Fikir Akademisi Profile picture
Feb 5 21 tweets 12 min read
1️⃣Bilim insanları dedikleri birkaç sözde #BigPharma trolunun tehditlerini ve aşagilamalarini görmeyen sözde bilim insanları,araştıran soruşturan İnsanları tehdit olarak görmüşler.İnsanlık için bir tehdit var ise,2019 tarihinden bu yana insanlarla dalga geçen Bill'in trolleridir.
2️⃣#event201 gibi bir aldatmaca senaryosunu görmezden mi gelecektik.Pandeminin hedefinin korku ile kitleleri kontrol etmek ve aşı ile onları dijital köleliğe yönlendirmek olduğunu görmezden mi gelecektik.
centerforhealthsecurity.org/event201/video…
3️⃣Aşısı önceden hazırlanmış ve yeterli korku havası yakalandığında sahte kahramanlar üretilerek hazırlanan illuzyonami dalacaktik

İnsanlarin ölüm sebebinin aşılar ve yanlış tıbbi müdahaleler olduğunu aşılamadan sonra artan ölüm ve vaka sayılarına bakmayip görmezden mi gelecektik
4️⃣ #pcr testi sacmalaigi ile insanları hasta olamaya mecbur etme dayatmalarini görmezden mi gelecektik.

#maske ile insanların zehirendigini ve oksijenlerinin kesildiğini ve bu durumun insan hücreleri üzerindeki zehirleme etkilerini araştırmayacakmiydik.
5️⃣#BillGates gibi bir bilgisayar yazılım korsanının kendisine ait olmayan bir alan ile ilgili konuşma ve paylaşımlarını sorgulamadan biat mi edecektik.
2011 yılında planlan ve kabalist ve satanik bir ritüel olarak oynanan plandemi hakkında sessiz kalıp kahrolmayi mi bekleyecektik
6️⃣#ID2020 parojesinin ne olduğunu araştırmadan sırf birkac sözde bilim adaminin söylemlerinin arkasından mi koşacaktik.#ID2020 ile #Covid_19 arasındaki ilişki ağlarını görmezden mi gelecektik.
7️⃣Kapanmalar ve diğer kısıtlama uygulamaları ile dünya insanlarina dayatilmak istenen küresel dijital sosyalizm sistemi olan #transhumanizm dinine ve onun uygulamalarına biat mi edecektik.
8️⃣İnsanlığı 100 yıldır sömüren kara rahipler konseyinin (Roma)hedeflerine ve onun temsilcileri olan mason ve tapinakcialrin insanlık dışı yeni sömürü düzenine koşa koşa mi gidecektik.
9️⃣İki seneden beridir ekranları işgal eden konsomatrisler gibi her tarafı dolaşan ve hitler faşizmini aratmayan ifadeleriyle insanları korkutan faşist beyinleri elestirmeyip sürekli tekrar ettikeleri yalanlarıni kabul edip hitler selmimi verecektik.
🔟1 doz korur deyip ,ardından ikinci doz gerekli diyen,o da yetmez 3 doz şart diyen ,ardından her 3 ayda bir bir doz olmanız gerkir diyen ve insanların akillariyla dalga geçen bilim insanlarına bir şey demeden koşa koşa onların dediklerini mi yapacaktık
1️⃣1️⃣Yalan söylemede ve İnsnaları söyledikleri yalana kendileride inanmak dahil olmak üzere tarihteki en seri yalanları insanların gözlerinin içine baka baka söyleyen ve kendi bakış acılarına göre yazılan makaleleri insanlara delil gösteren sözde akademisyenlere mi inanacaktik.
1️⃣2️⃣Kendisi sorumluluk alamayan ve almaktan kaçınan #BigPharma nin taninmis firmalarının verileri 75 yıl saklama tekliflerini görmezden gelip,neden bu sorumluluğun altına girmediklerini sorgulamayacak mıydık.
1️⃣3️⃣İnsanları işten çikartmakla tehdit eden ve başta #maske #pcr ve aşıya zorlayan küresel El-İt lerin kontrolundeki kukla şirketlerin uygulamalarını görmezden gelip yapılan bu zulümlere itiraz etmeden öylece bakıp izleyecek miydik
1️⃣4️⃣Uzayda binlerce uydu ile insanlığın.manyetik ssitemini bozan ve gökyüzünde binlerce ucakla zehir saçan Bill'in uçaklarıni ve yılan muskun uydularini gözden mi gelecektik
1️⃣5️⃣Uzayı 40 bin uydu ile kirletecek olan ve bunu sadece insanlara bedava internet için yaptığını söyleyen yalancı yılan Musk in yaptığı bu şeytanca yatırımın arka planını sorgulamadan oh ne iyi adam deyip #Elonmusk u avuçlarımiz şişene kadar alkislamamizi mi bekliyordunuz.
1️⃣6️⃣2 senede dünyanın en zenginleri olan dörtlü çetenin ve onun arkasındaki satanik çeteleri ve onlarin yereldeki locaci uşaklarıni deşifre etmeden yerimizde öylece onların yaptıklarınımi izleyecektik.Onlar zenginleşirken,İnsnaları neden fakirlstigini sorgulamayacakmiydik
1️⃣7️⃣Herkes köpek gibi aşı olacak,aşı olmayan her haktan mahrum bırakılsın,aşı olamayanlar evden asker zoruyla alınsın diyen ve bu asil milleti anlamaktan uzak, sürekli hakaret ve aşağılama dili kulllanan kiralık beyinlere karşı sessiz mi kalacaktik
1️⃣8️⃣Pandeminin asıl sebebi olan ve trilyonlarca yatırım yapılan insanligin geleceğini tehlikeye sokan #5G yi ve canlilar üzerindeki tahrip edici zararlarını görmemezlikten mi gelecektik.
1️⃣9️⃣Bir günde insnalara 16 hap icirmenin normalde adlı bir vaka olduğunu intihara teşebbüs olarak karşılığı olan bir eylemi ve İnsnaları ölümüne sebebiyet veren bu hadiseyi görmezden gelip,sonrasında işe yaramıyor deyip kenara atmalarını sorgulamadan öylece bakacak mıydık.
2️⃣0️⃣Genom.projesi tamamlandıktan sonra #mRNA asilariyla insanligin genetigini değiştirme ve küresel ojeni politiklarinizi görmezden gelip bunun bir soykırım Ve nüfus kontrol planı olduğu hakkında insanları uyarmaktan vazmı geçecektik.

2️⃣1️⃣Yanılıyorsunuz.
Vazgeçmedik.Vazgecmeyecegiz.

Dünyayı siyonizm hapishanesine çevirmenize ve İnsnaları köle olarak görüp sömürmenize dün sessiz kalmadık,yarın da sessiz kalmayacağız.

"'Hazır ol'da değildik! Rahat da durmayacağız!"
#Malcolm X

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Fikir Akademisi

Fikir Akademisi Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @0Kuantum0

Feb 6
1️⃣
Wifi ile insan zihinleri kontrol ediliyor!

Başlığı okuduğumuz zaman, ne kadar da korkunç bir olay diye düşünüyor insan. Yanlış okumuyorsunuz, insanlar Wifi sinyalleri ile kontrol ediliyor. Maalesef ki bu teori yada uydurma bir yazı değil

#MKultra #5G #Metaverse #mindcontrol Image
2️⃣Google'da “Telegram zihin kontrolü” diye arattığınız zaman bu konudan müzdarip olan insanların seslerini duyurmak için grup açtığına şahit olabilirsiniz.Evlerimizde, bilgisayarlarımızda hatta Cep Telefonlarında bile bulunan Wifi ile insan zihinleri kontrol ediliyor! Image
3️⃣Sizlere bu konuyu örneklendire örneklendire,bizzat gündemlerde konuşulan ülkelerin başkanlarının yaptığı istemsiz hareketlerden bile örnekleyerek bu makalenin asıl amacını anlatmaya çalışacağım.İnsan zihinlerinin istemsizce uzaktan kontrol edilmesi tamamen bir insanlık suçudur!
Read 25 tweets
Feb 5
1️⃣Gökten gelen bir robot el,Ve bu robot el geçmiş çağların birine taş tabletler bırakıyor.Yani Hz.Musa (as)’ya verilen 10 emir. Arkasından bu robot el bazı kutsal kitaplar bırakıyor.Belki İncil ve belki Kur’an.Zaman ötesi bir yerde.Bu zaman-mekân üstü yere“#OMEGA NOKTASI”diyorlar Image
2️⃣İnsanlar zihinsel ve teknolojik evrimlerini tamamlayarak Tanrı’yı; yani “Omega Noktası”nda bulunanı gerçekleştirsinler diye bu kutsal mesajları yolluyor? Robot el ile sembolize edilen ve #Omega Noktası’nda bulunan yapay Tanrı.
3️⃣Bize gülünç gelse de, teknoloji bağımlısı ve teknolojiyi kutsalları olarak algılayan gelecek nesiller için bu düşünce “heva”larına çok hoş gelebilecek ve “kendi içinde tutarlı” bir senaryodur.
Read 23 tweets
Jan 10
1️⃣
Modern kölelik projesi #ID2020 Nedir ?
Konu ile ilgili sizler için kısa bir yazı dizisi yazdık.

Lütfen okuduktan sonra RT ederek diğer insanlarda ulaşmasına vesile olunuz.
#bilinç #bilgi #haber #5G #NWO #Deccal #insan
2️⃣Dünyada herşey çok hızlandı.Hergün yeni felaketlerle karşılaşıyoruz.Bir tarafta seller diğer tarafta yangınlar, başka yerlerde depremler,ekonomik süreçler,yeni oluşumlar ve daha birçok şey.
3️⃣Aynı zaman diliminde bu tür olaylarin yaşanması binlerce yılda nadiren görülmektedir.Bütün bunların hepsini küresel ısınma yalanına bağlayanlar, insanlıktan neyi gizliyorlar.
Read 23 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

:(