Discover and read the best of Twitter Threads about #مسعود_رجوی

Most recents (7)

حالا كه بحث اتحاد تروريست ها داغه،بياييد سري به گذشته بزنيم،آنجا كه #خواهر تنى سيد علي خامنه اي(بدري سادات خامنه اي) همنشين #مسعود_رجوی و #صدام_حسين_كافر شد.

براي اين رشتو ابتدا بايد به شوهرخواهر رهبر رژيم اسلامي مستقر در تهران اشاره كنم.
#مجاهدین_خلق در بیت رهبر فرزانه

نامش 👇 Image
علی مرادخانی ارنگه است،همسر #بدری_سادات_خامنه_ای و شوهر تنها خواهر تنی رهبر جمهوری اسلامی.
او شاگرد خمینی نیز بوده.
خود را مخالف خامنه اي ميدانست اما در بهبوهه ي جنگ٨ ساله به يكباره در اغوش صدام حسين و مسعود رجوي غلطيد(به آن خواهم پرداخت)
وي معروف به شيخ علي تهراني است،متولد👇 Image
۴ اردیبهشت ۱۳۰۵ در روستای ارنگه از توابع کرج در جاده کرج-چالوس زاده شد،او نيز از همان ابتدا مخالف #شاه ايران بود و شروع به خرابكاري و توطئه كرد تا در سال ۵۷ موفق شد و ریاست دادگاه انقلاب مشهد و مدتی هم ریاست دادگاه انقلاب اهواز به علی تهرانی سپرده شد که در مقام ریاست دادگاه کم👇 ImageImage
Read 35 tweets
1/ #رشتو حضور ایادی استعمار و ارتجاع رژیم، ساواکی ها و بسیجی ها کورخوانده اید اگر فکر می کنید با عوعو شمایان صحنه مبارزه برای #سرنگونی تمامیت رژیم را در خارج از ایران خالی می کنیم. همه چماقداران و لباس شخصی ها و رسانه را در اختیار قرار دهید باز هم بدانید که کف خیابان است Image
2/ سازمان #مجاهدین از تیرماه سال 60 خواهان #سرنگونی رژیم ولایت فقیه بوده است و هیچوقت از این هدف حتی یک قدم عقب ننشسته است. اعدام سی هزار مجاهد سال 67،تمام بمبارانها و موشک بارانهای اشرف و لیبرتی ، دستگیری مریم رجوی در پی زد وبند ژاک شیراک با خامنه ای، لیست تروریستی هیچکدام
3/ باعث نشدند که سازمان دستبند سبز بزند. درست پس از انتصاب محمد خاتمی و فتنه اصلاحطلبان، #مسعود_رجوی پیام داد افعی کبوتر نمی زاید. در همان زمان همینها که ادعا میکنند، مجاهدین در ایران پایگاهی ندارند و مهمتر از همه #رضا_پهلوی و مادرش #فرح_پهلوی برای خاتمی پیام تبریک فرستادند.
Read 10 tweets
تعجب نکنید که یک نفر با کت و کراوات پیشنماز شده و #مریم_رجوی هم پشت سرش به نماز ایستاده.
«مجید معینی» عضو قدیمی مجاهدین و از زندانیان سیاسی و شکنجه شده زمان شاه است و تحصیلات حوزوی دارد.
شگفتی روزگار اینکه او در زندان قرارگاه اشرف #مسعود_رجوی در سال 73 هم بشدت شکنجه شد!
من مجید معینی را اولین بار تابستان 65 شناختم که آن زمان مسئول پایگاه عراقچیان در کرکوک بود. او را به اسم «آقا» میشناختیم و صدای خیلی خوبی هم داشت. البته تا سالها نمیدانستم که او آخوند بوده و شکنجه هم شده است.
بعدها در نشست مسعود رجوی ترانه های عرفانی به حالت نوحه میخواند.
کسانیکه با «آقا» در زندان اشرف هم سلول بودند به من گفتند که مجید معینی را از سقف آویزان کرده و کتک زده بودند.
#مسعود_رجوی در یک جلسه که مجید حضور نداشت به ما گفت ساواک او را بشدت شکنجه میکرد و برای نمونه در ناف او الکل و پنبه میگذاشتند و آتش میزدند اما او مقاومت میکرد.
Read 4 tweets
یک قربانی دیگر!
#مسعود_رجوی بهترین جوانان این وطن را بخاطر قدرت طلبی خویش به انحراف کشانید و قربانی کرد. از یکسو مدافعان وطن را ترور میکرد و از سوی دیگر اعضای سازمان را به نابودی کشانید.
1)مسعود فرشچی، پیش از انقلاب در آمریکا در رشته ریاضی و جامعه شناسی تحصیل میکرد و در همانجا
2) با مجاهدین آشنا شد و در سال 57 به آنان پیوست. تحصیلات خود را تا مدتها ادامه داد و با وجود اینکه «ناسا» به وی پیشنهاد استخدام داد،اما وی خانه خود در آمریکا را فروخت و پول آنرا به سازمان داد و به عراق رفت.
وی در آنجا خلبانی بالگرد Mi8 شد و سالها در این موضع بود.
3) در سالهای اخیر نیز در سیمای آزادی کار میکرد. او را از نزدیک میشناختم. مثل بسیاری دیگر صادقانه و بخاطر مردم و کشورش از همه چیز دست کشیده بود اما متأسفانه مثل بقیه ما در سنین جوانی فریب شعارهای فریبنده رجوی را خورد و قربانی قدرت طلبی او شد.
Read 5 tweets
1) درست 17 سال قبل استاتوی حقوقی مجاهدین در ق.اشرف مشخص شد و آنان بعنوان «شخص حفاظت شده» تحت کنوانسیون 4 ژنو قرار گرفتند.
#مسعود_رجوی آنرا یک پیروزی بزرگ قلمداد کرد (چون اسیر جنگی محسوب نشده بود).
در چنین روزی، بهمراه گروهی از کادرهای قدیمی مجاهدین تصمیم به فرار گرفتیم.
2) صبح فرار ما با یک گروه 7 نفره آغاز شد و به مقر آمریکایی ها که کنترل اشرف را به دست داشتند رفتیم. از روز بعد بقیه نفرات به صورت مختلف به آنجا می آمدند. قدیمی ها با فرار و جدیدتر ها با درخواست. رجوی به افراد قدیمی راحت اجازه جداشدن نمیداد.
3) آمریکایی ها که می باید ما را طبق قرارداد خودشان 3 ماهه آزاد میکردند و تحویل UNHCR میدادند، با تبانی سران مجاهدین، ما را چندین سال مثل یک اسیر در یک محل کوچک که با خاکریز و سیمهای خاردار و سیاج محصور شده بود نگهداشتند.
Read 18 tweets
#رشتو
درباره‌ی سلطنت‌طلبی - #مسعود_رجوی

اولا- #سلطنت، نه در تعریف ملوکانه آن، نه در عملکرد و نه در سابقه‌ی #تاریخی ، هیچگاه امری طلبیدنی و موکول به خواسته و را مردم نبوده است. بنابراین چیزی به نام سلطنت‌طلبی از اساس موضوعیت ندارد.
انگلیسی‌ها هم اول می‌خواستند سلسله #قاجار را منقرض کنند و #رضاخان را با الگوبرداری از ترکیه بعنوان رئیس جمهور روی کار بیاورند اما مخالفت نیروهای ملی و رجال بزرگی مثل مدرس و #مصدق این برنامه را به شکست کشاند و ان را به بایگانی سپرد.
اما از بد روزگار و تحت حمایت انگلیسی‌ها، مدتی بعد پروژه به سلطنت رساندن رضاخان سردار سپه به اجرا در آمد که جزئیات آن در کتاب‌های تاریخ آن روزگار نوشته شده است.
ثانیا- جبهه‌ی مردم ایران، همچنان که نمی‌پذیرد #خمینی و #خامنه‌ای نمایندگان و ولی‌امر خدا باشند،
Read 6 tweets
سازمان مجاهدین خلق چیست و چگونه پدید آمد؟ چه مسیری را طی کرد؟ آیا کار این سازمان به پایان رسیده است؟!🔽
در این سلسله توییت به سوالات فوق پاسخ میدهیم.
#نه_به_مجاهدین
1/بنیان گذاران این سازمان چند تن از فعالان مسلمان جبهه ملی دوم بودند که گرد هم آمده و در دورانی نام خود را «سازمان آزادی‌بخش ایران» نهادند اما پس از چندی نام گروه به «سازمان #مجاهدين خلق» تغیر یافت🔽
2/قدیمی ترین افراد این گروهک طبق اسناد کار مسلحانه خود در برابر حکومت ایران را همزمان با قیام ۱۵ خرداد شروع کرده و پس از آن شیوهٔ جنگ #چریکی شهری، کار مخفی سازمانی و مسلح شدن را به عنوان خط مشی و تاکتیک اصلی سازمان برگزیدند...🔽
Read 24 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!