Discover and read the best of Twitter Threads about #صداوسیما

Most recents (9)

صدور رأی مشکلی ندارد اما بازنشر خبرش فاجعه است؟

فیلمی دیدم که گزارشگر شبکۀ دوی #صداوسیما، #روزنامه_هم‌میهن را هدف حملۀ لفظی خود قرار می‌داد که چرا خبر صدور #حکم_اعدام برای سه نفر از متهمان ناآرامی‌های جاری در کشور را در صفحۀ نخست خود آورده و سبب تحریک عمومی شده است!
این گزارشگر خطاب به هم‌میهن گفت:شما روزنامۀ ایران هستید یا عربستان؟
گویا چیزی به نام عدل وانصاف دراین کشور همۀ مفاهیم معمول خود در تاریخ بشر را ازدست داده است!
یعنی ازنظر این گزارشگر،اصل صدور حکم #اعدام دراین شرایط ملتهب و اعلام رسمی آن ازطرف دستگاه قضایی، مطلقاً تحریک‌آمیز نیست؛
اما بازنشر خبر آن در گوشۀ یک روزنامۀ کم تیراژ مایۀ التهاب‌آفرینی و تحریک افکار عمومی است؟
اگر اینان نگران التهاب‌آفرینی هستند چرا به اصل ماجرا و اعلام رسمی و علنی آن از طرف دستگاه مسئول، کمترین اعتراضی ندارند اما خشم خود را بر سر بازنشر خبر آن دریک روزنامۀ بخش خصوصی خالی می‌کنند؟
Read 6 tweets
برخی بازخوردهای یک #مناظره و یک دعوت

* چه حماقتی کردی! تریبون که در اختیارت بود و برنامه هم زنده، می‌زدی خوا........!"
* چرا اینقدر دست به عصا؟ از شما انتظار بیشتری بود!
* آقا تو چرا اینقدر بی‌کله‌ای؟ نگفتی از همان #صداوسیما، راست ببرنت #اوین؟ به خدا از ترس خواب نرفتیم،
تا صبح برات دعا کردیم.
* شما که اینقدر الکن هستید و قدرت بیان ندارید، چرا می‌رید مناظره؟ بنشین همون مطلبت را بنویس. قلمت حرف نداره ولی بیانت واقعاً افتضاحه!
* من به خدا عاشق اون لهجۀ شیرین و تُن صدات هستم. نمی‌شه بیشتر حرف بزنی و اینقدر ننویسی؟
* چرا گذاشتی این کوشکیِ...فیتیله پیچت کنه؟ باید همچین حالش را می‌گرفتی که انارِ نخورده.....!
* آقا عاشقتم به خدا! خوب این کوشکیِ... را "رام" کردی! همچین مؤدب شده بود و حرف از رابطه با دنیا می‌زد که هر کی ندونه گمون می‌کنه گفتگوی تمدن‌ها را اول بار او مطرح کرده!
Read 10 tweets
خود کرده را تدبیر نیست!

این روزها حامیان جمهوری اسلامی از عملکرد "امپراتوری دروغ رسانه‌ای" به شدت می‌نالند.
منظورشان عمدتاً #شبکه‌های_فارسی_زبان خارج از کشور است که اعتراض‌های جاری در ایران را طبق امیال و علایق سیاسی خود پوشش و بعضاً جهت می‌دهند.
از قدیم اما گفته‌اند "خود کرده را تدبیر نیست!" چرا که در ایجاد و مرجعیت این "امپراتوری رسانه‌ای" در خارج از مرزهای کشور، خودِ مسئولان جمهوری اسلامی نقش اول را بازی کرده‌اند.
آنها خودشان #مطبوعات منتقد و پاسخگوی داخلی را قلع و قمع کردند.
آنها خودشان با اعمال فشار و تهدید علیه جامعۀ روزنامه‌نگاری، اعضای این جامعه را به ترک وطن و فعالیت در رسانه‌های آن طرف آب مجبور کردند. آنها خودشان با ایجاد فهرست سیاه از کارکنان این شبکه‌ها و تهدید اموال و خانواده‌هایشان، برخی از آنان را به دندۀ کین و لج انداختند.
Read 6 tweets
1/
آقای #وحید_اشتری در پاسخ به یک پرسش ساده پیرامون منابع درآمدی و اموالشان، استراتژی فرار به جلو را انتخاب و تلاش کرد با روایتی تقطیع شده و جهت دار درباره اینجانب، از پاسخ به پرسش اصلی طفره رود.
در این #رشتو ماجراهای من، سرافراز، احمدی نژاد، طائب و اطلاعات سپاه را خواهید خواند.
2/
من بارها درباره دلیل فاصله گیری از احمدی نژاد یا موضوع برنامه اتاق شیشه ای و مصاحبه با محمد سرافراز توضیح داده ام اما توئیت اخیر وحید اشتری، برآنم داشت تا یکبار هم بصورت تفصیلی در توئیتر به این موضوع بپردازم:
t.me/abanewss/61916
3/
آقای وحید اشتری بدون ارائه حتی یک مطلب از مواضع شخصی من و صرفا با استناد به اظهارات سرافراز در اتاق شیشه ای، مدعی شده که موضع من، پس از بازداشت در #آبان_٩٨ نسبت به پرونده هلدینگ یاس تغییر کرده به گونه ای که قبل از بازداشت، مخالف و پس از آزادی، مدافع پرونده هلدینگ یاس شده ام!
Read 47 tweets
#رضا_نورمحمدی شت کوین بی ارزش $Woj که #علی_حسنی معرفی کرده و سر مردم ایران کلاه گذاشته را بررسی کرده،#جرجندی چندماه پیش در وب آموز هشدار داده و گفته بود که از کجا و چطوری این شیاد شروع به کلاهبرداری از مردم کرده!
❇️لطفا این رشته توییت راکامل ببینید و ریتوییت کنید.
#رشتو
۱/
⬇️
#علی_حسنی یه مدت با صدای زشتش میخونده تا تیک آبی اینستاگرام بگیره و همزمان به لطف #صداوسیما، #رپورتاژ_آگهی سایت و روزنامه ها تبدیل میشه به جوان ترین کارآفرین مملکت!
حالا کارش چی بود که شد کارآفرین؟دوره کمپین فالورگیری اینستاگرام راه انداخت و میلیونها تومان به جیب زد.

۲/
⬇️ ImageImageImageImage
بعدش مشاور سرمایه گذاری رمزارز شد و کانال VIP زد! ۳شارلاتان کلاهبردار، #ماهان_تیموری، #علی_حسنی و #باربد_معصومی در یک اقدام هماهنگ اقدام به کلاهبرداری #پامپ_و_دامپ شت کوین $Woj و بعدتر $Pex کرد و جیب چند هزار نفر رو به اسم رمزارز زدن!

🟡حجم کلاهبرداری ۲ میلیون دلار

۳/
⬇️
Read 9 tweets
چرا از جان فشاني یک تنه ژاندارم فداکار ایرانی در برابر #ارتش_سرخ #شوروی، کمترین اثری در #صداوسیما و کتاب های درسی نمی بینیم؟!

شهيد حسينعلي #صد_آفرين، ژاندارم جان برکف ایرانی، در ۳ شهريور ١٣٢٠، به تنهایی ٤ساعت جلوی لشگر متجاوز شوروی را گرفت و در راه ايران، جان پاكش را فدا کرد. /۱
در ٣٥ کیلومتری شمال غرب نمین اردبیل پاسگاه صدآفرین(کلوز)، آخرین نقطه مرزی ميان روستای خواجه بلاغی و خوش آباد پیله رود.
شبانگاه دوم شهریور ١٣٢٠ در جریان جنگ جهانی دوم، نمایندگان شوروی، ورود خود به مرز ایران در منطقه نمین را به پاسگاه کلوز اطلاع می دهند. /۲
حسین علی صدآفرین، معاون پاسگاه با ١٧ سال سابقه خدمت، اهل زنجان، که با همسرش به عنوان مربی قرآن و ٢ پسر ۱۱ و ۹ ساله خود (متولد ١٣٠٩ و ١٣١١) در روستای خواجه بلاغی زندگی می كردند، پس از شنیدن خبر حمله ارتش سرخ شوروی، بلافاصله فرمانده پاسگاه را در جریان حمله متجاوزان قرار می دهد. /۳
Read 10 tweets
۱- "سقوط هواپیمای اکراینی در نزدیکی فرودگاه امام"
*یک فروند هواپیمای مسافربری بویینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه امام دچار نقص فنی شد و سقوط کرد/ایسنا - ۱۸ دی ۱۳۹۸
#PS752
#هواپيماى_اكراينى
#رشته_توییت
۲-مسیری که هواپیمای پرواز #PS752 تهران-کیف از "فرودگاه امام" تا محل سقوط طی کرده از @flightradar24
۳-اولین فیلم سقوط :
سقوط هواپیمای اکراینی
شهریار. خلج‌آباد. پارک لاله
متن : از منطقه سقوط تا خونه ما ۱۰۰۰ متر شاید کمتر فاصله است.
ساعت ۶ صبح در محدوده شاهدشهر در شهرستان شهریار با صدای سقوط از خواب پریدیم و چند ثانیه بعد صدای انفجار
یکساعت گذشته و فقط دوتا ماشین آتش‌نشانی اومده!
Read 122 tweets
فردی با عنوان دکتر به صداوسیما رفته و در رابطه با #کرونا می‌گوید به جای ماسک، از نمک استفاده کنید. *ماسک رو بردار، نمک رو بگذار*! شعاری تا این حد پوشالی. و می‌گوید *زمانی که به نفس بغل‌دستی مشکوک شدم، یه پر نمک می‌زنم*!
۱
ببخشید جناب #دکتر گیرم که نمک حلال تمام مشکلات است و نزدیک به ۸میلیارد ابله مثل من منتظر تایید نهادهای معتبر داخلی و خارجی مانده‌اند و به سادگی حرف شما را نمی‌پذیرند؛ آیا شنیده‌اید که اکثر مبتلایان به #کرونا هیچ علائمی ندارند؟ از کجا مطمئنید که نفس بغل‌دستی شما مشکوک هست یا نه؟
۲
#صداوسیما درباره تولید چنین برنامه‌هایی که از مهمان گرفته‌ تا مجری و نویسنده و سردبیر همگی بی‌سوادند، باید توضیح دهد. با چنین شایعاتی خون مردم گردن شماست. بعد به توصیه‌های غیرعلمی ترامپ گیر می‌دهید؟ در این رسانه مرزهای #استانداردهای_دوگانه رسما جابجا شده‌اند.
۳
Read 3 tweets
#رشتو
اعاده حیثیت از #روزنامه؛تردید در #آنلاین
 
این یادداشت درباره یک سوء‌تفاهم بزرگ است:سوء‌تفاهمی به نام مرگ حتمی روزنامه‌نگاری مکتوب در ایران و ضرورت حرکت همه‌جانبه به جهان دیجیتال و آنلاین.پرسش این است:چه فرقی است میان #شهروند و #شرق و #همشهری با #ایسنا و #ایلنا و #مهر؟/۱
حتما شما هم با مشکلات و دغدغه‌های روزنامه‌های ایران آشنایید و خبرهای تلخ و نگران‌کننده درباره #آینده_روزنامه‌ها را می‌دانید.از احتمال تعطیلی برخی روزنامه‌ها تا کم کردن صفحات و #تیراژ و به تبع آن کاستن از هیات #تحریریه‌ها،مسئله مشترک این روزهای روزنامه‌نگاری مکتوب در ایران است/۲
تا اینجا را باید در یک طرف گذاشت و راهکار برخی‌ها در ضرورت کوچ روزنامه‌نگاری مکتوب به فضای #آنلاین را در طرف دیگر.گویی تمامی مشکلات روزنامه‌نگاری در حوزه مکتوب است و با کوچ تنها بازماندگان روزنامه‌نگاری مکتوب به جهان آنلاین،رسانه‌های ایران به دوران اوج و شکوه خود باز می‌گردند!/۳
Read 14 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!