Danial Profile picture
6 Apr, 8 tweets, 5 min read
دامنه مانور و فعالیت لابی جمهوری اسلامی را تنگ و تنگ تر کنیم !
این ، یکی از اهداف من در امر روشنگری و شفاف سازی اعضای لابی جمهوری اسلامی و شناساندن مهره های نایاک و اندیشکده کویینسی بود . امروزه با درایت کاربران ایران نایاکی ها توانایی نفس کشیدن در توییتر را ندارند . ImageImageImageImage
این بسیار بسیار مهم است که فعالیت این گروه ( لابی جمهوری اسلامی ) در فضای مجازی کمتر شود و این امر مستلزم این است که با هوشمندی و بصورت کلاسیک اعتراض کنیم !
بسیاری از این چهره ها سال ها بدلیل نبود یک رسانه مستقل هر چه خواستند انجام دادند ، اما از این به بعد نمیتوانند !! ImageImageImageImage
تورج در صف نخست Image

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Danial

Danial Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @DTehrany

8 Apr
۱- تیم لابی جمهوری اسلامی تقریبا بعد از دو دهه برنامه ریزی،مطالعه و تحقیق رسما در سال ۲۰۰۲ در ایالات متحده توسط تیم محمد جواد ظریف و مشخصا تریتا پارسی شکل گرفت.
اما جریان لابی جمهوری اسلامی به نایاک ختم نمی‌شود ، تیم گسترده این لابی از هر پلتفرم و جایگاهی برای نفوذ استفاده کرد. ImageImageImageImage
۲- ائتلاف برای صلح ، یک گروه لابی بسیار قدرتمند چپگراست .
این گروه لابی که با حمایت بزرگان #چپگرا در آمریکا ، همچنین در سیاست داخلی و خارجی ایالات متحده : بسیار بسیار پرنفوذ و تائین کننده ست .
نوآم چامسکی از حامیان و پایه گذاران این گروه لابی است ! ImageImageImageImage
۳- جمهوری اسلامی از کلیساها گرفته تا مساجد ، و حتی در شورای کوچکترین شهر ها افرادی دارد که به صورت غیر رسمی در لابی جمهوری اسلامی فعالیت میکنند و در هموار کردن خواسته های دیکته شده به آنها می کوشند .
تغییر آرای شورای شهر و مردم شهر های مختلف نیز در دستور کار این گروه بزرگ است . ImageImageImageImage
Read 17 tweets
5 Apr
این اولین بار نیست که رابرت مالی برای مذاکره به ملاقات تیم جمهوری اسلامی می‌رود ، در اصل ریاست اتاق فکر تیم ایالات متحده در مذاکرات JCPOA به عهده رابرت مالی بود و او عاشق ایدئولوژی جمهوری اسلامی !
۱- رابرت مالی و جورج سورس بزرگ‌ترین و قدرتمندترین حامی مالی گروه بین المللی بحران
۳-گرچه باراک حسین اوباما هم اکنون در کاخ سفید حضور ندارد اما هم اکنون : تقریبا تمام تیم دولت او در طول هشت سال ریاست جمهوریش از جو بایدن گرفته تا رابرت مالی و ند پرایس و بن رودز : در حال خدمت به او و در کاخ سفید هستند . اما دوستی و رابطه باراک اوباما و مالی طولانی تر از این است!
Read 19 tweets
4 Apr
سوسن طهماسبی ، فعال حقوق بشر ایرانی تبار به همراه آزاده معاونی در نشریاتی چون نیویورک تایمز برای جمهوری اسلامی ماله کشی میکنند .
آنها از مظلومیت زنان د ا ع ش ی می گویند و از زنان آفریقایی دفاع میکنند ، اما از زنان ایرانی که ستم و شکنجه و زندان جزئی از وجودشان شده سخن نمیگویند.
سوسن طهماسبی نیز مانند ، هالی دگرس ، فرناز فصیحی ، نهال طوسی ، نگار مرتضوی و دینا اسفندیاری در گروه بحران و شورای آتلانتیک فعالیت میکنند و در دنیای رسانه های بین المللی تریبون دارند ، اما از این تریبون و پلتفرم ها برای رساندن صدای ایرانیان مظلوم و ستمدیده استفاده نمیکنند !
پژوهشکده دیپلماسی نیز از آزاده معاونی و سوسن طهماسبی استفاده می کند و به نوعی منبع اصلی و فکت چک برای اینگونه موسسه ها و پژوهشکده ها هستند ، حال پیدا کنید که چرا جمهوری ننگین اسلامی اینهمه سال دوام آورده و در دنیای رسانه بین الملل خبری از جنایت های آخوندها پیدا نمی شود !؟.
Read 5 tweets
28 Mar
به صفحه شبکه دولتی چین CGTN رفته و اعتراض خود را نسبت به توافقنامه - قرارداد - پیمان همکاری به چین را اعلام کنید .
بدون دشنام و بی احترامی
کوتاه و مشخص اعتراض خود رو بنویسید در صفحه CGTN
#نه_به_جمهوری_اسلامی
صفحه رسمی تلویزیون انگلیسی CGTN ( رسانه دولتی چین ) در ایالات متحده
آسیه نامدار و CGTN پلتفرم محمد جواد ظریف در رسانه انگلیسی زبان رسمی دولت چین ، در ایالات متحده
Read 4 tweets
26 Mar
The article written by Nahal Toosi , one of the apologist / supporter of NIAC , in Politico . Also Barbara Lee is one of the biggest politicians who supports NIAC in the United States .
@XiyueWang9 ImageImageImageImage
🧩 ImageImage
Read 4 tweets
26 Mar
هر بار که دستی بالا می‌رود ، هزاران دلار به صندوق لابی جمهوری سرازیر می‌شود . جمع آوری کمک های نقدی در ایالات متحده یکی از بزرگ‌ترین عوامل موفقیت لابی جمهوری اسلامی #نایاک بوده است . معافیت مالیاتی و عدم ثبت این مبالغ در سیستم حسابداری باعث شد تا این شورا رشد کرده و قویتر شود . ImageImageImageImage
اگر پرسش شما از خود این است که چرا براندازان و مخالفان جمهوری اسلامی قدرت آنچنانی در مقابل لابی جمهوری اسلامی ندارند ، پاسخ شما اینجاست : منابع مالی !
ایرانیانی که در ایالات متحده به لابی جمهوری جنگ و جنایت کمک کرده اند بزرگ‌ترین خیانت را به سرزمین خود ایران کرده اند . ImageImageImageImage
اکنون با افشاگری های دوستان در فضای مجازی و مشخصا توئیتر ، متوجه شدیم که جمال عبدی ریاست نایاک ، یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالی کمپین بایدن برای ریاست جمهوری ایالات متحده بوده است . و اما در گذشته که این اخبار ها در فضای کاربران ایرانی نبود چه ارقامی جابجا شده است !؟ ImageImageImageImage
Read 6 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!