Discover and read the best of Twitter Threads about #اعتراضات_سراسری

Most recents (24)

لیست برخی اپ‌های #فیلترشکن مفید و قابل استفاده در ایران

1️⃣فیلترشکن «Argo»

دانلود 👇
paskoocheh.com/tools/147/

ارسال یک ایمیل خالی به آدرس:

اندروید 👇
argovpn-android@paskoocheh.com

#مهسا_امینی #فیلترنت #اعتراضات_سراسری
2️⃣فیلترشکن «BeePass»

دانلود 👇
paskoocheh.com/tools/146/

ارسال یک ایمیل خالی به آدرس:
نسخه‌ #اندروید 👇
beepassvpn-android@paskoocheh.com
3️⃣فیلترشکن «Windscribe»

دانلود 👇
paskoocheh.com/tools/80/

یک ایمیل خالی به آدرس:
نسخه‌ اندروید 👇
Windscribe-android@paskoocheh.com

نسخه‌ ویندوز 👇
Windscribe-windows@paskoocheh.com

نسخه آی‌او‌اس👇
Windscribe-ios@paskoocheh.com

نسخه‌ مک 👇
-Windscribe-macos@paskoocheh.com
Read 4 tweets
۱/
جمهوری اسلامی از ابزارهای مختلفی برای شناسایی معترضین و دسترسی به اطلاعات آن‌ها در فضای آنلاین استفاده می‌کند. آشنایی با انواع تهدیدات برای کاربران ایرانی ضروری است.
در این #رشتو با حملات «تبلیغات مخرب» و راه‌های مقابله و مسدودسازی آن‌ها آشنا شوید
#مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری Image
۲/
تبلیغات مخرب که در اصطلاح «malvertising» نامیده می‌شوند، به انتشار بدافزار از طریق تبلیغات گفته می‌شود که هدف آن آلوده کردن سیستم‌ها از طریق نمایش تبلیغات به ظاهر موجه است.
۳/
حملات با تبلیغات مخرب روشی است که در آن خرابکاران کد مخرب را به شبکه‌های تبلیغات آنلاین قانونی تزریق می‌کنند. این نوع حمله به هکرها این امکان را می‌دهد تا کاربران وب‌سایت‌های معتبر را نیز هدف بدافزار قرار دهند.
Read 11 tweets
1. من برگشتم. تهران امشب رسماً قفل شده بود. طوری که هیچکی جز کسایی که موتور دارن نفهمیدن واقعاً چه خبره. انقدر آدم اومده بود بیرون که دیگه کسی نمی‌تونست زیاد جایی بره و همه‌جا از ترافیک قفل بود. اما بعضی نقاط ملت بصورت پیاده هم بودند، خصوصا نقاط ثابت هرشب.
#مهسا_امینی
2. جمعیت انقدر امشب زیاد بود که سرکوب عملا غیر ممکن شده بود و نیروی انتظامی فقط نظاره‌گر بود. اشرار مسلح هم گم و گور بودن لای ترافیک ولی باز درگیری ایجاد می‌کردن کم‌وبیش. با موتور می‌چرخیدن اما زورشون نمی‌چربید چون هر طرف می‌رفتی آدم بود.
#مهسا_امینی
#انقلاب۱۴۰۱
3. آریاشهر، گیشا، شهرک و سعادت‌آباد از ماشین می‌جوشید. مردم هم لای ماشین‌ها، خصوصا دخترای بی‌حجاب زیاد بودن.
تجریش که هیچی، با موتورم نمیشد رفت.
جردنو رفتم، ونک هم کامل ماشینا ایستاده بودن. رفتم حقانی رو پایین سهروردی و اندیشه و سید خندان هم قفل. اومدم مرکزشهر هم خیلی شلوغ بود.
Read 9 tweets
۱/
به‌روز‌رسانی: ۳۰ آبان ۱۴۰۱
بیش از دو ماه از قتل #مهسا_امینی و #اعتراضات_سراسری ایران می‌گذرد. اغلب سرویس‌ها، پیام‌رسان‌های پرطرفدار بین‌المللی و فیلترشکن‌های امن مسدود شده‌اند و کاربران ناچار به آزمایش ابزارهای مختلف برای دسترسی آزاد به اینترنت‌اند.
#قطعی_اینترنت #فیلترنت Image
۲/
در هفته گذشته اپ‌های پروتون وی‌پی‌ان، NET VPN، Argo vpn، v2rayNG ، Ryn vpn و واتس‌اپ و تلگرام در صدر لیست دانلود کاربران ایرانی از #گوگل‌پلی بوده‌اند.
۳/
فیلترشکن Swing VPN که بیش از یک میلیون بار از گوگل‌پلی دانلود شده، داده‌های زیادی از جمله اطلاعات مرتبط با استفاده و آدرس IP را دریافت می‌کند. طبق سند حریم خصوصی این سرویس، تا زمانی که کاربر رضایت خود برای پردازش اطلاعات را پس نگیرد، داده‌های کاربران را ذخیره و پردازش می‌کند.
Read 10 tweets
1) 11/20/22-Dispatch of Khamenei mercenaries in Mahabad.
Aban 29, video and message from #Mahabad at 12:55.
"We, the people of Mahabad, want the support of surrounding cities as
#مهسا_امینی
#OpIran
#اعتراضات_سراسری
2) well as large and central cities
For several days, they continue to import equipment from Orumiyeh to Mahabad, and they installed their equipment in Sedavsima and...
#مهسا_امینی
#OpIran
#اعتراضات_سراسری
3) Today, the internet and phone lines were connected for a few hours, otherwise they cut off the electricity since last night
Please broadcast the films and don't leave the people of Mahabad alone.
#مهسا_امینی
#OpIran
#اعتراضات_سراسری
Read 4 tweets
1/x) 11/20/22- The 66th day of the uprising.
According to reports, today, Sunday, Aban 29, business and Bazarian cities of Bukan (pictured below), Mahabad, Oshnaviyeh, Piranshahr, Sardasht, Baneh, Marivan, Diwandare, Dehgolan,
#مهسا_امینی
#OpIran
#اعتراضات_سراسری
2/) Degolan
3) Piranshahr
Read 4 tweets
‼️Mahabad-11/19/22-
With Khamenei's direct order, the criminal Islamic regime has brought all its military might to the field.
#مهسا_امینی
#OpIran
#اعتراضات_سراسری
Repressive forces of the Islamic Republic attacked Mahabad with heavy military equipment. There is a sound of gunfire throughout the city.
#مهسا_امینی
#OpIran
#اعتراضات_سراسری
Let's rush to help the people of Mahabad by rising in other cities. Wake up in Tehran and other cities and support the heroes of Mahabad.
#مهسا_امینی
#OpIran
#اعتراضات_سراسری
Read 4 tweets
رشتو:
تیم ما سه دسته اس
لیدرمون یه رزمی کار قلچماقه
یه تیم پنج نفره با اون هستیم
یه تیم پونزده نفری و یه تیم پنج نفری دیگه جدا،
قبل کار یکی میره تمام سوراخ سمبه های جایی که قراره بریم میجوره
بن بست ها، دررو ها کوچه پس‌کوچه ها و ....
وقتی قرار باشه کاری کنیم ما و لیدر یهو از جمعیتی که توش معمولا گم و گوریم جدا میشیم و هدفمون رو انگولک میکنیم بیاد سمتون
با فحش و ناسزا و هرچی که بشه
بعد فرار میکنیم و دنبال خودمون میکشونیمشون جایی که تیم دوممون (همون پونزده تا ) قایم شدن
اونجا حسابی گرد و خاکشون رو با چوب و چماق و تیزی و هرچیزی که داریم میتکونیم و اون پنج تای دیگه هم با نفری چهارپنج تا نارنجک دستی کشیک میکشن که اگر کمکی هاشون رسیدن نارنجک بازی کنن و ما فرصت دررفتن داشته باشیم ،اگر نه که نگه میدارن
وقتی حسابی کتکشون رو خوردن
Read 9 tweets
۱/
مهدی سعادتی نماینده مجلس با این ادعا که در کشورهای دیگر طبق سن و شغل افراد، سطح دسترسی به فضای مجازی تعیین می‌شود، خواستار ارائه #اینترنت_طبقاتی شده. مومن‌نسب هم پیش‌تر گفته بود که در آمریکا برای گرفتن اینترنت خانگی به گواهینامه نیاز است!
digiato.com/article/2022/1…
#مهسا_امینی
۲/
با گذشت نزدیک به دو ماه از اختلالات سراسری و #قطعی_اینترنت بین‌المللی؛ مسئولان نه تنها این اتفاقات را محکوم نکردند و برای رفع آن گامی‌ برنداشتند، بلکه تلاش می‌کنند وضعیت کنونی را تثبیت و محدودیت‌های اینترنتی را بیشتر کنند.
۳/
سعادتی گفته که «واقعیت‌های #طرح_صیانت با آنچه که در فضای مجازی ادعا شده‌، فاصله زیادی دارد. هدف از اجرای این طرح، ساماندهی فعالیت در این فضا است.» حال آنکه در دو ماه اخیر ثمره طرح صیانت و نتایج اقدامات اینترنت پاک خواهان و صیانت‌گران به خوبی دیده شده است.
Read 7 tweets
۱/
به‌روز‌رسانی: ۱۶ آبان ۱۴۰۱
نزدیک به دو ماه از #اعتراضات_سراسری و در پی آن اختلالات و #قطعی_اینترنت می‌گذرد. در این مدت بسیاری از فیلترشکن‌های امن و قابل اعتماد از کار افتاده‌اند و تعداد اندکی از وی‌پی‌ان‌های امن از زیر تیغ سانسورچی جان سالم به در برده‌اند.
#مهسا_امینی Image
۲/
در هفته گذشته اپ‌های پروتون وی‌پی‌ان، آرگو، ادگارد، HulaVPN، v2rayNG، واتس‌اپ و تلگرام در صدر لیست دانلود کاربران ایرانی از #گوگل‌پلی بوده‌اند.
۳/
اپ VPN Proxy Speed در صدر لیست با بیش از ۱۰میلیون بار دانلود از گوگل‌پلی قرار دارد. وب‌سایت رسمی این سرویس از دسترس خارج شده است. در سند حریم خصوصی این فیلترشکن که مختصر و مبهم می‌باشد، ادعا شده که به‌جز اطلاعات دستگاه، آدرس ایمیل و نام کاربر هیچ داده‌ای جمع آوری نمی‌شود.
Read 8 tweets
۱/
اگر این روزها در مکان‌های پرخطر یا شرایط امنیتی خاص فعالیت می‌کنید، توجه ویژه به این مطلب به شما توصیه می‌شود.
با چند اقدام پیش‌گیرانه مراقب خودتان، امنیت اطلاعات و دستگاه‌های مورد استفاده باشید.
به نکات ذکرشده در این #رشتو توجه کنید!
#مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری
۲/
برای محافظت از حریم خصوصی و جلوگیری از نظارت و کنترل افراد، سازمان‌ها و نهادهای دیگر، بهترین کار این است که تلفن خود را در خانه بگذارید. به جای استفاده از تلفن شخصی، از یک تلفن دوم یا تلفنی که قابلیت منهدم شدن سریع داشته باشد، استفاده کنید.
۳/
در صورت نیاز به تلفن شخصی‌تان، لطفا اگر حتما به حمل تلفن اصلی خود نیاز دارید، ترجیحا آن را خاموش نگه دارید یا باتری تلفن را از جای خود خارج کنید و تا زمانی که نیاز به استفاده کامل از آن ندارید، باتری را داخل گوشی نگذارید. این کار کنترل فعالیت‌هایتان را برای دیگران دشوار می‌کند
Read 14 tweets
جعفر عظیم‌زاده، رئیس هیئت مدیره اتحادیه آزاد #کارگران ایران:
میزگرد زنده فوق را که از شبکه چهار صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شده، خوب ببینید.
پخش چنین صحبت‌هایی از صدا و سیما، بیان زیرکانه و توام با ترس "صدای انقلابتان را شنیدیم"از سوی حکومت جمهوری اسلامی است/۱
#اعتراضات_سراسری
بالاترین مقامات حکومتی از ترس دادن احساس پیروزی به اعتراضات مردمی، خود نمی آیند و با صراحت نمی گویند "صدای انقلابتان را شنیدیم"
به دلیل بیان و اعتراض به همه این واقعیاتی که از شبکه ۴ سیما بطور زنده پخش شده، طی سال‌های گذشته هزاران کارگر، معلم، دانشجو، فعال حقوق بشر و محیط زیست/۲
استاد دانشگاه، هنرمند و دختران و پسران جوان و... مورد وحشیانه ترین سرکوب ها قرار گرفته، در زندانها به بند کشیده شده و از میان آنها صدها و هزاران تن یا در خیابان ها و یا در زندان ها زیر شکنجه کشته شده اند.
جمهوری اسلامی نه تنها مسئول تمام آن نابسامانی ها و ویرانی هایی است که در/۳
Read 4 tweets
من دهه پنجاهی هستم
نعش مرا به خاک نسپارید ! 
نعشِ من مسموم است !؟
من پیتِ حلبی هم قد و قواره خودم را روی یخها به سوی شعبه نفت هُل داده ام !
من «صف» شش صبح برای شیر شیشه ای و صف ارزاق کوپنی را دیده ام!
من از صدای ضد هوایی ها نترسیده ام به وجد آمده ام و بیخیال روی پشتِ بام، آبشاری
از گلوله های نورانی را در آسمان تماشا کرده ام !
من مدادِ سیاهِ "سوسمار"نشانم را آنقدر تراشیده ام که توی مُشتِ کوچکم جا شده و باز هم دست از سرش بر نداشته ام !
من توی دفترِ کاهی مشق نوشته ام !
من شبهایِ "وفات"ِ زیادی به عکسِ سیاه و سفیدِ آن منارهِ مسجد (توی تلویزیون) زُل زده ام و
و ناله تکرار شونده نِیِ عزا را تا آخرِ شب گوش داده ام !
من خیلی از شبها که برق رفته است شمع روشن کرده ام! و دزدکی اشکِ شمع را توی پیاله آب چکانده ام تا "بِمیرَد " من پاترولِ «کمیته»، بنز سیاه «گشت ضربت» و وَن سبز «گشت ارشاد» را دیده ام !
من رنگ زدنِ دستها را دیده ام به جُرمِ
Read 8 tweets
به بعد نظامی #اعتراضات_سراسری کمتر پرداخته شده است. در یادداشت اخیرم در @GulfStatesInst به بررسی رابطه تحرکات نظامی اخیر ایران در کردستان عراق و مرزهای شمال غربی با اعتراضات پرداخته ام.
به برخی از مهمترین نکات این مقاله در این رشتو اشاره می‌کنم.

agsiw.org/the-military-d…
دکترین نظامی ایران پرخطرترین سناریوی پیش روی خود را همزمانی تهدید نظامی خارجی با یک اعتراض یا ناآرامی وسیع داخلی ترسیم کرده است. استراتژی کلی ایران جلوگیری از همزمانی این دو تهدید است. بسیاری از رفتارهای ایران را باید در قالب این چارچوب‌ فهم کرد.
به این منظور تهران تلاش می‌کند نشان دهد توان نظامی و قدرت پاسخش به تهاجم نظامی خارجی کاهش نیافته است. به بیان دیگر، بدنه دفاعی متاثر از اعتراضات نیست و ناامنی‌های داخلی سبب تردید نیروهای نظامی در پاسخ قاطع نمی‌شوند.
Read 9 tweets
معاون سیاسی بسیج: جمعیت اغتشاشگران در بهترین حالت ۷۰ هزار نفر بود

سید جلال حسینی، معاون سیاسی سازمان بسیج می‌گوید "۹۰ درصد فضای مجازی کشور دست دشمن است"، این درحالی است که او در مورد شمار معترضان معتقد است:
#اعتراضات_سراسری Image
«در بهترین حالت جمعیتی که در اغتشاشات اخیر به کف خیابان آمدند ۷۰ هزار نفر بودند».
معاون سیاسی سازمان بسیج که شامگاه چهارشنبه ۲۷ مهر (۱۹ اکتبر) در مراسم "هم‌اندیشی اصحاب رسانه آران و بیدگل" سخن می‌گفت تصریح کرده است: «۷۰ درصد دستگیر شدگان در اغتشاشات اخیر زیر ۲۰ سال می‌باشند و از زن‌ها و دختران در این فتنه خیلی استفاده شده است».
Read 4 tweets
علی دایی؛ "عذرخواهی" نماینده، "تهدید" روزنامه

کاظم موسوی، نماینده اردبیل، روز چهارشنبه در جریان جلسه علنی مجلس در سخنانی که به "عقب‌نشینی" او از اظهارات قبلی‌اش در مورد علی دایی تعبیر شده، گفت:
#اعتراضات_سراسری Image
«باید بگویم علی دایی اسطوره‌ای بوده که در دوره هشتم مجلس بنده ایشان را به عنوان وزیر ورزش معرفی کرده بودم و هرگز به ساحت ایشان اسائه ادب نکردم.»
به گزارش ایسنا این نماینده مجلس اظهار داشت موضع او "این بوده که افرادی که صاحب جایگاه اجتماعی هستند باید به آرامش و امنیت این انقلاب و کشور کمک کنند."
Read 10 tweets
محمد جعفری، دادستان کل کشور، روز چهارشنبه در سخنانی با اشاره به اینکه در یک ماه اخیر نیروی انتظامی، سپاه، وزارت و ادارات اطلاعات "خوش درخشیدند" تهدید کرد، دستگاه قضائی "مصمم است با عناصر اصلی اغتشاشات اخیر برخورد قاطع بکند."
#اعتراضات_سراسری Image
او با ادعای اینکه در روزهای اخیر "تعداد بسیاری" از بازداشت‌شدگان اعتراضات آزاد شده‌اند گفت: «دستگاه قضائی با کسانی که مرتکب جرم شدیدی نشده و فریب خورده هستند و معلوم شود دستشان به جنایت آلوده نیست، قطعا با رافت و رحمت اسلامی برخورد می‌کند.»
منتظری در سخنان خود از مهسا امینی، دختر ۲۲ اهل سقز که در بازداشت گشت ارشاد جان باخت، با لفظ "یک خانم جوان" یاد کرد و گفت: «کسانی که ندانسته و با غفلت و محاسبات غلط ممکن است فریب بخورند، باید مسائل را برایشان روشن کرد.»
Read 5 tweets
سخنگوی دولت: اقدامی در مورد رفتار رسانه‌های معاند انجام می‌دهیم

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت که حضورش در دانشگاه علامه‌ طباطبایی در عصر سه‌شنبه (۲۶ مهر) با اعتراض شدید دانشجویان مواجه شد، در جمع خبرنگاران گفت که وزیر اطلاعات گزارشی را "از پشت پرده ناآرامی‌ها و
#اعتراضات_سراسری Image
آشوب‌های اخیر" در نشست روز چهارشنبه هیأت دولت ارائه کرده و "قرار شد اقداماتی در خصوص برخی از رفتارهای رسانه‌های معاند و برخی دیگر از کارها از جمله فعالیت‌های تروریستی انجام دهیم."
او افزود وزارت امورخارجه پیگیری این مسئله را بر عهده خواهد داشد. سخنگوی دولت از بیان جزئیات بیشتر در این راستا خودداری کرد.
Read 6 tweets
ویدئویی از بازداشت حسین رونقی

روز چهارشنبه (۲۷ مهر) فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد مأموران امنیتی در روز دوم مهر زمانی که حسین رونقی قصد مراجعه به دادسرا را داشته، قصد داشته‌‌اند
#حسین_رونقی #اعتراضات_سراسری
با خشونت او را به زور مقابل دادسرا سوار بر یک خودروی شخصی کنند. در این فیلم دیده می‌شود که یک مأمور اطلاعاتی گردن حسین رونقی را با زور فشار می‌دهد، در حالی که او فریاد می‌زند: «می‌خوام برم دادسرا!»
حسین رونقی داوطلبانه و با اعلام قبلی گفته بود روز دوم مهرماه به دادسرای ۳۳ اوین مراجعه خواهد کرد. پس از حضور او مقابل دادسرا نیروهای اطلاعاتی این فعال سیاسی را کتک زده و به زور با یک آمبولانس به مکانی نامعلوم منتقل کردند.
Read 5 tweets
۱-من درخواست اخراج سفرای ایران که پیشنهاد #حامد_اسماعیلیون هست را امضا کردم و در این رشتو دلایل خودم را توضیح می‌دهم. ضمنا سعی می‌کنم به بعضی ابهامات از نگاه خودم پاسخ دهم. اما دلایل من:
- سفارتخانه‌های ایران (نه کنسولگری) در کشورهای غربی دیگر فعالیت معمول یک سفارت که 👇
۲- گزارش در مورد وضعیت سیاسی کشورها، بهبود و تسهیل روابط تجاری و سیاسی و غیره هست، را ندارند. فعالیت آنها جمع‌آوری اطلاعات در مورد ایرانیان خارج از کشور، گسترش مراکز اسلامی و جذب شیعیان مقیم آن کشورها (خصوصا پاکستانیها) جهت اهداف سیاسی و نهایتا پوشش برای فعالیتهای تروریستی است👇
۳- همینطور تسهیل ورود وابستگان رژیم به مراکز دانشگاهی، شرکت‌های مهم و مراکز مشاوره و تصمیم‌گیری غربی بعنوان لابی. در مورد این عوامل در دانشگاه‌ها قبلا نوشته‌ام. اصولا چون رابطه بازرگانی، فرهنگی و سیاسی چندانی بین ج‌ا و غرب وجود ندارد، بود و نبود سفارت هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کند.👇
Read 16 tweets
روس‌ها سعی کردند با موشکهای بالستیک و کروز کمر اکراین را بشکنند (استراتژی مبتنی بر موشک باران دشمن که مدام بچه شیعه در موردش حرف میزند) حالا ذخایر موشکشان کاهش پیدا کرده‌است دست به دامن جمهوری اسلامی شدند این مسئله که توان موشکی بدون برتری هوایی مفتش گران است بارها ثابت شد
ولی خب بچه‌شیعه همیشه کم‌عقل‌تر از آن است که حتی از وقایعی که پیش چشم است عبرت بگیرد (گذشته پیشکش)
و ما هم کارهای مهم‌تری داریم به #اعتراضات_سراسری و #اعتصابات_سراسری باید پرداخت دوستان
#مهسا_امینی
شما فقط به جهت احمقانه بودن این استراتژی موشک‌باران گسترده آخوندی-روسی توجه کنید که در مورد اکراین هیچ سیستم دفاع موشکی وجود ندارد، و روس‌ها به یک سیستم موقعیت‌یاب نصف و نیمه دسترسی دارند که آخوند ندارد
آن بلایی که سر روس‌ها آمده‌ست به مراتب‌بدترش در انتظار آخوند است در صورت جنگ
Read 5 tweets
#فوری
درخواست از ایرانیان خارج از کشور

#سنندج تحت حمله نظامی همه جانبه ج.ا قرار گرفته است. در همین حال راههای دسترسی از جمله اینترنت قطع شده، دسترسی به درمان فوری زخمی‌ها با فشار ماموران امنیتی مواجه است، مستندات دریافتی هه‌نگاو مبین استفاده سلاح‌های ممنوعه جنگی حتی سلاح ١/١
نیمه سنگین بر علیه مردم عادی سنندج توسط نیروهای دولتی است،راههای ارتباطی با شهر به دلیل جلوگیری از اطلاع رسانی توسط نیروهای دولتی کنترل میشود، برخی از کادر درمان که به زخمی‌ها داوطلبانه کمک رسانی کرده‌اند توسط نیروهای امنیتی تهدید یا مورد ربایش قرار گرفته‌اند. در این راستا ١/٢
از تمامی کسانی که در خارج از کشور بخصوص کشورهای اروپایی و آمریکا هستند، استدعا داریم که با تجمع مقابل مراکز تصمیم گیری کشور محل اقامت، مقامات را تحت فشار گذاشته که برای حمایت از مردم سنندج مداخله سیاسی بنمایند. مهمترین درخواست میتواند اخراج سفرا و ماموران دیپلماتیک ج.ا به ١/٣
Read 5 tweets
1/x) The position of women in ancient Iran Some famous women and girls in ancient Iran who are a source of pride Iranians, as one of the most civilized peoples in the world, had a high position and a
#مهسا_امینی
#MahsaAmini
#OpIran
#اعتصابات_سراسری
#اعتراضات_سراسری
2/x) respectable position for women, so they preferred them even in some aspects over men. Iranians did not consider women as a source of shame like the Arabs, nor did they consider her a manifestation of
#مهسا_امینی
#MahsaAmini
#OpIran
#اعتصابات_سراسری
#اعتراضات_سراسری
3/x) revelry like the Greeks, but they considered her a pure and holy being. In the great Iranian civilizations of the Medes, then Achaemenid, Parthian and Sassanid, women had freedom and
#مهسا_امینی
#MahsaAmini
#OpIran
#اعتصابات_سراسری
#اعتراضات_سراسری
Read 6 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!