2020 hepimiz için olağanüstü bir yıl oldu. Yıllarca filmlerde izlediğimiz senaryoları aratmayacak olayalar dizisine şahit olduk. Black mirror dizisinde bir oyuncuyduk sanki. 2020’de hayatlarımızı bu kadar değiştiren bu korku salgını, birçok insanın uyanmasını sağlarken,👇

#Flood Image
2-bir çoğumuzu da aşırı düzeyde kaygılandırdı ve koronoyaklaştırdı. Yılın finaline yaklaşırken merakla beklenen tarih 21 Aralık. Bu tarihte ne olacağı konusunda bir çok farklı görüş var.
3-Bu flood da 21 Aralık hizalanması (Büyük kavuşum) hakkında farklı hipotezler, kehanetler ve kanallık mesajlarında gelen bilgileri paylaşacağım.
2020’nin en uzun gecesinde 21 Aralık’da Satürn ve Jüpiter kavuşumu ezoterik astrolojide zamanı değiştiren buluşma olarak tanımlanıyor.
4-Jüpiter ve Satürn, 20 yıllık küçük dönemler, 200 yıllık büyük dönemler ve 800 yıllık çağ değişimlerine neden olur. Tarihten beri Astrologlar bu kavuşumlara göre kehanetler ve öngörülerde bulunmuşlardı. Herkesin birleştiği zamanımızın öngörüsü ise ‘’Büyük değişim’’.
5-Büyük değişiminin bir güneş ışıması sonucu olacağını bildiren oldukça fazla kanal bilgisi var. Gökyüzünden süzülerek gezegene akacak olan gama ışınları çöp (Junk) DNA adı verilen DNA ipliklerimizi 12 sarmala çıkaracak ve insanoğlu daha yüksek bir titreşim formuna girip binlerce
6-yıldır beklenen Altın Çağ ve insanlık için yeni bir ışık dönemini başlatacak. Rus bilim adamları, bir gama ışımasının, bir canlının DNA'sını değiştirebileceğini ve bir türün embriyosunu 48 saat içinde tamamen farklı bir türe dönüştürebileceğini göstermiştir.
7-O gün için kozmik kapılar açılacak, bulutlar ve kuşlar gökten düşecek, dünya tersine dönecek diyenler de var fakat ben felaket senaryolarına fazla inanmıyorum.
8-Pablo Tagaloguin adında bir bilim insanı aslında teknik olarak bu yılın 2012 olduğunu ve Mayaların takviminin bu yıl sona ereceğini şöyle bir teori ile açıklamış: Miladi Takvime geçiş nedeniyle bir yılda kaybedilen gün sayısı 11 gündür.
9-Miladi Takvimi kullanarak (1752-2020 arası) 268 yıl boyunca 11 gün = 2.948 gün. 2.948 gün / 365 gün (yıllık) = 8 yıl. Bu hesaba göre 2012 yılındayız.
10-Bu yıl tüm dünya da yaşanan felaketler insanlarda ister istemez acaba kıyamet mi kopacak sorusunu oluşturdu. Medya ve Hollywood’un 2012’yi dünyanın sonu olarak servis etmesi bunda fazlaca etkili oldu.
11-Aslında Mayalar dünyanın sonunun geldiğinden ziyade bir döngünün sonuna geldiğine işaret ediyordu. Pablo Tagaloguin bu Tweetinden sonra Twiter ve instagram hesapları anlamsız şekilde hemen kapandı.
12-Başka bir kanal bilgisi 21 Aralık’da beklenen bilinç sıçramasının, galaksinin çekirdeğinden gelen yüksek yüklü kozmik ışınlarla olacağını söylüyor. Mayalar tarafından merkezi Güneş olarak bilinen galaksinin çekirdeğinden salınan bu foton ışınları ilk olarak 1960’larda dünyaya
13-ulaşmış ve ilk değişim tohumları çicek çocuklar dalgasıyla başlamıştı. 2. foton aktarımının 1981’de geldiği ve 3. dalganın da 21 Aralık’da en yoğun haliyle hissedileceği ve büyük değişimin yavaş yavaş görüleceği ifade ediliyor.
14-Paylaşılan bilgilere göre 2030’da tamamlanacak bu ışık aktivasyonlardan sonra Altın çağ başlayacak ve insanoğlu 5.boyut ilahi varlığına dönüşecek.
15-Benim daha önce yazdığım, Kryon, Fred Sterling (Büyük değişim), Japonya prensesi Kaoru Nakamuru, Zecharia Stichin’den sentezlediğim 21 Aralık hipotezini biliyorsunuz zaten. Onu tekrar yazmıyorum.
16-Tüm odağımız 21 Aralık 2020 olmalı. Yükselişe tüm varlığımız ile iman edelim. Yaratım gücümüzü kullanalım ve değişime izin verelim. Ne kadar çok ruh ışık kehanetlerine iman ederse yaratım o kadar güçlü olacaktır.
17-Kendinizde, çevrenizde, ülkenizde ve dünyada olan her olumsuzluğu 1 ay boyunca bir kenara bırakın ve ilahi hedefe kitlenin.
18-21 Aralık 2020'de kolektif bilincin kolaylıkla ve aşkla, bütünün en yüksek hayrına arınması ve genişlemesi, insanoğlunun ve Gaia'nın titreşiminin yükselmesi için neler mümkün? İlahi plana ve onun tüm güzelliklerine iman ederim...🙏😇

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Spiritual Gangster

Spiritual Gangster Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!