Discover and read the best of Twitter Threads about #اوباما

Most recents (5)

جواب همه سؤال‌های ذهن دوستان در کلیپ ۱۴ دقیقه می‌باشد با زیر نویس فارسی لطفا بدون هیچ تعصبی نسبت به سفر به آینده ،،فیلم را با درک بهتر و جزء به جزء ببینید
و به این جمله #ترامپ توجه کنید (من مجبور به انجام کارهایی هستم که میکنم ) #Trump #barron_trump @SamanthaIrani ادامه کلیپ👇
۲/ادامه کلیپ 👇Barron Trump فرزند آخر ترامپ که هم اکنون ۱۴ سال دارد
۳/ ادامه کلیپ 👇#تسلا
Read 7 tweets
🔴 تحولات چند روز آینده امریکا از زبان Q
#رشتو

۱. ملیگرایان از قبل از بسیاری مطالب اطلاع داشتند.کیو درباره استفاده از #Looking_Glass ودستکاری محدود در زمان ،بارها صحبت کرده است. تمثيلي از #جام_جم و یا آینه اسکندر و آینده را دقیق نشان دادن.
آنها بر اساس Game Theory و بررسی ⬇️
۲. دقیق عکس‌العمل‌های بازیگران صحنه سیاست و احتمالاً با کمک #کامپیوترهای_کوانتومی، تصویر قابل قبولی از تحولات آینده بدست می‌اورند.هر زمانی هم که این تصویر با واقعیت تطابق نداشت، مدل خود را تصحیح کرده وتغییراتی دربرنامه اعمال میکنند.
آنها با توجه به آگاهی از حوادث آینده و داشتن ⬇️
۳. تصویر دقیقی از حوادث پیش رو به تشکیل یک تایم لاین برای آینده پرداخته و با توجه به این تایم لاین بارها مردم را قبل وقوع حوادث مطع ساخته اند.
شایددلیل این کار جلوگیری از شوکه شدن مردم و آگاهی دادن تدریجی آنها به حقایق است.
در موردقطع شدن حساسب توییتر ترامپ نیز از قبل در RED1 ⬇️
Read 8 tweets
جریان #غربگرا درحالی تلاش دارد با شانتاژ سیاسی بهبود روابط بانکی و حتی موضوعاتی چون واکسن #کرونا را به تصویب لوایح الحاق به کنوانسیون‌های پالرمو و تامین مالی تروریسم گره بزند که اجرای ۳۹ بند از ۴۱ بند برنامه اقدام باعث بهبود وضعیت تعاملات بانکی نشده است.
#رشته_توییت
کسانی که می‌گفتند با #برجام موانع تجارت خارجی، اشتغال، آلودگی هوا و حتی آب خوردن درست می‌شود؛ اکنون می‌گویند اگر #آمریکا هم به برجام برگردد، بدون #FATF تبادلات بانکی انجام نمی‌شود. این تناقض از کجا می‌آید؟! اگر برجام محدودیت‌ها را برنداشته، از کجا معلوم تعامل با FATF برطرف کند؟!
از سوی دیگر در شرایطی که به گفته مشاور امنیت ملی ترامپ، دیگر اقدامی برای اعمال #تحریم علیه #ایران باقی نمانده و البته ایران در فهرست کشورهای اقدام مقابله‌ای FATF نیز قرار دارد؛ رشد اقتصادی ایران پس از گذر از بحران‌ها مثبت شده و فروش #نفت به بیش از یک میلیون بشکه در روز رسیده است.
Read 4 tweets
#رشتو
۱_چه کسانی از آمدن بایدن خوشحالند؟!
امثال #بهمن_کلباسی ،#نایاک ،دلالان تجاری رژیم برای بقای نظام و #لابی های سیاسی آنها در واشنگتن
همه دولتهای آمریکا قبل از ترامپ به هیچ وجه خواستار #فروپاشی رژیم نبودند هدف آنها نظام حاکم برایران نبود،هدفشان #ایران بوده و هست !
۲_درطول این ۴۱ سال #مخالفان رژیم همیشه بوده اندوخواهند بود و این ربطی به ترامپ ندارداما باید واقع گرا باشیم،درسال ۸۸ وقتی خیل عظیم مردم در خیابانهای تهران به بهانه انتخابات #مرگ_بر_دیکتاتور می گفتند #اوباما در حال لاس زدن با رهبران رژیم بود پس هدف آنها این نظام ضدبشری نیست !
۳_آیاتابه حال ازخود پرسیده اید چرا #بوش به عراق حمله کرد؟!چه ضرورتی در آن مقطع باعث میشدبه عراق حمله شود!عراق که نقشی درحملات ۱۱ سپتامبر نداشت !
به عراق حمله شد تا پروژه #هلال_شیعی ناقص نمانداین پروژه قراربوددرجنگ ایران و عراق شکل بگیرداماایرانیها نتوانستندپس بوش آنرا تکمیل کرد!
Read 9 tweets
#رشتو ابتکارولوژی
1/تسخیر لانه جاسوسی رویداد عظیمی بود که آمریکا را تحقیر کرد،باعث شکست کارتر در انتخابات شد و گری سیک آنرا «ویرانگرترین رویداد دیپلماتیک تاریخ معاصر آمریکا» عنوان کرد. آخر نه یک روز و دو روز،نه یک جاسوس و دو جاسوس، بلکه 444 روز 52 جاسوس آمریکایی در مشت ما بودند.
2/ آمریکا طی40 سال گذشته سعی کرد تا دانشجویان پیرو خط امام ره را تروریست خوانده و از این طریق هزینه چنین اعمالی را بالا ببرد.حتی بلافاصله بعد از انتخابات 1384، 3 تن از جاسوسهای آمریکایی به واشنگتن تایمز گفتند که احمدی نژاد بازجوی آنها در لانه جاسوسی بوده!
bbc.com/persian/iran/s…
3/ موضوع اینقدر برای آمریکایی ها حیثیتی بود که همین چند سال قبل هم،فیلم آرگو را به تهیه کنندگی جرج کلونی! برای ماله کشی آن فضاحت تاریخی ساختند و میشل #اوباما! خبر داد که این فیلم اسکار! بهترین فیلم را گرفته.اما مصداق دیگری که اهمیت این واقعه تاریخی را نشان می دهد از این قرار است:
Read 24 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!