Українське суспільство сколихнули жахливі кадри розстрілу українського військовополоненого руками окупантів. Тред про це, ІПСО та мотивацію
Розстріл відбувся після слів українського воїна "Слава Україні".
Багато хто відчув після цього відео лють та злість, в мережі вже ширяться думки "Більше ніяких полонених!" - що ж, вітаю, ви вже йдете до мети, яку поставили собі росіяни виставивши це відео.
📍Пояснювальна бригада в студію:
Вбивство військовополоненого - серйозний злочин і я сподіваюсь що після війни цей випадок, як і сотні та тисячі інших, стануть гвіздками в домовину російського режиму і його приспішників. За кожну смерть вони мають заплатити.
❓Але до чого тут ІПСО?
Станом на зараз на фронті в росіян є декілька категорій солдатів:
🔸добробати\Вагнера, які вмотивовані або особистими схильностями до вбивства або\і грошима,
🔸кадрові військові - гроші і наказ
🔸мобілізоване м'ясо, яке маловмотивоване.
Більшість чмобіків не ідентифікують цю війну як свою Священну і йдуть воювати з ряду причин, які можна описати "Ну там же в тюрму пасадят".
Саме тому мотивацію збільшують різними методами: заградотряди, знущання, страшилки по нацистів-маньяків =>
=> і головне - здаватись в полон ні в якому випадку не можна, укри злі і страшно катують полонених та їх вбивають. Подібну тезу повторюють і розжирівші повнощокі "вбиті" російські експолонені, яких обміняли і вернули в росію.
❓Для чого розганяють це відео чи подібні (кастрація Азовців та інші)? Всі вони емоційні і давлять на достатньо зрозумілі важелі впливу і логічно породжують лють, яка походить від безсилля, бо ви не можете нічим зарадити. Ці відео розганяються саме для того, щоб =>
=> щоб зробити великий резонанс і як наслідок змусити українських військових робити вендетту - не брати полонених.
❓Що це означає на виході? 1) Підігравання пігдогам - декілька таких випадків можуть використовуватись в пропаганді "От бачите, ми казали, ви не слухали, а підрозділ здався в полон і їх разп'ялі в трусіках" 2) Відсутність обмінного фонду. Мертвий пігдог - подарунок рос. владі,=>
=> бо він може загубитись\згоріти\зникнути безвісті, а отже навіть виплати його сім'ї швидше за все платити не будуть, тобто ми просто допомогли утилізувати "цінний ресурс".
Натомість, полонені - це актив, який можна використати для обміну (повернення наших полонених, зокрема з Азовсталі, Зміїного, ЧАЕС та інших місць і боїв), по друге - це тиск і накал ситуації в самій росії.
Полонені дзвонять рідним, розказують що живі, рідні задовбують МО, роблять кіпіш, хочеш не хочеш треба внести в списки і визнати свого полоненого, а це додаткові козирі для нас.
Саме тому, я дуже підтримую ідею Володі Золкіна і Дмитра, які зробили "обмінний фонд" з якого виплачують воїнам ЗСУ гроші за взятих полонених. Кошти йдуть в підрозділи на оперативні потреби, ремонт тачок і т.д., а ми отримуємо додатковий актив, який знімається в інтерв'ю, =>
дзвонить рідним та не сильно, але дестабілізує ситуацію в росії.
Тому, кожного разу як вам захочеться кричати "Не беремо полонених", по перше згадайте, що подібну тезу в принципі мають право говорити ті, хто зараз воює зі зброєю, а не той, хто войовничо строчить в ФБ з дивану, =>
=> а по друге - кожна така історія - це мінус шанс для нас забрати наших додому. А наше завдання як суспільства і держави повернути своїх додому. Використовуючи будь який шанс.
Загиблим і нескореним честь, шана і вічна пам'ять!
Чому зникає або погіршується мобільний зв'язок під час блекаутів і що можна з цим зробити?
Якщо спрощувати, то при плануванні мереж мобільного зв'язку ми завжди маємо 2 фундаментальних фізичних обмеження
2/21
а саме (1) радіус дії базової станції (та відстань, на якій ваш телефон може впевнено прийняти та пепредати сигнал до базової станції, в реальних мережах це може бути і 500м, і 10 км в залежності від частоти)
У деяких чатах почалось "з днем автомобіліста", розуміючи під цим усіх, у кого є права.
Це не так, міні-тред пояснення що з цим не так.
Почнемо, що "День автомобіліста і дорожника", дата якого - остання неділя жовтня, за наказом Президента 452/93 від, 13 жовтня 1993 року
1/х
але що таке цей "автомобіліст і дорожник"?
Так, все правильно, за радянською традицією це "професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства". І автомобіліст у цьому контексті значить працівник автомобільного транспорту
2/х
Маєте знайомого водія рейсового автобусу? Вітайте, це його професійне свято, але рандомний Вася з правами тут при чому? Водії умовного убера чи болта також не підпадають під поняття "працівник автомобільного транспорту"
Дивлячись на зацікавленість навколо цивільної зброї, а ще срачики про короткоствол і травмати, думаю що читачам соціальної мережі "Твітер" буде корисно почитати пояснення що це і до чого.
Повторююсь, автором є Іван Заварський, який окрім недавньої держслужби і волонтерської діяльності (за можливості — донатьте) проводить збройові курси, які я дуже раджу.
Травматичні пістолети, вони ж пристрої для відстрілу боєприпасів травматичної дії, вони ж просто "травмати" - вид зброї, яку ви можете оформити з 18 років, проте тут є нюанс.
У avgeek комюніті уже місць цікава тема. Блогер Trevor Jacob виложив відео I crashed my plane про політ через гори на маленькому одномоторному літаку, про те, що в польоті відмовив двигун і він вистрибнув з парашутом
за повідомленнями, на наступний день він звернувся у страхову компанію.
Зараз поясню, чому це викликало бурне обговорення, при цьому багато коментаторів підозрюють, що літак було зруйновано спеціально, заради конекту.
Цікаво буде почитати звіт комісії
Чим викликані підозри, що це зроблено заради контенту?
Багато дій Тревора прямо суперечать усьому, що вчать в авіашколі. Правильні дії при відмові двигуна — штурвалом долягнути best gliding rate, тоді тримером зафіксувати це для зняття навантаження з штурвалу, =>
у коментарях було запитання про легальність польоту
Скучний тредик про легальність/нелегальність польотів побутових БПЛА (дронів), що можна, що не можна, як отримати дозволи на польоти на прикладі дронів DJI і їхніх безполітних зон. Почнемо з інтро.
Для початку слід розуміти, що DJI — китайська компанія що орієнтується в першу чергу на ринок США, і їй не дуже цікаво які обмеження і заборони є у тій чи іншій країні (поки не заставляють)
і хоча common sense допоміг віднести крупні міжнародні аеропорти до no fly zone, те що дрон дозволяє літати у тому чи іншому місці не означає, що тут літати легально