Discover and read the best of Twitter Threads about #تهران

Most recents (6)

10. United States decided to label #IRGC terrorists. But who are the real terrorists? Who created, trained, armed & financed the worst terrorist groups in the world?

#Hypocrites #DoubleStandards #Liars #Warlords #USRealTerrorists
Wrong US policies in the Middle East. Sanctions against Iran. Sanctions used by the USA as a war weapon🤨👇🏼
1. United States decided to label #IRGC terrorists. But who are the real terrorists? Who created, trained, armed & financed the worst terrorist groups in the world? 🤨👇🏼
threadreaderapp.com/thread/1116293…
Read 107 tweets
1/ امروز سالروز به دام افتادن #عبدالمالک_ریگی است. 9 سال قبل در چنین روزی #ریگی در آسمان #ایران شکار شد. در این #رشته_توییت تایم‌لاینی از عملیات رهگیری و فرود هواپیمای حامل این تروریست در ایران ارائه می‌کنم.
2/ 3اسفند 88؛ ساعت 23:15 af؛ فرمانده #ارتش j,sx معاون اطلاعاتی خود در جریان عملیات «به کلی سری» قرار گرفت. دستور واضح بود: «#بویینگ 737 به ;n شناسایی Lyn 454 از مبدا #دبی به مقصد #بیشکک(قرقیزستان)، قبل از خروج از آسمان ایران باید در یکی از فرودگاه‌ها مجبوربه فرود شود.»
3/ 4اسفند88؛ ساعت 1:15 بامداد؛ فرودگاه دبی؛ مسافران سرگرم مقدمات پرواز بودند. در لحظات پایانی و در حالی که 6نفر در صف کنترل و بازدید بودند، سوژه به سالن ترانزیت وارد شد. در گوشه سالن، مردی که در حالی بازی با تلفن همراهش بود،‌ پیام نهایی را برای آن سوی خط در #ایران ارسال کرد.
Read 16 tweets
دیروز خبر آمد که عضو شورای شهر گفته: «نصب #شنود روی #درختان خنده‌دار است.»
با جست‌وجو، ویدئویی که در شبکه‌های مجازی بود را پیدا کردم و دیدم و البته حدسم درست بود!
چیزی که برخی از مردم به عنوان ابزار شنود یافته‌اند، فقط یک تگ RFID برای شناسایی درخت است، نه چیزی بیشتر/۱
این تگ‌ها دارای تراشه‌ای بسیار ظریف هستند که در خود یک شناسه را ثبت کرده‌اند و همان کاری را می‌کنند که پلاک‌های قدیمی برای شناسنامه‌دار کردن #درختان انجام می‌دهند.
استفاده از این تگ‌های RFID امروزه در مدیریت فضای سبز بسیاری از شهرهای جهان مرسوم است/۲
این تگ‌ها شبیه همان برچسب‌هایی است که کتابفروشی‌ها پشت جلد کتاب‌ها می‌چسبانند تا از سرقت کتاب جلوگیری کنند. یا همان پین‌هایی که در لباس‌فروشی‌ها برای جلوگیری از سرقت استفاده می‌شود. نه نیازی به باطری دارند و برای شناسایی کد شناسه درون آن، باید در معرض امواج خاصی قرار بگیرند/۳
Read 11 tweets
چند نکته مهم حقوقی درباره کنوانسیون جدید رژیم حقوقی دریای #خزر که امروز مصادف با روز بین‌المللی دریای خزر در شهر آکتائو در ساحل شرقی این دریا امضا شد، را اینجا آورده ام.
با توجه به رواج قضاوت‌های غیرکارشناسی، شاید به درک دقیق آنچه که اتفاق افتاده کمکی کند #ایران #حقوق‌دریا
متن کنوانسیون نهایی دریای خزر همانند سایر کنوانسیون ها و مقررات در حقوق دریاها مفصل و جزئی و یک سند مادر است. پروتکل های دیگر هم که قبلا بین کشورهای ساحلی توافق و تصویب شده بود همانند کنوانسیون #تهران در حفظ محیط زیست دریا که در ایران امضا شد، به کنوانسیون نهایی ملحق است.
در اقدام درست که معطوف به حقوق تاریخی #ایران در خزر است عبارتی در متن درج شده که می گوید: چنانچه شکل ساحل، یک کشور ساحلی را در تعیین آب‌های داخلی‌اش آشکارا در وضعیت نامساعدی قرار دهد، این وضعیت هنگام ایجاد روش فوق به منظور دستیابی به تفاهم میان تمامی طرف‌ها مدنظر قرار خواهد گرفت.
Read 7 tweets
#Iran,
For the second day upper-middle class in Tehran are protesting and asking everyone to close their shops and businesses.
This development will make the regime weaker than before as some parts of the middle class were the supporter of a faction within the establishment.
Protests are spreading and security forces can’t stop them. We may see the end of Islamic Republic of Iran soon if Trump refuses to negotiate with Tehran.
Central Tehran is also on the streets protesting Iran’s policies. Tehran’s Bazar demanding changes and the number of protesters growing.
#RegimechangeinIran
Read 9 tweets
روزنامه اینترنتی سعودیِ ایلاف ساعاتی قبل گفتگوی‌ بسیار مهمی با آویگدور لیبرمن، وزیر دفاع #اسرائیل منتشر کرده
در این گفتگو درباره آخرین تحولات منطقه و فلسطین بحث شده و بخش‌هایی از آن هم مربوط به #ایران است:
* شما و ایران در داخل سوریه با یکدیگر می‌جنگید، درحالیکه سوریه نه خاک اسرائیل است نه خاک ایران!
این درست نیست، از ابتدا در جنگ سوریه که بیش از ۷ سال است ادامه دارد دخالت نکرده‌ایم. آنجا ایرانی‌ها، حزب‌الله، شبه‌نظامیان دیگر، روسیه، داعش و ... حضور دارند و همه با یکدیگر می‌جنگند/
برای همه آن‌ها آرزوی موفقیت دارم! ما در جنگ سوریه دخالت نکرده و نمی‌جنگیم اما ایران در تلاش است پایگاه‌هایی برای خود در سوریه تاسیس کرده و آن‌ها را به تسلیحات پیشرفته تجهیز کند تا از این پایگاه‌ها ما را مورد تهاجم قرار دهد. نمی‌توانیم دست بسته بایستیم وقتی مشاهد می‌کنیم که ایران/
Read 11 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just three indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!