Discover and read the best of Twitter Threads about #حامداسماعیلیون

Most recents (4)

چگونه یک جنبش خونین را به یک اعتراض بی رنگ تبدیل کرده و از تراژدی یک کمدی بسازیم!؟چگونه با خون #مهساامینی و سایر قربانیان کاسبی کرده و کل حرکت را به لجن بکشیم!؟ #رشته_توییت برسد به دست حواریون مسیح و انصاریون حامد که پیامبر و امام آزادی شان گند زدند به «انقلاب #زن_زندگی_آزادی» ImageImage
دست پخت اش را برایتان یاد میدهم، کافیست چند تبهکار به نام آشپز ضحاک وارد صحنه شده و از اعتماد شما سوءاستفاده کرده و برایتان آش شله قلمکاری را بپزند که یک وجب رویش روغن و پانصد کاسه زیرش خون باشد! آنها خوب بلدند که یک اعتراض سراسری و ملی را در حد یک اختلاف قبیله گی و دعوای شخصی
کاهش داده و همه چیز را لجن مال کنند!قبلا در مورد شخصیت #مسیح_علینژاد و #حامداسماعیلیون توضیحات کافی را دادم که آن دو رشته توییت را در پایان این توییت منشن خواهم کرد!
منظور از دعوای شخصی و قبیله گی مشخص است!پیوند زدن حرکت اعتراضی مردم به مشکلات شخصی یک مثال خوبی است!
Read 26 tweets
نامه ای به آقای@esmaeilion

جناب #حامداسماعیلیون ضمن درود و ابراز همدردی مجدد با تمام خانواده های جانباختگان جنایت #هواپیمای_اوکراینی بنده و همفکرانم را شریک غم خود دانسته،امیدوارم که این رشتو را که برامده از تنها شخص بنده نیست،بخوانید و درصورت تمایل پاسخ دهید.

در لحظه اي 👇
حساس و تاريخي هستيم كه كوچكترين اشتباهي باعث فرو ريختن اميدها و آرزوها ميشود،حتي حرف و كلامي باعث بروز اختلاف و ياس ميگردد و ميتواندكاملا به سود رژيم حاكم تمام شود،چه برسد به تصميمات و ايراد قانون و منشور و...پس در اين برهه به سياستمداراني كاربلد نياز است تا با كمترين ريسك 👇
بهترين نتيجه اي را حاصل نمايند و براي اقدامات بعدي آماده تا برنامه ريزي كنند.

شايد اينگونه تصور شود كه در بخش مديريت دادخواهي كارنامه شما نقوص كمي داشته،اما اين مبني بر سياستمداري شما در عرصه ي گذار،آنهم با اينهمه مشكل و اختلاف سليقه و هجمه نميباشد.
مثالي برايتان مي اورم:👇
Read 15 tweets
#مصطفی_بارزانی در بارزان که اون زمان جزو خاک عثمانی بود به دنیا اومد وقتی سه ساله بود قبیله اش شورش کردو همه افتادن زندان و پدربزرگ،پدر و یک برادرش اعدام شدند. سنش خیلی کم بودش که برادرش فرستادش به جنگ جی اچ بیل دیپلمات انگلیسی که کشته شد.
مصطفی وبرادرش احمد تو سالهای ۱۹۳۱ #رشتو
بر علیه #بغداد شورش کردند که بغداد از بریتانیا کمک گرفت و بمبارانشون کرد.سال ۱۹۳۲ شیخ احمد که مغلوب شده بود تسلیم ترکیه شد و شیخ مسعود و برادرش صادق بعد از یکسال جنگ سال ۱۹۳۳ تسلیم بغداد شدند. با اینحال سال ۱۹۳۹ حزب امید را تشکیل داد تاسال ۱۹۴۳ تحت نظر بود تا اینکه جنگ دوم جهانی
عراق را تحت تاثیر قرار داد و بارزانیها تونستند همراه سه هزار نفر به ایران فرار کنند . سال ۱۹۴۵ وارد #اشنویه شدند در ماه دسامبر دولت کرد #جمهوری_کردی_مهاباد با حمایت شوروی به رهبری #قاضی_محمد تشکیل شد و بارزانی شد وزیر دفاع و فرمانده ارتش. ماه آگوست سال ۱۹۴۶ #حزب_کردستان_عراق هم
Read 23 tweets
1⃣ در این رشته توییت در مورد فرقه #حامد_اسماعلیون @esmaeilion توضیح می‌دهم که چطور دشمنان ایرانیان با رهبر سازی از او به دنبال بیچاره کردن مردم و تسلط بر کشور هستند. همین‌طور به بعضی از بازوهای اجرایی‌اش می‌پردازم.

حتما تا «آخر» بخوانید، بخصوص ۱۲ تا ۱۷. #ریتوییت هم کنید.
2⃣ دست اصلاح‌طلب، چپ، کمونیست، تجزیه‌طلب و سایر افراد مرتجع و ضد میهن برای اکثر مردم رو شده است. مردم اهمیتی به مریم رجوی، مسیح علینژاد، گلشیفته، نسرین ستوده، شیرین عبادی، خاتمی و غیره نمی‌دهند. به همین دلیل به یک چهره نیاز دارند تا کارشان را پیش ببرند.
3⃣با توجه به پتانسیل و سابقه‌ای که #حامد_اسماعلیون بخصوص ضدیت با پرچم ملی، اصلاح‌طلبی و... که دارد، خیلی سریع اتحاد اصلاح‌طلب، چپ، کمونیست، تجزیه‌طلب و غیره رویش اجماع کردند. هندوانه زیر بغلش گذاشتند و بزرگش کردند. او هم همراه شد.
Read 21 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!