Discover and read the best of Twitter Threads about #تروریسم

Most recents (11)

@AsharqNews

I said:
1. #Iran accelerates enrichment of Uranium & is close to weapon's grade.
Iran advanced centrifuges to developing reactor's fuel.
The Mullah's main goal is #Nuclear #BOMB.

2. It's a threat & risk for the stabilty of the #MiddleEast
2.@JoeBiden needs to get though with #Iran because the mullahs are preparing the Bomb & has an aggressive approach.
Iran [the most dangerous #Terrorist power] supports terrorist Islamic groups in the region.
Iran needs Nuclear Bomb to preserve their outlaw regime!
@UANI @ODNIgov
3. If Iran build the bomb this summer, it'll challenge the security of the region. It's a serious threat & risk.

4. #Israel's covert operation are effective.

5. @POTUS wastes the time for #JCPOA & negotiations with terrorist mullahs. Instead, can support #RegimeChange in Iran.
Read 4 tweets
✔هذیان و سخنان بی اصل وزیر اطلاعات رئیسی

طبق قول شیادانه خطیب، #اسرائیل در پی فتنه انگیزی در #ایران است [با ایجاد تضاد قومیتی - مذهبی بین شیعه و سنی؛ کمک به تکفیری ها برای عملیات در اماکن مذهبی؛ واقعه #مشهد؛ تلاش برای ایجاد معضلات امنیتی جدید با استفاده از رسانه‌ و فن آوری]
با پریشان گویی افزود که اسرائیل در تلاش است تا نقش ژاندارم منطقه را با حمایت آمریکا و کشورهای عربی ایفا کند اما با اقدامات تروریستی فلسطینی‌ها خنثی شده!

در واقع، مُلایان به رواج #تروریسم، #فرقه_گرایی، #تجزیه_طلبی، #افراطی‌گری و دفاع از گروه های چماق دار شیعه مشغولند؟
سیداسماعیل خطیب، وزیر واجا، چرا اشاره ای به این گروه های تروریستی ندارد که توسط #واجا و #سپاه_تروریستی_پاسداران تامین می شود؟
براستی کدام کشور در خاورمیانه، به اندازه ایران، در پی تقویت بنیادگرایی است؟
به این نقشه #تروریسم_اسلامی نگاه کنین!⬇️
Read 4 tweets
طالقانی تنها حامی فدائیان اسلام بود.

از اواخر زمان مصدق با فدائیان اسلام آشنا شدم و با آن‌ها ارتباط پیدا کردم.
نواب در زندان دوره مصدق / رفتار بسیار بدی که در زندان با این‌ها می‌شد.
#تروریسم_اسلامی

[* نیم‌قرن خاطره و تجربه، خاطرات عزت‌الله سحابی، جلد اول، نشر فرهنگ صبا، ۱۳۸۶]
من و بازرگان به خانه‌ای رفتیم و نواب صفوی هم به اتفاق خلیل طهماسبی آمد. درباره کودتاچی‌ها و سپهبد زاهدی و وابستگی ایران به انگلیس و آمریکا و فساد اخلاقی و فحشای رایج صحبت شد.

دیدیم که طرفین تفاهم زیادی دارند. آخر سر نواب رو به بازرگان کرد و گفت، تکلیف خودمان را فهمیدیم!
#تروریسم
شما باید به ما کمکی بکنید. ما یکی از افراد خود را به شما معرفی میکنیم. شما به طریقی او را در باغ قیطریه به عنوان باغبان یا کارگر وارد و مشغول به کار بکنید و بقیه کار با ما (منظور ترور زاهدی بود).
درآن موقع زاهدی نخست‌وزیر کودتا در باغ قیطریه مستقر بود. این ملاقات در آذر ۱۳۳۲ بود.
Read 4 tweets
با افزایش تحرکات رسانه‌ای جهت عادی‌سازی #تجزیۀ_ایران، قصد دارم به سیاست‌های مشابهی که در سایر کشورها به کار رفته یا می‌رود، بپردازم. از آشناترین مثال‌ها، #چین است که با تنش‌های متعددی در هنگ‌کنگ، تبت، تایوان و شین‌جیانگ روبروست. در این رشتو به گزارش اخیر #عفو_بین‌الملل می‌پردازم.
۱.این گزارش با عنوان اصلی «انگار که در جنگ، دشمن یکدیگر باشیم» و عنوان فرعی «بازداشت دسته‌جمعی، شکنجه و آزار مسلمانان در شین‌جیانگ» در ۱۰ ژوئن ۲۰۲۱ و به ۱۳ زبان (از جمله چینی، ترکی، ازبکی، اویغوری، قرقیزی، قزاقی و تاجیکی) منتشر شده و نتیجتا به تمام زبان‌های رایج در چین موجود است.
۲.این گزارش عمدتاً برمبنای مصاحبه با ۱۳۸ تن تهیه شده: ۵۵ بازداشتی سابق، ۱۵ شاهد از بین ساکنان #شین‌جیانگ یا کسانی که از ۲۰۱۷ به آنجا سفر کرده‌اند، و ۶۸ نفر از اعضای خانوادۀ بازداشتی‌ها و مفقودالاثرها؛ اکثریتشان قزاق، سپس اویغور و بعد قرقیز یا هان (ص۱۴). ولی تمرکز بر #اویغورها ست.
Read 37 tweets
#ایران - #تروریسم- برون سپاری تبهکاری
همکاری 15 آژانس اطلاعاتی جهانی در یک عملیات بی پیشینه، زیرساخت های تروریستی ایران را که آهنگ ترور اهداف اسرائیلی و غربی در سراسر جهان را داشته و برای آن برنامه ریزی می کردند، آشکار کرده است. 1/19
این پژوهش از ماه ژوئن آغاز شد، هنگامی کهDNI/اداره اطلاعات ملی #کلمبیا، هشدار امنیتی اورژانسی داد؛ این هشدار پس از آشکار شدن برنامه #ترور دو بازرگان اسرائیلی به دست یک افسر بلندپایهٔ نیروی #قدس سپاه داده شد. سازمان های اطلاعاتی غربی، #رحمت_اسدی را تروریستی خطرناک می شناسند. 2
این بازرگانان و خانواده های آنها ناچار شدند با تدابیر شدید امنیتی بی درنگ بوگوتا را ترک کنند. #اسدی 40 ساله، پیش از این در ترور برون مرزی دیگری نیز نقش داشت. او در سال 2014 در بانکوک دستگیر شد و به امارات متحده عربی برده شد. 3
Read 20 tweets
#تروریسم_ایرانی #تروریسم_اسلامی

در کنار سازمان تروریستی مجاهدین خلق در ایران، بسیاری سازمان‌های تروریستی دیگر چون سازمان تروریستی چریک‌های فدایی خلق وجود داشت. کشور ایران گهواره سازمان‌های #تروریستی جهان شد و جهان غرب، ایران را در مبارزه با تروریسم تنها گذاشت. جهان غرب نه تنها
کشور ایران را در مبارزه با #تروریسم تنها گذاشت بلکه کسان و سازمان‌هایی مانند #ساواک را که در گیر این مبارزه خطیر بودند، بدنام کرد.جهان غرب نه تنها کشور ایران را در مبارزه با تروریسم تنها گذاشت بلکه بیش از 400 سازمان حقوق بشر برپا ساخت تا دست‌های شایسته پایوران خردمند و میهن پرست
این مبارزه را ببندند. جهان غرب #تروریست ‌های ایران را در پناه خود گرفت و آنان را مبارزان حقوق بشر و راه آزادی نامید. #پرویزثابتی مدیر نابغه و شایسته امنیت داخلی کشور #ساواک در مصاحبه‌ای با رسانه‌های ایرانی و خارجی در سال ۱۳۵۰ ، دنیا را از وضعیت ترور و تروریسم در ایران آگاه ساخت.
Read 6 tweets
در57سال پیش 30مهرماه 1342 (22 اكتبر 1963) محاكمهِ مؤسسان و اعضاي ارشد #نهضت_آزادي به اتهام اقدام عليه امنيت كشور در محكمه نظامي تهران آغاز شد. نهضت مثلا آزادی ایران در۲۷اردیبهشت۱۳۴۰ اعلام موجودیت کرد و پیرو #خمینی بود.میگویند با تائید #مصدق_آلسلطنه درست شده. ImageImageImage
عکس محل نگهداری بازرگان و طالقانی به عنوان زندان نشان می دهد که وضع شان بسیار دلخراش و اسف بار و تحت شکنجه ساواک بوده اند!!!!!!!
اشخاصي كه محاكمه مي شدند عبارت بودند از: مهدي بازرگان، يدالله سحابي، سيد محمود طالقاني، عزت الله سحابي، عباس شيباني و ....از اوباش همراه خمینی!
از اواسط سال ۱۳۴۲، نهضت مثلا آزادی ایران در خارج از کشور طرح تدارک و سازماندهی یک شاخه نظامی #تروریستی را تصویب کرد. از این رو نماینده ای به الجزایر اعزام شد تا با مقامات مسئول آن کشور، برای ایجاد پایگاه آموزش #چریکی و دریافت کمک های اولیه برای عملیات #تروریستی مذاکره کند.
Read 10 tweets
انتقاد جای خود،ولی جعل خبر و سیاه‌نمایی در مورد جنبش تورکها و نمودهای اجتماعی/اعتراضی آن چون #تراختور برای ساکت‌کردن فعالین مقابل #فاشیسم و #تروریسم انجام میشود.زمینه سازیست برای سرکوب بیشتر و #پاکسازی_قومی در آینده.
نگذاریم در هیاهوی روزمره، این دروغها سند تاریخی برای آینده شود.
فیلم جعلی و دستکاری شعارهای سرداده در بازی #تراختور و استقلال و واکنشهای برنامه‌ریزی شده به آن موید همین نکته است. خجالت آور اینکه اکثر رسانه‌های #فارسی زبان بدون اندکی تحقیق و ارائه هیچ سندی این خبر جعلی را منتشر کرده‌اند. وظیفه‌ی امروز من و شماست که به این رسانه‌ها اعتراض کنیم.
در بازی تراکتور و استقلال بتاریخ جمعه۱۰آبان۹۸ هیچ شعاری با آرزوی مرگ برای هیچ ملیت و قومیتی از سوی تماشاگران #تراختور سرداده نشده است.فیلم و خبر جعلی است. لطفا #خبر_جعلی را تصحیح و از مخاطبان عذرخواهی کنید.
@RadioFarda_ @RadioZamaneh @euronews_pe @iranwire @euronews_pe @IranIntl
Read 3 tweets
#تروریسم بدون نقاب!
مصاحبه این عضو مسئول #پ‌ک‌ک/ی‌پ‌گ را تماشا کنید تا اندکی با ماهیت اصلی کبوتران صلح آشنا شوید. وی از همنوعانش میخواهد که در اروپا حتی به رستورانها و مغازه‌های ترکها حمله کنند. چرا که جنگ آنها با تمام تورکهاست.
بعد خودتان جای یک ارومیه‌ای بگذارید...
#پانکردیسم
در ضمن، تروریست مذکور “عضو‌ مرکز دیپلماتیک پژاک” است. پژاک، شاخه ایرانی پ‌ک‌ک که در جغرافیای غرب آذربایجان اقدام به ترور میکند. Image
کانال تلویزیونی مربوطه، آرین تی وی نام دارد که از تریبونهای پروپاقاندای #تروریسم پ ک ک به فارسی است.
این کانال، ساعاتی پیش، بخشهای مربوط به فرمان جهاد- برای حمله به تورکها در اروپا - را از ویدیوی منتشر شده در صفحه یوتیوب خود سانسور کرد.
تلاش برای چسباندن دوباره نقاب افتاده...
Read 3 tweets
#سکولاریسم،#دموکراسی،#حقوق_بشر ونیز #حق_تعیین_سرنوشت به موازات نفی خشونت و ترور اصول مبارزه ما هستند.لذا هرگونه اعلام موضع درمقابل #تروریسم، نباید ناقض این اصول باشد.
یعنی محکومیت ترور با ادبیات پان‌ایرانیستی، نژادگرایانه، زن ستیزانه، اسلامگرایانه و خشونت کلامی،عملا گل بخودی است.
مصداق بارز نگاه زن ستیز و تحقیر قومی!
همین نگاه است که بازتولید ارزشهایی را میکند که باعث شده سال گذشته ۳۵۰۰ دختر ده تا ۱۴ ساله در آذربایجان شرقی قربانی تجاوز از طریق ازدواج شود. Image
مصداق بارز #نژادپرستی و نفرت‌پراکنی قومی!
قربانی #راسیسم که تبدیل به راسیست شده است. Image
Read 4 tweets
بمبگذاری،ترور روحانیون و شخصیتهای برجسته،غصب اموال و املاک،اشغال، کوردیزاسیون مدارس،مالیات اضافی(جزیه) از جمله اقداماتی است که شاخه سوری تروریستهای #پ‌ک‌ک/ی‌پ‌گ بر علیه اقلیت #آسوری /آشوری در شمال سوریه مرتکب شده است.گزارش جامع فدراسیون آسوریهای اروپا را در بخوانید.۱
#Assyrian
گزارش مینویسد؛ علیرغم قانون اساسی دمکراتیک و ادعاهای مسئولین کرد،غیر-کردها شدیدترین موارد نقض حقوق را متحمل شده‌اند.مناطق آسوری نشین شمال سوریه از سال ۲۰۱۲ به اشغال نیروهای ی‌پ‌گ/پ‌ی‌د در آمد. الحسکه و مرکز آن قامیشلی که پایتخت #روژاوا بحساب میآید سابقا دارای اکثریت آسوری بوده.۲ Image
شهر آمودا در الحسکه جمعیت قابل توجهی آسوری با بیزینس موفق داشت.الان شهر کاملا کردنشین شده و فقط یک خانواده آسوری باقی مانده.مسوولین ی‌پ‌گ‌ بارها آسوریها را تهدید کردندکه کسب وکارشان را رها کنند.در مواردی برای ارعاب در محل آسوریها بمبگذاری شده.
عکس اعتراض آسوریها علیه پ‌ی‌د-سوئد ۳ Image
Read 6 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!