Jeroen Pols Profile picture
Sep 28, 2023 1 tweets 1 min read Read on X
Vaccinatieschade? Check uw batchnummer. Advocaat Tobias Ulbrich, die tal van vaccinslachtoffers in Duitsland bijstaat, ziet in zijn praktijk bevestigd dat de meeste schade veroorzaakt wordt door een beperkt aantal batches en stelde op basis van zijn gegevens een lijst samen met de gevaarlijkste batchnummers.

BioNTech/Pfizer

Charge-Nummer – eerste prik
EX8679
1D020A
FC3095
EX35997
ABV3374
EW8904
XD985
FD9234
1D014A
61C006A

Chargen-Nummer – tweede prik

FE6975
SCUE19
FE7011
SCTN4
FE9174
FD7958
EX8679
1D020A
1D015A

Moderna eerste prik
3003603
3004500
042G21A
3003183
214007
3002620

Moderna tweede prik
214008
000114A
000136A
216044
300423
000124A
000128A
000077A
2140121
000132A

Moderna derde prik
000086A
216C454
3004954
000124A
000125A
000128A
045G21A
3004951
000106A
000114A

• • •

Missing some Tweet in this thread? You can try to force a refresh
 

Keep Current with Jeroen Pols

Jeroen Pols Profile picture

Stay in touch and get notified when new unrolls are available from this author!

Read all threads

This Thread may be Removed Anytime!

PDF

Twitter may remove this content at anytime! Save it as PDF for later use!

Try unrolling a thread yourself!

how to unroll video
  1. Follow @ThreadReaderApp to mention us!

  2. From a Twitter thread mention us with a keyword "unroll"
@threadreaderapp unroll

Practice here first or read more on our help page!

More from @JeroenPols

Aug 22
GL/PvdA staat in de peilingen op ruim 28 potentiële zetels.

Hoeveel van deze kiezers hebben het bijna 170 pagina´s tellende concept- verkiezingsprogramma doorgelezen?

Niet veel, anders waren zij al aan de gate op Schiphol op weg naar hun nieuwe woonbestemming.

De titel "Een nieuwe start voor Nederland" dient u letterlijk te nemen. Frans Timmermans alias Prins Carnaval knalt de Great Reset erin, daarna hebben we een nieuwe start, een leven voor elke Nederlander waarin schaarste centraal staat.

Schaarste aan voedsel, water, energie en goederen. Frans vernietigt tot 2030 systematisch de beschikbaarheid van alle eerste levensbehoeftes.

Frans doet dat niet stiekem, hij gaat ervan uit dat u niet de moeite neemt zijn epistel van 170 pagina´s orwelliaanse doublespeak door te ploegen.

En als u dat wel doet, heeft Frans de overtuiging dat u de implicaties van zijn absurde en vernietigende plannen niet doorziet. U wilt immers geen complotdenker zijn, dus het zal allemaal wel los lopen.

Welnu, ik heb de moeite genomen om het verkiezingsprogramma uit te pluizen en de belangrijkste punten ontdaan van inhoudsloos gewauwel over vrijheid en democratie.

Een draadje over de plannen van premier Frans.

#verkiezingen #pvdagroenlinksImage
Image
Laten we beginnen met de boeren, zet je tractor maar vast in de verkoop want de agrarische sector staat aan de vooravond van totale vernietiging. Indústriele landbouw verdwijnt. Er zal alleen nog plaats zijn voor kleinschalige biologische hobbyboeren die het platteland een idyllische sfeer bezorgen.

Volgens Frans kan de export van agrarische producten stoppen, we produceren veel te veel.

We moeten volgens Frans kiezen voor wonen of eten en vliegen. Dat kan niet alle drie, de bekende valse dilemma´s waarin deze sektarische klanten grossieren.

Ook de visserijsector krijgt het laatste genadeschot van Frans, die moeten wijken voor de natuur.Image
Image
Image
Image
Frans legt de prioriteit bij het oplossen van de wooncrisis. Dat doet hij door 100.000 woningen bij te bouwen.

Da´s goed nieuws, dakloos Nederland kan juichend de straat op. Alleen, het structurele woningtekort is 400.000. Bovendien wil Frans de omvolking laten doorlopen, er moet een jaarlijks positief migratiesaldo komen van 60.000. Dat betekent dat minimaal 230.000 migranten, ieder jaar opnieuw.

Overigens ziet Frans alleen arbeidsmigratie als een probleem, over de stortvloed aan asielmigratie geen woord, alleen dat de procedures sneller moeten en zij gelijk Nederlandse taalles krijgen.

Dus voor wie bouwt Frans die nieuwe woningen? De autochtone bevolking zal er niet op vooruit gaan.Image
Image
Read 15 tweets
May 17, 2024
Hiep hiep hoeraaaa, we hebben een kabinet dat alles anders gaat doen, "Wij slaan een nieuwe weg in". Ze gaan hard werken om ons vertrouwen terug te winnen.

Echt?

Laten we even tussen de regels door lezen en bekijken hoe zij dat gaan doen. Image
Het was u misschien niet opgevallen, maar onze economie draait als een tierelier, we zijn sterker uit de crisis gekomen en er waren nog nooit zoveel banen.

De industrie is van groot belang en moet worden behouden.

Klinkt goed, maar dat geldt alleen voor "schone" bedrijven die "toegevoegde waarde" hebben voor Nederland.

Wat is schoon? Bedoelen ze CO2-neutraal? Welke bedrijven hebben toegevoegde waarde? Welke waarde?
Daar zit de crux, alle andere bedrijven mogen namelijk van dit kabinet verdwijnen.Image
Image
Image
De industriële daalt de afgelopen16 maanden tussen de 6 en 10 procent op maandbasis.

De industrie verdwijnt uit Nederland en dat gaat niet veranderen.

Image
Image
Image
Read 21 tweets
Mar 13, 2023
In 1972 wist men dat de bodem daalde en dit honderden miljoenen schade zou opleveren. Gasproductie kostte 1 cent per kuub, en werd voor hoge prijzen aan de consument verkocht. Toen de eerste schadegevallen kwamen, ontkenden NAM en Staat elke aansprakelijkheid.
#Groningen
Shell en Esso richtten in 1947 de Nederlandse Aardoliemaatschappij (NAM) op en verdienden ruim 100 miljard. Gedupeerde Groningers moesten uitputtende en kansloze rechtszaken voeren, eerst tegen de NAM later tegen de landsadvocaat.
Het beleid werd bepaald door geldklopperij. Terwijl de bewezen voorraden in realiteit ieder jaar hoger werden, moest de bevolking steeds meer betalen omdat NAM en de Staat beweerden dat het gas bijna op zou zijn.
Read 8 tweets

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3/month or $30/year) and get exclusive features!

Become Premium

Don't want to be a Premium member but still want to support us?

Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal

Or Donate anonymously using crypto!

Ethereum

0xfe58350B80634f60Fa6Dc149a72b4DFbc17D341E copy

Bitcoin

3ATGMxNzCUFzxpMCHL5sWSt4DVtS8UqXpi copy

Thank you for your support!

Follow Us!

:(