15-20 dakika gelen tramvaylar, müthiş izdiham.
Eleman balici ama centilmen
İETT bayrm rezaleti.
Müthiş organizasyonsuzluk, seyreltilmiş seferler.
Sultanahmet'ten ileriye gidemeyen tramvay.
Harbi rezalet @ietttr @iettdestek
Aksaray durağında şenlik var
Sultanahmet durağı gerisinde anlamsız 10 dakikalık çözümsüz bir bekleyiş.
İnsan denizi
Sultanahmet
Yürüüyelim aaarkadaşlaaaar
Ayasofya'dan Gülhane'ye iniş
İnsan denizi içinde Gülhane'den Sarayburnu'na geçiş.

İyi de bu insanlar nereye bakıyor?

#TCGANADOLU ImageImageImageImage
Biz de on binllerce insan gibi uzaktan da olsa TCG Anadolu umremizi yaptık ;)) twitter.com/i/web/status/1…
Dönüş yolu piyade
Beyazıt'ta nemâze
Bu şehir yordu bizi
Kalmamış hiç endaze

Marmaray "off"a gitti
Bende de kafa gitti
Tramvayı hiç sorma
Bi bayram böyle geçti

TECEGE Anadolu
Âbâ u ecdâd yolu
Sen seviniyon emme
Cavır hıncile dolu ImageImageImageImage

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh

Keep Current with EBU TIRSAK TACİ / MUSTAFA AYDIN DOSYATV1.COM 15

EBU TIRSAK TACİ / MUSTAFA AYDIN DOSYATV1.COM 15 Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @mustafaaydin_TT

Jul 8
Bilindiği gibi Fetö'nün kıta ve ülke imamları var.
O imamlar her ülkede ilk başta ABD İngiltere ve İsrail büyükelçiliklerine bağlılıklarını sunuyorlar. Civar ülkelerde faaliyet yapılacağı zaman da referans olarak o büyükelçilikleri kullanıyorlar.
Sonra yaşayan hikaye şöyle:
Sahne-2: TR'den herhangi 1 ülkeye cebinde 5 para olmayan 2 öğretmen valizi ile yollanıyor ve onlara o ülkenin bakanlığa gidin biz buraya okul açmaya geldik deyin diyorlar! Hay Allah ne garip şey hemen bakanlıklar harekete geçiyor araziler krediler öğretmen tahsisi vesaire derken
mucizevi şekilde okul açılıyor!
Sahne-1: Fetö'nün merkezinden ilgili imama ve ilgili büyükelçiliklere durum arz ediliyor. O da ilgili angaje ülkeye hikayeyi aktarıyor. Bizim dünyadan habersiz 2 saf öğretmen yaşadıklarını 1 mucize olarak anlatıyor.
KÖZ'e sorun ince işleri
Read 15 tweets
Jul 5
Gökhan Korkmaz, Serbestiyet adına Ahmet Dönmez'le gayet başarılı bir röportaj yapmış.
Tebrik ediyorum.
Ahmet Dönmez-Serbestiyet röportajı:
Gülen konuşmalıydı. Ağır bedeller ödemiş insanlara bir borcu vardı. Ve bu borcu yerine getirmedi. Onlara çok büyük bir kötülük yaptı. Gülen'in bu insanlara gerçekten bir borcu vardı ve bu borcu ödemeden giderse bence onlara ihanet etmiş olacak” Image
“Gülen’in Adil Öksüz’ü tanımaması mümkün değil”
Hastalığı ile ilgili 1şeyler söylediğiniz zaman köpürenler, bunu nasıl kabul ediyor? Hocamıza iftira atıyorsun diyen bu insanlar Gülen’e bunak mı diyorlar? Çünkü Gülen’in Öksüz’ü tanımaması, hatırlamaması ve bilmemesi mümkün değil" Image
Read 11 tweets
Jun 21
Zaman gazetesinde 20 yılı aşkın süreyle çalışmış Berber Kemal vardı. Kendi halinde, işini yapan, nafakasının derdinde mûnis bir arkadaştı. 20 yıl kadar önce 1 gün ünlü Fıkracı Ali, 1 tanıdığıyla Kalender Sk'taki binaya uğruyor. Akşam Trabzon'da gösterisi var. Saçlarını boyatacak
ve uçağa gidecek. Gasteye daha önce gelmişliği yok. Arkadaşı, "Gasteye uğrayalım. Bizim Kemal de boyar, ne var yani" diyor. Sonra telefon ediyorlar. Kemal, "Abi sen boyanın numarasını markasını söyle ben alırım, sen vakit kaybetme, o iş bende" diyor. Neyse Kemal boyayı alıyor,
saç tıraşı, boyanın tatbiki vs derken alelacele uçağa yetişmek için çıkılıyor. Saçlar daha ıslak ve boya yeni tatbik edildiği için hangi renk tatbik edildiği tam anlaşılmıyor.Trabzon'a ineceği sıra saçlar kuruyunca, artık eflatun mu frapan fosforlu yeşil mi bilmem tamamen skandal
Read 7 tweets
Jun 9
O zaman gelsin. Yine önemli bir şahitliğimiz :)
@EbuselemeGulen @jivanovs2 @Yusuftahsin3 @a_wolfenstein
Askerden terhis olup 1995 Ocak'ta STV'ye girmişim. Sarı basın kartlı tek eleman ve en yaşlı muhabir (27)benim. Diğerleri 19-22 arası. Baktım haber merkezinin diplerinde 2 ayrı
@EbuselemeGulen @jivanovs2 @Yusuftahsin3 @a_wolfenstein "derin" nehir akıyor! Ellemedim. 1sabah gençlerle gaste okurken, bak dedim bu adamı (Tuncay Güney) tanımıyorum ama kesin JİTEM'e bağlı. Hiçbir muhabirin böyle 1arşivi olamaz. Herşey hazır geliyor, 2günde1 1biriyle alakasız işlerle ilgili baba manşet çıkarıyor. Mümkün değil. "Aa"
Read 32 tweets
Jun 8
1 dosya paylaşacağım. Herkül sitesinin, Levent Kenez'in ve Mahmut Nedim Hazar 'ın nasıl organize yalancı olduklarını göreceksiniz.
AMA ÖYLE BÖYLE DEĞİL!
HİPNOZ BOZULMASIN DİYE KENEZ, HAZAR VE HERKÜL'ün oynadığı rolü göreceksiniz!
@ProfHilmiDemir @EbuselemeGulen @cakir_rusen
Ekrem Dumanlı, 5 Ekim 2015'te tam da o gün yeni yayın dönemiyle ilgili projeleri anlattığı tam sayfa yazısı yayınlanmışken, pat diye Zaman gyy'liği bıraktı. Hidayet Karaca, 1 yıldır içerideyken STV yönetimini bırakmamışken Ekrem'e niye bıraktırtılmıştı ki? Gasteci 1 arkadaşın
sorusu üzerine, "Du bakiim Gülen en son konuşmasında ne demiş? Kesin 1 mesaj vardır bununla ilgili" dedim ve aradığımı 3 yerde buldum. Gülen, 2 Ekim 2015'te Herkül sitesinden 1 video yayınlamıştı. O videoda 3 yerde (Graham) Fuller adı geçiyordu. Buna uygun 1 analizi yazdım ve o
Read 15 tweets
Jun 4
Abdülhamit Bilici'nin Ebuseleme meselesindeki şu yazdığı şeyde samimi olduğuna inanmıyorum. Madem BU ÇETEYE ZARFLA bağlı değil, yıllardır niye omurgalı bir duruşu yok!
Ona Tahşiye Kumpası'nı, Hamdullah'ı anlattım. TÜYÜ TİTREMEDİ!
9 Kasım 2015'te Bilici Zaman GYY iken binanın Image
dışındaki havuz bölümünde "Zaman'ın 30. yılının gecikmiş 3 Kasım yıldönümü pastası kesiliyordu. Osman İridağ, Necati Kola, Muhsin Öztürk, Gürhan S., Cemal Kalyoncu'nun olduğu ortamda bir teklif yaptım. Dedim ki, "Mollalarınıza Pensilvanya'dan emir gelmiş. Kendinizi
zincirleyeceksiniz, binayı kayyıma devretmeyeceksiniz. Eğer böyle bir şey yaparsanız buradaki insanların tüm tazminatlarını yakarsınız. Kanaltürk-Bugün'de eyleme çağrılanlar sıfır tazminatla kovuldu. Madem o eylemi yapacaksınız, bu insanları perişan etmeyin. Bugün itibarıyla
Read 9 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!

This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(