Discover and read the best of Twitter Threads about #لایتکوین

Most recents (2)

1. مزایا و پتانسیل رو به رشد شبکه #VELAS

✅Fastest #EVM chain
(سریعترین بلاکچین منطبق با EVM)

🔵#بلاکچین Velas در چند وقت اخیر رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.
🔵نکته مهمی که آنها را متمایز میکنه، سرعت بالای انجام #تراکنش ها و انطباق‌پذیری با اپلیکیشن‌های #اتریوم است. Image
2.
🔵برای درک بهتر از بلاکچین #سولانا استفاده میکنم. سولانا سرعت بالایی در انجام تراکنش‌ها داره ولی از طرف دیگر برنامه‌نویس‌ها باید از زبان Rust برای توسعه #اپلیکیشن های خود استفاده کنند که مانند #سالیدیتی (زبان برنامه نویسی در اتریوم) همه‌گیر نیست.
#VELAS
3.
🔵در #VELAS برنامه‌نویس‌ها به راحتی میتوانند برنامه‌های خود را توسعه دهند، مثل اتفاقی که برای #BinanceSmartChain و #Avalanche افتاد و Mass adoption خوبی رو برای آنها تا به حال شاهد بوده‌ایم.
🔵سرعت بالای تراکنش‌ها و #کارمزد پایین شبکه
#scalability
Read 10 tweets
با وجود محدودیت داده‌های #onchain برای #آلتکوین‌ ها (بواسطه سیستم #AccountBase)، برای جواب به سوال #کجای_چرخه_هستیم هستیم، در بازه‌ زمانی بزرگ، می توان به روند تغییر قیمت با توجه میزان حباب میان قیمت و ارزش_ذخیره_شده (#MVRV) در چرخه‌ گذشته نگاه کرد.
#اتریوم
#لایتکوین
۱- به عبارت دیگر اگر فرض کنیم که بازار برای تحمل حباب از این نقطه قیمتی/زمانی چرخه، کشش برابری با چرخه قبل‌ِ دو ارز #اتریوم و #لایتکوین نشان دهد، به صورت تقریبی قیمت این دو ارز، در ابتدای جهش (به ترتیب) ۴ و ۸ برابری خود قرار خواهند. البته توجه‌ داشته باشید این اعداد تقریبی هستند.
۲- در واقع نمی توان گفت که برای مثال قیمت #اتریوم حتما ۴ برابر خواهد شد، اما با فرض حفظ سقف کشش بازار برای تحمل حباب قیمتی، در این چرخه و چرخه قبل، پتانسیل رشد تا ۴ برابر هم وجود دارد. تا اینجای کار دلیل قابل استنادی برای کمتر شدن کشش بازار برای تحمل حباب، در این چرخه نیافته ام.
Read 3 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!