👑Shayan👊♂️ Profile picture
Feb 13, 2023 16 tweets 11 min read Read on X
تحلیل: پایان #انقلاب_ژینا!
آیا #فراخوان_۲۷_بهمن پایان رژیم است؟ بنظر من خیر! اما این آغاز فاز پایانی است. در اولین گام شکل جنبش از پلت‌فرم ژینا خارج و در پلت‌فرم جدیدی به پیش میرود. منتظر رمز جدیدی باشید که همراستا و موازی با رمز #مهسا_امینی به صحنه وارد شود. با توجه به Image
تکمیل شدن فاز فرسایشی دوماهه اخیر و #ابر_تورم و احتمال ریزش مجدد نرخ ارز بنظر من رمز جدید بشکل مشخصی مرتبط با "نان-کار" و #زندگی_نرمال (کمونیستی) است. جنبش ژینا (مهسا_امینی) با همه ضربات جبران ناپذیری که بر بدنه رژیم آخوندی زد به دلیل آنالیز نادرست (بقول خامنه‌ای اشتباه محاسبات) Image
موفق به جذب حمایت حداکثری نشد. دلاوری #جوانان_شیروخورشیدی و حضور سیل آسای میهن پرستان در سراسر دنیا به جبهه چپ این مهم را تحمیل کرد که اشتباهات پلت‌فرم قبلی را بپذیرند. من دقت کردم ملت در تجمع ها تمایل بیشتری به همراهی شعارهای میهن پرستانه حتی نسبت به شعار #زن_زندگی_آزادی نشان Image
دادند. یکماه پیش زمانیکه وعده ورود پادشاهی خواهان رو دادیم کمتر کسی واقعا باور داشت که ورق به این سرعت برگردد و به این سرعت چپها پرچم شیروخورشید را سپر کنند و با سرعتی باور نکردنی چپهای ایرانستیز رو لااقل در ظاهر به حاشیه برانند و به صراحت لغت #چپ_میانه رو از زبان آنها بشنویم. Image
هشداری که دادیم و پاسخی که گرفتیم:
پیشتر گفته بودیم که حضور #شاهزاده صرفا بعد برافراشته شدن پرچم ملی شیروخورشید در داخل باید اتفاق بیفتد. یه چیز دیگه هم گفتیم و اینکه مهمترین قدم برای براندازان ملی میهنی تشکیل حلقه #امنیتی و #اطلاعاتی است تا از شان شاهزاده و جنبش ملی حفاظت شود Image
آیا عکسها و سیگنالها اتفاقیند؟ گاهی بله گاهی خیر! اما یک اصل را در رابطه با نیروهای امنیتی و اطلاعاتی بدانید. هیچ نیروی اطلاعاتی با پای خود به نهاد امنیتی ورود نمیکند یعنی شما نمیتوانید به جایی مراجعه کنید و فرم استخدام مربوطه رو پر کنید. و دیگر اینکه این رویه سن بازنشستگی ندارد Image
نیروی اطلاعاتی پایستار است یعنی نه بوجود میاید نه از بین میرود فقط تغییر شکل میدهد. این تصمیمی است که قوای پیروز جنگ جهانی برای جهان گرفته است. بعضی مطالبات، مذاکرات، گفتمان و پولها باید از کانالهای امنیتی عبور کنند. این بویژه برای خرید مزدور! مهم است. بریم سر اصل مطلب: Image
زمانیکه قرار است یک آدمکش اجاره ایی که رئیس بیش از ۱۰هزار تروریست مسلح است کنار شما سر یک میز بنشیند باید روابط، سابقه و قوانین بازیشان را بدانید. و حتما هم باید اینهارو بخرید چون اگر نخرید رقیب شما اینکار را میکند. احزاب کورد و نیروهایشان بیش از یک قرن است در نقش مزدور در این Image
منطقه به بهانه دروغین استقلال طلبی فعالند. در جنگ ایران و عراق کوردهای ایران بنفع عراق میجنگیدند و کوردهای عراق بنفع ایران. در تمام مناقشات منطقه‌ای همین نقش را داشته اند. تمام این گروهها چپ و کمونیست هستن و سابقه مزدوری روسها بیش از بقیه مزدوریها در کارنامه شان است. کنترل اینها Image
و نشاندن آنها کنار خود در حدی که کنترلشان در دست باشد کار بدی نیست و مثبت است. بشرطی که این تسلط در حد کافی باشد. اما در هر حال همواره باید مراقب روشهایی که از آن استفاده میکنیم باشیم چون ممکن است خودمان قربانی آن روشها شویم. کار کردن با کوردها، مجاهدین و حتی سپاهیان همه جز همین Image
دسته بازیهای دو سر خطرناک هستند. انقلاب ملی ایران سرانجام پس از فراز و فرود فراوان و مقداری گیجی و البته با فدا شدن جان بسیاری از نیروهای شجاع میهن‌پرست رفته رفته در مسیر درست قرار میگیرد. به حرمت خون پاک عزیزترین فرزندان ایران حق اشتباه، حق ایستادن، حق ناامیدی، حق ترسیدن نداریم ImageImageImageImage
حضور پرصلابت شاهزاده در میان سیل انبوه میهن‌پرستان نوید روزهای بهتر را میدهد. مانوک فقید میگفت برای سقوط ج ا اول باید لس آنجلس سقوط کند. و لس آنجلس واقعا سقوط کرد! سنگرهای رژیم در قلب اروپا و آمریکا درحال سقوطند. در Image
جریان انقلاب ژینا (انقلابی که موازی با انقلاب ملی ایران در جریان بود) درحالیکه همه حتی خود خامنه‌ای بنا به اعتراف تلویحی فکر میکردند کار تمام است متاسفانه با بی کفایتی چپها توپ جلوی دروازه خالی بیرون زده شد. حالا مجدد توپی جلوی دروازه خالی قرار گرفته که بیرون زدنش بسیار سخت است ImageImageImageImage
من فکر میکنم با شناختی که از کمونیستها دارم پیش‌بینی میکنم به جای حجاب اینبار روی پولدارها زوم میکنند! در روزهای آتی سوار شدن ماشین ده میلیاردی در شهرها احتمالا تبدیل به چالش میشود. اگر این کمونیستها را توسط خود چپها کنترل نکنید بار دیگر به این انقلاب به شکلی دیگر گند خواهند زد! Image
پلت‌فرم جدید خیزش انقلاب هرچه باشد باید پادشاهی خواهان و ملیگرایان عنوان لیدر را داشته باشند. جهان همبستگی عشق و شکوه ملت ایران را در مقابل شارلاتانیزم #سیرک_۲۲بهمن دیده است. فجایعی که در این چهل سال در این سرزمین رقم خورده است و سالها بر آنها سرپوش گذاشته اند اکنون جلوی چشم جهان Image
است.‌ رژیم خیلی تلاش کرد که ۲۲بهمن وضعیت را عادی و خطر فروپاشی را رفع شده نشان دهد. اما #۲۲بهمن با تجمع عظیم مخالفان برای اولین‌بار به نام پیروزی ملت ثبت شد. جهان پیوند ناگسستنی شاه و ملت را دید. دیگر وارانه نشان دادن حقیقت آسان نیست. لس آنجلس دیگر سقوط کرده است✌️
#جاوید_شاه Image

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh

Keep Current with 👑Shayan👊♂️

👑Shayan👊♂️ Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @shayan_shahnazi

Jun 13
هشدار! ج ا از این پیچ رد نشود! #رشته_توئیت
یک نقطه ضعف خامنه‌ای اینه که ترس، خشم و شادیش رو نمیتواند در چهره اش مخفی کند! در سالهای گذشته رابطه یک به یکی که بین میمیک صورت خامنه‌ای با وقایع آتی برقرار بوده مدام موجب تقویت این تئوری شده که شما ذهن خامنه‌ای رو نه از گفتار که
Image
Image
زبان صورتش میتوانید بخوانید! البته ما تا امروز هیچوقت این مسیر رو اینطوری برعکس طی نکردیم. اما برای اولین‌بار ایندفعه سعی کردم از آرامش خامنه‌ای به اوضاع شک کنم! یعنی طبیعتا و منطقا در شرایطی که ساختار کلی نظام فروپاشیده بطوریکه حتی روسیه خودش رو عقب کشیده و منتظر تعیین شدن یا Image
یا نشدن #قالیباف هست، بنظر من یک کاسه‌ایی زیر نیم کاسه هست. در شرایط فعلی که ارباب روس و آمریکا پشت عاقارو خالی کردن و این روند رو تا حذف چین از معادلات حکومتی ایران ادامه خواهند داد من فکرمیکنم تارگت و کاربری #سیرک_انتخابات روبرو فقط دنبال نخودسیاه فرستادن تحلیلگران و قلاب سنگ Image
Read 28 tweets
Jun 6
#تحلیل_روز
آخرین باری که بیاد دارم خامنه‌ای اینطور اتوبوسی محافظ دور خودش چیده به چندماه قبل از هلاکت قاسم سلیمانی (عکس 👇) برمیگرده. درحالیکه ملت مشغول ضربه زدن به شکم سنجاب و سناریوهای نخ‌نمای تولیدی اتاق فکر رژیم و اپوزیسیون چپ هستن، ج ا برای حفظ خودش به اختلال گسترده جی پی اس
Image
Image
رو آورده و این دلیل دیگه بر ورود به مرحله تسویه حسابهای #قهوه_قجری مشابه اواخر کار قاجاریه هست. و همچنین شکاف بی سابقه بین مردم و حکومت‌. شما ببینید در این دوره از #سیرک_انتخابات حتی وعده ایی برای خرج کردن وجود ندارد که مردم رو پای صندوق بکشاند! دولت رئیسی بعنوان دولت انقلابی Image
همراه مجلس یکدست انقلابی زیر نظر مستقیم رهبر انقلاب از حل معضلات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی ناتوان بود! فروپاشیها زمانی رخ میدهند که آخرین برگ ایدیولوژیک بازی و بسوزد! رژیم برگی برای بازی ندارد! برای همین تمام مهره های سوخته به میدان آمده اند. بیشتر اینها آمده اند تا رد Image
Read 8 tweets
May 22
به سوی #فروپاشی «قسمت دوم» #رشته_توئیت

✅خب کمتر از ۲۴ساعت به قسمت اول رشته توئیت ما مهر تائید زده شد! یعنی همونطور که گفتیم علاوه بر دلایل فرعی، بازی بالادستی یعنی درگیری بر سر #نظم_چینی علت اصلی حذف باند رئیسی بعنوان لینک اصلی با چین و روسیه بود. زوزه هایی👇 که از چینیها درآمد

Image
Image
Image
تائید کرد که منشا این حذف آمریکا بوده، هرچند طبیعتا بازیگرانی از جمله اسرائیل، روسیه، خامنه‌ای و بیت در جریان یا مجری آن بوده اند. بمباران افکار عمومی با اراجیفی مثل رنگ هلیکوپتر و خلبان و... یا ضد خبرهای زرد برای فرستادن ملت پی نخودسیاه و ایجاد فرصت برای اتاقهای فکر برای مدیریت Image
و چیدن استراتژی و نمایش سیرک جدید ادامه دارد. جالب اینه که هیچکدام از تحلیلگران دراینمورد صحبت نمیکنن و مشخص نیست دلیل اون دستور هست یا ترس از سروکله زدن با فعالین مجازی!؟ اما نظر من اینه که وقتی شما چراغی برای کسی روشن کنید خودتان در تاریکی نمیمانید! پس این سکوت رو بشکنید و بگین Image
Read 25 tweets
May 20
بسوی فروپاشی.... #رشته_توئیت
نظرات و تحلیلها درمورد هلاکت رئیسی متفاوتند. بعضیها سعی میکنن موضوع رو بزرگ و تعداد بیشتری سعی میکنن رئیسی رو مهره‌ایی کم ارزش و حادثه رو مثل خامنه‌ای کم اهمیت معرفی کنن. هردو عمدی یا سهوی اشتباه میکنن. ما بسراغ روش تحلیل خودمون که تا امروز خطا نزده Image
میریم طبق معمول سعی میکنیم برای دلیل حذف یک پدیده اول دلیل پیدایش و ظهور اونو پیدا کنیم و بعد از بالا به پائین تحلیل کنیم.
هنوز هم معتقدم واضحترین پیام ارسالی آمریکا در تاریخ ج ا همون آبپاشی بود که جایگاه سرداران و جایگاه ویژه تمام سران و حتی رهبر ج ا رو هدف گرفت. اونهایی که Image
زرنگتر بودن تهدید رو واقعی و جدی گرفتن و اونهایی که تردید داشتن هم از دیشب رفع تردید و ابهام شدن.
✅چرا این ترور [فرضی] داخلی نیست!؟
اگرچه یکی از اهداف خامنه‌ای از رئیس جمهور کردن رئیسی به لجن کشیدن اصلی‌ترین رقیب مجتبی بود اما رئیسی باوجودیکه با سوتیهای بسیار مایه مضحکه شده بود Image
Read 35 tweets
May 10
سوی رادیکالیسم! کی حرف بزنیم؟؟ کی فحش بدیم؟؟ #رشته_توئیت

خشونت کلامی مثل خشونت فیزیکی ناگزیر و ناگریز است. هردوی اینها زمانی آغاز میشوند که #گفتمان پایان یابد! و همچنین وقتی یکطرف راه را بر گفتمان ببندد یا گفتمان را تبدیل به تریبون یکطرفه کند! تریبون یکطرفه منبر آخوند است! Image
همچنین پروپاگاندا! پروپاگاندا ضد گفتمان است! پروپاگاندا هیاهو و هوچیگری ضد حقیقت است!
✅گفتمان اصلا به چه درد میخورد!؟؟ مهمترین نتیجه گفتمان #تضارب_آرا است. در نتیجه گفتمان نظرات و ایده های "غلط" و غیر همجهت خواه از سمت یک فرد یا از سمت فرد یا گروه دیگر چون خلاف مسیر "درست" هستند Image
همدیگرو خنثی میکنند! اما نظرات درست هرچند کوچک روی هم تلمبار شده و حاصل جمع برداری آنها موجب تقویت مسیر و ایده های درست میشود! برای همین مثلا هیچوقت یک مجاهد یا تجزیه طلب با یک کمونیست دیگر وارد مناظره نمیشود چون نظرات غلط آنها همدیگر رو ختثی میکنند و موجب تقویت مسیر و ایده های Image
Read 31 tweets
May 8
بسمت رادیکالیسم! #اسلام را نقد کنید! #چپ ها را فحش دهید! #رشتو
طاعون "جمهور + اسلام" ۴۵ سال هر آنچه داشته اند بر سر ما آورده اند! اما یه فرقهایی هست بین جمهور #سرخ و اسلام #سیاه که مهمترین آن از نظر من این است که لااقل بیشتر از نیمی از اسلامی ها میگن #شورش۵۷ اشتباه بوده اما شما Image
بزحمت در بین جمهوربازان کسی رو پیدا کنید که بگوید شورش۵۷ اشتباه بود! این در حالیه که اسلام لااقل چندین قرن در ایران سابقه داشته اما ایران و ایرانیان هرگز نه جمهوری بودند نه کمونیست! یعنی اسلام با توجه به عدم توانایی آپدیت رو به خاموشی است اما جمهوربازان ورژنهای جدیدی رو کردند که Image
در ایده های ایران ستیزانه و ایرانی ستیزانه هیچ تغییری نکرده اما ظاهر بزک شده بروز دارند! البته که ذات چپ، بنیادی ترین ایده چپ، ترجیح منافع جهانیشان بر منافع ملی و میهنی است! تمام چپهای جهان معتقد و ملتزم به این دیدگاه هستن اما تمام چپها مثل چپهای ایران "دشمن" وطن و ملت خود نیستن! Image
Read 26 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!

This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(