Przedstawia się jako chorąży Aleksander Siergiej, z 25-letnim stażem w WP. Nie ma go w papierach stowarzyszenia "Bronimy munduru dla przyszłych pokoleń", ale na pewno jest współpracownikiem Jakuba Kuśpita. Czas zdelegalizować tych dywersantów.
CC: @StZaryn, @AWgovPL, @MON_GOV_PL
Facebook stowarzyszeniowo-imienny i kanał YouTube.
Ciekawostka, na ostatnim screenie wpis z 1 lipca 2022 roku, z którego wynika, że typek może być jeszcze przez jakiś czas prawdziwym żołnierzem. Hmm. I podżega do buntu? Nie ma na to paragrafów? @Zandarmeria
Od 18:20 przedstawia się i reklamuje przed "komisją śledczą ds. Covid" Ordosiusiaków😆
Hue, hue. Nie szukał więc nie znalazł. Stronka po przejechaniu Przemyskim Zacieraczem Śladów😂
Podklejam mój, już rozszerzony o kilka źródeł wątek o tym, jak to z tym etapem i ciężkością choroby bywało😎
Pozdrawiam, wielce szanowny panie mecenasie @Piotr_Schramm. Będę uczył się od pana jak robić dobry risercz, zgodny z EBM, KEA i Pismem Świętym.
Lekarz Włodzimierz Bodnar twierdził, że jego sposobem można ustabilizować i doprowadzić do "zdrowienia" co najmniej 99% ciężkich przypadków hospitalizowanych pacjentów w Polsce. A w połączeniu z Remdesivirem to pewnie i 101%😏
Zamykam dyskusję pt. "źle badaliśta, letkie kazał".
Październik 2020 r. Lekarz Włodzimierz Bodnar pisze list, który zostaje opublikowany na stronie Krosno112. To praktycznie powtórka tekstu ze strony przychodni.
Archiwum: web.archive.org/web/2020110102…