Discover and read the best of Twitter Threads about #ارزهای_دیجیتال

Most recents (2)

🀄️ رمز ريال و بانك مركزي ارز ديجيتال

پيشرو در استقبال از #تكنولوژي

يا

#كودتاي_نرم بر عليه #آزادي هاي انسان

رشته توييت

١/٣٠
٢/٣٠

اگر به آمارهاي موجود مبني بر آشنايي تنها حدود ٧ درصد(!) از كل جمعيت ايران با حوزه ارزهاي ديجيتال استناد كنيم، کاملا روشن است که بيش از ٧٥ ميليون نفر از مردم، با قابليتهاي ارزهاي ديجيتال آشنا نيستند.

حال آنكه با راه اندازي "بانك مركزي ارز ديجيتال" و #رمزریال ، شكل زندگي/
٣/٣٠

../آنان مي تواند دچار تغييرات #بنيادين گردد.

حقیقت زمانی تلخ¬تر می شود که بدانیم رمزریال اساسا ارز دیجیتال به معنای رایج آن نمی باشد و به همین دلیل بسیاری از افرادی هم که با #ارزهای_دیجیتال آشنا هستند در معرض بدفهمیِ این موضوع می باشند./
Read 29 tweets
تجمع اعتراضی #مالباختگان شرکت #بادران/ شماری از مالباختگان شرکت بادران، امروز چهارشنبه ۳ آذر ماه با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل درب ورودی مجتمع آموزشی این شرکت در #تهران، خواهان برگرداندن سرمایه‌های ارزی از دست رفته خود شدند.۱/۴
۲/۴ بنابر گزارش‌ها، شرکت #بادران با خرید و فروش #ارزهای_دیجیتال غیرمرسوم و ساختگی و شبکه‌سازی با صرافی یوتی‌بایت، اقدام به کلاهبرداری چند میلیون دلاری از شهروندان کرده است.
۳/۴ گفته می‌شود، این شرکت بازاریابی شبکه‌ای، طی دو سال اخیر با راه‌اندازی سایت‌هایی منسوب به کشورهای افغانستان، ترکیه، عراق، گرجستان، ارمنستان و عراق، کلاهبرداری سازمان یافته و گسترده‌ای انجام داده است.
Read 4 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!