👑Shayan👊♂️ Profile picture
Dec 21, 2022 19 tweets 12 min read Read on X
قاسم چک VS ترامپ چک
طبیعیترین فرض این است که طرفدار #قاسم_سليماني موفق به پاس کردن ترامپ چک هم نباشد. قبلا دراینمورد گفتیم که باند نو اصلاحطلبان برای پاک کردن رد قاسم چک از مهره های جدیدی مثل رونقی و نازلی بنیادی و... که همه چکها را پاس میکنند استفاده کردند اما حتی آنها هم سر Image
ترامپ چک گیر می افتند. البته اینجا بحث ما چیز دیگریست. سوالی که احیانا ذهنهای باهوش با اون درگیر هستن اینه: چطور باند اصلاحطلبان اونروزها یکپارچه قاسم چک مثبت شدند!؟ چون باند اصلاحات و باند سپاه بهرحال رقابت خصمانه ای داشتند و این واقعا چیزی بود که کمتر کسی انتظار داشت. البته ImageImage
مثلا لباس سپاه پوشیدن اصلاحطلبان طویله مجلس اسلامی موضوعی قابل درک است. اما چرا اونوریها که اسم اپوزیسیون روی خود گذاشته بودند چنین ریسکی کردند!؟؟ اگر موضوع فقط پولهای برجام بود میتوانستند برای حفظ ظاهر لااقل سپاه چک مثبت نشن! این موضوع در عین پیچیدگی پاسخ ساده ایی دارد. پاسخ ImageImage
زدن ترامپ است! ترامپ چنان چپها را در مخمصه انداخته بود که اینها برای نجات به هر چیزی چنگ زدن. پیرو دستور ارباب باند اصلاحات با دشمن قدیمی یعنی سپاه برای زدن ترامپ همراه میشوند. من معتقدم زدن #هواپیمای_اوکراینی هم پروژه ایی در همین راستا برای گرو کشی و همراهی دو باند در زدن ترامپ ImageImage
است. باند ظریف و روحانی #جعبه_سیاه را نمیدادند و همه یکصدا میگفتند سپاه زده ولی علت ترامپ است! هنوز اسکرین شات و تعدادی از توئیتهایشان هست که چطور باند سپاه و ترامپ را همزمان میزدند و برای شجاعت و رشادت حاج قاطر مرثیه سرایی میکردند! درمورد دارو، واکسن و هرچیز دیگر هم همینکار را Image
کردند. همین الان هم البته همینکار را میکنند منتها با یک تفاوت. همون باند، الان قاسم چک رو تبدیل به برگی کرده اند تا داخلیها و آنهایی که احیانا دنبال راهی برای وارد کردن نظامیان غیر وابسته به پروسه براندازی هستند را بزنند!
اینجا نیاز هست باب مسأله را در حد اشاره و پرانتز باز کنم و ImageImage
در مورد اصطلاحاتی مثل پان قاسمیست، اسلامشهری و.. که ساخته و پرداخته همون باند اصلاحطلبان است مختصر بگوییم. اساسا برای کوبیدن جبهه #ناسیونالیسم_ایرانی است و اینکه بهرحال اینها دشمنی ایدئولوژیک با شیعیان دارند. تجمیع ناسیونالیستها و قاسمیستها زیر یک پرچم کابوسی است Image
که چپها و کمونیستها تاب حتی فکر کردن به آنرا ندارند. البته ذکر این توضیح ضروری است که منظور ما از قاسمیستها اون بخشی از نیروهای مذهبی شیعه که دستی در فساد و جنایت ندارند و احیانا فقط فریب خورده اند و پشیمانند است. وگرنه درمورد سرداران #ولایت_کودککش هیچ بحث قابل شنیدن وجود ندارد. Image
اما منظور آنها از قاسمیستها اساسا تمام درجه داران مسلح مسلمان ایرانی در سپاه و حتی ارتش است. فارق از اینکه اصلا طرفدار خامنه‌ای و ج ا و حتی قاسم سلیمانی باشند یا نباشند. بعنوان مثال من #حجت_کلاشی از اعضای معروف پان ایرانیست رو سالهاست فالو دارم. ندیدم جایی حتی بطور ضمنی از قاسم ImageImage
طرفداری کرده باشد اما خیلیها خلاف این فکر میکنند. اصولا حامی قاسم سلیمانی نمیتواند انسانی با شرف و وجدان باشد. روز کتلت شدن قاسم هنوز بهترین روز زندگی من در سالهای گذشته است. اینقدر از این آدم نفرت دارم که حتی حاضر نیستم از نام او برای اهداف سیاسی و زدن چپها استفاده کنم. اما اگر Image
قاسم چک+ با هردیدگاهی زیر #پرچم_ملی_شیر_و_خورشید قرار بگیرد بشرط تلاش برای جبران گذشته مخالفتی ندارم. درمورد چپها هم همینطور است. شیروخورشید یک سپر محافظ است! سپری برای محافظت از هرکسی که منافع ایران و ایرانی برایش اولویت است. اگر ما هم طرفدار ترامپ بودیم به این دلیل نبوده که او Image
منافع ایران برایش در اولیت بوده. کسی اینطور فکر کند حتما یک تخته اش کم است. اما ترامپ در راستای منافع ما در ضدیت با ج ا بود. صادقانه قضاوت کنیم ترامپ که لقب پرزیدنت دلها رو از ما گرفت سوتی زیاد داشت. ترامپ هم میخواست با کسانی در داخل همکاری کند. اصلا دلیل که چپها الان برانداز Image
شده اند ترس از بازگشت ترامپ است. آنها بیشتر از ما به براندازی نیاز دارند! ج ا بیشتر از ما به براندازی نیاز دارد! آنها بازی میکنند ما بالاتر بازی میکنیم. حالا که چپها و سپاه در داخل به جان هم افتاده اند اجازه بدهید همدیگرو حسابی بکوبند! ما هم پرچم بدست در ضلع سوم ایستاده ایم و Image
هردو رو میزنیم. هر انگی بزنید باکی نیست! ما هردو رو میزنیم. میزنیم تا هر که خسته شد زیر پرچم بیاید. هم چپها را میزنیم هم تفکرات شیعه رو اما قائل به حذف هیچکدام نیستیم. چون برای حذف کامل هر دوی آنها باید صدها هزار آدم بکشیم که نه صلاح است و نه اصلا امکانپذیر! ما با معضلی به نام ImageImage
بربرهای #سرخ و #سیاه طرف هستیم. صدها هزار بربر چریک آدمکش کمونیست و صدها هزار مسلمان آدمکش شیعه! تمام اعضای هر دو گروه رو آدمهای بیمار ذهن و روان تشکیل میدهند! دو گروه بسیار خطرناک که از بخت سیاه ما مدتی در جریان شورش۵۷ متحد شدند. وگرنه معمولا از این دو گروه برای کنترل یکدیگر ImageImage
استفاده میکنند. کاری که در آینده ایران آزاد میکنیم هم همین است. یعنی اولا همزمان که ایده ها نیروهای ملی میهنی را تقویت میکنیم. کنترل این شامپانزه های تکامل نیافته رو به احزاب میانه میسپاریم. پرتاب سنگ و گلوله بین مومنین و کفار را تبدیل به برگ رای برای احزاب چپ و راست میکنیم درست ImageImage
مثل همه دنیا! در کشورهای متمدن دنیا بیماران سادیستی مذهبی و ضد اجتماع و ضدملی همدیگر رو نمیکشن! رای میدهند! در ایران ما حتی از این پتانسیل میتوانیم در مسائل امنیتی استفاده کنیم. اینکه ما چرا تعداد زیادی چپ ایرانستیز بویژه اینقدر لکاته زبان دراز متخاصم داریم خود داستان طولانیتری Image
دارد که سر فرصت درموردش یک رشته توئیت تحلیلی اجتماعی سیاسی خواهم زد. اطلاعات جالبی از ریزش در جبهه چپها بویژه زنان چپ دارم. در مجموع اینکه اینطور ما فهمیدیم اینطور که غریزه ما میگوید همه در حال توافق بر سر پادشاهی بعنوان یک راه حل ناگزیر و ناگریز برای تمام معضلات هستند. البته این ImageImageImageImage
راحت بدست نخواهد آمد. تا همینجا هم راحت و ارزان بدست نیامده است. جان کلام اینکه راه را برای آمدن زیر پرچم ملی میهنی نبندید! ترامپ چک قاسم چک یا هرچی... معیار تلاش برای جبران گذشته است. هرچه طرف ما سنگینتر بهتر!✋
#جاویدشاه_رمز_پیروزی Image

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh

Keep Current with 👑Shayan👊♂️

👑Shayan👊♂️ Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @shayan_shahnazi

May 10
سوی رادیکالیسم! کی حرف بزنیم؟؟ کی فحش بدیم؟؟ #رشته_توئیت

خشونت کلامی مثل خشونت فیزیکی ناگزیر و ناگریز است. هردوی اینها زمانی آغاز میشوند که #گفتمان پایان یابد! و همچنین وقتی یکطرف راه را بر گفتمان ببندد یا گفتمان را تبدیل به تریبون یکطرفه کند! تریبون یکطرفه منبر آخوند است! Image
همچنین پروپاگاندا! پروپاگاندا ضد گفتمان است! پروپاگاندا هیاهو و هوچیگری ضد حقیقت است!
✅گفتمان اصلا به چه درد میخورد!؟؟ مهمترین نتیجه گفتمان #تضارب_آرا است. در نتیجه گفتمان نظرات و ایده های "غلط" و غیر همجهت خواه از سمت یک فرد یا از سمت فرد یا گروه دیگر چون خلاف مسیر "درست" هستند Image
همدیگرو خنثی میکنند! اما نظرات درست هرچند کوچک روی هم تلمبار شده و حاصل جمع برداری آنها موجب تقویت مسیر و ایده های درست میشود! برای همین مثلا هیچوقت یک مجاهد یا تجزیه طلب با یک کمونیست دیگر وارد مناظره نمیشود چون نظرات غلط آنها همدیگر رو ختثی میکنند و موجب تقویت مسیر و ایده های Image
Read 31 tweets
May 8
بسمت رادیکالیسم! #اسلام را نقد کنید! #چپ ها را فحش دهید! #رشتو
طاعون "جمهور + اسلام" ۴۵ سال هر آنچه داشته اند بر سر ما آورده اند! اما یه فرقهایی هست بین جمهور #سرخ و اسلام #سیاه که مهمترین آن از نظر من این است که لااقل بیشتر از نیمی از اسلامی ها میگن #شورش۵۷ اشتباه بوده اما شما Image
بزحمت در بین جمهوربازان کسی رو پیدا کنید که بگوید شورش۵۷ اشتباه بود! این در حالیه که اسلام لااقل چندین قرن در ایران سابقه داشته اما ایران و ایرانیان هرگز نه جمهوری بودند نه کمونیست! یعنی اسلام با توجه به عدم توانایی آپدیت رو به خاموشی است اما جمهوربازان ورژنهای جدیدی رو کردند که Image
در ایده های ایران ستیزانه و ایرانی ستیزانه هیچ تغییری نکرده اما ظاهر بزک شده بروز دارند! البته که ذات چپ، بنیادی ترین ایده چپ، ترجیح منافع جهانیشان بر منافع ملی و میهنی است! تمام چپهای جهان معتقد و ملتزم به این دیدگاه هستن اما تمام چپها مثل چپهای ایران "دشمن" وطن و ملت خود نیستن! Image
Read 26 tweets
May 1
تبعات گاوبندی آمریکا، اسرائیل و ج ا «قسمت دوم» #رشته_توئیت
اگرچه تونستیم ذهن دمکراتهای آمریکا رو بخونیم و بفهمیم اونها میخوان از برگ صلح در خاورمیانه و حتی تشکیل کشور فلسطینی در انتخابات آینده استفاده کنن، اما روش خطرناک و برهم زدن جریان نظمی که براساس بی نظمی و آشوبی که خودشان Image
دهه ها در این منطقه برقرار کرده بودن باعث شده که مسیر آینده کمی تار و ناپایدار بنظر بیاید. اگرچه مدام توسط پروپاگاندا بمباران ضدخبر میشوید تا توجه شما به نقطه ای دور از ماجرا جلب شود اما بعلت بزرگی اتفاقی که رخ داده برای مدت طولانی نمیشه واقعیت رو مخفی کرد چون پیچیدگی‌های این Image
غائله تازه درحال کشف و رونمایی است. ج ا پس از سالها تنها کشوری است که خاک اسرائیل رو هدف موشک بالستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای قرار داده! همین یکمورد باعث میشه که باوجود تلاش پروپاگاندا ماجرا همینجا تمام نشه! اما ابعاد ماجرا باز هم از این فراتر است! کشورهای عربی برای تشکیل یک Image
Read 30 tweets
Apr 26
ادامه👇👇
خوشبختانه ترامپ آدمی هست که خود یاد میگیرد! امیدوارم ترامپ درسهای دوره قبل رو خوب یاد گرفته باشد! همینطور از ریگان.
ایرانیهای میهن‌پرست هم نباید کار رو رها کنن و باید با قدرت ادامه بدن. بشما قول میدهم این مسیر بسرعت و دوباره باز خواهد شد. توافق حاصل بسیار ناپایدار است. Image
قبلا بارها گفتم اختلاف درونی ج ا قابل حل نیست درست مثل دربار قاجاریه و به جان هم افتادن شازده های انگلوفیل و رسوفیل که سرانجام حکومت تمام دست نشانده اجنبی رو انداخت! سپاه پس از تو دهنیهای پیاپی ساکت نخواهد ماند! منظورم نظامیان سپاه است. بزارید شر درست کنم! صدای زوزه بلند کنم! Image
بیشترین کسی که هشتک #مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی رو زده با اختلاف من هستم. دلیل اینکه بیشترین دشمن رو هم دارم همینه! بقیه اکثرا سمپات یک سمتی هستن. من درواقع هردو رو میزنم و اما از نیروی هردو ضد دیگری استفاده میکنم. برای همین بعضی وقتها متهم به جانبداری (معمولا سپاه) میشم. Image
Read 19 tweets
Apr 26
رویارویی نهایی #رشته_توئیت
از شاهزاده سبقت نگیرید! خزعبلی بالاتر از این وجود ندارد! بااحترام به همسنگرانی که تک تک کلمات شاه در تبعید برایشان حجت است در پایان این رشتو ثابت میکنم سختگیری درمورد افراد و عقاید وامدار به ننگ۵۷ برای حمایت از پادشاهی و #ایران انتخاب نیست ضرورت است! Image
خاک پاشیدن در چشمان حقیقت، پرداختن به نامساله، وارانه جلوه دادن واقعیت، فرافکنی! فرا اَفکنی! تزئین شر! تطهیر شرور! تکرار و تکرار و تکرار آن برای رخنه در باور شما و ایجاد #تردید برای چیره کردن دروغ بر اراده شما و بار دیگر تنها گذاشتن یاران برای تکرار #فاجعه۵۷! آیا نیاز نیست بخود Image
سیلی بزنید تا بخود بیایید و نگاه کنید در کنار کدام افراد و اندیشه ها ایستاده اید!؟
بریم سر اصل تحلیل:
در چند تحلیل آخر، از کنار هم قرار دادن رویدادها از حمله ج ا به ببعد این نتیجه گیری رو کردیم آمریکا و ج ا خارج از پروسه برجام و دخالت روسیه، اروپا و چین به یک توافق سه طرفه میان Image
Read 26 tweets
Apr 23
تبعات گاوبندی اخیر ایران آمریکا اسرائیل #رشته_توئیت
میگویند آیت الله ها باید خون بریزند تا مِسترها در آرامش بخوابند! اگرچه هر توافقی در هر سطحی با آخوندها بضرر مردم ایران و منطقه هست اما حمله نمایشی اخیر ج ا به اسرائیل معادلات موجود را برای مدت نامشخصی برهم زده و معادلات جدیدی Image
بوجود آورده که تبعات هم مثبت و هم منفی دارند.
اگرچه آخوندها و عرازش به آرزوی دیرینه خود رسیدند چراغ سبز یک حمله ولو نمایشی رو از آمریکا و اسرائیل گرفتن و پاسخ کمرنگ اسرائیل هم جشن و پایکوبیشان را برهم نزد اما همه اینها فقط یک روی سکه هست. اسرائیل سالهاست و بویژه در ماههای اخیر Image
منتظر و آرزومند چنین حمله ایی بود برای همین هم ظاهرا مخالفتی با انجام آن نداشت تا ضربه لازم را بزند که آمریکا مانع شد. اما تغییرات پیش آمده و جشن آخوندها خیلی دوام نخواهد داشت. من فکر میکنم بایدن تا اطلاع و جرقه ثانوی بیخیال استفاده کارت براندازی آخوندها در انتخابات شده و میخواهد Image
Read 23 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!

This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(