در سفر رییسجمهور به خوزستان در دولت ۱۱م‌ هنگام سخنرانی روحانی، با شریعتمداری و چند نفر از مسولین نهاد و دفتر رییسجمهور پشت جایگاه نشسته بودیم،وقتی روحانی شروع به وعده دادن کرد یکی گفت حیف یک قلم از این وعده‌ها برای مردم خوزستان!بیخود طلبکارند!زمان جنگ همه فرار کردند و مردم..
۱/
از شهرهای دیگری مثل اصفهان رفتند جنگیدند!شریعتمداری هم لبخندی کریه زد، سری به نشان تایید تکان داد و گفت بله امار شهدای اصفهان مشهد تهران از خوزستان بیشتره،مشکلات خوزستان هم قابل حل نیست،چاره ای هم جز مدیریت شرایط با بندبازی نداریم!این حرفها هم بیشتر بندبازی است و باید دقت کنیم ۲/
توقعات مردم را بالا نبریم!حرفی که قبلا نوشته‌ام بارها در جلسات میزد و میگفت طوری جلسات رسانه‌ای شود که توقع مردم بالا نرود،در جلسه پلاسکو،کارگروه الودگی هوای کلانشهرها،جلسات تنظیم بازار،جلسه بوی بد فرودگاه خمینی و...
خلاصه اینکه مسولین از مردم خوزستان طلبکار هم هستند ۳/
این را هم بگویم در همان سفر،ریاستجمهوری برای استقرار وزرا و‌ مسولین نهاد هتل گرانقیمتی لب کارون قرق کرده بود،اما بدلیل بوی بد کارون و امکان کشف محل اقامت توسط مردم و خبرنگاران محلی،تغییر داده شد،هر کدام از وزرا در جایی مستقر شدند، شریعتمداری هم در یکی از مهمانسراهای لاکچری نفت
۴/
بعد همین مسولین ریاکار و فاسد جمهوری اسلامی مثل محمد شریعتمداری وقتی گرفتار توهم ریاستجمهوری میشوند و رای میخواهند در خوزستان با عبای شادگان و دشداشه و لباس عربی محلی عکس میگیرند!
۵/ پایان

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Amir Moghadam

Amir Moghadam Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @amirmoghadam_ir

17 Jul
نقش خاتمی در ویرانی خوزستان
خوزستان بدلیل مافیای سدسازی،پروژه‌های انتقال آب،بی‌کفایتی،فساد،خیانت،نگاه امنیتی به استانهای مرزی به این روز افتاده، همه هم زمان خاتمی و وزارت نیروی اصلاحات شکل گرفت،رییسجمهور یزدی،بیطرف وزیر نیرو یزدی،معاونینش اردکانیان و وحدتی اهل یزد+وفا تابش و
۱/
و‌ زحمتکش از گر‌وگانگیران سفارت امریکا که مافیای سدسازی و پروژه‌های انتقال اب را تشکیل و خوزستان را ویران کردند.
حالا همین خاتمی که از عوامل ویرانی خوزستان است،پدر مرکزگرایی مخرب و رانتی و به تبع ان نارضایتیها و وزوزهای تجزیه طلبانه است بر گسلهای قومیتی سوار و شعار فدرالیسم داد!
به این‌ جمع ویرانگر ابتکار را هم باید اضافه کرد چون بعنوان رییس محیط زیست نه تنها مانع نشد که برای شرکای گروگانگیرش رقص میله هم میرفت!همچنین زنگنه و جهانگیری،جهانگیری بعنوان وزیر صنایع و بلحاظ نقشش در مافیای فولاد و‌ احداث کارخانه‌ها در کویر و تامین اب انها از پروژه‌های انتقال
۳/
Read 6 tweets
4 Jun
#مهم/فاسد و‌ رانتخوار بزرگ ولی الله فاطمی رییس ستاد همتی و رفیق گرمابه‌وگلستانش را بشناسید+فساد هزینه‌های ستاد
فاطمی بزرگترین رانتخوار در حوزه برون‌سپاری خدمات بانکی در کشور و نرم‌افزار است،عضو هیات مدیره بانک ملی،اتاق فاسد بازرگانی،مالک هلدینگ توسن و بنیاد ققنوس و ده‌ها..
۱/
شرکت اقماری در حوزه بانکداری،نرم افزار،واردات ATM،پایانه‌های فروشگاهی،زدن کارت‌های بانکی و هر انچه به بانک و موسسه مالی مربوط میشود میباشد که با رانت سوابق مدیریتی،دسترسی‌های رانتی با رشوه و سهیم کردن مدیران،ارتباطات و حمایت‌های امنیتی برون سپاری همه پروژه‌های بانکها و موسسات..۲/
اعتباری را قبضه کرده،همچنین با ارتباط نزدیک با امنیتی‌ها از جمله جهانگرد معاون امنیتی وزارت ازتباطات و اذری جهرمی بزرگترین رانتخوار پروژهای نرم افزاری وزارت ارتباطات،ارتباطات ماهواره‌ای و وارادت رانتی دستگاه‌های مرتبط است.
فاطمی بعنوان عضو هیات مدیره بانک ملی صدها قرارداد با..
۳/
Read 12 tweets
2 Jun
محتشمی پور یکی از فاسدترین و جنایتکارترین اصلاحطلبان است که نسبت به سهمش در جنایات و فساد از واکاوی قسر در رفته،یکی از یادگارهایش همین عمارت چندهزارمتری بنیان نهاده بر حرام،زمینخواری و فساد در ولنجک است که طبقه همکفش را کرده دکان دارالزهرا،کسی هم از او سوالی نکرد منشا زمین و..
۱/ ImageImageImageImage
هزینه نجومی ساخت‌واداره این عمارت و دکان کجاست!قبلا از جابجایی به این عمارت در ولنجک هم در خ فرشته ساکن منزل لاکچری مصادره‌ای بود
یادگار دیگر محتشمی تلاش برای درگیری کردن ایران با یک جنگ خانمان‌سوز دیگر بعد از جنگ با عراق بود،یادمان نمیرود در جریان حمله صدام به کویت اصلاحطلبان
۲/
به میدان داری محتشمی،بهزاد نبوی و مجمع روحانیون دنبال حمایت از صدام بودند که بدلیل ارزیابی‌ عدم پشتیبانی مردم،خالی بودن خزانه و انبارهای نظامی‌ و تبعاتش در شرایطی که هنوز داغ جنگ با عراق تازه و زیر آوارش بودند،خواست فاجعه بارشان محقق نشد.
محتشمی رکوردار تمجید از صدام هم است
۳/
Read 5 tweets
1 Jun
گوشه ای از فساد همتی
اختلاس مشهور ۱۲۰۰میلیاردی بانک ملی در زمان همتی صورت گرفت
او همیشه یکی از عابربانکها و‌ اسپانسران لیستهای انتخاباتی اصلاحطلبان بوده،
فرزند همتی لیسانسش را از دانشگاه لایدن هلند گرفته و در رزومه‌اش آمده فارغ‌التحصیل بازیگری از استودیو یونیورسال هالیوود است!
۱/ Image
که مشخص است دانشگاه گرانی است و..
همتی به مشارکت در فسادهای دزد بزرگ علی انصاری هم شهرت دارد.
در پایان مسوولیت همتی در بانک ملی که در واقع برکناری بود و پرونده‌های باز و ماله‌کشی شده‌ ان‌ دورانش هنوز در جریانند،ابعاد دیگری از وضعیت ناکارامدی و فساد وی روشن شد که هم در گزارشات.
۲/
دستگاه‌های نظارتی و هم در بولتنها و رسانه‌ها منعکس است،مثل زیان‌ده بودن بیش از ۷۰۰شعبه،فساد و اختلاس در شعبه دبی، مطالبه ۲۳هزار میلیاردی از دولت که حاصل زدوبند و فساد بوده،مسدود شدن ۱۵۰میلیون دلار از دارایی‌های بانک ملی در فیوچرز بانک بحرین،عدم تحقق برنامه واگذاری بخشی از سهام
۳/
Read 5 tweets
17 Mar
سوار شدن بر کشتی که ناخدایش شاهزاده رضا پهلوی باشد فردگرایی نیست،از نظر راهبردی،مبارزاتی،پیوند با تاریخ ایران،ارزشها دمکراتیک و شایستگیهای فردی رهبری منطق محکم عقلایی دارد و عین شایسته سالاری است.
براندازی و فردای روشن براندازی با ایشان به ساحل امن میرسد.
#نه_به_جمهوری_اسلامی
شاهزاده رضا پهلوی پدربزرگش پدر ایران نوین،پدرش طلایه‌دار طلایی ترین دوران تاریخ ایران و خودش هم آینه آن دوران در اینده مورد انتظار مردم ایران و فریاد غالب براندازی در کف خیابان است.
بلحاظ راهبردی مبارزاتی هم تنها رهبر دمکرات و قابل اعتماد و ثابت شده‌ای است که نقطه سیاهی ندارد
۲/
شاهزاده رضا پهلوی بلحاظ فردی هم شایسته ترین رهبر برای هم دوران مبارزه و هم ساخت ایران در فردای براندازی است،رضا پهلوی صرفنظر از بستر متفاوتی که پرورش یافته،نشان داده اهل سیاست ورزی الوده به انواع حقه بازی نیست و اساسا سیاست ورزی الوده را بلد نیست و بمعنی واقعی کلمه به مردم و..
۲/
Read 6 tweets
15 Mar
در همه سالهایی که بعنوان مدیر روابط عمومی و‌ رابط پارلمانی در جلسات مختلف شرکت میکردم جلسه ای نبود که وزرا یا مقامات عالی تذکر ندهند که مراقب باشید توقعات مردم بالا نرود!
تحقیر مردم به گروگان گرفته شده ایران و انها را درگیر حداقل‌های زنده‌ ماندن نگه داشتن استراتژی هدفمند ج.ا است
یک نمونه:اواخر سال۹۵ که الودگی هوا اوج گرفته بود کارگروه رفع الودگی هوا به ریاست معاون اجرایی تشکیل شد،بیاد دارم وقتی لینک کارگروه را به سایت معاونت برای انتشار خروجی و گزارش‌دهی به مردم اضافه کردم شریعتمداری پیام دارد حذف کن!چون ما امکان تغذیه لینک را نداریم،برای هوا هم مگر ..
بادوباران کاری کنند!در حالیکه در دفتر،منزل و ماشین هر کدام از مقامات چند دستگاه تصویه هوا بود و در ان مقطع دستگاهها را افزایش و ارتقا دادند،بماند که همان کارگروه هم با نگاه به انتخابات در پیش اعلام و بودجه‌اش هم صرف انتخابات۹۶ شد،در کارگروه رفع بوی بد فرودگاه امام،جلسات پلاسکو و
Read 4 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(