Discover and read the best of Twitter Threads about #رشتو۱۰

Most recents (4)

فقط خدا میدونه چقدر از مردن زنم خوشحال شدم...
#رشتو۱
مثل همیشه با همسرم جر و بحثمون شد و سرش داد زدم تا اینکه بهش گفتم وجود تو در زندگیم هیچ معنی نداره کاری که تو برام میکنی هر خدمتکاری هم باشه میتونه واسم انجام بده.
همسرم با چشمهایی پر از اشک نگاهی بهم انداخت و فورن به اتاق دیگه رفت و من هم لم دادم و بیخیال همه چیز خوابیدم
#رشتو۲
فردا که بیدار شدم همسرم بدنش سرد بود تا رسوندمش بیمارستان  کار از کار گذشته بود و جونشو از دست داده بود .
جسدشو دفن کردیم خیلی چیزهارو احساس نکردم.درسته یکم غمگین بودم ولی میگفتم یکی دو روز دیگه فراموشش میکنم
بعد از مراسم عزا برگشتم خونه ولی احساس میکردم ....
#رشتو۳
Read 11 tweets
باتوجه به اینکه به چشم خودم می‌بینم افکار و عقاید بعضی دوستان حزب‌اللهی بصورت خیلی حرفه‌ای و غیرمستقیم بدست #امید_دانا درحال کانالیزه شدنه، بنظرم واجبه شبهات مربوط به این شخص توی یک رشتو جمع‌آوری بشه
لطفاً تا انتها بخونید:
#رشتو۱
نکته اول اینکه خیلی از دوستان از سر سادگی در دفاع از این شخص معلوم الحال با حر مقایسه‌ش می‌کنن و مدام میگن توبه کرده یا میگن سکوت کرده و توهین هاش برای سالها قبله!
اما جواب این شبهه:
#رشتو۲
اولا امید دانا نه تنها هیچوقت "توبه" نکرده بلکه حتی "عذرخواهی" هم نکرده و از اون بدتر اینکه حتی درسال‌های اخیر هم بین ویدیوها و توییت‌هاش از اهانت به مقدسات و تمسخرِ توبه دست برنداشته و نکته مهم‌تر اینه که این توییت‌ها و ویدیوها حتی حذف هم نشدن!
#رشتو۳
Read 17 tweets
جمعیت امداد دانشجویی امام علی‌«ع»، سازمان غیر دولتیِ مردم‌نهادی بود که سال ۷۸ با شعار «گرسنگی سهم کودکان نیست» و با اهداف: «رفع معضلات اجتماعی» و «رسیدگی به کودکان و زنان آسیب‌دیده» و «فعالیت‌های خیرخواهانه» بدست شارمین میمندی‌نژاد تاسیس شد
#رشتو۱
طی حدود ۲۰ سال فعالیت جمعیت امام علی، نه تنها مشکل خاصی وجود نداشت، بلکه بارها از طرف مسئولین حمایت مادی و معنوی شد و حتی گاها امکاناتی در سطح یک سازمان دولتی دراختیارش گذاشته شد و به راحتی هم فعالیت و تبلیغ میکرد و هم نیرو جذب می‌کرد
#رشتو۲
در ظاهر که همه چی خوبه و انحلال جمعیت امام علی هم شوکه کننده و عجیبه و هم بظاهر از روی عناد؛

اما چیزی که طرفدارای این سازمان بهش نمی‌پردازن و امثال وحید اشتری با حیله‌گری سعی میکنن انکارش کنن، جرائم این سازمانه. از فعالیت‌های سیاسی و ضددین گرفته تا عرفان نوظهور و غیره..
#رشتو۳
Read 11 tweets
#رشتو۱
#جمعیت_امام_علی در سال ۱۳۷۸ توسط #شارمین_میمندی‌نژاد و جمعی دیگر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و با آیین کوچه گردان عاشق ( گروهی که در شب‌های قدر به روش حضرت علی ع به افراد محروم بسته‌های غذایی اهدا می‌‌کرد) به صورت کاملا مردم نهاد و مستقل تاسیس شد.
#رشتو۲
به تدریج و با افزایش اعضای جمعیت که همگی به صورت داوطلبانه و عام‌المنفعه و بدون دریافت حقوق فعالیت می‌کنند این جمعیت در شهرهای مختلف دفاتر و کانون‌های دانشجویی خودش رو گسترش داد و طرح هایی چون کعبه کریمان در ایام اعتکاف ( کمک به کودکان بازمانده از تحصیل و بیمار )
#رشتو۳
طرح طفلان مسلم که از ابتدای محرم تا اربعین ادامه دارد و هدف نجات نوجوانان محکوم به اعدام با جمع آوری کمک‌های مردمی و اخذ رضایت است.
طرح یلدا در کوچه‌های فقر نیز در شب یلدا در مناطق محروم و با برگزاری جشن یلدا برای کودکان محروم است تا دقایقی آنان را مهمان شادی کند
Read 13 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!