#رشتو
(عوارض دراز مدت واکسن ها)
یکی از علل اصلی که ملت واکسن نمیزنن اینه که از عوارض واکسن بخصوص عوارض بلند مدت واکسن ها نگران ان و خبرها و تحلیل های دروغ و چرند هم به این موضوع دامن میزنن
در این رشتو به بررسی این موضوع میپردازیم
کار یکم سنگین حوصله کن!
برخلاف بسیاری از داروها که روزانه مصرف می شوند واکسن ها عموماً یکبار نهایت دو بار استفاده میشوند اونم با فاصله زمانی. داروهایی که هر روز مصرف می کنید می تونن عوارضی را ایجاد کنن که با گذشت زمان خودشون رو نشون میدن ، از جمله مشکلات طولانی مدت زیرا سطح دارو در طول ماه ها و سال ها
در بدن افزایش پیدا میکنه یعنی اساسا عوارض دراز مدت دارو ها ناشی از تجمع فراورده های دارویی در بدن هست در حالی که واکسن اصلا چنین اتفاقی براش امکان پذیر نیست چون فقط یکبار تزریق میشه و خبری از اثر تجمعی نیست واکسن صرفا وظیفه انتقال بخش هایی از(3/15)
عامل بیماری زا( که خودش اصلا به هیچ وجه بیماری زا نیست ) به بدن رو به عهده داره نوعش هم مهم نیست مثلا یه بار ویروس کشته شده است یه بار ویروس ضعیف شده یه بار بخشی از ژن پروتئین سطحی ویروس داخل یه ویروس دیگه مثل سرما خوردگی و آدنو ویروس ( که بی خطر ان ) و یا داخل MRNA که(4/15)
یه رشته از باز های آلی هست که یه بار از روش پروتئین ساخته میشه و بلافاصله از بین میره کلا نیمه عمر MRNA تو بدن کلا ده ساعته!! متوجه اید کلا ده ساعت!
نکته خیلی مهم راجع به MRNAاینه که اساسا داخل بدن از روی MRNAنمیشه هماننسازی کرد یعنی نمیشه فرایند همانندسازی روش(5/15)
انجام بشه همانندسازی تو بدن انسان از روی DNA انجام میشه و در داخل این فرآیند هست که جهش رخ میده فلذا قضیه جهش از روی MRNAکلا منتفیه!!!پس MRNAدر واقع یک محصول پیش نهایی بدن هست که بعدش آقای ریبوزوم لطف میکنن از روش پروتئین(6/15)
کد گذاری شده رو میسازن که تو واکسن های MRNAای این پروتئین همون پروتئین سطحی این بی صاحاب کرونای گور به گوریه!
بعضیا میان مطلب عجیب تری میگن و میگن واکسن های MRNAسمی ان برای سلول ها!! جک از این بزرگتر نشنیده بودم همونطور که گفتم MRNAخود بدن هم میسازه! فلذا اصلا بحث سمیت(7/15)
هیچ اساس و پایه ای نداره!
حالا این MRNAتو بدن داخل سلول ساخته میشه ولی بخاطر شکل فضاییش از بیرون نمیتونه وارد سلول بشه فلذا کل کاری که این واکسن کرده اینه که این MRNA رو ساخته و داخل lipid nanoparticles ( یعنی ذرات لپیدی(چربی) ) قرار داده
THAT’S IT!!!
(8/15)
فلذا تا اینجا فهمیدیم اساسا عوارض دراز مدت از نظر مکانیکی برای MRNA VAACINEها امکان پذیر نیست چون این بندگان خدا نه اساسا زمان طولانی تو بدن میمونن و نه اساسا با کروموزوم ادغام میشن و نه اساسا جهش پیدا میکنن! هیچی نمیشن پروتئین از روشون ساخته میشه وبعدش نابود میشن! DONE
(9/15)
بحث دیگه ای که مطرح میکنن میگن کل فرآیند ساخت این واکسن خیلی سریع بوده در حالی که باز این مطلب هم غیر دقیق هستش چرا که ساخت وطراحی سریع واکسن MRNAبخاطر این بود که داستان استفاده از MRNAنه از سه سال پیش بلکه از سه دهه پیش آغاز شده و ایده استفاده ازش رو یک دانشمند(10/15)
مجارستانی به نام کاتالین کاریکو تو سال 1990 مطرح کرد.اون اولین بار ایده استفاده از MRNAبرای ساخت پروتئین های مد نظر ما در بدن رو مطرح کرد این آدم ده سال روی MRNA کرد تا کاربردهاش رو برای درمان بیماری ها کشف کنه و طی 3 دهه ببرسی و تحقیق و طی مراحل (11/15)
حیوانی و آزمایشگاهی به درجه ای از پیشرفت رسیدن که با آگاهی از همه جوانب MRNAو ساختمان ژنتیکی SARS VIRUSE تونستن ظرف مدت کوتاهی تونستن واکسن MRNA رو بسازن و بعد از ساخت هم تمامی مراحل بازبینی FDAرو طی کرد و برخلاف برخی واکسن های نام آشنای شرقی!! هیچ مرحله ای رو رد نکرد!(12/15)
فلذا از نظر تجربه ساخت و تکنولوژی آگاهی نسبت به کاری که دارن میکنن تفاوت زیادی با بقیه واکسن ها نداره ویک حرکت کورکورانه جدید نیست!! فقط به دلیل شرایط اپیدمی و فراوان بودن کیس و ... مثل بقیه واکسن ها تمام مراحل پشت هم و با سرعت و بدون وقفه طی شدن!(13/15)
نکته جالب در مورد این واکسن های کووید اینه که به دلیل اینکه ما خیل عظیمی از افراد واکسنه رو در دسترس داریم هون قدر دیتای بزرگی از ایمنی واکسن ها داریم که باز هم ثابت کردن واکسن ها عوارض قابل توجهی نداشتن و کاملا ایمن بودن!(14/15)
حالا این وسط یه سری اساتید که هیچ اطلاعاتی در مورد پزشکی ندارن و چهارتا مثلا پزشک دور خودشون جمع کردن با استناد به یکسری حرف های عوامانه اراجیفی رو تحویل ملت میدن که علاوه بر اینکه حیثیت و وجهه خودشون رو خدشه دار میکنن به اعتماد عمومی جامعه هم ضربه میزنن!(15/15)
ادامه دارد....
cihr-irsc.gc.ca/e/52424.html
سیر تحویل واکسن های MRNA
ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/P…
مقاله معتبر از NCBI در مورد عوارض دراز مدت واکسن ها
uab.edu/news/health/it…
اینم یه مصاحبه با زبان عامیانه برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی واکسن ها

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with vendetta(song hyun ki)

vendetta(song hyun ki) Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @svfvendetta007

13 Sep
#رشتو
(اما ماجرای آقای دکتر پرفسور روبرت مالون!!)
یه کلیپ از یه برنامه تلویزیونی کانادایی هست که این پرفسور ادعایی مبدع تکنولوژی MRNA!به همراه یه ایمونولوژیست کانادایی یه سری ادعاهایی رومطرح میکنن که اینجا به بررسی اونا میپردازیم!
کار طولانیه حوصله کن!
چون دیگه جایی پیداش نمیکنی
اولا باید بگم ایشون که میگه من مبدع واکسن های MRNAهستم اساسا در ساخت این واکسن ها نقشی نداشته و ایشون در مصاحبه با اسوشیتد پرس گفته :" من واکسن mRNA COVID رو ایجاد نکردم و هرگز در ساخت واکسن mRNA انسانی مشارکت نداشتم"
اما بریم سر اصل مطلب در این مصاحبه تمرکز اصلی(2/16)
روی اینه که محصولی که این واکسن تولید میکنه یعنی spike proteins ( پروتئین سنبله) سمیه و از نظر متابولیک فعاله و میره تو جاهای مختلف تجمع میکنه و عوارضی مثل عقیمی و زوال عقل و سرطان و ... میده!
حالا بیایید اینو بررسی کنیم ببینیم اصلا میشه چنینی چیزی؟ یا نه!(3/16)
Read 24 tweets
13 Sep
#رشتو
( واکسن های پایه MRNA سرطان زا یا ضد سرطان!!؟)
حوصله کن!
خب در رشتوی قبلی گفتم که اساسا این واکسن های MRNAای نه سرطان زان نه قابلیت ایجاد جهش دارن نه سمی ان حالا نکته اونجایی جالب تر میشه که اتفاقا از همین تکنولوژی الان برای درمان سرطان به عنوان یک روش ایمونوتراپی داره
استفاده میشه به این شکل که اینبار به جای پروتئین ویروس میان از آنتی ژن سلول تومورال استفاده میکنن و گرای این آنتی ژن رو به سلول های گیرنده آنتی ژن(APC)بدن میده و اونا هم سلول تومورال رو به سیستم ایمنی سلولی بدن معرفی میکنن و بقیه کار رو خود ایمنی بدن برای نابودی تومور انجام(2/9)
میده به خاطر همین کاربردشون به عنوان واکسن های MRNAضد سرطان معروف شدن .
در واقع کاری که این واکسن انجام میده اینه که بدن رو آگاه میکنه ک یک جهش و یک ژن سرطانی داره داخلش رشد میکنه و سیستم ایمنی رو میندازه به جون سلول های تومورال یعنی دقیقا به جای اینکه ما با شیمی درمانی(3/9)
Read 12 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!

Follow Us on Twitter!

:(