Vitaminsiz ajan domalık dayar Profile picture
Feb 16, 2021 191 tweets 44 min read Read on X
Siber zorbalığa topyekün savaş açtığım hesabıma hoşgeldiniz arkadaşlar.
Yani henüz gelmediniz.
Kilidi açtığımda geleceksiniz.
Ana hesabımdaki twitter tecrübelerimde, sitede belli fikirlere takıntılı olup, karşıt fikir bildiren hesaplara topyekün ısrarlı taciz, mobbing, siber zorbalık, psikolojik savaş gibi metodlarla saldırıp ifade özgürlüğüne ket vurmaya kalkışan çeteler gördüm.
İğrenç tacizci, iftiracı şantajcı yaratıkları kanıtlarıyla ifşalarken hesabım sınırlandırıldı.
Spam grupları çeteleri kurmuşlar.
Kanıtları archive.org sitesinden topluyorum.
Ana hesabımı kapattırsalar bile kanıtları yok etmeleri imkansız.
Doğruları söyleyince saldırıyorlar, ama sıfır takipçili kimseyi takip etmeyen kilitli hesabı spamlayamazlar.
Gerçeğin gerçek olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasını engelleme planları böylece suya düşüyor.
Başıboş köpeklerin sokaklarda dolaşmasının güvenlik sorunu olduğunu söyleyenlere iftiralarıyla tacizkar şekilde saldıran Ayşe Nur Darendeli'yi ifşa ederken spamlatmasıyla hesabım sınırlandırıldı.
Ama bilmiyor ki, @hayvandogacevre @atmathepoodle ve @atmathepoodle2 hesaplarını, facebook hesabını, hatta gönderisi olmayan instagram hesabını bile kapatacak kadar korktuğu, ve yalnızca iki tweetini şikayetle sildirebildiği, onların da ekran görüntüsünün elimde olduğu ve...
...buradan tekrar paylaşacağım flood şimdi çok daha uzun ve onun hiç hoşuna gitmeyecek bir sürü başka kanıt ve detayla dolu olarak geri dönecek.
Üstelik hazırlık süresi boyunca spam koruması altında olarak.
Sadece Ayşe değil, siber zorbaların cümlesine kan kusturacağım. Hem de hiç beklemedikleri anda. Birdenbire.
Bırakın şimdilik yaptıkları yanlarına kalır sansınlar.
patolojiknefretinifsasi.wordpress.com
Ayşe Nur Darendeli'nin nefret dolu iftiralarının olduğu sayfadır.
yapamayapmaaslindabukucu.blogspot.com/2020/07/flutcu…
Sonra beni iftira ve manipülasyonla tetikleyince kendisini ekran görüntüleriyle şu şekilde ifşalayıp blog siteme koydum.
İnceleyiniz.
Sonra ben bunun gerçek ismini tespit edip ifşalayınca:
yapamayapmaaslindabukucu.blogspot.com/2020/10/flutcu…
Fake hesabından bana bu küfürleri etti. ImageImageImageImage
İftiralarından ve ifşalarından bıkan insanlar kendisini ismiyle ve yüzüyle ifşa edince yine kendi fake hesaplarından biri olan @PokingVlad ile mağdura yattı. Sanki o kadın kendisi değil de başkasıymış gibi insanları hedef gösterdi. Image
Küfürleriyle ilgili girişimim.
Birkaç tweet önce paylaştığım tweetler. Image
archive.org sitesi açılmıyordu, sanırım bakıma alınmıştı, ve arşiv açıldığında Ayşe Nur Darendeli'nin şantajcı olduğunun kanıtlarını paylaşacaktım.
@PokingVlad hesabının Ayşe Nur Darendeli'ye ait olduğunun en büyük kanıtlarından. ImageImage
Böyleyken böyle.
Neden yapmadı?
Neden hedef gösterilen, linç edilen genç kadına yardım etmedi? Image
Şimdi Ayşe Nur Darendeli'nin @PokingVlad hesabından yaptığı acındırma şovundan sonra kendi hesabımdan yaptığım floodun aynısını buraya da yapacağım.
Narsist öfkesiyle beni spamlayıp sildirdiği son iki tweetin ekran görüntüleri de dahil!
Genç bir kedini hedef güsteriyürsünüz bünü yepemezsiniz ühühüüü ebüüüveee
Aha ayşeciğin milyon çeşit hedef göstermesinden biri... Image
archive.org düzeldi şantaj ayşesini de bulacam :)
(İlk floodun aynısını yapıyorum. Tam bu noktada https://t.co/BQ2HxvI24d sitesini kontrol edip açıldığını fark etmiştim.
ginç bir kidini hidif gistiriyirlir ebüüüveeee
Al mabadına duhul et ayşecik okula gidiyorcum Image
Hedef güsteriyürler ühühüüühhhüü ebüüüveee Image
Hani ayşe diildin?
Çok arkada kanıt bırakmış gördüm seni Vlad ahahahahaha biri beni durdursun yav Image
Flütünle oyna derken Schopenhauer's Flute nickindeki flüt ha, ikide bir tecavüz iftirası atan ayşenin nicki hani ona gönderme yaptım :)
"Flüt ne alaka lan ne saçmalıyon?" demiyo :)
bu alçağın böyle "potansiyel katil ve tecavüzcülerin ortak noktası olan Başıboş Köpek Sorunu sayfası" diye başlayan milyon tane ifşa ve iftira tweeti var.
hiç tek tek uğraşmayacam
patolojiknefretinifsasi.wordpress.com
Hedef gösteriyorlarmış da mış mış
Ayşenin sitesine bakın hedef gösterme görün...
vlad hesabında "potansiyel katil ve tecavüzcü" diye tweet aratın, Schopenhauer's Flute hesabındaki üslupla ve ayşenin "ifşa" blogundaki üslupla karşılaştırın...
Alın size takıntılı hedef gösterme :)
Ayşenin bize yaptıklarını ayşeye karşı silah olarak kullanıyorum bir ara zekama şapka çıkarırsınız... Image
ayşeciğin 50 sayfa 2000 küsür archive.org kaydı var.
sapıkça hedef göstermelerinin arasında şantaj ayşeciği arıyom az sabır :)
Lan gördüm dayanamadım son cümle narsistik kişilik bozukluğuna sahip kişilerin yansıtma yapma davranışına çok güzel örnek olmuş :)
Gerekli literatür okumalarını yaptım ayşe beğendin mi? :) Image
Ayşeeee huuu huuu :)
Kendini kainatın ilk ve tek psikopat narsist takıntı hastası sanan ayşe :)
Dr. Jekyll ne saf adam dur şunu manipüle edem diyen şark kurnazı ayşeciğe Mr. Hyde ile tanışma şoku :)
Heeeere's lontabi :) Image
"Genelde nicklerinin yanında yunus işareti oluyor"
Lan salak onu koyanlar LDP sembolü olarak koyuyor.
Gitmiş beni takip edenleri stalklamış :)
Köpek sorunundan düzenli bahseden hesapların siyasi görşleri genelde bana zıttır gitmiş politik görüşüne yakın bulup beni...
....takip edenleri stalk etmiş mal :)
Şahika Yüksel. Image

ilitoris malı (ki muhtemelen o da ayşe) bu ifşamdan bahsediyo :)
Ayşe hesabımı kapattırırsa diye o tweetimi de aynen bir daha atacam.
Bu tweeti RT eden kişinin diğer paylaşımlarına bakarsak tecavüz ve istismar konusunda duyarsız olduğunu görürüz.
Konu Şahika Yüksel olunca duyarlı kesilmiş.
Acaba Şahika Yüksel hangi rant lobisinin kuyruğuna bastı? ImageImageImageImage
ilitoris salağının upuzun ifşası vardı da, belki ayşeyi uzun uzun rezil ettikten sonra o floodumu da buraya kopyala yapıştır yaparım.
Devam edelim ana hesaptan buraya ayşe ifşasını taşımaya.
I'm gaslight-proof :)
(ilitoris ifşamı paylaştıktan sonra bu tweet geliyor, ilitoris ve Ayşe tarafından gaslightinge maruz kalmama rağmen unutmadım ve etkilenmedim anlamında.)
ilitoris ve ayşe aynı kişi olabilir ama emin değilim.
Fake hesapları bitmiyo iftiracının
(Orijinal floodda bu tweet yoktu.)
Devam ediyorum iş buradan sonra acayip hal alıyo.
Gerçekten seni ifşa etmeye devam etmemi istediğinden emin misin?
Son kararın mı? Image
Benim hakkımda konuşmaya devam ediyolar
Ya literatür okumuş süper merhametli ayşeciğe layık olayım diye literatür okumalarımı yaparken "karma" diye bir kavram ile karşılaştım ne olduğunu bilen var mı? Image
The körler sağırlar and the birbirini ağırlar edition...
Bizzat kendim olan AYŞE NUR DARENDELİ köpek sorunu admininin potansiyel tecavüzcü olduğunu düşünüyorum bilhassa tabi tabi öyledir idi hububat fiyatlarıııı hububat fiyatları Image
Argümanımız yokmuş :)
Boş bir zamanımda gülmeye karar vereyim :) Image
Arkadaşlar garip bir şekilde ayşe haklı
İronik bir şekilde bu konuda tam da onun bu tweette yazdığı şekilde düşündüğüm için şu an bu durumda :)
Lan ayşe malı bi defa doğru bi laf ettin o da seni bitiren laf oldu görüyon mu? Image
Şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var:
Bir: ironi nedir?
İki: neden yapılır? ImageImage
Bir şey değil ayşecim :) Image
Gaslighting, yansıtma ve çifte blöf. Image
Bunların gaslighting ve yansıtmadan başka bi halt bildiği yok
Ya sayı saymasını bilmiyolar ya başka narsiste denk gelmemişler
SPOILER ALERT: Başka narsiste denk geldiler :) Image
ginç kidini hidif gistiriyirsiniz ühüüüühüüühüüü Image
Lan toksik psikopatlar be...
50 sayfa archive.org kaydı var toksik dangalağın şantaj ayşesini bulup ifşalamak yarına falan sarkabilir...
(SARKMADI)
Böyle dallamalıkları görünce dayanamıyom basıyom ifşayı :)
Açık kanıtlara rağmen üstten üstten konuşanlara böyle yapmak lazım argadaş... Image
Bize bir kadını ifşa ediyorsunuz bunu yapamazsınız edemezsiniz diyen o "masum" genç kadına bir de buradan bakın... Image
Potansiyel dediği için iftira olmuyormuş :)
Teşhisin de (bitişik yazıldığını bilmiyo salak) potansiyeli atlayıp tecavüzcüye takılıyormuşuz...
Zorlayacam :) Image
Ayşecim insanların beni tanımamasını bu kadar garipseme bak sen bile yeni tanıyorsun :)
Ha bi de şey...
Senin merhametine kafam girsin :) Image
Ayşeyi tanıyosam şimdi sondaki merhametine kafam girsini alır "Potansiyel katil ve tecavüzcülerin toplanma noktalarından biri olan Başıboş Köpek Sorunu sayfasının müdavimlerinden olan Berker Kasapoğlu ne kadar patolojik bir yaratık olduğunu belli etmiş" diye "ifşalar" :)
Kim kimin merhametiyle atıp tutuyormuş bakalım? :)
Her haltı sayıp başına "potansiyel" yazınca "teşhis" oluyo çünkü
O zaman AYŞE NUR DARENDELİ potansiyel ama bakın ha POTANSİYEL atom bombası üreticisidir diyince "ginç kidini hidif gistirdilir bini yipimizsiniz" diye viyaklamayacan :) Image
Ota böceğe kadın düşmanı vurgusu tanıdık geliyor mu?
Ne kadar kadın düşmanıyız argadaşlar gencecik kadın bizim yüzümüzden rahat rahat tecavüzcü iftirası bile atamıyo Image
Ayyy çok pardon "potansiyel" diyince iftira olmuyo
Ama siz literatür cahili olduğunuz için anlamazsınız, gerekli literatür okumalarını yapmadığınız için Suç ve Ceza'nın orijinal baskısında 78. sayfada 2. paragrafın ilk kelimesinin hangi harfle başladığını bile bilmeyecek...
...kadar cahil ve kaba olduğunuz ortaya çıkınca saldırganlaşıyorsunuz.
Yoksa şerefsizin biri habire takıntılı tacizle iftira atıyo diye diyil yani ilgisi alakası yok...
Hep literatür bilmeyen abuk subuk sığırlar olduğunuzdan...
Ayşe salağıcım, literatür literatür diyon potansiel katil potansiyel tecavüzcü demeden cümle kuramıyon konuşmayı yeni öğrenmiş gibi :)
Benim siyasi görüşüme laf etmeye kapasiten yetmez sağ nedir sol nedir progresif sağcıyla neyi kastettim eski solcuyken neden sağa meylettim... Image
...2015 seçimlerinden önce ülkede binde birler bandındakiler dahil bütün partileri inceleyip edindiğim bilgiler sonucu her bir parti ve siyasi pozisyon için yorumlarım nelerdir, İngilizce öğrendikten sonra Amerikan siyasetini araştırdım, demokratlar neyi savunur, ...
...cumhuriyetçiler neyi savunur, liberteryen parti var yeşiller hareketi var, tea party gibi oluşumlar var..
Sen mankafa olduğun için kafan basmaz tek doğru senin ezberlediğin dümdüz sol zannedersin tatlişkom :)
Ah ayşecik ah...
İyilere zararsız kasıtlı kötülere kabus bir psikopata üsttencilik yapmanın ne olduğunu geç anlayan ayşecik ah :) Image

Aha bunu da iyiden iyiye psikopat olduğumu anlamaya başladığımda yazmıştım...
Psikopat olduğumdan iyi bir insan olabilmek için iyi bir insan olabilmek istemem gerektiğini fark ettiğimde...
Her ihtimale karşı bu tweetimi de ekran görüntüsüyle koyayım Image
Bana bulaşma ben son yap ama yapma aslında bükücüyüm dediydim bu salağa ciddiye almadı :) Image

Yap ama yapma aslında benim ürettiğim bi tabir ayşe gibi çelişik yaratıklar için dediği yaptığını tutmuyo yaptığı gerçeği tutmuyo
yapıyo ama yapmıyo aslında gibi...
yapma dedim bükerim dedim dinlemedi mal :)
Bunu da ekran görüntüsüyle paylaşalım. Image
Bu malın DM kutusunu itlere kafam girsinlerle doldurma sebebim alçakça tecavüzcü iftirası atıp üstten üstten merhametimden sana dokunmuyom diye bik bik ederek otizmimi ve narsist öfkemi kasten tetiklemesidir. Image
Onunla yerleri süpürmem tetiklenmemden birkaç saat sonra oluyor kronolojik olarak.
Ben uykumu aldıktan sonra...
yapamayapmaaslindabukucu.blogspot.com/2020/07/flutcu…
Kendisiyle yerleri süpürüşüm linkte mevcuttur... Image
kendini zeki sanan ayşeciğe bana yaptığı ukalalıkların kendisine karşı kapak olarak dönmesi şoku :) Image
Kendisini "ne güzel de tecavüz iftirası atıyorsunuz" diye tebrik edip sade bir törenle plaketini takdim etmem gerekirdi oysa ki... :) Image
":) tetiklenme de yine"
Merhametinden uyarıyo iyilik abidesi yanlış anlamayın :) Image
Ama biz gencecik kadını durup dururken ifşa ediyoruz :) Image
She don't know me very well, do she? Image
Benim üzerime giderseniz olacakları şu anda uygulamalı olarak görüyorsunuz argadaşlar :) Image
İlitoris malına "flütçübaşı itçisinin feyk hesabı" dediğimde minik beyniyle böyle gaslighting yapmaya kalkışmıştı :) Image
Bu da arkasından paylaştığı görsel :)
Merhametli :)
hahaha :) Image
Lan kronolojiyi karıştırdım ilk sayfalardan başlayacağıma sondan başladım ondan şantaj ayşesi çıkmıyo üç sayfadır :)
Neyse bana sardığı kısmı ifşalamış oldum iyi denk geldi :)
Az bekleyin :)
Siyasi paylaşımlarını hedef göstermeyeyim etik olmaz bana yakışmaz prensip sahibiyim dedim ama öldürülen birine sövüyo bu dayanamadım... Image
lan ayşe lan ayşe... Image
Siyasi paylaşımlarına girmeyecektim ama siyaset ayrı bu şerefsizin lağım ağzıyla nefret kusması ayrı... Image
Takıntılı saygısız şerefsiz kaç kere yazmış... Image
Literatür ustası severken terk edilmeyi tatmış gibi duruyor...
Sen benim otizmimi ve narsist öfkemi tetikledin, ben de senin özel hayatına gireyim o zaman :)
Merhametindenmiş bilmem neymiş :)
pisleşiyim mi böyle? Image
Corona, ebola dinlemeden kimi ağzından öpermişsin anlat bakıyım?
Terk mi etti annem seni?
O yüzden mi böyle iğrenç bi iftiracı oldun sen?
kıyamam benim ayşeciğime :) Image
Ayşenin derdi anlaşıldı...
Kızım senin derdin seni terk eden eski sevgilinle... Image
Demek ki ayşeciğin terk edilme sebebi eski sevgilisinin çocuk istemesiymiş...
Otizmime oynuyodun :) Image
Ayşenin eski sevgilisi sen ne müthiş adammışın ya
iftira boku şantaj püsürü resmen aşk acısı çekiyo :)
kavuşmak istiyo kavuşamıyo la...
Her neredeyse kendisine ayşeyi üzdüğü için teşekkür ediyorum. Image
Lan şantaj ayşesi arıyodum eski sevgilisinden depiği yeme ayşesi çıktı :)
:) Image
Virüs vücudu ne yapıyor?
Orasını kaçırdım ben... Image
Lan şantaj ayşesi kaçıncı sayfadasın uğraştırma beni...
O sayfadan derken Başıboş Köpek Sorunu sayfasını kastediyo Image
Bu kadar çirkinlikle hayatın zor derken tecrübe konuşuyor olmalı, zira ayşeciğin terk edildiğini biliyoruz :)
Yapma dedim, son yap ama yapma aslında bükücüyüm dedim, pişman ederim dedim hayır efendim şemsi paşa pasajında üsttenci literatürü büzüşesicelik yapacam diye tutturdu :) Image
hep aynı laflar, siz normal değilsiniz, siz patolojiksiniz, kötüsünüz, bilmem nesiniz...
Bozuk plak bozuktur yar yar yar yandım Image
Lan yar falan diyince bu ayşe malı yarim beni terk ettiydi diye tetiklenmesin argadaş....
Hoşgeldin şantaj ayşesi geç otur soluklan :)
Bu mala 3-4 kere dedim ki malcım bak şantaj yaptığını biliyom...
narsist olduğu için aynen üsttenciliğe devam tabi...
Sonuç... Image
Asıl sorun ayşecim, beni susturmak için neyin ifşasıyla başlayacan?
He?
(Spamlayıp hesabımı kısıtlattırarak başladı. Kazandığını sanırken bir gün ansızın kendisini 3000'den fazla takipçili hesabı kapatacak kadar korkutan floodun katbekat fazlasının internete düşeceğini bilmeden.)
Gerçi "kazanmış" hali de aynısı olduğu gibi duran, her ihtimale karşı buraya kopyaladığım floodun son iki tweetini sildirip 12 saat etkileşim yapmamı engelledi.
İfşası aynen duruyo.
Kısıtlama kalkar kalkmaz abanamayacam salağa özgüven gelecek.
Ama bir gün BAM!
Floodu kopyalamaya devam
Sıradaki tweette ayşenin şantaj kanıtından bahsediyorum.
Bi de tweet aylar öncesine ait, sayfa hala duruyo, demek ki ortada ifşalık bi halt da yok...
Beni durup dururken "hadi madem itlere kafam girsin bari" demişim gibi göstermesine benziyo olabilir...
Ayşenin iki iki daha dört dediğine bile inanmıyom.
Şantaj ayşesi dedik çıktı...
Ama devamı da vardı sanki du bakıyım...
Az daha deşem...
Bunu diyen kişinin benim gibi özellikle karşıt fikirlerin demokratik ifade hakkına cebren ve hile ile kastedenlere yönelik takıntılı bir öfke ve nefret duyan bir psikopata denk gelmesi ayşe için devasa bir şanssızlık... Image
Ercüment Çözer için saygısızlık neyse benim için de ifade özgürlüğü ihlali o.
Öyle diyim...
Tabi dizi karakteri olmadığım için tepkilerim öyle abartılı olmuyo...
ayşe boku şimdi potansiyel katil diye bik bik eder...
Şantaj ayşesi vol 2.0 Image
Lan daha başka çap ve ebatlarda şantaj ayşeleri de vardı sanki...
du hele du...
Salgın yarasa yemekten çıkmıştır, Çin Hükümeti dallamadır, bin yaşa kapitalizm...
Ayşecim tatlım beni uzay boşluğundan atar mısın
Ha bi de eski sevgilin seni terk ettiydi.
Evet. Image
ayşe salağıcım, bugün sana açılan narsist yaraların sebebi sağcı bir kapitalisttir :)
Obsess much? Image
daha bir sürü var da kaç saat olmuş...
(altı saat aralıksız bilgisayar başında ifşa yapmıştım.)
2500 tweetlik arşiv 50 sayfa...
Bu ifşaladığım 5-10 sayfası falan...
Geldiği yerde çok var yani...
O yüzden o ayşe malı uslu duracak aga...

Lan herkese boktan fikirlerini dayatmayı narsist olduğun için kendinde hak gören bok, 2018 senesinde bu tweetimi alıntılayıp kuduz it takipçilerine linçlettirmek yerine sevmediğin fikri özgürce ifade etmeme saygı duymak ZORUNDAYDIN!!!
Her ihtimale karşı ekran görüntüsüyle paylaşıyorum.
Ayşe malı bunu hedef gösterip linç ettirdiydi hayvan düşmanı diye. Image
O mini minnacık beynin, o devasa egon, o eski sevgilisi tarafından hıyar gibi terk edilme etkisinden manyaklaşan abuk subuk cıvık cisim beynin bir daha ifade özgürlüğüne ASLA müdahale etmemen gerektiğini anladı mı?
Hiç sanmıyorum.
Ama olsun daha 30-40 sayfa var peyderpey :)
Ha şunu bileydin :) Image
Tamam ayşe bokunu çıkarma yalakalıktan hoşlaşmıyom :) Image
Korkak tavuğa hoşgeldiniz
For English press nine
(bu tweeti attığımda ikisini de kilitlemişti. şu an bir başak kadınını komple kapattı, vladın kilidini açtı) Image
Şaşırtmayıcı :) Image
Her ihtimale karşı ekran görüntüsü Image
Vlad ayşesi hesabın kilidini açıvermiş...
Girdiğin sığınaktan içinde beyin olmayan kafanı uzatıp ortam güvenli mi diye bakıyon ama 30-40 sayfa daha var dedim unutma :)
Dünküler solda sıfır kalmasın sonra :)
Geçmiş tweetlerini bulmam bi arşiv aramasına bakıyo biliyon di mi?
3000 takipçili hesabı gözden çıkaracak kadar korkmuş eski sevgilisinin paçavra gibi attığı şantajcı tacizci iftiracı :) Image
Son iki tweetimi sildiren ayşe boku :) Image
Silinen iki tweetten birincisinde sağdaki ekran görüntüsüne soldaki yorumu yapmıştım. ImageImage
İkincisi de bu.
İfşaları engellediğini sanıyo :)
Ayşe Nur Darendeli malı solcu ya, bu solcular böyle bir şeylerin yasaklayarak biteceğini sanırlar. İşten çıkarmaları yasaklamayı falan savunurlar mesela. 1920'lerin Amerika'sındaki alkol yasakları vardır. Uzun vadeli sonuçları... Image
...1950'lerde alkollü içki tüketilen tüm mekanların mafyalar tarafından işletilmesi olmuştur.
Çünkü alkol yasaklanınca yeraltına, yasadışına inmiştir.
Ayşe malı gerçek yüzünü göstermemi yasak yoluyla, yani bir solcunun tek bildiği yolla engellemeye çalıştı ama anlamıyor ki...
...yasaklanan şeyler yok olmaz, yer altına iner.
Kilitli yan hesabım gibi.
Farzı misal Amerika alkol yasakları döneminde bira satmak falan suç, mafyalar da bir tek en sert likörleri falan satıyor, içki içenler daha çok zarar görmeye başlıyor. Bira gibi görece yumuşak içkiler...
...bulunamıyor. İşte onun gibi şimdi ayşe rahat dursa 30-40 sayfayı peyderpey tek tek koyacaktım, günlük bira gibi misal.
Şimdi yasak olan üretim yeraltına indi, hepsini yavaş yavaş burada ifşalayıp edip biriktirip birdenbire kilidi açıp ana hesabımda bu hesabı ve floodu...
...paylaşacağım ve takipçilerime (ben bu tweeti atarken sayıları 500) takip etmelerini ve etkileşim vermelerini söyleyeceğim.
Ayşe malı birdenbire şoklamayla neye uğradığını şaşıracak.
Misal aklıma bi espri geldi ama ayşe şimdi görüp spamlayamayacak şimdi yapıcam ben açtığımda görecek...
Ayşe Nur Darendeli'nin ismi aslında Ayşe Nur Daren'miş sonra eski sevgilisi terk edince delirdiği için sonuna deli eklenmiş Ayşe Nur Darendeli olmuş argadaş...
:)
Bir de insanları taciz eden @nuovoatlantide ifşalanacak şimdi aslında daha iyi oldu ana hesaptan ben bu salağa dediydim ki tacize devam etme sonun ayşe gibi olur tınlamadı şimdi sanacak ki öyle safi rüzgar yaptım ama bütün ifşalarım bitince kilidi açacam BAM! daha vurucu süpriz.
önce ayşe...
aralarda kronolojik olarak atladığım yerler vardı, şantaj meselesinin başka ekran görüntüleri olması lazım, arşive girip peyderpey onlara bakacam.
ben ayşe malını 3000 takipçili hesabını, taciz için kullandığı fake hesaplarını, facebook hesabını kapattıracak kadar korkutarak onun kolunu kestim, o da spamlatıp 2 tweetimi ve 12 saat twitter kullanımımı engelleyerek sakalımı kesti. Kesilen kol çıkmaz ama kesilen sakal daha...
...gür çıkar!
Ve çıkacak.
Kilidi açtığımda :)
Lan arkadaş bu Ayşe'nin eski sevgilisi tarafından hıyar gibi terk edilmesiyle makara yapıyom ama, aslında hiç şaka kaldırır konu değil ha.
Adamın biri resmen Ayşe'yle bir dönem bir şeyler yaşamış ya, yazık değil mi bu kadar korkunç bir tecrübeden espri çıkarmak?
İnsanların ölümcül hastalığa yakalanmasına sevinen ayşe
Böyleleriyle neden uğraşıyorum anladınız mı? Image
ex enişte bunu sümüklü mendil gibi buruşturup atınca şair olmuş ayşecik :) Image
Ya kerdeşim Çin'in dünyaya kapalı özgürlük tanımayan abuk subuk komünist politikaları yüzünden tüm dünya pandemiye girdi, bu solcular hala bu gerçeği dile getirenleri ırkçı falan diye yaftalıyor.
Solcuların aslında ifade özgürlüğü düşmanı iğenç faşistler olması... Image
Bu flüt ayşesinin çoluğu çocuğu parçalayan itler sokakta olmasın diyen insanlara taciz, tecavüz iftirası, mobbing yapmadığı bok kalmıyo ille herkes her şeyi onlar gibi düşünüp onlar gibi söyleyecek ama fikirlerinin tamamı bok gibi onların yüzünden itler çoluğu çocuğu...
...parçalıyo, onların yüzünden dünya pandemiye giriyo, zerre argümanları olmadığı için mobbing ve psikolojik savaşla sadece sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı iğrendirip rahatsız ediyorlar.
En son da twitter'a şikayet etti bok.
İfade özgürlüğümü kullanmak için senden...
...izin almam demedim mi?
Ne oldu şimdi, bütün birikmiş nefretime tek seferde maruz kalacaksın!
Bir şeyleri yasaklayarak bitireceğini sanan solculara ders olsun!
Fikir dayatmacı siber zorba çetelerin sonu geldi...
Hepsini kilitli hesapta yazınca mentiona alıntıya girip "ehuhehuhehuhe ebüüüveeee" diye zırlayıp rahatsızlık da veremiyo salaklar :)
Darlıyolar taciz ediyolar ifşalıyosun şikayet ediyolar hesap kilitliyosun ifade özgürlüğünden oluyosun yazdıklarını herkes görmüyo geniş kitleye yayılamıyo onlar kazanıyo...
sistemin açığını bulmuşlar...
E sıfır takipçili kimseyi takip etmeyen yan hesap kilitleyip hepsini yazıp..
...tek seferde çıkarmak nasıl daha önce kimsenin aklına gelmiyor?
twitter buradaysa archive.org orada...
her taciziniz, şantajınız, tutarsızlığınız kayıt altına girecek.
İfade özgürlüğü aşığını çok sinirlendirdiniz...
Ölüye sövmek ayşede alışkanlık haline gelmiş. Image
Korona Çin yüzünden çıktı diyenlere ırkçı diyen ırkçıya bak sen....
Kürt ırkçılığı yapmak serbest bi tek demek ki...
İkiyüzlü tutarsız... Image
Bi de bu mal değneklerinde zenginlere yönelik iğrenç bi haset oluyo...
Ben de onun gibi zengin olayım demiyo o niye zengin ondan nefret edeyim diyo bok...
Misal eski sevgilisi bunu terk etti mal gibi kaldı ya bu, o yüzden itler çoluğu çocuğu parçalasın istiyo kıskanç bok... Image
Kahpelikte çığır açanlarda bugün...
Güvenlik açısından ısırabilen, tehlikeli olan köpekler toplatılsın diyen kişinin ismini ifşalamak "hilkat garibesi" diye dış görünüşünü aşağılayıp ad hominem yapmak...
Can dostlarımız muhabbetinde iyi mama parası dönüyo tabi Image
Yaydığın nefret seni de bulur demesi ironik.
Şu anda mesela ayşenin yarattığı nefret döndü ayşeyi vuruyo, bir gün evvel 3000 takipçili hesabını yusuf yusuf sesleri eşliğinde kapatan mal ayşenin bundan haberi yok...
Çünkü çareyi beni spamlatıp avazımı zorla kesmekte bulan mal...
...ayşe bir şeylerin yasaklanarak bitirileceğini sanan aptal bir solcu.
Şu anda siyasi görüşlerinde yanıldığı, bir şeylerin yasaklanarak bitmediği, sadece yer altına indiği gerçeği yüzüne tokat gibi inmek üzere hazırlanıyor.
Bir gün inecek.
Bir de hilkat garibesi gibi olduğun...
...için mi bu kadar nefret dolusun diyenin eski sevgilisi terk ettiği için böyle nefret dolu olması 10 numara ironi :)
genç kadını hedef gösteriyorsunuz diye @PokingVlad hesabından viyak viyak eden ayşe baya burda ismiyle hatta fotosuyla ifşa yapıyor sırf fikirlerini beğenmedi diye. Fotonun olduğu kısmı kırptım. Ve yine dış görünüş üzerinden hakaret ad hominem. Image
Potansiyel dedi ya iftira olmadı
Böyle buyurdu literatürüne gaktırdığımın ayşesi
ve yine aynı kişinin başka bi fotosunu ifşalamış, insan evladı olduğum için onu da kırptım. Image
Nereden canı yanıyorsa yine oradan vurmaya çalışmış eski sevgilisi tarafından hıyar gibi terk edilme ayşeciği Image
ayşe dangalağının altında tecavüze bilmem neye uğrayan canlılara niye düşmansınız diye mal mal demagoji yaptığı paylaşım da bu he, istatistiksel veri...
rakamlara verilere cevabı yok ağlaklıkla karışık hıyar gibi terk edildiğinde kan yerine bok pompalayan kalbine açılan yaranın.. Image
...aynısını karşıdakine açmaya çalışma amaçlı ad hominem...
lan daha dün yaptığım ifşada 3000 takipçili hesabını kapadın korkudan.
Benim gibi narsistle ifade özgürlüğünü sınırlamaya çalışarak baş edilemeyeceğini anlamadın mı?
Anlatacam ben sana ayşe anlatacam...
Spamlayıp hesabımı kısıtlatmasaydın 30-40 sayfaya üşenip dadanmayacaktım...
bu kadar mal değneğisin işte...
Altına gene fotoğraf paylaşmış pis ifşacı...
sonra kendi acı ilacından tadınca genç kadını hedef gösterdiniz diye ciyak ciyak yapıyo...
İki lafından biri de sevilmemiş hilkat garibesi bilmem ne
Eski sevgilisi bunu terk etti sevilmiyo ya, herkes aynı acıyı çeksin istiyo haset boku Image
Hazır canımın keyfi öyle istemişken ayşeciğin tipsel gözüküşünü de buraya koyuyum. Image
Obsess much?
Takıntılı taciz boku seni... Image
ayşecik eski sevgilisi terk edince aklını yediği için ille köpek sorunu sayfasına kusur bulacak ya, itler çocukları parçalamış, ayşe malı hitap şekline takılıyo...
millete patolojiksin tedavi ol diyen mal ayşe bu işte...
dingil... Image
ah ayşe ah...
terk edilince canın çok mu yandı senin?
narsistik kişilik bozukluğuna sahip bir kişi için terk edilmek korkunç bir işkencedir...
ayşecik ne hale gelmiş... Image
İnsanların ölümcül hasta olmasına gülen bok parçası
Sonra patolojik toplumsal tehdit biz oluyoruz...
Daha dur nelerini çıkartacam senin... ImageImage
Böyle bi patolojik toplumsal tehditler bi şeyler... Image
Bir de böyle bir itiraf vardı tabi. Image
Narsist ya böyle üstüne üstüne çifte blöf yapıyor.
Yanlış adama çattılar fakat. Image
Pardon haklarını yemiyim köpeklerin toplatılmaması gerektiğiyle ilgili "tipim" biçminde müthiş bir argümanları da var. Image
Bir Başak Kadını denen Ayşe Darendeli'ye ait olduğu belli hesap ne kadar takıntılı bir manyak olduğunu ortaya koyarken.
800 kişiyi ifade özgürlüklerine kastetmek için not etmek falan. Image
Bunu paylaştım...
Bakalım sonuçta burayı açmam gerekecek mi? ImageImageImageImage
Beynini solculuk virüsü yediği için şantajı, iftirayı ve tacizi meşru görüp tüccarlıktan iğrenen ayşe salağı... Image
Eski sevgilisi terk edince herkes mutsuz olsun isteyen hasetli ayşe boku Image
İnsanların başına kötü şeyler gelsin isteyen sapık psikopat ayşe volume bilmemkaç Image
Bu arada kendini akıllı sanan ayşe salağı ifşa olan hesabın ismini şöyle değiştirmiş. Image
Ayşe salağı ile akıl hastası bir mizantrop olma vakti... Image
İyi şeyler de oluyor :)
Kendini falan dövmüş salak it bit diye :) Image
Herkesi kendisi gibi it savunmak zorunda sanan mankafa ayşeciğin ifade özgürlüğüyle imtihanı Image
Çünkü itler insanları ısırıp zarar verdikleri için ayşe salağı Image
Kötü insandan kastı itler tarafından parçalanmak istemeyen sıradan vatandaş
Bu mal istiyor diye herkesler itleri koynuna sokmak zorundaymış efendim
Kuduz salgını çıkıp o itler imha edilince çıldıracak mal haberi yok :) Image
Tipik itçi mantığı
İtleri insanlar güvende olsun diye barınağa toplatamıyoruz ama itlerin s*klerini kesebiliyoruz pek bi mantıklı ImageImage
Bu ayşe zavallısı hala akıllanmamış bir sürü feyk hesapla musallat olup sonra her hesabı ben sanıyor bilmem ne diye yansıtma yapmış :)
Ben bu ifşaları sapık gibi taciz ettiğin insanlara atıyom ki senin ne halt olduğunu görsünler diye :) Image
800 küsür kişiyi kendisi gibi it savunmuyorlar diye fişletir, kendi gibi it savunmayan akademisyeni ifşalatmak ister, takıntı hastasının önde bayrak taşıyanıdır ama ben durup dururken onu takıntı haline getiriyom :)
Senelerdir akıllanmadı hala yansıtma yapıyo :) ImageImage
He bi de bunu bu Esra Cömert yap ama yapma aslındası hanıma diyo...
Du bakalım du... Image
Bak şimdi bu esra yap ama yapma aslındası hanım ayşe yaratığını en son takibe almış
Tipik itçilere özgü idrak problemleri yaşıyo yani
Ben zaten ifşaatımı beyni gondiklenmiş itçilere değil köpek sorununun farkında olanlara yaptığım için o umrumda değil.
İşbirlikçi olabilir mi diye inceledim de düz itçi yani.
Böyle bi keresinde de banu yap ama yapma aslındası hanım vardı argadaş
Bakın işte bu herkesi takıntılı şekilde ismine cismine resmine kadar ifşalamayı hoşlanmadığı fikirlerin sahiplerini hasta gibi taciz edip onlara iftira atmayı kendine hak gören AYŞE NUR DARENDELİ salağını bu yüzden bu upuzun floodla ifşaladım :)
Kısasa kısas adalat budur. Image

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh

Keep Current with Vitaminsiz ajan domalık dayar

Vitaminsiz ajan domalık dayar Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @domdayar69

May 21, 2021
Hakkımda bunları üfüren ve cevap hakkımdan korkup gömemem için beni engelleyen kişiyle ilgili bir şeyler paylaşmak istiyorum. ImageImage
Dm kutusunda kendisine birkaç yıl önce ilan-ı aşk ettiğim ve zaman zaman erotik mesajlar attığım doğrudur. Ancak bu durum kendisinin ve yakın bir arkadaşının şantajcı olduklarını kanıtlayan şu görselleri başka bir twitter kavgası aracılığıyla eskaza görmemden önceydi. ImageImageImageImage
Ben masumum demiyorum kardeşim, ama böyle birinden daha az kötüyüm bilinsin.
Kendisi aynı zamanda takıntı hastası bir narsist olup eski hesaplarında birçok kişiyi takıntılı şekilde taciz etmiştir. Archive.org kayıtlarında yüzlerce sayfa mevcuttur.
Read 12 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!

This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(