Discover and read the best of Twitter Threads about #صبر

Most recents (3)

#کریپتومان 25 قسمتی

🀄️برای موفقیت ..... #ترید یا #سرمایه_گذاری ؟!

نگاهی به برآیند فعالیت تریدرها از منظر علم #آمار , مقایسه آن با رویکرد سرمایه گذاری و نتیجه گیری در خصوص بهترین روش برای کسب سود در #رمزارزها

هر چند تاکنون امکان بررسی دقیقی/
2/25

../ از #برآیند فعالیت افراد در حوزه #ترید وجود نداشته و تحقیقات قدیمی درصد افراد شکست خورده در این حوزه را %95 نشان می دهد ولی بر طبق داده های آماری کنونی این نسبت بسیار بیشتر است.

در این کریپتومان ابتدا به تحلیل نتایج بررسیهای/
3/25

../ تعدادی از محققین با #رویکرد_آماری با استفاده از گزارشات تعدادی از بروکرها (کارگزاران)در خصوص عملکرد تریدرها خواهیم پرداخت.

-حدود %80 از تریدر ها (Day Traders) در۲ سال اول از بازار خارج می شوند
توضیح:Day Trader=تریدر هایی که بطور تمام وقت (پیوسته) اقدام به ترید میکنند/
Read 20 tweets
#کریپتومان #رشتو
در این #کریپتومان به بررسی چند نکته در رابطه با بحث #روانشناسی و کنترل احساسات در معامله گری(ترید) میپردازم.کنترل و مدیریت احساسات در ترید بنظرم از هرچیزی مهمتر و سودساز تر هست.برای تهییه این مطلب از نکات آموزشی @AlBrooksTrading استفاده کردم.
#ریتوییت لطفا
1)همیشه به #استراتژی خودتون پایبند باشین و هیچوقت از اون فاصله نگیرید.اگر همیشه پوزیشن هایی رو میگیرید که احتمال برد زیاد دارن و کم ریسکن، با این دید که شاید این ترید برخلاف استراتژیم برد بشه و R/R خیلی بالایی بده وارد پوزیشن نشید.
2)این خیلی مهم هست که اجازه ندید احساساتتون👇🏼
توی تصمیماتتون برای ترید کردن اثر بذارن.اگر هر احساسی(سردرگمی،ناراحتی،آشفتگی،عجول بودن و...) خارج از حالت نرمال دارید، به هیچ عنوان در اون لحظه #ترید نکنید و صبر کنید.
3)این خیلی مهمه که واقعا قبول کنید که اهمیت نداره چقدر به خودتون و استراتژیتون اعتماد دارین، به هرحال #بازار👇🏼
Read 10 tweets
#یک_تجربه
انتهای سال ۹۶ که به کارگزاری بورس بیمه رفتم شرکت درگیر یک پرونده حقوقی بود. فردی در سال ۹۲ حدود ۳۰۰ میلیون وارد #بورس کرده بود و در ابتدای ۹۷ منفی ۳۰۰ میلیون بود. یعنی اصل پول رفته بود و ۳۰۰ میلیون اعتبار دریافتی را هم به کارگزاری بدهکار بود. /۱
به‌دلیل پرونده حقوقی اجازه معامله به کد ندادم‌ و در سالهای ۹۷، ۹۸ و ۹۹ این کد هیچ معامله‌ای نداشت و یکسری سهم روتین بازار فی‌الواقع از انتهای ۹۲ تا برج ۵ سال ۹۹ گوشه‌ای خاک می‌خورد. /۲
اما نکته ابنجاست، پورتفویی که ابتدای سال ۹۷ منفی ۳۰۰ میلیون بود و اصل پول در سال ۹۳ برابر ۳۰۰ میلیون، بدون هیچ ترید و نوسان و کار خاصی و روی سهام بسیار کند و معمولی مثل فارس به ۶.۵ میلیارد تومان رسید. یعنی ۲۲ برابر اصل پول،در همین مدت #دلار ۷ برابر و ملک هم همین حدود رشد داشته/۳
Read 4 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!