro Neptün, İkizler ve Yay Ay Düğümleri arasındaki titreşim 2020'yi kutlayan Tutulma Sezonuna girdiğimizi haber vermekte.
Hepimiz adına olağanüstü bir yıl oldu, Satürn ve Pluto titreşimi doğrusal zamanın durmasını sağladı, eski sistemler ve toplumlar, hükümetler, ekonomiyi tam bir dağılma durumuna sürükledi ve devam ediyor.
Bunda, neyin doğru olup neyin olmadığına dair anlayışımız, gerçekliğimizi özneler arası bir rüya ve kabusa dönüştürüyor gibi görünmekte. Ve Gelecek konusunda çok fazla korku ve endişe var. Birçoğumuz için belirsiz görünüyor.
Read 8 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!