субіто ґаоль 🇺🇦 Profile picture
May 2, 2022 16 tweets 9 min read Read on X
Тут буде тред про те, як росня "розчаровувалась" від того, що Легендарні музиканти підтримали Україну. 🇺🇦 Image
🔹️Pink Floyd записали "Червону Калину" з Хливнюком.

Найменше, що там можна побачити — обурення з приводу "якийсь ноунейм співає з легендами".

P.s. Моє улюблене "дамбілі бамбас". ImageImage
🔹️Сер Пол Маккартні підтримав Україну у перший же день, а нещодавно він вийшов зі стягом нашої країни під час туру Got Back.

Серед коментарів росні було багато звичайних "іди на хуй" до поважного екс-бітла, але мені "сподобався" цей екземпляр рашиста. ImageImage
🔹️Мік Джаггер (разом з ним Кіт Річардс та Ронні Вуд) надіслали кошти на допомогу Україні та створили благодійний фонд.

Росня: Музика должна бить внє політікі! Азов убівалі дєтєй і женщін!!! 🤬 ImageImage
🔹️До попереднього твіта хочу додати ось це.

Другий скрін мені навіть лячно читати, бо цьому ботові, мабуть, заплатили 1092230382000 рублів або 2 гривні. ImageImage
🔹️Браян Мей (та гурт Квін) були у Харкові на майдані Свободи десь 14 років тому.

Хоча Мей і написав про війну лише на другий день повномасштабного вторгнення, але на події у Харкові відреагував негайно.

Нажаль, йому довелося видалити той пост, де росня лаялася, але є це: ImageImage
🔹️Елтон Джон вже мав одну справу на Донбасі. Йому там дитину не віддали на всиновлення... але зараз не про те. Сер Елтон разом з чоловіком Девідом підтримували Україну й раніше.

Мені було цікаво знайти щось від "толерантної" росні, хоча й вираз першого коментаря сподобався. ImageImage
🔹️Оззі Осборн разом із дружиною Шерон підтримали нашу країну, додавши до свого відеозвернення чудове "Слава Україні".

Росня вважає, що навіть такий бунтар, як Оззі, продався Америці. Авжеж, лише їхня росія правду каже! 👌 ImageImage
🔹️Deep Purple підтримали Україну, хоча вони й вважали себе аполітичним гуртом.

Вони, нажаль, скасували концерт у Києві... Але відразу й у москві. А ще DP навмисно написали у фейсбуці саме "затонулий крейсер МАсква" 💛

Росня ж обурюється та видаляє їхні пісні з грайлиста. ImageImage
🔹️Скорпіонс теж висловилися про війну в Україні, підтримавши нас.

Хоча мені здається, що тут трохи зіграла німецька влада, бо їхня позиція скоріш "за мир". Є дві помилки: артикль "the" та триколор поряд з нашим прапором.

Але й ця позиція спонукає росню писати про "бамбас"... ImageImage
🔹️Ді Снайдер із Твістед Сістер має чудову позицію. Він підтримує Україну та пише #Fuckputin.

Тут росні, мабуть, вже набридло писати про "8 лєт", тому вони почали іншу казку: "музика внє політікі". Теревеньте про те далі. ImageImage
🔹️Берні Топін більш відомий не як музикант, а як автор текстів пісень Елтона Джона, але в нього є цікавий малюнок в Інстаграмі.

Мене приємно здивувало те, що у коментарях там багато розумних людей, але є і "Азов — нєонацисти!!! 🤬". ImageImage
🔹️Джуліан Леннон казав, що виконуватиме пісню батька "Imagine" лише у тому випадку, якщо світу настане гаплик. Здається, він вважає, що настав цей час. В Джуліана, мабуть, чи не найбільша кількість постів на підтримку України серед музикантів.

А в росні Бандера дамбіт бамбас. ImageImage
🔹️Енні Леннокс серед інших музикантів підтримує мир в Україні.

Ось тут у коментарях можна побачити одну зникаючу істоту. Вони жили на росії ще за часів Євромайдану. ImageImage
🔹️U2 підтримують Україну та цитують пана Тараса Шевченка: "І мертвим, і живим, і ненародженим...".

Росня знову переплутала, хто нацист у цьому світі. А ще знову оця казочка про "братскіє народи", що аж блювати хочеться. ImageImage
🔹️Слеш (Сол Хадсон) підтримав Україну у своєму звичному стилі. Стисло та яскраво.

У коментарях, окрім звичайних "Бандера дамбіл бамбас", можна натрапити на екземпляри агресивної росні. ImageImage

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with субіто ґаоль 🇺🇦

субіто ґаоль 🇺🇦 Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(