Discover and read the best of Twitter Threads about #شیراز

Most recents (24)

🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، 8 فروردین ۱۴۰۲:
⬇️
🟧سردار سرتیپ محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه مدعی شد که تهدیدات تحت حمایت خارجی منشأ ناآرامی در استان #سیستان‌وبلوچستان است، احتمالاً برای ایجاد شرایطی برای تحقیر مولوی عبدالحمید روحانی برجسته اهل سنت در #زاهدان.
⬇️
پاکپور روز 8 فروردین در سخنرانی خود در جمع سران طوایف، علما و منتقدان محلی در استان #سیستان‌وبلوچستان، «اشرار و دشمنان» تحت حمایت خارجی را مسئول ناآرامی‌ها در استان دانست و تهدید کرد که با این بازیگران «به شدت» برخورد خواهد کرد.
⬇️
Read 47 tweets
🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، ۴ فروردین ۱۴۰۲:
⬇️
🟥ایالات متحده #آمریکا در یک الگوی تنش منطقه ای بین ج.ا و #اسرائیل گرفتار شده است. شبه نظامیان تحت حمایت ج.ا در ۳ اسفند با یک پهپاد انتحاری به نیروهای آمریکایی در شمال شرق #سوریه حمله کردند و یک آمریکایی را کشتند.
defense.gov/News/Releases/…
⬇️
ج.ا احتمالاً در تلافی حملات هوایی اخیر #اسرائیل به اهداف مورد حمایت ج.ا در #سوریه، دستور این حمله را صادر کرده است. اسرائیل چندین حمله از این دست را در روزهای اخیر انجام داده است،/
⬇️
Read 65 tweets
🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۱:
#حملات_شیمیایی_به_مدارس
#مسمومیت_دانش‌آموزان
⬇️
🟥تیم CTP با اطمینان متوسط ارزیابی می کند که رژیم جمهوری اسلامی از حملات شیمیایی اخیر در سراسر ایران برای ایجاد شرایطی برای امنیتی کردن کشور قبل از تعطیلات بزرگ ملی استفاده می کند.
⬇️
🟥همانطور که CTP قبلاً گزارش داده بود، یک کمپین هماهنگ و سراسری برای مسموم کردن دختران دانش آموز عمدتاً از آذرماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

⬇️
Read 54 tweets
🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، ۳ اسفندماه ۱۴۰۱:
⬇️
🟧روزانه عناصر بیشتری از رژیم به طور علنی تشخیص می‌دهند که جمهوری اسلامی اعتماد مردم خود را از دست داده است، زیرا #ایران با دوره‌ای از اختلال شدید اقتصادی مواجه است که نارضایتی بیشتر مردم را به دنبال دارد.
⬇️
تیم CTP قبلاً ارزیابی کرده‌بود که خامنه‌ای انتقادات محدودی از رژیم، به‌ویژه آن‌هایی را که مربوط به شرایط رو به وخامت اقتصادی ایران است، تحمل خواهد‌کرد.

⬇️
Read 51 tweets
🧵هدف @criticalthreats اطلاع‌رسانی و آموزش سیاست‌گذاران، جوامع اطلاعاتی و نظامی، و همه شهروندان علاقه‌مندی است که نیاز به درک تفاوت‌های ظریف و مقیاس تهدیدات منطقه دارند.
اخبار اعتراضات #ایران، ۳۰ بهمن‌ماه -۲ اسفندماه ۱۴۰۱:
⬇️
🟧جنبش اعتراضی #مهسا_امینی/#ژینا_ئه‌مینی احتمالاً وارد مرحله جدیدی شده است، اگرچه مشخص نیست که چه الگویی از فعالیت‌های ضد رژیم این مرحله جدید را مشخص خواهد کرد.
⬇️
◀️فعالیت های اعتراضی در روزهای اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است، از جمله حداقل ۱۵ اعتراض در ۲۷ بهمن، ۱۲ اعتراض در ۳۰ بهمن، ۱۳ در ۱ اسفند و ۷ مورد در ۲ اسفند.
⬇️
Read 84 tweets
🔴لیستی از اسامی افرادی که در خطر #اعدام_قتل_عمد_دولتی توسط جمهوری اعدام قرار دارند؛ این نام‌ها که تاکنون در کانال "در خطر اعدام ( t.me/in_danger_of_e…) مطرح شده در دو لیست خلاصه شدند.
آپدیت: ۳۰ آذر ۱۴۰۱

👇🏽
#مهسا_امینی
#قیام_علیه_اعدام
-اگر در مورد شخصی به حکم #اعدام اشاره‌ای نشده است، یعنی هنوز برایش حکمی صادر نشده یا اطلاع موثقی از وجود چنین حکمی به دست ما نرسیده است.

-لطفاً اگر از صحت حکم‌ اعدام در مورد کسی مطلع نیستید، از حدس زدن بپرهیزید. اتهامات سنگینی همچون #محاربه و افساد فی الارض به معنی
👇🏽 ImageImageImageImage
صدور حکم اعدام نیست.

-در مواردی که واژه «احتمالاً» مطرح شده یعنی اطلاعات نسبتاً موثقی در دست داریم ولی به دلایل مختلف نمی‌توانیم تایید قطعی کنیم.

-این لیست ناگزیر کامل نیست.

👇🏽
#مهسا_امینی
#قیام_علیه_اعدام ImageImageImageImage
Read 30 tweets
در این رشته‌توییت برای عزیزانی که درحال تلاش برای رساندن صدای مردم ایران به جهان هستند، بخشی از مدارک جنایت‌های جمهوری‌اسلامی علیه مردم، در دو ماه گذشته را منتشر می‌کنیم.
۱. این پوکه در بابل پیدا شده است.
#مهسا_امینی Image
۲. این پوکه توسط جمهوری‌اسلامی علیه مردم اراک استفاده شده است.
#مهسا_امینی Image
۳. این پوکه توسط جمهوری‌اسلامی علیه مردم #کرج استفاده شده است.
#مهسا_امینی Image
Read 29 tweets
میگن تهرانیها کجان؟ چرا جمعیت میلیونی در تهران نمیبینیم؟ چرا اعتراضات پراکنده و بی هدفه؟

جوابش ساده س! استراتژی فراخوان ها تا الان اشتباه بوده. وقتی فراخوان میدن که «به خیابانها بیایید» یا «در میادین اصلی شهر» تجمع کنید، بدون اینکه مسیر یا مکانی مشخص بشه

ادامه👇🏼

#مهسا_امینی
این باعث میشه که معترضین بی هدف تو کل شهر پراکنده بشن و فقط تجمعات کوچیکی شکل بدن و تو تهران ِ به این بزرگی که کلی خیابون و میدون دارن هیچوقت تجمع خیلی بزرگی شکل نگیره.

میگن که اگر یه مسیر یا مکان خاص برای اعتراضات مشخص بشه باعث سرکوب بیشتر و راحتر تر معترضا میشه! 👇🏼
اما اینطور نیست.

بذارید تجربه خودم از سال ۸۸ رو بگم. هممون حتما تصاویر جمعیت زیاد معترضا تو سال ۸۸ رو دیدیم. اون موقع هر فراخوانی که داده میشد زمان و مکان مشخص داشت. مثلا ساعت ۵ عصر از میدان امام حسین تا میدان آزادی. 👇🏼
Read 29 tweets
مدتی از بزرگترین جنبش اعتراضی مردم ایران علیه نظام ج.ا میگذرد.
جنبشی که برخی از ما زودتر و برخی دیرتر، عنوان انقلاب را برای آن‌ پذیرفتند.
علیرغم تمام اقدامات شجاعانه و خیره کننده‌ای که در یکماه و نیم اخیر، چشمان دنیا را خیره کرده است، فقدان #استراتژی_پیروزی بوضوح رخ نشان میدهد‌/۱
بنا به تمام تنگناهای اخلاقی که پیشتر به آنها اشاره کرده‌ام، راهی که برای بررسی #استراتژی_پیروزی برایم باقی میماند، بررسی علمی و آماری جنبش‌هاییست که به پیروزی رسیده‌اند.
برای شروع از این منبع استفاده میکنم:
کتاب «چک لیست برای پایان بخشیدن به خودکامگی»

nonviolent-conflict.org/resource/check…
کتاب یاد شده اثر آقای پیتر اکرمن (از شاگردان جین شارپ)
هم‌نسلان من و فعالان جنبش ۸۸ (به سختی میتوانم حتی نام جنبش به آن بدهم)، با جین شارپ و کتاب معروفش «سیاست مبارزه بدون خشونت» آشنا هستند.
ج.ا هم هیچگاه نفرتش را از جین شارپ پنهان نکرده است./۳
Read 281 tweets
از عمق پیداکردن روزافزون عدم اعتماد به حکومت باخبرم، وجود تهدیدات امنیتی را هم عامل سلب مطالبات منصفانه مردم نمی دانم، اما برخی انگار واقعا باور کرده اند که ما در همسایگی سوییس زندگی می کنیم.موقعیت ژئوپلتیکی چه با ج ا چه با هر حکومت دیگری با تهدید گره خورده است!
#شیراز
#شاهچراغ
پُشت مرزهای شرقی کشورمان، ‌گروههای مسلح تروریستیِ ضدایرانی، از جمله: القاعده، جندالله،‌ جیش‌العدل و غیره - با هزاران نیرو مستقر هستند.
کنار آنها - به مدد دلارهای عربستان سعودی - زنجیره‌ای از مدارس وهابی در «مناطق قبیله‌ای فدرال پاکستان» و نواحی مرزی ایران تاسیس شده که سالهاست -با هدف مشخص «شیعه کُشی»- هزاران کودک و نوجوان محروم این مناطق را شستشوی مغزی می‌دهند ...
Read 10 tweets
🌐 حسینیون آذربایجان عملیات تروریستی شیراز را محکوم کرد
🔶مقاومت اسلامی آذربایجان #حسینیون عملیات تروریستی حرم #شاهچراغ #شیراز که در ادامه جنگ ترکیبی استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران می‌باشد را به شدت محکوم میدارد و شهادت زائران مظلوم را به محضر امام زمان علیه السلام و مقام
معظم رهبری و مردم شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کند و برای مجروحان این حادثه تروریستی سلامتی کامل را از محضر خداوند متعال خواستار است.
تمام آزادیخواهان و مستضعفین جهان خوب می‌دانند که پشت‌پرده تمام جنایات تروریستی استکبار جهانی با سردمداری آمریکا خبیث ایستاده و داعش و امثال
آن مهره‌ای از جنگ ترکیبی هستند که آمریکا و اسرائیل برای ضربه زدن به بزرگترین حرم الهی یعنی جمهوری اسلامی ایران از آنها استفاده می‌کند.
این عملیات تروریستی در راستای شعله‌ور نگهداشتن آتش اغتشاشاتی است که برای ناامن کردن و تجزیه ایران اسلامی آغاز شده است.
ولی باید دشمنان بدانند که
Read 4 tweets
فارس به نقل از منبعی مدعی شده نام عامل حمله تروریستی در #شیراز حامد بدخشان است و او غیرایرانی است.
پ. ن: این سرنخ نام داعش خراسان را وسط می کشد در تداوم عملیات هایی که در افغانستان هم انجام داده بود.
البته به طور قطع نمی توان حکم صادر کرد براساس اندک جزئیات منتشر شده تاکنون و احتمالات ممکن *
Read 5 tweets
#رشتو
ویدیوی منتشر شده از حرم شاه‌چراغ در #شیراز. چند نکته به عنوان کسی که چهار سال گذشته را روی تحرکات داعش مرکزی و خراسان تمرکز کردم:
• اسلحه‌ی استفاده شده، AKMS است که یک شاجر/خشاب ۴۵ عدد مرمی به همراه دارد. این نکته قابل توجه است که داعش ۱/۷

به خصوص داعش خراسان برای جابه‌جایی راحت اسلحه، از شارجر‌های بزرگ ۴۵ مرمی استفاده نمی‌کند.
• اسلحه چند بار گیر می‌کند و تا اینکه مهاجم مجبور می‌شود که شارجر را درآورد و دوباره آن را فعال کند. اشتباه این است که عموماً داعش به دلیل گروه ثروتمند، اسلحه‌ها و تجهیزات نو دارند ۲/۷
همچنین نشان می‌دهد، فرد مهاجم اسلحه را قبلاً امتحان نکرده و یا اینکه اسلحه از یک انبار و یا اسلحه‌خانه بیرون کشیده شده است در حالی که داعش همیشه پولیگون‌های خود برای تمرین اسلحه دارند.
• عدم گروگان‌گیری: داعش خراسان به خصوص بعد از هجوم همیشه عده‌ای را گروگان می‌گیرد۳/۷
Read 16 tweets
پذیرفتن مسئولیت حمله ی به تروریستی در #شیراز توسط #داعش نقش سعودی را پررنگ نشان می دهد، بیخود نبود که منتسبین به شبکه سعودی پیشاپیش اذهان را آماده می کردند. بی تفاوت کردن جامعه نسبت به تهدیدات امنیتی هدف سعودی است. فرقی هم ندارد با سفیدسازی داعش همراه باشد یا تجزیه طلبان!

درواقع انتساب این عملیات به خود ج ا در راستای همان قابی است که می خواهد تجزیه طلبی را هم کبیرت بی خطر جلوه دهد. درحالیکه واقعا این تهدیدات وجود دارد.
Read 16 tweets
1/What’s happening in #Iran is #cia attempt to finish up the end stage of its long-stablished criminal plot [destruction of 7states/potential danger to Israel], in which cia-based9/11 terrorist-attack was the best excuse to initiate its enduring bloody business. ImageImageImageImage
2/#Civil_War is the key factor to start the invasion, that’s the reason of cia support to its pawns [al-Hendi Khomeini loyalists who attacked US Embassy=reformists=green movement] in their lengthy war on Leadership Seat against the current leader,..
ImageImageImageImage
3/..by nonstop crisis &intentional murder of innocent kids/girls to stir up people.
Meanwhile, warmongers’ #Ukrainian puppet through a bunch of disinformation ridiculously accused Iran as the source of #Russia missiles-drones/a FAKE propaganda..
ImageImageImageImage
Read 14 tweets
✌🏻تحریم کنیم!

محصولات  زر ماکارون و NC ماکارون انسی ماکارون در اروپا و آمریکا و استرالیا لطفا تحریم خرید کنیم

محصولات کامچین بزرگترین مافیای پولشویی سپاه تروریستی پاسداران است

مثلا نماینده ایرانی در اروپا یا کانادا بخاطر وارد کردن ارز خارجی  کانتینر های مجانی
#مهسا_امینی Image
محصولات #کامچین را دریافت میکردند، یعنی وقتی یک ایرانی مثال هزار دلار یا یورو میخواست چنج کند به سوپرمارکت ایرانی می‌رود و هرماه هزاران یورو یا دلار ارز را سوپرمارکت به اسم چنج دریافت می‌کنند  و  وارد ایران میکنندو به نماینده خاتم الانبیا و سپاه در ایران  معامله می‌کنند  و بخاطر
وارد کردن ارز به هر طریقی محصولات #کامچین را مجانی دریافت میکردند، و شما وقتی در سوپرمارکت ایرانی می‌روید محصولات کامچین فراوان است و ارزان‌تر و شاید هم یک نمونه هدیه به عنوان تبلیغات به شما بدهند.
اما در اصل ارز وقتی وارد کشور می‌شود و تحویل سپاه پاسداران، یعنی هزینه کردن برای
Read 26 tweets
#رشتو
#مهسا_امینی
بخونید حتما 👇
1/
امشب قیامت بود و منو سه تا از بچه ها (دختر) داشتیم در میرفتیم که رسیدیم به یه ماشین پلیس که یه سرگرد و سه تا سرباز دورش بودن. فاتحه خودمونو خوندیم و با وحشت نگاشون کردیم؛ آره کارمون تموم بود. پلیسه یکم با جدیت نگامون کرد، اومد جلو و گفت:
2/
گفت: نرید سمت کریمخان مامور زیاد گذاشتن، بندازید از اینطرف برید. ما وحشت زده نگاش میکردیم فقط. داد زد گف نرید میگم بازداشتتون کنن، ماهم دوپا داشتیم دوتای دیگم قرض گرفتیم و رفتیم. موقعی ک داشتیم میرفتیم برگشتم و داد زدم گفتم قول میدم به همه بگم چقد مردییییییی
گفت فقط بریدددددد.
3/
خواستم از همین تریبون بگم خیلییییییییییی مردی
آره داداش
خیلیییی مردی
کاش میتونستم بگم اسمتو
خیلیییی مردی اگه نبودی شاید من نمیتونستم اینو توییت کنم.
اره داداش تو یه باغیرتییییی
کاااااااش میشد اسمتو بگم ♡
اسم و چهرتو یادمه و تا عمر دارم خاک پاتم داداش
تو یه مردیییییی 😭
Read 5 tweets
#سفر_به_شیراز
هموطنان گل، میایید شیراز خوش میایید حسابی هم خوش بگذره🤗
چند تا نکته : ۱_ برای خرید لباس از نوزاد تا سن بالا، به شعبه های فروشگاه brands for less حتما سر بزنید امکان نداره دست خالی بیرون بیایید، احتمالا از دیدن قیمتها هم کلی خوشحال میشید😊
۲_ بستنی فخرآباد و بابا بستنی ففط اسم دارن،مثل بقیه گول صف طولانی رو نخورید بعدا تو ذوقتون نخوره😬
رستوران هفت خوان غذاش معمولیه فقط برای کلاس گذاشتنه و خالی کردن جیب شما😏
برای شام‌میتونید برید فلکه ی گاز و برای هر سلیقه ای غذا سفارش بدید از فلافل تا کباب و سوخاری و پیتزا و و و
۳_ احتمالا همه جا اسم لاویا رو میبینید، شعبه ی معالی آباد و عفیف آبادش خیلی حجم غذاش کمه😒 ولی بقیه ش عالیه و ساندویچ رست بیف و چیکن تنوریش رو امتحان کنید😭😭
عشق پیتزا ایتالیایی هستید، پیتزا ناپل و موتورینو رو از دست ندید(آدرس از گوگل )
Read 16 tweets
1/#افغانستان زخمی ست دیرینه بر پیکر مام میهن، دشنه اجنبی بدست زمامداران خائن بیکفایت ماژپرست!
شکست جنگ افروزان جنایتکار در برافروختن اتشی در مرزهای شمال و جنوب، مسبب انتقال فتنه به سرحدات شرق ست و زبانه به کرانه نیلگون #خلیج_فارس
درحقیقت،خروج امریکا از افغانستان...
#اصفهان #تهران ImageImageImageImage
2/نه در راستای صلح #خاورمیانه،بل،زمینه سازشرارتی ست چوشقاوت اوباش سازمان سیا #داعش/سوریه عراق
نیازبجنگی ست بین دوکشور،نه #ایران وفرقه تروریست،اینست تلاش تبهکاران cia دربقدرت رساندن همکیشان جهادی #طالبان ونسل کشی شیعیان،دامی جهت دگم اندیشان ارزشی! #جنگ_مقدس
ImageImageImageImage
3/مدتهاست نسخه بروزشده اباطیل زمینه سازظهور قابل رویتست!
دیدارتروریستهای طالبان باوزرای خارجه امریکا/ایران زیربنای فتنه ونشان ازهماهنگی تکرار وقایع روزهای پایانی فساد همایونی ست،از ازادی کاسبان #زندان(نه منتقدین واقعی)تا گرانی،قطع برق
#کردستان #لرستان #قم
ImageImageImageImage
Read 11 tweets
1/سقوط ارزش پول ملی مزورانه ترین روش تخریب بنیان اقتصاد کشورست وادعای سازنگیِ عاملان ویرانی،تحمیق ملت ومضحکه تلخ!
امید واهی ست انتظار خدمت و فَرَجِ معیشت از موجوداتی سالها بر مسند،بیتفاوت بفاقه وناله ملت وشهره به جنایت وغارت (#بورس بانک).
#انتخابات #ایران #اصفهان #معلم #قم #کارگر ImageImageImageImage
2/در نظامی بارشد تصاعدی #بدهی_ملی (۹٪ پایان دهه۸۰ تا ۳۵.۷ درصدِ کل تولیدناخالص داخلی دهه۹۰ -۲۲۷میلیارد دلار)وسیر صعودی در ۵سال اینده بیش از ۴۲.۴٪(پیش بینی بانک جهانی)،و سقوط ظریب کفایت سرمایه (۴.۵٪سال ۹۸ نشان ازنارسایی عملکرد وعدم ثبات مالی #بانک و
#تهران
ImageImageImageImage
3/موسسات اعتباری,بحران ورشکستگی)،و افزایش شاخص فلاکت (صعود نرخ تورم ونرخ بیکاری)،و افزایش ظریب جینی(اختلاف طبقاتی)و افت نرخ مشارکت اقتصادی…،هرگونه تعهد مالی به ملتی درمانده، تدلیس ست و سرخوشی افیون/مستمری۲۶ میلیون #زن خانه دار!
#شیراز #دانشجو #تبریز #مشهد
ImageImageImageImage
Read 4 tweets
1/سیه بختی ملت پیامدِ فسادی ست دیرینه، نهادینه ولگام گسیخته،از زمامدار وقانونگذار تا داردس و داور و ناظر
و درمان، نه عوامفریبی و سیاهه اقتصادی، بل، #فسادستیزی ست/#امیرکبیر و قطع ید ومجازات قاطع بدکاران و تبهکاران و عیّاران، از #فقیه و وزیر تا #سردار و کفیل..
#رشتو #ایران #اصفهان ImageImageImageImage
1/انتخابات، برخلاف تصور خشک اندیشان ارزشی #بسیجی، تغییری ست در چهره نه رویکرد وعملکرد!به بیانی، میراث الهندی وتداوم سیاست ۴۲ ساله طرّاران غدّارنهادِ خط امامی، نوسانِ چرخه مخربِ”دشمن فرضی و خودتحریمی“، بهانه گسترش عامدانه فقر وحاشیه امنِ تجارت فرزند ومعشوقه،وپیامد،درد و مصیبت ملت! ImageImageImageImage
2/مشارکت واقعی(میانگین زیر۲۳٪) تاکیدِ مؤکدست بر عدم مشروعیت،و زنگ خطر پایتخت #تهران، زیستگاهِ بظاهر حامیان نظام (رانتخواران جهادی ومعرکه گیران انقلابی)، نشان از افتابی ست برلب بوم، و حاکمیت،چو پیرشغالی در مرداب! لذا، همنشینی سکاندار با همکیشانِ جهادی وادامه غارت حماقتی ست مرکبار! ImageImageImageImage
Read 7 tweets
1/وطن بر پرتگاه!
عدلیه به جور، زمامدار به فجور، نظمیه به شرارت،
فضائل به رذائل، علم به خرافه، نخبگان به سیاهچال، عاشقان خدمت بجلای وطن و گورستان، و شیفتگان قدرت بر مسند و فریفته به رشوه و عشوه!
ارزشها فنا، انسان به خسار، و نیرنگ به ریش و سرانداز و دستار، فساد بشرع و جنایت بدیانت
2/انسانیت غریب، جامعه به زوال، وطن به دمار و خاکی سوخته!
ملت به فقر، کودک به بردگی و نسلی تباه #اعتیاد #خودکشی
خرافه بتار و پود، فکر باسارت و عوام به وهم و خیال، یکسو، دل به سرابِ تُرشیده #دین و ظهور ناجی، و دگر، اوهام دوران همایونی و ازادی عَفَنِ غرب!
#قم
3/ویرانی وطن، پیامدِ غده سرطانی #فساد ست، میراثِ همایونی، متاثر از ولع و انحصارطلبی زمامداران (کانون عفونت) و فساد و نارسایی عدلیه، بازرسی و اطلاعات (گسترش فساد)، و پیامد، غارت و حیف و میل ثروت ملی، رکود بازار، زوال بهره وری…
#ایران #اصفهان #تهران #شیراز
Read 10 tweets
1/ناراستی وسالوسی ریشه خصائص رذیله ست،وجامعه شیداندود محکوم به فنا!
تحمیق ملت،وخلقِ مخالفین مجعول،رمز بقای ۴۲سال جور وفجور شجره خبیثه خط امامی الهندی ست،از هیولای اصولگرای افیونی، فرقه منحرف، سبز و بنفش تا برون مرزی و خلق زنجیره خائنین به ملت/توانا فرشگرد شورای
#ایران #اصفهان
#قم ImageImageImage
2/#رشته_توییت اول، شرحی ست بر نهان مخالفین صوری نظام مقدس و #پیمان_نوین، و #رشتو دوم، یاداور فساد و ویرانی وطن در دوران همایونی و نه مهر تایید حاکمیت فساد دین
استبداد،محصول درک سیاه وسفید ست وگوش وچشمی بسته به حقیقت!
#شیراز #اهواز #زاهدان #کردستان #لرستان
3/تلاش اعوان وانصار الهندی درفتح کرسی فریب خلافت بحدِّ جنون ست وبهزینه ویرانی وطن،و تشت رسوایی حمایت سازمان سیا درخلافت نواده ماسون هندی،بر زمین،از سالها رابطه نهان جنایتکاران خط امامی باهمکیشان قجری”سران مجاهدین خلق ونواده پهلوی“ تا دیدار سیاسی پاپ و سیستانی! #تهران #مشهد #تبریز ImageImageImage
Read 4 tweets
1/صادرات مخالفین مجعول مسبوق بسابقه ست، از دهه ۶۰ و فرار دلقکان استاد نما، مستور در خیلِ اساتید شرافتمند اخراجی #دانشگاه، تا نسل جدید سبز و بنفش سران طرّار خط امامی، همه با بیرق سلطنت و شاغل در مراکز پژوهشی سازمان سیا!
#اصفهان #تهران ImageImageImageImage
2/#بشیرتاش_گیت تلاش #اصلاح_طلبان ست در تطهیر نواده قجری پهلوی (مزورانه ترین مهره شجره خبیثه خط امامی وکارت برنده کرسی خلافت) پس از رسوائی سالها رقصِ ضحاک ستیزی و براندازی بساز شیاد خالق شهید آبراهام لینکلن!
#مشهد #تبریز #شیراز #قم
ImageImageImageImage
3/بلاد نفتخیز جهان سوم لقمه چرب ونرم سیاستمداران وسرویسهای امنیتی غرب ست،وانتظارانتخاب زمامداربه رای ملت،تحقیقاناممکن! تاریخ #ایران زمین مؤید نفوذ فراماسونری،نه فقط درکادر رهبری بل،اهمّ مناصبِ کشوری ولشکریست،عامل به فتنه گری،جنگ افروزی وشوراندن ملت در نیل باهداف شوم( #خودتحریمی) ImageImageImageImage
Read 11 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!