Discover and read the best of Twitter Threads about #سیسمونی_گیت

Most recents (9)

#رشتو
آنچه درباره #اوقاف_گیت میدونیم:

به منابع دسته اول برای روشن‌تر ‌شدن وضعیت موقوفه امینی‌های قزوین دسترسی ندارم، اما نکاتی که در‌همین چند روز مشخص شده رو توی این رشتو براتون مینویسم و توییت اشتری رو جمله به جمله برسی میکنم، ان‌شاءالله حق برای دوستان مشخص بشه (۱/۱۹)
اولا اینکه دروغ همیشه این نیست که یه نفر وسط روز بگه شبه! اگر کسی اطلاعات ناقصی هم منتشر کنه اون هم دروغ محسوب میشه، ثانیا اگر کسی یه خبرناقصی منتشر کنه و طبق اون نتایجی که خودش میخواد رو بگیره این‌هم شیادیه! ثالثا عدالت‌خواهی خیلی چیز خوبیه، اما (۲/۱۹)
اگر فرداروزی مردم با شنیدن کلمه عدالت‌خواهی کهیر زدن بخاطر کساییه که به اسم عدالت‌خواهی اطلاعات ناقص و اشتباه به مردم دادن. رابعا ایشون در افشاگری‌هایی که قبلا داشتن، ناقص‌گویی و گزاره‌های اشتباه هم داشتن که لزوم تحقیق درباره صحبت ایشون رو دوچندان میکنه! (۳/۱۹)
Read 19 tweets
#اعترافات_من
۱. من هنوز، این ویدئو را که می‌بینم حسرت می‌خورم.
نه ایلان ماکس تلفظ کردن ایلان ماسک مهم است.
نه اینکه پیش‌گویی می‌کند ایلان ماکس رئیس جمهور آمریکا خواهد شد بدون اینکه بداند ایلان ماسک متولد آفریقاست و طبق قانون اصلا امکان کاندید شدن در انتخابات آمریکا را هم ندارد.
۲. مهم اینست فکر کنیم ایشان امام جماعت ساده یک مسجد نیست که حالا قبل از منبر چند دقیقه سرچ کرده و یک گاف داده باشد.
رئیس دستگاه اطلاعاتی مملکت است و قریب دو دهه تصمیماتش بخشی از تقدیر ما و خیلی از جوانهای این مملکت را رقم زده و حالا این سطح پرت بودن‌اش از قضایاست.
۳. بعد از سالها از پشت پرده بیرون آمده است. چند تا مسجد و دانشگاه سخنرانی کرده و حجم گاف و سطح فهم و اطلاعات و ادبیات و درکی که دارد وحشتناک است.
دارم به چند هزار میلیارد بودجه که این سالها امثال این آدم برایش تصمیم گرفتند فکر می‌کنم. به ایرانی که مقدراتش دست امثال ایشان افتاد.
Read 17 tweets
#رشتو
در ادامه بررسی #خیریه_های_پوشالی اینبار به سراغ بنیاد خیریه انصار ولایت رفتم که به نوعی با اسم فرمانده اسبق اطلاعات سپاه گره خورده است.
اولین‌بار وحید اشتری قبل از افشای #سیسمونی_گیت اسم این خیریه را آورد و از ارتباطش با متهمان هلدینگ یاس سخن گفت.
1/
قبل از هر چیزی باید توجه داشت که در آگهی های روزنامه رسمی، اولین آگهی این خیریه به سال 1382 برمیگرده (آگهی های ماقبل این تاریخ در این سایت در دسترس نیست) در نتیجه آگهی تاسیس این خیریه موجود نیست.
اسامی زیادی از بدو تاسیس تا به امروز در این خیریه فعالیت کرده‌اند.
2/
۱. مسعود مهردادی؛
تا سال ۱۳۹۷ به عنوان جانشین اقتصادی بنیاد تعاون سپاه همچنین سال‌ها نماینده اصلی بنیاد تعاون سپاه در شرکت مخابرات ایران، بانک انصار و #هلدینگ_یاس بود. وی از متهمان پرونده اختلاس ۱۳ هزار میلیارد تومانی در شهرداری تهران است
3/
Read 15 tweets
۱. برای تطهیر رئیس مجلس #سیسمونی_گیت را هم به ریش حاج قاسم بستند.
آقای طائب کالسکه و پستونک نوه را پشت جهاد و شهادت قایم کرده و در فایل سخنرانی گفته همسر و دختر رئیس مجلس، سوریه بودند و از آنجا به ترکیه رفتند.
ایشان در لباس پیغمبر دروغ می‌گوید.
این بلیط مستقیم تهران به ترکیه است!
۲. همسر و دختر و داماد آقای قالیباف ۲۰:۱۵ دقیقه روز چهارشنبه ۲۴ فروردین با پرواز ۹۷۰۲ ایران ایرتور به ترکیه رفته‌اند.
بلیط برگشت‌شان هم ۶ روز بعد ساعت ۱۳:۴۵ روز سه شنبه ۳۰ فروردین از فرودگاه جدید استانبول به تهران بوده است.
سفر به سوریه یک دروغ جدید برای لاپوشانی افتضاح است.
۳. برای اینکه رئیس مجلس را مثل همه دنیا جلوی تلویزیون ننشانند تا از مردم یک عذرخواهی ساده کند در لباس دین و با خبرگزاری‌های حاکمیتی روزی هزار تا دروغ جدید می‌بافند و همه چیز را خرج می‌کنند.
اف بر شما!
وصل کردن سفر این خانواده برای خرید #سیسمونی به ماجرای سوریه چه کارکردی دارد؟
Read 10 tweets
۱/
خبر ساده بود؛ الیاس نادران، برای کرسی ریاست مجلس یازدهم کاندیدا شد؛ آن هم درست یک هفته پس از آنکه #وحید_اشتری، شریک مرتضی کیا، داماد الیاس نادران با هشتگ #سیسمونی_گیت حملاتش به قالیباف را آغاز کرد.
۲/
شراکت وحید اشتری و مرتضی کیا، داماد الیاس نادران دقیقا در همان مکانی انجام میشود، که داماد نادران، پنج سال قبل، یک مدرسه غیرانتفاعی به نام شرف الدین را در همان مکان تاسیس کرده است. اینکه ماهیت این موسسه و خیریه همنامش چیست و چه میکنند بماند برای بعد.
@Kiamorteza
۳/
سابقه تخریبهای هدفمند باند الیاس نادران فقط به فتح کرسی ریاست مجلس محدود نیست؛ قبلا هم عباس نادران، پسر الیاس نادران که با شریک وحید اشتری، یعنی مرتضی کیا یک موسسه سینمایی دارند، تخریب مهرداد بذرپاش را کلید زد وقتی نتوانست بذرپاش را در موسسه توسکا برای حمایت از فیلمش قانع کند.
Read 5 tweets
#رشتو
#حامد_طالبی #محسن_مهدیان #قالیباف #مینو_خالقی
1/محسن مهدیان، مدیر روزنامه همشهری،در حمایت از قالیباف تلاش کرده سفر و خرید سیسمونی خانواده قالیباف از ترکیه را به «زندگی شخصی» آنها تقلیل دهد!
محسن مهدیان:«مسئول با آدم عادی فرق دارد. بله فرق دارد...⤵️⤵️
2/ اما این تفاوت حجتی برای سرک کشیدن ماست؟ با کدام منطق؟ کدام مستند دینی و قانونی؟ چه‌کسی گفته اگر کسی مسئول بود ما حق داریم در زندگی شخصی‌اش سرک بکشیم؟»

حامد طالبی دبیر وقت خبرگزاری فارس درسال ۹۴،بعد از راهیابی مینو خالقی بعنوان منتخب مردم اصفهان به مجلس دهم...⤵️⤵️
3/ چند عکس جعلی از وی منتشر کرد که نشان می داد خانم خالقی در خارج از کشور با مرد نامحرمی دست داده است و شورای نگهبان به استناد همان عکس ها خانم خالقی را بعد از انتخابات، رد صلاحیت کرد!
حامد طالبی،نویسنده کتاب:«پیاده روی اربعین،رسانه شیعه» چندماه بعد از ردصلاحیت خانم خالقی...⤵️⤵️
Read 6 tweets
۱. "اتفاقا بچه‌ها الآن بهم خبردادند خانواده‌اش ۱۹ تا ساک داشته‌اند. خاک بر سرشون. ولی خب چه کنیم؟ اینها انقلابی‌اند باید دفاع کنیم. سگ‌شون شرف داره به لاریجانی و روحانی که خون به دل آقا می‌کردند"
این ظاهرا صوت توجیهی #سیسمونی در یک محفل خصوصی است که درز کرده.
تامل برانگیز است!
۲. صفحه اینستاگرام صاحب صوت را دیدم. از چهره‌های اینستاگرامی محافظه کار و از لیدرهای تولید محتوا برای ماستمالی #سیسمونی_گیت است.
جوانان مخلصی که رئیس مجلس را مساوی انقلاب می‌دانند و به اسم دفاع از نظام اینقدر راحت می‌توانند ۱۸۰ درجه خلاف بگویند.
آدرس:
instagram.com/saeed_adb_ir?i…
۳. عجیب اینکه این بچه‌ها همگی در محافل خودمانی اینقدر دقیق حتی با جزئیات آمار ساک‌ها و چمدان‌ها را هم دارند و از کل افتضاح رخ داده باخبرند.
ولی در فضای عمومی بخاطر آنچه زدن در دهان مخالفان می‌خوانند به کلی منکر ماجرایند و اینقدر جالب نقش بازی می‌کنند.
Read 5 tweets
۱. عذرخواهی دیروز فرزند آقای #قالیباف بابت سفر به ترکیه شروع خوبی است.
فقط چون ایشان سمت رسمی ندارد منطقا مثل همه جای دنیا باید رییس مجلس مملکت بابت این اتفاق اطلاعیه رسمی بدهد و عذرخواهی کند.
ولی چون در ایران ما علی الحساب چنین چیزی باب نیست من چند سوال در مورد این پست می‌نویسم.
۲. ابتدای پست نوشته "خواهرم و همسرش کاری انجام دادند که حتما غلط است" در حالیکه سفر ۳ نفری بوده است.
علاوه بر عروس و داماد مادر نویسنده یعنی سرکارخانم زهرا مشیر همسر آقای قالیباف نیز در این سفر بوده‌اند.
چرا تا انتها یک کلمه از حضور ایشان در سفر که در فیلم و عکسها مشخص است نیست؟
۳. من حس می‌کنم مشاوران رسانه‌ای فرزند آقای قالیباف از ایشان خواسته‌اند عامدانه موضوع به عروس و داماد تقلیل داده شود و کلا حرفی از مادر زده نشود تا بعد بتوان از این مساله که آنها یک خانواده مستقل هستند و ربطی به آقای قالیباف ندارند ادبیات سازی کرد.
وگرنه حذف خانم مشیر منطقی نیست.
Read 11 tweets
۱. اگر کل این ماجرای #سیسمونی خریدن را در چارچوب شخص آقای قالیباف ببینید هیچ نکته جدیدتری از #هولدینگ_یاس، #املاک_نجومی، #عیسی_شریفی، #فایل_صوتی، مخارج انتخاباتی و هزارتا پرونده افتضاح دیگر در کارنامه ایشان ندارد.
ولی اگر قدری کلان‌تر به ماجرا نگاه کنید موضوع متفاوت می‌شود...
۲. رهبری اسم سال را تولید و اشتغال نامگذاری کرده است. پایبندی همسر و فرزند و داماد رئیس مجلس مملکت که تازه اسم‌شان انقلابی است در حدی است که نمی‌گذارند حتی فروردین به پایان برسد و بعد عازم ترکیه شوند.
این اسمها و بخشنامه‌ها و ممنوعیت‌های واردات و امثالهم مخاطبش کیست؟
مردم معمولی
۳. تبعیض دارد خیلی عریان به ما رخ می‌نمایاند.
زیر بار تحریم، سخت‌ترین فشارها سهم کیست؟
مردم معمولی
ممنوعیت واردات برای کیست؟
مردم معمولی
استفاده از کالای ایرانی وظیفه کیست؟
مردم معمولی
خودروی پراید ۲۰۰ میلیونی را چه کسی بخرد؟
مردم معمولی
لوازم خانگی ایرانی برای کیست؟
مردم معمولی
Read 7 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!