Discover and read the best of Twitter Threads about #سپاه

Most recents (24)

چند نکته درباره‌ی #بانک_رسالت:
این بانک ادعا می‌کند تنها ازطریق ۲درصد کارمزد تسهیلات، کسب درآمد می‌کند؛درحالی‌که بر اساس صورت‌های مالی، این بانک با سپرده‌های بدون هزینه‌ی مردم اوراق می‌خرد یا آنها را در بانک‌های دیگر سپرده می‌کند و از این طریق سود ۱۸ درصد و بالاتر کسب می‌کند./۱
با این حساب سود واقعی دریافتی از مشتریان ۲۰ درصد و بیشتر است. در واقع این بانک با دور زدن مشتریان، از کاهش ارزش پول آنها بهره‌برداری می‌کند و درنهایت مبالغ خرد و اندکی را پس از ماه‌ها انتظار به آنها وام می‌دهد. /۲
نام این بانک در پرونده‌های #بانک_تجارت_شعبه_کرمان و #فساد_فولاد_مبارکه مطرح شد. #محمدحسین_حسین‌زاده مدیرعامل رسالت در دادگاه فساد ۱۲ هزار میلیارد تومانی بانک تجارت مجرم شناخته و به ۱۵ سال حبس محکوم شد اما آن‌قدر حاشیه امن داشت که حتی در دادگاه حضور پیدا نکرد. /۳
Read 11 tweets
#موادمخدر

ابتدابايد اشاره كنم كه این اعداد فرضي و ميتوانند متغير باشند و ما سعي بر دوري از بزرگنمايي داريم.
مخدر نامي آشنا براي هر خانواده ي ايراني با گردش مالي١٦٧هزار ميليارد تومان در سال!

همين رقم كافيست كه بدانيم چنين حجمي را فقط يك حكومت با استفاده از بازوانش،كنترل ميكند👇
و هرگز منو ما نميتوانيم مدعي شویم در این باب ازمحسن رضايي ها بيشتر ميدانيم.
اشاره به مرز مشخص،رانت و ارتباطات صراحتا تاييد ميكند كه #سپاه دست اندر كار اين تجارت سياه است.

سري به آمار ميزنيم،حكومت اعلام كرده١٢ ميليون معتاد در كشور وجود دارد(كه به زعم ما اين عدد فرا تر ميباشد) 👇 Image
كه حدود٦ ميليون آنان را مصرف كنندگان دائمي تشكيل داده اند كه باز باتوجه به همين آمار،ده درصدشان را كودكان و زنان شكل ميدهند.
حال مصرف روزانه ي اين١٢ ميليون نفر را از انواع مخدر ها به ميانگين٣ گرم به ازاي هرنفر روزانه در نظر بگيريم،به رقم ٣٦ هزار كيلو دست پيدا ميكنيم.هرچنداین👇 Image
Read 25 tweets
جناب طاهری از مشاوران اسبق شاهنشاه مخالف تروریستی شدن #سپاه
⭕️پسا4️⃣4️⃣سال، زمان آن نرسیده است ایشان به سهم اشتباهات خودشان در قامت #مشاوران شاهنشاه آریامهر اذعان کنند؟
⬅️چرا خروج شاه طولانی شد؟
⬅️چرا توقف در مصر و نه در اسرائیل که دوستش بود؟
@SamanthaIrani
⚠️و اینجاست که، مشاور بودنش را #تکذیب میکند به جای آنکه درسهای تاریخی را بیان کند.
✅️چرا؟
◀️سیمین میگوید اپوزیسیون ایرانی تنها به فکر پول است.
◀️اگر اینطور نیست، چرا ایشان از تروریست شدن سپاه هراسناکند؟
◀️غیر از این که خواهان خون ریزی مردم هستند؟
به هر قیمت‼️
@SamanthaIrani
⭕️اما تنها راوی براندازی @SamanthaIrani مورد حمله است، چرا؟
✔️نخستین بود که از نقش پررنگ حمایت خارجی گفت
✔️تنها کسیکه هدفش کاهش هزینه جانی و مالی مردم
✔️از کمک تمام طیفها برای براندازی گفت
✔️از اهمیت تروریستی شدن سپاه گفت
✅️این اکانت یک هدیه است برای براندازان
@SamanthaIrani
Read 4 tweets
🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، ۹ اسفندماه ۱۴۰۱:
⬇️ Image
🟧ناسازگاری و سوء مدیریت رژیم باعث ایجاد فعالیت های اعتراضی بیشتر و ناامیدی های مردمی بیشتر نسبت به رژیم می شود و ممکن است شهروندان را با مشکلات متفاوت، با یکدیگر متحد کند. این رژیم با بحران‌های متعدد ناشی از سومدیریت‌های اقتصادی، محیط‌ زیستی و امنیتی روبرو است.
⬇️
ا◀️ین رژیم همچنان که با طیف وسیعی از مشکلات مختلف روبروست به قربانی کردن مردم خود ادامه می دهد و ناامیدی ضد رژیم را در جمعیت‌های مختلف مردم تحریک می کند.
تیم CTP در ۹ اسفند ، ۲۰ اعتراض را در ۱۴ استان ثبت کرد که ۱۸ مورد از آنها بر وخامت شرایط اقتصادی تاکید داشت.
⬇️
Read 54 tweets
🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، ۴ اسفندماه ۱۴۰۱:
⬇️
🟧مقامات ارشد رژیم به طور فزاینده ای اذعان می کنند که ج.ا در خطر بیگانگی دائمی خود از مردمش است و این مشکل فوری است، اما ظاهراً نتایج متفاوتی در مورد چگونگی کاهش این خطر بدست آورده‌اند.
⬇️
خامنه‌ای در سخنانی خطاب به مجلس خبرگان در ۴ اسفند تلویحاً نسبت به افزایش شکاف‌ها بین رهبری ج.ا و جوانان آن هشدار داد. و مجمع را نماد مردم‌سالاری‌دینی خواند.
Read 58 tweets
🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، ۳ اسفندماه ۱۴۰۱:
⬇️
🟧روزانه عناصر بیشتری از رژیم به طور علنی تشخیص می‌دهند که جمهوری اسلامی اعتماد مردم خود را از دست داده است، زیرا #ایران با دوره‌ای از اختلال شدید اقتصادی مواجه است که نارضایتی بیشتر مردم را به دنبال دارد.
⬇️
تیم CTP قبلاً ارزیابی کرده‌بود که خامنه‌ای انتقادات محدودی از رژیم، به‌ویژه آن‌هایی را که مربوط به شرایط رو به وخامت اقتصادی ایران است، تحمل خواهد‌کرد.

⬇️
Read 51 tweets
🧵هدف @criticalthreat اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.

اخبار اعتراضات #ایران، ۲۵ بهمن‌ ۱۴۰۱:
⬇️
🟦حسن روحانی، رئیس‌جمهور پیشین ایران، پس از یک دوره غیبت نسبی، خود را برای ورود مجدد به عرصه سیاسی آماده می کند. روحانی در نشستی با اعضای کابینه سابق خود در ۲۵ بهمن که به اطلاع عموم رساند، سیاست‌های اقتصادی، خارجی، دفاعی و درمانی دولت خود را تحسین کرد .
⬇️
◀️روحانی بر لزوم «بازگرداندن اعتماد مردم» تاکید کرد و ضمن اذعان به تشدید شکاف بین نظام و مردم ایران پس از جنبش اعتراضی مهسا امینی، از مقامات ایرانی خواست تا انتقادات از نظام را جدی بگیرند.
⬇️
Read 49 tweets
🧵هدف @criticalthreat اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.

اخبار اعتراضات #ایران، ۲۱ بهمن‌ ۱۴۰۱:
⬇️
🟦نیروی قدس سپاه احتمالاً در حال تقویت حضور نظامی خود در شمال #سوریه تحت پوشش امداد رسانی بشردوستانه پس از زلزله ۱۷ بهمن است. سردار سرتیپ اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در وارد شمال سوریه شد.

⬇️
◀️تیم CTP قبلاً در مورد - محمدرضا زاهدی، از مقامات سپاه قدس- که قبلاً رابط حزب‌الله #لبنان و اطلاعات ارتش #سوریه برای ارسال تسلیحات بود، گزارش داده بود.
نیروی قدس - فعالیت های مرگبار مخفی در خارج از ایران، از جمله جنگ نامتقارن و عملیات ویژه است - برای امدادرسانی مناسب نیست.
⬇️
Read 45 tweets
🧵هدف @criticalthreat اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.

اخبار اعتراضات #ایران، ۱۶-۱۷ بهمن‌ ۱۴۰۱:
⬇️
🟥خامنه ای در روزهای اخیر اقدامات متعددی را در معرض دید عموم انجام داده است که احتمالاًبه جهت کاهش ناامیدی عمومی نسبت به رژیم است. خامنه‌ای در ۱۴ بهمن با جمعی از دانش‌آموزان #دختر دیدار کرد و طی آن از نقش #زنان در تاریخ و جامعه ایران تجلیل کرد.
⬇️
رسانه‌های ایران به طور گسترده تصاویری از این رویداد را نشان دادند که تلاش های تبلیغاتی رژیم را به نمایش گذاشت. خامنه‌ای احتمالا تا حدودی به انتقادات عمومی از بدرفتاری رژیم با #زنان در جریان اعتراضات #مهسا_امینی/#ژینا_ئه‌مینی پاسخ می داد.
⬇️
Read 44 tweets
🔴عمل جراحی دقیق - و نه یک انفجار بزرگ😎

🧵چگونه می دانید که عملیات موفقیت آمیز بوده؟
#سپاه، ضربه نقطه‌ای به سقف ساختمان را ارائه کرد و ظاهراً سعی داشت این تصور را ایجاد کند که آسیب زیادی وارد نشده و عملیات موفقیت‌آمیز نبوده است. آنهافقط عمل نقطه نفوذ پهپاد را نشان دادند
اما👇
ظاهراً هدف شخصی که حمله را انجام داد نفوذ به سقف و ایجاد آسیب های داخلی و هدفمند در داخل محوطه بود.
سلیمان توضیح می دهد که به طور سنتی، "وقتی اسرائیل می خواهد به یک تاسیسات خاص حمله کند، می داند که چگونه کلاهک را با هدف تطبیق دهد."
😎 برمی گردم ادامه دارد...
☝🧵علیرغم ادعای ایران مبنی بر وارد شدن «فقط خسارات جزئی» به سازه -پهپاد به مجموعه نفوذ کرده و خسارت زیادی به بار آورده است. که "تقاطع تکنولوژیکی مهم" در پروژه هسته ای، موشکی و پهپادی است • "مشخص نیست هدف از حمله چه بوده است، اما قصد این بوده که توانایی خاصی از آنها گرفته شود."
Read 14 tweets
📍#رشته_توییت درباره احتمال تروریستی اعلام شدن #سپاه- آیا اقدامات اتحادیه اروپا نمادین است؟

۱) روند قرار گرفتن در لیست گروههای تروریستی EU: این اتحادیه در چارچوب سیاست خارجی و امنیتی مشترک اروپا (CFSP) اقدامات تنبیهی را برای مقابله با تروریسم و موارد نقض حقوق بشر انجام میدهد.👇
۲) پس از حملات یازده سپتامبر اتحادیه اروپا که تا پیش از آن واقعه صرفا لیستهای تروریستی UN و آمریکا را اجرایی میکرد، تصمیم گرفت سازوکار مستقل خود برای قرار دادن اشخاص/نهادها و گروهها را در لیستی مجزا ایجاد کند.

از این رو، شورای اتحادیه اروپا در دسامبر ۲۰۰۱ لایحه ای موسوم به ...
۳) موضع مشترک شورا (Council Common Position 2001/931/CFS) برای مقابله با تروریسم و دستورالعمل همین شورا با عنوان Council Regulation No2580/2001 مربوط به اقدامات تنبیهی مشخص برای مقابله با تروریسم را تصویب/اجرا کرد. اکنون هرگونه تصمیم EU درباره سپاه بر اساس این دو مصوبه خواهد بود.
Read 24 tweets
به مانند تمام هفته‌های اخیر، گروه پرشماری از مردم زاهدان بعد از برگزاری #نماز_جمعه در این شهر دست به راهپیمایی زده و #شعارهای_ضدحکومتی و نیز شعارهایی #علیه_بسیج و #سپاه سر دادند
در برخی از تصاویر همرسان شده در #شبکه‌های_اجتماعی، گروهی از شهروندان #زاهدان در حال #آتش‌_زدن تصویر #علی_خامنه‌ای، #رهبر_جمهوری_اسلامی مشاهده می‌شوند
نظیر این #راهپیمایی در شهرهای دیگر استان سیستان و بلوچستان از جمله #خاش و #راسک برگزار شد
و #نیروهای_حکومتی در محل راهپیمایی‌ها برای سرکوب و متفرق ساختن #معترضان مستقر شدند
#مولوی_عبدالحمید_اسماعیل‌زهی، #امام_جمعه_زاهدان و سرشناس‌ترین #روحانی_اهل_سنت ایران بار نیز همچون هفته‌های اخیر در سخنرانی خود به #نقد_شدید_جمهوری_اسلامی و #سرکوب_مخالفان و منتقدان پرداخت
#ایران
Read 4 tweets
🟣 یک دختر نوجوان بلوچ پس از پاره کردن تصویر خمینی و خامنه‌ای از کتب درسی، توسط پدرش مورد ضرب و جرح قرار گرفته و حافظه خود را از دست داده است./۱
به گزارش کمپین فعالین بلوچ، در تاریخ ۱ آذر ماه ۱۴۰۱، یک دختر ۱۷ ساله بلوچ توسط پدرش به دلیل پاره کردن تصویر خمینی و خامنه ای از کتب درسی مورد ضرب و جرح قرار گرفت.
هویت این دختر نوجوان «مهدیه ملکزاده» ۱۷ ساله فرزند حمید اهل روستای زنگیان شهرستان سراوان احراز شده است./۲
گفته می‌شود نیروهای #سپاه جهت بازدید از کتب درسی دانش آموزان به مدرسه زنگیان یورش برده و یکی از نیروهای سپاه با هویت "عادل پرکی" پس از مشاهده پاره شدن تصویر خمینی و خامنه‌ای از کتب مهدیه، با مشاوره مدیر و معاون #مدرسه و مسئول سپاه با پدرش تماس گرفته‌اند./۳
Read 5 tweets
🔴 آیا شورای رقابت به پشتوانه #رییس_جمهور حریف مخابرات ایران به پشتوانه #سپاه خواهد شد؟

✍️عبداله عبدی - عبدی مدیا

💢در حالی که شورای رقابت در حال شکایت از شرکت قلدر مخابرات ایران به قوه قضاییه است، سازمان بازرسی کل کشور به‌ویژه بازرسی کل امور ارتباطات و نیرو آن سازمان عملاً
۱/۵
مشخص نیست، نسبت به این اقدام خلاف قانون مخابرات ایران چه کرده‌اند؟

📌در سایه سکوت (بخوانید حمایت ضمنی) سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت مخابرات ایران با ارسال پیامک‌های انبوه به مشترکان خود، بر اقدام خلاف قانونش اصرار و در حقیقت مانور قلدری را
۲/۵
به نمایش ملموس گذاشت.

📌جالب است مرجع مصوبه که ستاد تنظیم بازار هم هست را تعمدا در پیامک نیاورده است که مورد اعتراض شورای رقابت قرار گرفته.

📌تکرار میکنم آیا شورای رقابت به پشتوانه #رییس_جمهور حریف مخابرات ایران به پشتوانه #سپاه خواهد شد؟
۳/۵
Read 5 tweets
1/What’s happening in #Iran is #cia attempt to finish up the end stage of its long-stablished criminal plot [destruction of 7states/potential danger to Israel], in which cia-based9/11 terrorist-attack was the best excuse to initiate its enduring bloody business. ImageImageImageImage
2/#Civil_War is the key factor to start the invasion, that’s the reason of cia support to its pawns [al-Hendi Khomeini loyalists who attacked US Embassy=reformists=green movement] in their lengthy war on Leadership Seat against the current leader,..
ImageImageImageImage
3/..by nonstop crisis &intentional murder of innocent kids/girls to stir up people.
Meanwhile, warmongers’ #Ukrainian puppet through a bunch of disinformation ridiculously accused Iran as the source of #Russia missiles-drones/a FAKE propaganda..
ImageImageImageImage
Read 14 tweets
✌🏻تحریم کنیم!

محصولات  زر ماکارون و NC ماکارون انسی ماکارون در اروپا و آمریکا و استرالیا لطفا تحریم خرید کنیم

محصولات کامچین بزرگترین مافیای پولشویی سپاه تروریستی پاسداران است

مثلا نماینده ایرانی در اروپا یا کانادا بخاطر وارد کردن ارز خارجی  کانتینر های مجانی
#مهسا_امینی Image
محصولات #کامچین را دریافت میکردند، یعنی وقتی یک ایرانی مثال هزار دلار یا یورو میخواست چنج کند به سوپرمارکت ایرانی می‌رود و هرماه هزاران یورو یا دلار ارز را سوپرمارکت به اسم چنج دریافت می‌کنند  و  وارد ایران میکنندو به نماینده خاتم الانبیا و سپاه در ایران  معامله می‌کنند  و بخاطر
وارد کردن ارز به هر طریقی محصولات #کامچین را مجانی دریافت میکردند، و شما وقتی در سوپرمارکت ایرانی می‌روید محصولات کامچین فراوان است و ارزان‌تر و شاید هم یک نمونه هدیه به عنوان تبلیغات به شما بدهند.
اما در اصل ارز وقتی وارد کشور می‌شود و تحویل سپاه پاسداران، یعنی هزینه کردن برای
Read 26 tweets
#مهم

#شناسایی_شد

🔴 پاسدار قاتل که با اسلحه کلاشینکف به مردم شلیک می کرد شناسایی شد!!

کلیپ شلیک مستقیم و نشانه گیری این پاسدار قاتل در شهرری،موجب خشم گسترده هموطنان شده بود.
در اثر آن شلیک ،یک جوان ۲۴ ساله به نام #محمد_فرمانی اهل شهرری،کشته شد‌.‌

#مهسا_امینی Image
با وجودی که در فیلم چهره این قاتل مشخص نبود، با پیگیری شبانه روزی مبارزین،تصویر و اطلاعات اولیه این قاتل به دست آمد.
این پاسدار قاتل حرفه ای حداقل ۳۰ تا ۴۰نفر را طی اعتراضات سالهای اخیر به قتل رسانده است.

وی #میثم_سراری ( با اسامی مستعار از جمله کرار ) عضو سابق #سپاه_قدس و عضو
فعلی #سپاه سیدالشهدا استان تهران که در سوریه نیز آدمکشی میکرده است.

وی ۳بار در تهران، قم و رشت ازدواج کرده، و هم اکنون در تهران مخفی شده است.

محل سکونت همسر سوم وی:رشت خیابان لاکانی کوچه اسلامی می باشد.

شماره تلفن های وی:
۰۹۱۱۶۱۶۶۵۶۸ _ ۰۹۱۰۷۵۸۹۱۴۵ _۰۹۱۹۲۲۱۵۱۱۶
Read 4 tweets
‍ 🔴جوجه‌ای که امنیتی ها رنگ میکنند و بجای مرغ عشق به اپوزوسین قالب میکنند؟

📌شبکه صدای امریکا به مدت یک ساعت با #فرهاد_سلمانپور_ظهیر زندانی فراری از دادسرای امنیتی #اوین مصاحبه‌ای تفضیلی داشت

📌فارغ از اینکه معلوم نبود و نیست که آیا او این مصاحبه را در بازداشت
@Mhaghasi1
۱/۱۵ ImageImage
انجام داده است یا آزادی؟ و اینکه آیا در داخل کشور است یا خارج؟ همانطور که در یادداشت های قبل به تفصیل گفتم کاملا ملموس است پروژه ای امنیتی و البته ناشیانه با محوریت یا واضح تر بگوییم بازی دادن او استارت زده شده است.

🛑بنا به مصاحبه دقیق و عمیقی که #صدای_امریکا با این فرد
۲/۱۵
داشت، نکات و سوالات بسیار مهمی مطرح میشود:

1️⃣آقای #محمدحسین_آقاسی #وکیل شناخته شده ایرانی و البته مقیم ایران، رسما علنی ادعا کرد فرهاد سلمانپور ظهیر فوق لیسانس دارد و فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی است؛ جناب #آقاسی لطف کنند گواهی موقت فارغ التحصیلی و یا دانشنامه مربوطه
۳/۱۵
Read 16 tweets
یک مشت کثافت! + تجربه مهم برای پهباد دارها!
من تمام قوانین پهباد رو در ایران مطالعه کردم، هیچ کجا مجوز لازم از هواپیمای کشوری رو دریافت کردم و مجوز خلبانی، چندین بار از گیت بازرسی سپاه و نیروی انتظامی عبور کردم و مشکلی نبود. امروز در حال خروج از کشور پهباد هلوگرامدار با مجوز رو
توقیف کرد!
گزیده ای از مکالمه:
- من همه جا رو گشتم هر قانونی بوده رو انجام دادم هم آگاهی ثبته (که قانونا نیازی نیست!) هم هولوگرام داره هم سازمان هواپیمایی کشوری ثبته، مشکل چیه؟
+باید می‌رفتی قرارگاه ثارالله ثبتش میکردی
- من از کجا باید می‌فهمیدم؟
+ سازمان هواپیمایی باید بهتون
می‌گفت
- خوب نگفته تکلیف من چیه؟
+ ما کلا به سازمان هواپیمایی کاری نداریم به ما مربوط نیست نگفته،
+خوب شما این قانونتون رو جایی سایتی هست که بشه دید؟
-نه ما سایت نداریم.
+ خوب میشه الان نشون بدید کجا نوشته خودت؟
+ نه ما قانون نشون نمی‌دیدم من مامورم دارم بهت میگم،
- الان مگه
Read 6 tweets
گزیده نطق دبیر #جنبش_عدالت‌خواه_دانشجویی در دیدار تشکل‌های دانشجویی با رهبر انقلاب:

۱/برای اصلاح نظام حکمرانی امکانهای متعددی وجود دارد که در این فرصت و به تناسب این جلسه می‌خواهیم در مورد ظرفیت رهبری برای حل مسائل حکمرانی صحبت کنیم.
۲/در مورد با شئون رهبری بعضی برای پیشبرد اهداف خود، شان ولی فقیه را در سطح یک سخنران پایین می‌آورند و بعضی برای فرار از پاسخگویی، مسئولیت همه امور را به ولی فقیه حواله می‌دهند. اما مطابق با قانون اساسی و سیره امام و حضرتعالی، ولی‌فقیه دارای دو شان مرجعیت فکری و مدیریت کلان است.
۳/بهره‌گیری به جا از این دو شان میتواند گره‌گشای بخش زیادی از مسائل کنونی کشور باشد. بعلت ضیق وقت ما آسیب شناسی‌مان از مشکلات کشور را در قالب ۳ محور، که از اصلی‌ترین شئون مرتبط با مدیریت کلان رهبری است مطرح خواهیم کرد.
Read 22 tweets
نفتالی بنت: #سپاه پاسداران بزرگترین و قاتل‌ترین سازمان تروریستی کل دنیا است ۱/۴
#IRGCisTerrorist
نخست‌ وزیر اسرائيل می‌گوید: حذف نام سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی ایالات متحده، بهای زیادی است که نباید برای توافق هسته‌ای با جمهوری اسلامی پرداخت.۲/۴
نفتالی بنت یکشنبه 29 اسفند، از احتمال خروج سپاه از فهرست سازمان‌های تروریستی سخن گفت و افزود: متاسفانه جهان عزم کرده به هر قیمتی با جمهوری اسلامی به توافق هسته‌ای دست یابد.۳/۴
Read 4 tweets
عقب‌نشینی بایدن ضعیفترین رییس‌جمهور تاریخ آمریکا در برابر خامنه‌ای خائن/ آمریکا در حال بررسی حذف نام #سپاه از فهرست گروه‌های تروریستی است
#IRGCisTerrorist Image
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در نشستی مطبوعاتی، احتمال حذف سپاه پاسداران از فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا را موضوعی "تحت بررسی" عنوان کرد.وی اظهار داشت: قراردادن سپاه پاسداران در این فهرست، جهان را در وضعیت امن‌تری قرار نداده است.
خبرگزاری رویترز طی روزهای اخیر بنابر اظهارات یک منبع آگاه در واشنگتن که نخواست هویت وی فاش شود،
Read 4 tweets
♦️چند خط بیشتر در مورد لجن‌مالی و سپاه

جوان‌ترهای فجازی شاید #الهه_راستگو را یادشان نیاید. با ائتلاف اصلاح طلبان به شورای شهر راه یافت. ۸ سال پیش که آقایان محسن هاشمی و قالیباف کاندید شهرداری بودند، تک‌رأی اش به نفع قالیباف باعث شد وی لب مرزی شهردار باقی بماند.
پدیده عجیبی بود!
روز قبل از رای گیری در دفتر نشریه #نوید_صبح اصلاح طلب گفت به محسن هاشمی رای می‌دهد.
منبع: navidesobh.ir/?p=5063
صبح که از خواب پاشد به قالیباف رای داد. فردایش بعنوان #خائن از حزب کار اخراج شد و با چون شب واقعه به سپاه حق پیوسته با عنوان #حر بین اصولگراها مورد استقبال قرار گرفت.
سرکار حره به جای روسری تا چندین هفته در شورای شهر با #چفیه حاضر می‌شد و ر به ر در همایش‌های اصولگرایان بعنوان حق طلبی که رای قبیله‌ای را زیر پا گذاشته مورد تمجید قرار می‌گرفت.
تا جاییکه دور بعد شورای شهر در لیست ائتلاف اصول گرایان قرار گرفت که خب آن انتخابات را اصلاح طلبان بردند.
Read 24 tweets
پوست اندازی چگونه است!؟ چطور سیستم بعد از فروپاشی خود را بازتولید میکند!؟ #رشتو
فروپاشی سیاسی مرحله بعد از فروپاشی اقتصادی و یک مرحله قبل از #براندازی است. آگاهی به تفکیک بین این سه مرحله مهم است چون عمدتا عوام به اشتباه این سه مرحله را یکی میدانند. درصورتیکه در مرحله فروپاشی
نظام میتواند خودرا بازیابی کند! در این رشتو از روسیه مثال میزنم که دوبار در ۱۹۱۷ و ۱۹۹۱ فروپاشی شده و هربار از درون دوباره خودرا زائیده است!
پوست اندازی دقیقا کی اتفاق می افتد:
پاسخ: بعد از شکست ایدئولوژیک، اقتصادی و نظامی (جنگ یا مسابقه) منجر به #شکافت_بین_مردم_و_حکومت!
بازیابی رژیم فروپاشی شده شامل چه مراحلی است:
۱- کوبیدن جبهه مردم! رژیم درحال انحلال فشار اقتصادی و اجتماعی بر مردم را چنان افزایش میدهد که مردم از مرگ به تب راضی شوند.
۲- وابسته کردن مردم به سیستم قبلی: رژیم کمونیستی مردم رو بطور کلی وابسته به فساد قبلی میکند. مثلا از طریق #کوپن
Read 19 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!