Discover and read the best of Twitter Threads about #جمعیت_امام_علی

Most recents (4)

درباره #گاندو۲
1.جمهوری اسلامی مدتهاست به این باور رسیده که باید واقعیت را ((بسازد))
در این برداشت واقعیت به معنی آنچه اتفاق افتاده و یا حتی تفسیر متفاوت هم نیست بلکه معادل تعریف موضوعاتی است که اساسا اتفاق نیفتاده اند اما مصلحت ایجاب میکند حکومت آنها را واقعیت بنامد
#ريتوييت
2.در سریال قرار است هنر اعضای سازمان اطلاعات سپاه را در خنثی کردن توطئه ها شاهد باشیم و بر این اساس اثر با یکی از دستگیر شده های سازمان یعنی #روح‌الله_زم شروع میشود. در ادامه شاهد هستیم که جاسوسی در پوشش یک پزشک و خَیّر در حال توطئه چینی است.گریم و انتخاب بازیگر قرار است برای ما
3.یادآور #شارمین_میمندی_نژاد باشد.
این شخص ابتدا توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شد و بعد حدود 4 ماه بازداشت و بدون تفهیم اتهام دقیق آزاد شد و بعد از آن به فاصله 4 ماه تمام مجموعه #جمعیت_امام_علی منحل شد تا جمعیت امام رضا جایگزین آن شود.
اهمیت مساله در اینجاست که حکومت آموخت که
Read 9 tweets
به شارمین میمندی‌نژاد گفتم مثلا فعالیت #جمعیت_امام_علی درباره ازدواج غیرکارشناسی و هیجانیه و بخاطر تاثیری که دارید لازمه درباره‌ش مطالعه دقیق داشته باشید و از کارشناسان استفاده کنید.
گفت من از این خبر ندارم، مسئولش یه آقای درشت هیکل و چاقیه که باید بتونی از اون بگذری.
و خندید...
یعنی مسئله به این مهمی که بر آینده جوانان تاثیر داره رو بدون اطلاع مسئول و بدون کار کارشناسی پیگیری می‌کردن.بعد همین جمعیت مستمر با فراکسیون زنان مجلس دهم ارتباط می‌گرفت و برای جلو بردن طرح‌های غیرکارشناسی تحت فشارشون می‌ذاشت.
یا توی جمعیت کلاس به استادی #کامیل_احمدی می‌گذاشت.
کامیل احمدی که بی‌سواد بود،معلوم شد که جاسوسه و آخر هم از ایران فرار کرد.متهم به تجاوز به زنان هم بود.
متاسفانه این کارهای غیرکارشناسی و پرضرر برای کشور نه در کارنامه جمعیت نوشته و بررسی شده و نه در کارنامه کسی مثل طیبه سیاوشی که بعنوان نماینده مردم دقت نکرده از کی مشورت می‌گیره.
Read 5 tweets
#رشتو۱
#جمعیت_امام_علی در سال ۱۳۷۸ توسط #شارمین_میمندی‌نژاد و جمعی دیگر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و با آیین کوچه گردان عاشق ( گروهی که در شب‌های قدر به روش حضرت علی ع به افراد محروم بسته‌های غذایی اهدا می‌‌کرد) به صورت کاملا مردم نهاد و مستقل تاسیس شد.
#رشتو۲
به تدریج و با افزایش اعضای جمعیت که همگی به صورت داوطلبانه و عام‌المنفعه و بدون دریافت حقوق فعالیت می‌کنند این جمعیت در شهرهای مختلف دفاتر و کانون‌های دانشجویی خودش رو گسترش داد و طرح هایی چون کعبه کریمان در ایام اعتکاف ( کمک به کودکان بازمانده از تحصیل و بیمار )
#رشتو۳
طرح طفلان مسلم که از ابتدای محرم تا اربعین ادامه دارد و هدف نجات نوجوانان محکوم به اعدام با جمع آوری کمک‌های مردمی و اخذ رضایت است.
طرح یلدا در کوچه‌های فقر نیز در شب یلدا در مناطق محروم و با برگزاری جشن یلدا برای کودکان محروم است تا دقایقی آنان را مهمان شادی کند
Read 13 tweets
۱ – عجایب شهری است اینجا! ترجیح می‌دهم گوشها و چشمهایم را انکار نمایم تا آن که شنیده‌ها و دیده‌هایم را باور کنم! کسانی روبرویم نشسته‌اند که هیچ جایگاهی در میان مردم ندارند و با گردن‌های افراشته و آرامشِ عرفای وارسته، می‌گویند رویه #جمعیت_امام_علی باید تغییر کند!
۲ – از چه نظر؟! نباید وقتی مردم خُرد می‌شوند، خُرده‌ای بگیرید و کلامی به نکوهش از نیامِ زبان برکشید. به عمق چشم‌هایشان نگاه می‌کنم و حیرت سراپایم را فرا می‌گیرد! کیستند اینان؟! کسی به من بگوید آیا این یک کمدی تراژیک نیست که در میانش گرفتار آمده‌ایم؟
۳ – چرا آن کس که باید پاسخ دهد، به پرسش نشسته؟ چرا رویه ما در #جمعیت_امام_علی باید تغییر کند؟ آیا مردم هر شب پیش از آن که سر بر بالین بگذارند، با دلی پردرد و جانی زخم‌خورده، آرزوی تغییر ما را دارند؟ آیا ماییم که اگر روالمان چنان باشد که تا کنون بوده، شیرازه ملتی از هم می‌پاشد؟
Read 15 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!