Discover and read the best of Twitter Threads about #فوتبال

Most recents (4)

بایدن و تیم فوتبال آمریکا و خدا!

#جو_بایدن رئیس جمهور آمریکا پس از برنده شدن تیم فوتبال کشورش در برابر ایران گفته است: "خدا آنها را دوست دارد."
در بارۀ این جملۀ رئیس جمهور بایدن مقداری فکر کردم، اما منظورش را دقیق متوجه نشدم.
آیا منظور #بایدن این بوده است که خدا تیم فوتبال آمریکا را دوست دارد، همانطور که همۀ تیم‌های #فوتبال دیگر را دوست دارد؟ اگر این باشد که سخن لغوی است، چون امتیازی که فراگیر و شامل همگان باشد، ایجاد تخصیص برای آن بی‌هوده و عبث است.
آیا منظور آقای بایدن این بوده است که خدا به طور ویژه وخاص تیم فوتبال آمریکا رانسبت به همۀ تیم‌های فوتبال کشورهای دیگر دوست دارد؟اگر منظورش این بوده باشد قاعدتاً تیم آمریکا باید قهرمان #جام_جهانی بازی‌های قطر شود و اگر نشود،آقای بایدن باید توضیح قانع کننده‌تری دربارۀ جملۀ خود دهد!
Read 13 tweets
چگونه ابزارهای ج.ا. تک تک به ضد خود تبدیل می‌شود.
#فوتبال
از حدودا دو دهه پیش ج.ا. بصورت جدی برای کنترل فوتبال بدلیل تعداد و اثر طرفداران زیاد کنترل های زیادی داشت و عوامل مهم و کلیدی در پست های حساس این ورزش قرار داد
در فدراسیون با اشخاص فاسدی که با مقداری دله دزدی ⬇️
کاملا عامل امنیتی حکومت بودند و مرتب سردار فلانی و بهمانی تا تاج در پست ریاست فوتبال و کمیته های انضباطی که به شدت کنترل فوتبالیست ها در زمین و زندگی شخصی و فضای مجازی را انجام می‌دادند در رده باشگاهی هم در تهران دو تیم بزرگ پرسپولیس و استقلال کاملا سرداریزه شده و دعواهای
طرفداری بنا به نیاز تشدید یا کم میشد ، خصوصی سازی این باشگاه ها هم بصورت نمایشی و ....سالها در دست اجراست که بهره لازم برای فشار به تیم و هواداران بیاورند در آذربایجان با ایجاد مسائل و مشکلات یا حل کردن انها برای تیم های مهم مثل تراکتورسازی هواداران را به نوعی جهت می‌دهند
Read 7 tweets
⚡️#علی_کریمی، فوتبالیست سرشناس ایرانی در واکنش به انتشار تصاویری از حضور برخی چهره‌های نزدیک به نهادهای حاکمیت که به «نیروهای ارزشی» نیز معروف هستند، در اکانت اینستاگرامی خود با خطاب قرار دادن آنها نوشت: «ارزشی» با «پول مردم» رفتی قطر تا خوراک برای «لشکر رسانه‌ای نظام» تهیه کنی؟
این ملی‌پوش پیشین تیم #فوتبال ایران در ادامه خطاب به آنها که «لشکر بی‌وجدان‌ها» نامیده، نوشته است: این زن کنارتان در استادیوم #قطر باشد، تحریک نمی‌شوید، اما این زن کنارتان در #استادیوم تهران باشد، اصول دین جابه‌جا شده و تحریک می‌شوید؟
در این تصویر انتشار یافته، افرادی همچون مصطفی وثوق‌کیا (مدیرسابق فرهنگی خبرگزاری مهر وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی)، مجید رفیعی و حسین دارایی (فعالان توییتری حامی حاکمیت)، محمد نسیمی (روابط عمومی هلال احمر)، دانیال معمار (سردبیر روزنامه همشهری وابسته به شهرداری تهران)،
Read 4 tweets
رشته توییت:
یک)
5 فروردین 1384 یکی از شیرین‌ترین و در عین حال، یکی از تلخ ترین روزهای تاریخ #فوتبال ایرانه.
روزی که #تیم_ملی_فوتبال_ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2006، در استادیوم آزادی میزبان تیم ملی ژاپن بود.
دو)

تیم ملی ایران، با مربیگری برانکو در راه رسیدن به جام جهانی 2006 باید با بحرین،کره شمالی و ژاپن رقابت میکرد. در هفته اول بازی ها، #ایران توی منامه با بحرین 0-0 کرد و بازی با ژاپن در تهران، برای ایران بسیار حیاتی بود. ایران باید حتما این بازی رو میبرد وگرنه داستان پیچیده میشد.
سه)

حساسیت بازی، و البته تبلیغات مداوم رسانه ها، باعث شد تا اون روز بیش از 100هزار نفر بیان استادیوم. صدهزارنفری که استادیوم رو تقریبا تا ظهر اون روز پر کرده بودن،در حالی که بازی ساعت 6 بعدازظهر شروع میشد.
Read 13 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!