🇺🇦 ✙ bookazoid_ Profile picture
Aug 26, 2021 9 tweets 3 min read Read on X
Товарищ летайте самолетами аэрофлота, а другими самолетами не летайте, потому что других самолетов нет ) Все посадочные места одного класса — трудового. На борту вас угостят лимонадом и вареной сосиской с хлебом. Ты запомнишь это на всю жизнь и будешь рассказывать своим детям
Вообще конечно реклама в СССР носила чисто карго-культ. В ней не было никакого смысла. На спрос она не влияла никак, потому шо блять нихуя не было все равно. А что было, того было мало и раскупали и так. А что не раскупали, то блять и свиньи не ели. Ну вот например. Блять ахуеть.
Пейте советское шампанское, а другое не пейте. Или вот блять. Пейте пиво завода глав пиво, а другое не пейте. Ну вы поняли....
Из крабов оказывается можно шото сделать поесть. Ну ахуеть. Скорее бы ЗАВОЗ В НАШ ОМСКИЙ ГАСТРОНОМ
Зеленый горошек — вкусный гарнир. С крабами будет заебись
Советский пинап по смыслу примерно такой же как и зеленый горошек на гарнир.
Да, — говно
А не сигареты — не курите. Некий паттерн наблюдается да?
Требуйте всюду сосиски — а не всюду не требуйте. И вообще завалите ебало, нет сосисок. Вам здесь не везде.

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with 🇺🇦 ✙ bookazoid_

🇺🇦 ✙ bookazoid_ Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @bookazoid_

Nov 27, 2023
Штош любі друзі. Учора ми навчилися користуватись дізасемблером/дебагером та знайшли саму хеш функцію, а потім написали класний скріпт для дебагера який за нас зібрав потрібні імена файлів, поки ми пили чай. Продовжимо наш шлях цифрової копіум археології
Поки я нажимаю кнопки та нарізаю скріншоти донатьте по ссилке
Сьогодні ми візмимо наші знання шо ми зібрали за цей час та спробуємо зробити щось типу продакшин грейд тули. Звучить страшно, але це буде простий екстрактор файлів з нашого контейнеру. Настала черга Kaitai Struct
kaitai.io
Image
Read 19 tweets
Nov 26, 2023
Ну шо любі друзі. Другий день нашого бінарного копіуму настав. Учора ми розкрутили повністю формат контейнеру з ресурсами гри. Сьогодні продовжимо епопею. В квот твіті хвіст вчорашнього треду, донатьте по ссилці


Але попре те що ми можемо витащіти усі файли, ми не знаємо їх імен та типів. Йти руками через 12 000 файлів то не наші методи, ми занадто ліниві для цього. Памʼятайте. Людина повинна думати, а машина — працювати. Якщо, навпаки — то це комп.ютерний апокаліпсіс. Ми цього не хочемо.
Здвинутись далі нам допоможе інтерактивний дизасемблер IDA. Так заставка цієї програми це портрет Ади Лавлейс. Видатної програмістки яка написала першу програму на цій планеті. Так перший айтішник був дівчиною. Так шо айтішники, не вийобуйтесь там особо зі своїми стереотипами, ви десь соснули вже років 200 як тому.

Image
Read 30 tweets
Nov 25, 2023
Дуже важкий день морально, та фізично. Які опції в нас є. Можна лягти в помиральну яму, або бухати. Відверто кажучи це все вже надоїло. Я пропоную щось інше. Ви кидайте гроші на дрова на зиму. А я спробую запілити дуже довгий тред в якому ми спробуємо зробити реверс інженірінг якоїсь хуйні.
Перевірено що йобані біти та байти коли становляться в стройний зрозумілий рядок — вироблять дофамін, а іноді і гроші. Ми спробуємо щось розковиряти, з мало гарантованим результатом, але у в процесі можливо ви опануєте ще один легально важко монетизуємий скілл.
Це буде довгий тред, можливо з якимись довгими паузами. Але ми спробуємо. Підписуйтесь на цей тред і ми десь невдовзі почнемо.
Read 47 tweets
Aug 12, 2023
Це вікенд. Сьогодні спробую почати робити це на Rust. Я не знаю Rust, ніколи на ньому нічого не писав тож буде цікавий дослід. Може зроблю тут тред з тим що сподобалось, а що ні. Подивимось той ваш Rust. Чи буде то мені цікаво, чи він мене вибісить та я рейдж квітну, не знаю.
Ми у 21 сторіччі тому будемо використовувати чатгпт, але не для коду, бо той можна знайти на гітхабі, а для швидкого пошуку потрібної інформації про Rust, чи дойобів чому саме так зроблено в раст а не інакше Image
Копайлот також з нами. Бо людина повинна думати, а машина працювати. Image
Read 16 tweets
Jan 7, 2023
Попер ленд-ліз з Китаю та Німеччини. Тут буде тред, як буде доїзжати все що залишилось для остаточного вирішення електрохарчового питання. Image
Так. Обміняв соціальні поінти на обжимні приколяси. Image
Оце буде окремий пре кол. ImageImage
Read 48 tweets
Dec 22, 2022
Е Б А Т Ь
Ахаха. А нє, нє єбать.
Корочі. Це хохма. Можливо тут буде тред 🧵
Read 20 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(