@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Ragozins jau agrāk izcēlies ar atklātu šovinismu pret 🇺🇦. Atgādināšu par citām reizēm. Ragozinaprāt, citas slāvu valodas cieta no nacionālistiem, kuri šīs valodas noplacinājuši. Turpretī krievu valodas vēsturisko kundzību reģionā Ragozins skaidro ar tās "dabisko atvērtību".
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Ragozins ļoti rupji vēršas pret 🇺🇦 vēstnieku 🇺🇳: "Ukrainas sūtni Apvienoto Nāciju Drošības padomē ir grūti klausīties. Būtu labāk, ja viņš runātu krieviski."
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Atbalstot Ukrainas neatkarību, vakar pasaulē plaši svinēja izšūtā tautas tērpa, Višivankas krekla dienu. Tikai @rebaltica padomes "neatkarīgajam žurnālistam" Ragozinam 🇺🇦 #vyshyvanka diena nebija pa prātam—sens "sarkanā un melnā" krāsu savienojums liecinot par atbalstu fašismam.
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Ragozinam dīvaina nesakritība publiskos izteikumos: "Pārcēlos uz 🇱🇻, jo nepiekritu nelikumīgai Krimas aneksijai (..). Referenduma dienā pieņēmu lēmumu, ka man ar 🇷🇺 nav pa ceļam". Bet vēl 2014. g. piekrīt Navaļnijam: "Nav svarīgi, kam pieder Krima, ļaujiet to izlemt krimiešiem".
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Krimas 🇺🇦 aspektā interesanta arī kāda cita Ragozina tēze. Neilgi pēc notikumiem Krimā, Ragozins šķietami vaino agresijas upuri, apgalvojot, ka Putins nebūtu izvērsis agresiju Ukrainā, ja “amerikāņi nebūtu iebrukuši Irākā”. Tipisks "whataboutisms".
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Vai krievi bija PSRS titulnācija? Ragozins: "Viedoklis, ka krievi bija koloniālas impērijas dzimtkungi ir intelektuāli diskvalificējošs. PSRS bija totalitāra teroristiska valsts, bet tā nebija koloniāla. Tikai nepieskaitāmie teiktu, ka ar ukraiņiem apgājās kā ar afroamerikāņiem."
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Intervijā V. Deņisenko, Ragozins izteicās, ka "Baltijas valstīs totalitārisms ilga 2 reizes īsāk kā pašā Krievijā un izpaudās daudz maigākā formā, neskatoties uz deportācijām utt. Krievija pārdzīvoja genocīdu, teroru un 1991. g. bija ļoti vājās pozīcijās."newsader.com/specialist/leo…
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Arhetipisks piemērs domu apmaiņai ar Ragozinu, kas atspoguļo Krievijas cīņas par vēstures pārrakstīšanu:

Jankowicz: Manu ģimeni ieslodzīja, deportēja un, visbeidzot, nogalināja Padomju okupanti. To uzskatām par pieminēšanas vērtu.

Ragozins: Apšaubu Jūsu izmantoto statistiku!
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Piesedzot 🇷🇺, Ragozins apmelo 🇱🇻. Kritizē "Foreign Policy" rakstu par 🇷🇺 sabiedrības dīvaino reakciju uz BLM (pat liberālā opozīcija neiestājas par BLM). Kritizēt 🇷🇺 neesot pareizi, jo arī 🇱🇻 viņš bieži pamana pret BLM vērstus tēmturus. Meli: tie kopumā izmantoti tikai 9 reizes.
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors Dīvainu iemeslu dēļ Ragozins dzēš kāda pavediena sākumu, kurā viņš apspriež un šķietami atbalsta Ukrainas federalizāciju. Atgādināšu, ka Ukrainas pārtapšana par federāciju jeb "Plāns F", kā par to ziņoja 🇩🇪 @dwnews, ir viens no Putina izvirzītajiem ģeopolitiskajiem mērķiem.
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Lai kādas būtu mūsu priekšzināšanas par 🇺🇦 brīvprātīgo bataljonu "Azov", kas kopš 2014. gada ir iekļauts 🇺🇦 Nacionālās gvardes sastāvā, visai zīmīgs šķiet fakts, ka Ragozins šo bataljonu sauc par "kaujiniekiem" (militants). Šādu lingvistisku lietojumu izmanto 🇷🇺 ietekmes aģenti.
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Šajā ierakstā Ragozins šķietami apraud pēc PSRS sabrukuma atjaunotās nacionālo valstu robežas. Ragozinaprāt, daudz lietderīgāka būtu teritorija "bez iekšējām robežām". Varam tikai minēt, ko tas nozīmē. Vai viņš atbalstītu Augusta puču, vai tikai Gorbačova Jauno savienības līgumu?
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Ragozinam nav pa prātam arī tas, ka bijušais Baidena ārpolitikas padomnieks un Nacionālās drošības padomes 🇷🇺 eksperts Kārpenters "atbalsta iejaukšanos 🇷🇺 kaimiņos un NATO darbību tuvāk Maskavai un Pēterburgai." Varam tikai minēt, ko Ragozins domā ar "kaimiņos". Vai tie esam mēs?
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Nepietiek ar to, ka Ragozins kritizē ASV ārpolitiku, NATO atturēšanas politiku un citus atbildes soļus Krievijas virzienā. Kāds Jembergas "krievu draugs" kritizē arī mūsu 🇱🇻 Zemessardzes kadru politiku. Kas ir šis Jembergas "krievu draugs"? Vai tas ir viņas kolēģis Ragozins?
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Ragozins mīl atkārtot arī ierasto Kremļa propagandas naratīvu par neizdevušos Ukrainas revolūciju un ultranacionālistiem: "Ukrainā nogāzti komunistu elki, uz pieminekļu paaugstinājuma šo elku vietu tagad ieņēmuši ultranacionālisti. Cieņas revolūcija vai neiecietība?"
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Arī par Baltkrieviju Ragozinam ir viedoklis. Viņš atgādina — Lukašenko pie varas nāca "ar solījumu par pilnu integrāciju [ar Krievijas Federāciju]". Jā, tas bija sen, bet vēl 2020. gadā Ragozinam nav pamata uzskatīt, ka baltkrievu sākotnēji uzticētais uzdevums būtu mainījies.
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Ragozins: Rasisms bija daļa no cīņas pret komunismu. Atbalstot ekstrēmo nacionālismu bijušajā PSRS, rietumi faktiski ir sekmējuši rasisma izplatību. Rasisms nav pieņemams vairākumam krievu un ukraiņu tieši padomju audzināšanas un izglītības dēļ.
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Ragozins nosodīja arī 🇺🇸 Valsts sekretāra Maika Pompeo "nepareizās baznīcas" apmeklējumu (2020. gada oficiālās vizītes ietvaros). 🇺🇦 Pareizticīgā baznīca 2008. gadā īpašā ceremonijā Stambulā ar Vispasaules patriarha Bartolomeja lēmumu ieguva neatkarību no Maskavas Patriarhāta.
@MartasTante @rebaltica @SkujaVilnis @IlgvarsImsa @RedWhiteRedLV @VentsAKrauklis @just1birdcherry @io7246 @AndisKudors @dwnews Arī uz 2018. gada incidentu Kerčas šaurumā (kur 🇷🇺 robežapsardzes kuteris atklāj uguni uz 🇺🇦 Jūras spēku kuģu grupu un apkalpi sagūsta 🇷🇺 īpašo uzdevumu vienība) Ragozinam ir savdabīgs skatījums. Izrādās, ka pie Kerčas šauruma incidenta vainojama 🇺🇦, kas incidentu izprovocējusi.

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Artis Schlossberg

Artis Schlossberg Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @tikums

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(