Discover and read the best of Twitter Threads about #هواپیمای_اوکراینی

Most recents (24)

رشتو طولانی ولی مهم:
۱/
توییت توی عکس در واقع پنهان کردن هوشمندانه‌ی واقعیته.
از اونجایی که خیلی‌ها متن اصلی گفتگو رو نمیخونن و به توییت اکتفا میکنن، ممکنه بگن چه اشکالی داره غرب با فشار بر رژیم، سپاه رو تشویق به جدا شدن از نظام بکنه؟
باید گفت با خوندن متن اصلی متوجه میشید که 👇🏻 Image
۲/
مشکلش مذاکره برای رفع تحریم سپاه هست. در واقع قراره برای تشویق به ریزش در سپاه، ساز و کاری به کمک غرب ایجاد بشه برای خارج کردنِ، پهلوی‌ها میگن سپاهیان ایران‌دوست ما میگیم #IRGCterrorists‌، از لیست تحریم‌ها تا در حکومت آینده امنیت و فرصت فرار یا چه بسا جذبشون در حکومت 👇🏻 Image
۳/
آینده‌ی ایران تضمین بشه.
حالا چه کسانی در سپاه تحریم هستن؟
سپاهی‌های رده بالا مثل امیرعلی حاجی‌زاده و #SalamiTERRORIST و غیره، کسانی که ۴۴ ساله دستشون به خون آلوده‌ست، نه سپاهی رده پایین معمولی.
حالا اگر عقب‌تر بایستیم تصویر این پازل واضح‌ میشه و دلیل حملات سازماندهی شده‌ی 👇🏻
Read 22 tweets
بخاطر شش زن برهنه در خانه سردار زارعی هزار حرف براش ساختید

بخاطر یک بوسه کوتاه کامران دانشجو با خانم نماینده مجلس داخل آسانسور، آبرو براش نذاشتین

بخاطر یک همبستری بیست دقیقه ای با زن جوان شوهردار ، آبروی امام جمعه تویسرکان را بردید👇
‌‌‌‌‌‌‌‌
به خاطر یک کاخ کوچک چند هزار متری علی اکبر ولایتی را خون به جگر کردید

به خاطر یه موبایل آیفون ۱۳ پرومکس آبروی دختر حاج قاسم را بردید

به خاطر لواط ساده با شصت هفتاد تا بچه شاگرد کلاس قرآن حیثیت برای حاج سعید طوسی نگذاشتید

به خاطر دوتا واحد آپارتمان ناقابل چهل میلياردي توي 👇
تركيه و چندتا چمدون سیسمونی ناقابل از استانبول‌‌ و چند هزار میلیارد ناقابل در شهرداری تهران با آبروی سردار قالیباف بازی کردید.

به خاطر سی چهل تا شغل و یک دبیرستان غیر انتفاعی ناقابل در شمال تهران با ابروی حداد عادل بازی کردید.
به خاطر مافیای شکر و گندم و …و 👇
Read 7 tweets
اینکه دایی یک فرد مجاهد بوده است اصلا به او ربطی ندارد.
اما اینکه کاوه شهروز مقاله در مجله هاروارد نوشته و از دادخواهی مجاهدین می گوید و آن را به دایی مجاهدش تقدیم می کند، به او ربط دارد.
این رشته توییت سند آشکار حمایت و دلدادگی او به مجاهدین است. (نویسنده @AccuracyHHM ) 👇
"کاوه مجدد شهروز: دادخواه مهرداد اشتری"
کاوه مجدد شهروز در ۲۰۰۵ دریکی از مجله های هاروارد می نویسد و آنرا تقدیم میکند به دایی خود بنام مهرداد اشتری.
دایی کاوه مجدد شهروز با نام مهرداد اشتری مجاهد بوده و اعدام شد. در سایت مجاهدین این مورد را نوشته اند.
@PahlaviReza
2. ⬇️
... و به کاوه نیز اشاره کرده اند. از توییت های کاوه نیز درسایت مجاهدین استفاده می شود. مهرداد اشتری همان کسی است که کاوه مقاله هاروارد خود را به او تقدیم میکند.
3. ⬇️
#مهسا_امینی
#فرزانه_کاظمی
#رسول_حدادی
#امیرمهدی_ملک_محمدی
#علی_بساکی
#عرفان_زمانی
Read 24 tweets
از تعداد ۱۷۶ کشته #هواپیمای_اوکراینی پرواز #ps752، تنها تعداد ۸۵ نفر از آنها مقیم کانادا بوده‌اند (۵۵ نفر تبعه و ۳۰ نفر اقامت دائم). یعنی اکثریت ۹۱ نفر از آنها تنها ویزا داشته‌اند (ویزای دانشجویی، کار، توریستی) و شهروند کانادا محسوب نمی‌شده‌اند.
اما نکته‌ای جالب ماجرا 👇
دولت ترودو قانونی تصویب می‌کند که طی آن "بستگان" کشته‌شدگان #هواپیمای_اوکراینی می‌توانند از کانادا درخواست اقامت دائم کنند!
از اینکه چه دستگاهی چنین لایحه‌ی عجیبی را در دولت لیبرال کانادا لابی کرده و به تصویب رسانده اطلاع دقیقی در دست نیست، اما حدس می‌زنیم که ...
حدس می‌زنیم که از این طریق، تعداد سنگینی از افراد - بدون اینکه سوابق آنها مثل یک مهاجر واقعی چک شود و تنها بخاطر این مزیت قانونی/سیاسی - اقامت کانادا گرفته‌اند.
اینها واقعا چه کسانی هستند؟
لازم است اعضای فعلی و سابق انجمن فهرست این افراد را به عموم اعلام کنند.
#PS752
Read 4 tweets
نامه ای به آقای@esmaeilion

جناب #حامداسماعیلیون ضمن درود و ابراز همدردی مجدد با تمام خانواده های جانباختگان جنایت #هواپیمای_اوکراینی بنده و همفکرانم را شریک غم خود دانسته،امیدوارم که این رشتو را که برامده از تنها شخص بنده نیست،بخوانید و درصورت تمایل پاسخ دهید.

در لحظه اي 👇
حساس و تاريخي هستيم كه كوچكترين اشتباهي باعث فرو ريختن اميدها و آرزوها ميشود،حتي حرف و كلامي باعث بروز اختلاف و ياس ميگردد و ميتواندكاملا به سود رژيم حاكم تمام شود،چه برسد به تصميمات و ايراد قانون و منشور و...پس در اين برهه به سياستمداراني كاربلد نياز است تا با كمترين ريسك 👇
بهترين نتيجه اي را حاصل نمايند و براي اقدامات بعدي آماده تا برنامه ريزي كنند.

شايد اينگونه تصور شود كه در بخش مديريت دادخواهي كارنامه شما نقوص كمي داشته،اما اين مبني بر سياستمداري شما در عرصه ي گذار،آنهم با اينهمه مشكل و اختلاف سليقه و هجمه نميباشد.
مثالي برايتان مي اورم:👇
Read 15 tweets
بازی چندوجهی #مسمومیت_دانش_آموزان
به استناد سابقه و به استناد صدها اعتراف و تهدید از جمله فرمان آتش به اختیار خامنه‌ای انگشت اتهام بسمت رژیم جاعش است.‌ خود رژیم هم با فرمول #سینما_رکس سعی میکند اتهام را بسمت معترضین برگرداند. تا لااقل بخشی از هواداران خودش را فریب دهد. اما رژیم Image
چند هدف دنبال میکند. اول اینکه از دانش آموزانی که ماهها صف اول اعتراضات بودند و عکس رهبر و بنیانگذار جاعش رو پاره کردند انتقام میگیرد. دوم اینکه رژیم چون میداند دانش آموزان درصدد بازگشت به خیابان هستند بهترین دفاع را در حمله دیده. بازی کی بود کی بود من نبودم راه انداخته! میزند و Image
خودرا قربانی نشان میدهد. دقیقا همونکاری که درمورد #هواپیمای_اوکراینی کردن. از طرفی چپها و رسانه های وابسته به اونها سعی میکنن از این موضوع برای تحریک مردم و کشاندن آنها به خیابان استفاده کنند. اما چون اینکار را ناشیانه و از راه غلط انجام میدهند این تردید را دامن میزنند که شاید
Read 7 tweets
خر و احمق خودتانید و هفت جد و آبادتان.

مگر میشود مردم عادی دسترسی به چنین سموم و گازهای کشنده ای داشته باشند؟
مگر میشود خارج از اراده ی حکومت،کسانی بتوانندبصورت سازمان یافته و سیستماتیک شهرها را یکی پس از دیگری موردحمله قرار دهند؟
مگر میشود مردم عادی بتوانند بمب شیمیایی را 👇
اینچنین استفاده کنند؟
وقتی گفتید فلانی در زندان خودکشی کرده،وقتی گفتید فلانی خود کشی کرده،وقتی #پیروز یکدفعه بیمار شد،وقتی بچه هایمان پس از آزادی سکته و یا بانارسایی قلبی جان دادند،تصور کردید ما چه گفتیم؟

درست یادم هست که تک تک ما گفتیم:خر خودتان هستیدوهفت👇
جد و آبادتان.
دو ماه تمام در مورد حمله به مدارس گفتیم،جواب این بود؛تمام اینها برگرفته از استرس است که بچه ها در مدارس درگیرش هستند،گفتید بچه ها بیماری زمینه ای دارند،حالا میگویید این گازهای شیمیایی،خفیف است و چیز مهمی نیست،فرماندار قم گفت که تمارض است و توهم.
هر حرکت شما👇
Read 6 tweets
در سالگرد فاجعه ی #هواپیمای_اوکراینی اگر بگم ته ماجرای سرنگونی پرواز 655 توسط ناو وینسنس هم به جمهوری اسلامی میرسه چی؟! رشته توییت رو بخونید تا بدونید چرا و چگونه در این جنایت هم اثری از ج‌ا دیده میشه.(برگرفته از پست فیسبوک حامداسماعیلیون)
#مهسا_امینی ImageImageImage
در بهار سال 1367 فشار جهانی به جمهوری اسلامی افزایش یافته بود تا جنگ را تمام کند. درحالی‌که احمد خمینی و اکبر رفسنجانی توانسته بودند منتظری را با جعل نامه و امضا از تخت بیندازند حال به دنبال یافتن راهی برای پایان جنگ بودند.
#مهسا_امینی
محسن رضایی نامه‌ای به آدمکش بزرگ نوشته بود که برای فتح بزرگ در جنگ این امکانات را مهیا کنید و آدمکش بزرگ به تردید افتاده بود که این "فتح بزرگ" که مدت‌هاست رفسنجانی در گوشش از آن سخن می‌گوید چه زمانی ممکن خواهد شد.
#مهسا_امینی
Read 13 tweets
1. فردا صبح میرم کارامو می‌کنم زودتر میام خونه گوشیم رو میذارم. چندتا لباس روی هم می‌پوشم. دوتا سه‌تا ماسک برمیدارم کلاه پشمی رو می‌کشم رو سرم طوری که ابروهام مشخص نباشه و میرم تو خیابون. هرجا جمعیت در حال پیاده‌روی بود اضافه میشم.
#هواپیمای_اوکراینی
#یکشنبه18دی
#مهسا_امینی
2. سعی می‌کنم با کم و زیاد کردن سرعت گروهی که توش هستم به دیگر گروه‌ها نزدیک شم.
هرجا دیدم جمعیت زیاد شد یعنی طوری که میشد باهاش یک هسته اولیه چند صد نفری درست کرد شروع میکنم شعار دادن و سعی می‌کنم جمعیت رو از پیاده‌رو بیارم تو خیابون. قطعاً در اون صورت.
#مهسا_امینی
#یکشنبه18دی
3.بقیه هم کمک خواهند کرد که خیابون رو ببندیم. اگر بی‌آرتی بود مسدودش میکنیم و هر چیزی دستمون بیاد میریزیم کف خیربون.
تا جایی که بتونیم چهره خیابون رو عوض می‌کنیم.
البته در کنار اینها سعی میکنم مسیری برای فرار احتمالی رو هم پیش‌بینی کنم و جایی که ببینم نمیشه مقاومت کرد برمیگردم.
Read 4 tweets
1.دلم میخواد قبل از اینکه وارد سومین سالگرد #هواپیمای_اوکراینی بشیم یه چیزی بگم.
تا قبل از این انقلاب همیشه دل پری از مردم خارج از کشور داشتم. میشه ریشه‌هاش رو در جاهای مختلفی جستجو کرد. این حس بعد از88 برام بیشتر شد. همه دوستام رفتن و من موندم و سرخوردگی.
#یکشنبه18دی
#مهسا_امینی
2. از طرفی رفتار یک قشری که میومدن ایران رو میدیدم و اینها روم تاثیر منفی گذاشته بود. حالا نه که بگم نسبت به همه بدبین بودم یا با هیچکس حال نمی‌کردم. چون راستش عزیزترین فامیلم و عزیزترین دوستام خارج از کشور هستن و باهاشون ارتباط داشته و دارم.
#مهسا_امینی
#هواپیمای_اوکراینی
3. ولی در کل احساس می‌کردم که اینا که رفتن دیگه رفتن و انگار نه انگار که ما اینجا هنوز یک کار ناتموم داریم. این حس باهام موند تا #آبان_خونین. بعد از اون حال وحشت زده و خون‌هایی که دیده بودم وقتی نت وصل شدم دیدم بعضیا دارن زندگی‌شون رو می‌کنن انگار نه انگار.
#مهسا_امینی
Read 10 tweets
در آستانه سومین سال‌روز شلیک #موشک‌های_سپاه_پاسداران_جمهوری_اسلامی به هواپیمای #اوکراینی و #جان‌باختن همه ۱۷۶ سرنشین‌اش، تلاش برای پاسخ‌گو کردن #رژیم_حاکم_بر_ایران بازهم شدت‌ گرفته‌است.
گروه بین‌المللی هماهنگی و واکنش برای قربانیان پرواز شماره ۷۵۲ #اوکراین_اینترنشنال، خبر داد که در این راستا درخواست داده‌است که #حکومت_ایران به یک نهاد داوری الزام‌آور ارجاع داده‌شود.
به‌تازگی و در پی #خیزش_سراسری_ایرانیان، برخی از #خانواده‌های_جان‌باختگان_پرواز، از افزایش #فشار #نیروهای_امنیتی بر خود خبر دادند
Read 5 tweets
قاسم چک VS ترامپ چک
طبیعیترین فرض این است که طرفدار #قاسم_سليماني موفق به پاس کردن ترامپ چک هم نباشد. قبلا دراینمورد گفتیم که باند نو اصلاحطلبان برای پاک کردن رد قاسم چک از مهره های جدیدی مثل رونقی و نازلی بنیادی و... که همه چکها را پاس میکنند استفاده کردند اما حتی آنها هم سر Image
ترامپ چک گیر می افتند. البته اینجا بحث ما چیز دیگریست. سوالی که احیانا ذهنهای باهوش با اون درگیر هستن اینه: چطور باند اصلاحطلبان اونروزها یکپارچه قاسم چک مثبت شدند!؟ چون باند اصلاحات و باند سپاه بهرحال رقابت خصمانه ای داشتند و این واقعا چیزی بود که کمتر کسی انتظار داشت. البته ImageImage
مثلا لباس سپاه پوشیدن اصلاحطلبان طویله مجلس اسلامی موضوعی قابل درک است. اما چرا اونوریها که اسم اپوزیسیون روی خود گذاشته بودند چنین ریسکی کردند!؟؟ اگر موضوع فقط پولهای برجام بود میتوانستند برای حفظ ظاهر لااقل سپاه چک مثبت نشن! این موضوع در عین پیچیدگی پاسخ ساده ایی دارد. پاسخ ImageImage
Read 19 tweets
۷۶- سندی دیگر بر طرفداری معصومه علینژاد در حمایت از تجزیه طلب ها: آذربایجان را به سبک تحزیه طلب های تند رو می نویسد.

#مهسا_امینی ImageImageImage
۷۷- اشاره دیگر به صیغه شدن معصومه علینژاد در زمانی که بین اصلاح طلبان بود و از این روش به آنها نزدیک می شود. این مصاحبه حذف شده اما در صفحه ای ذخیره است.

#مهسا_امینی Image
۷۸- معصومه علینژاد صادراتی در کتاب تاج خار از گذشته خود می‌نویسد و به دزدی های خود و بردارش: #کنگلس، اشاره دارد. دزدی هایی کوچک که بعدها تبدیل به درخواست غرامت روزانه ۱۰ هزار دلار امریکا برای هر روز زندانی بودن بردارش، شد؛ البته از پول های بلاک شده ملت ایران!
#مهسا_امینی
Read 15 tweets
۶۳-اسماعیلیون در زیر پرچم اقلیم کردستان حرکت میکند. این پرچم مربوط به حزب دمکرات کردستان ایران است. در اساسنامه حزب آمده:آنچه آنان با نام «تجزیه طلبی» از آن یاد می کنند در واقع تحریف «خواست حق تعیین سرنوشت» ملیت هاست، نتیجتا این به اصطلاح تجزیه طلبی، "حق" است نه گناه. #مهسا_امینی twitter.com/i/web/status/1… Image
۶۴- اسماعیلیون خاین در کنار جیسون رضاییان نایاکی. جیسون ۱۸۰ میلیون دلار از پولهای ملت ایران را برای غرامت گرفت و در خدمت نایاک است. جیسون در کنار علینژاد و شوهر نایاکی او نیز هست. اسماعیلیون یک خاین تمام عیار است. اسماعیلیون و علینژاد و تمام عوامل رژیم را رسوا میکنیم. #مهسا_امینی ImageImageImageImage
۶۵- اسماعیلیون دروغگو: حکم محکومیت سپاه و خامنه ای را شاهین مقدم از خانواده های #هواپیمای_اوکراینی گرفت. کنسل شدن بازی تیم ملاها-کانادا نیز براساس حرکت انجمن"بنای برث" و شکایت شاهین برای توقیف رقم ۴۰۰هزار دلار بازی بود.اما اسماعیلیون باوقاحت انرا برای خود جلوه می دهد. #مهسا_امینی ImageImageImage
Read 12 tweets
#افشاگری

«اسماعیلیون اشتباه نمی‌کند، خیانت می کند.»

«کلیت» سپاه در لیست تروریستی کانادا قرار نگرفت. چه افرادی در این پروژه سهیم بودند تا سپاه را فراری دهند؟

۱- در این #رشتو ابتدا مطالب مهم برای شفاف سازی این موضوع آورده می شود و سپس مدارک مرتبط ارایه می شود.

#مهسا_امینی
۲- رهایی از لیست تروریستی، برای سپاهیان منفعتهای بسیار داشت. باید به این افراد/شرکت #خاین که دراین تصمیم، مستقیم/غیر مستقیم، سهیم بودند، دقت کنیم:
۱- اروین کاتلر
۲- کاوه مجدد شهروز
۳- علی احساسی (نوه تیمور تاش)
۴- مجید جوهری
۵- شرکت ساسکس استراتژی
۶- حامد اسماعیلیون
#مهسا_امینی
3- این شش #خاین، در قرار نگرفتن «کلیت» سپاه در لیست تروریستی سپاه نقش داشتند.
اما اینها از ایران چه می خواهد؟ یک پاسخ کوتاه: کمک به تداوم عمر جمهوری نکبت اسلامی.
ابتدا خلاصه عملکرد این افراد و سپس مدارک آن ارایه می شود.
#مهسا_امینی
Read 68 tweets
خبر #خوب و #مهم
جلسه‌ای محرمانه و مهمی (به لحاظ وزن شرکت کنندگان) با حضور تعدادی حقوق دادن و فعال حقوق بشر از لبنان، سوریه، افغانستان، یمن، اکراین و ایران تشکیل شده و مقدمات مصادره اموال و تمام سپرده های رژیم آخوندی و عواملش در سراسر دنیا تدارک دیده شد.
اقدام قانونی مورد نظر از
الگوی (رویه قضایی) شکایت قربانیان هلوکاست و ۱۱سپتامبر تبعیت میکند [شایان: درمورد #هواپیمای_اوکراینی هم همین تقریبا الگو استفاده شده] و بغیر از هدف قرار دادن مرکزیت نظام ج ا تمام شخصیتهای حقیقی و حقوقی ریز و درشت مرتبط با پروکسیها را هم شامل میشود.
بغیر از پروسه بالا که استارت زده
شده لیست بسیار بلند بالا از تمام افراد مرتبط با بیت رهبری و نهادهای مربوطه، امامان جمعه، سپاهی، اطلاعاتی حتی لباس شخصی که مستقیم یا غیر مستقیم در کشتار انسانها دست داشته اند بعلاوه لیست داراییهایشان تهیه شده. فردی با نام مستعار "امیدی" که در این جلسه حضور داشته میگوید لیست چنان
Read 8 tweets
۱- در این #رشتو صحبت ها و عملکرد های آقای حامد اسماعیلیون که مورد انتقاد هست، جمع آوری و به تدریج کامل، می شود تا خوانندگان شفاف تر با موضوع ها مواجه شوند.
۲- حامد اسماعیلیون و عرفات. Image
۳- حامد اسماعیلیون و پرچم. Image
Read 41 tweets
مسول برگزاری رالی ونکوور از طرف انجمن خانواده های پرواز اوکراینی، کسی نیست جز سوشیانت زنگنه پور که پیشتر، بدلیل فشارهای حاصل از مثبت بودن قاسم چکش و دفاعش از نگار مرتضوی و عسل راد، از کارزار تغییر و بازسازی کنگره ایرانیان کانادا، کناره گیری کرده بود.واقعا شرم آور است
#مهسا_امینی
برای آنها که ندیده اند…
#مهسا_امینی
يادآورى مواضع گذشته سوشيانت زنگنه پور
#قاسم_چك
Read 18 tweets
‍ 🔴#مهم - در کجای دنیا متهم خود بازرس و مامور بررسی است؟ و مگر متهم جز تهیه گزارش دفاعیه یا همکاری با بازرسان و قوه‌قضاییه وظیفه‌ای دارد؟ / معاون وزیر کشور میگوید هیچ صحنه مهمی، غیر از فیلم‌ منتشره وجود ندارد/ علت تعلل ورود علنی دفتر نظامی فرمانده کل قوا چیست؟
۱/۱۱
✍️عبداله عبدی - #عبدی_مدیا

📌پیشتر در دو یادداشت تذکر دادم که #وزارت_کشور و #فراجا بعنوان #متهمان_اصلی #جنایت بوجود آمده درباره #مهسا_امینی صلاحیت رسیدگی مستقل به این اتهام را ندارند و لازم و بایسته است #دفتر_نظامی_آیت‌الله_خامنه‌ای بعنوان نهاد عالی مافوق به این موضوع
۲/۱۱
ورود کند؛ با توجه به وجود دفتر جانشین فرمانده کل قوا در امور انتظامی بعید است ستاد کل نیروهای مسلح مستقلا دخالت کند ولذا مخاطب را دفتر نظامی فرمانده کل قوا با اختیارات وسیع قرار دادم.

📌پیشتر در خصوص پرونده های مشابه نظیر #زهرا_بنی_یعقوب هم با توجه به عدم پیگیری جدی
۳/۱۱
Read 11 tweets
نه سال پیش، یه نفر بهم ایمیل زد.
بهم گفت که سفارت فرانسه ویزاش رو ریجکت کرده و ازم کم خواست.
تازه یک سال بود اومده بودم فرانسه و سال قبلش همین اتفاق برام افتاده بود و با پیگیری‌های مداوم موفق شده بودم ایمیل کنسول فرانسه تو ایران رو پیدا کنم و بعد از فرستادن چند ده ایمیل....
...به کنسول فرانسه، بعد از سه ماه بهم ویزا داده بودند.

تمام مسیرهایی که رفته بودم رو براش توضیح دادم و ایمیل کنسول رو هم براش فرستادم.

میخواست برای لیسانس فیلمسازی بیاد فرانسه.

یه کم بعد باهام تماس گرفت و گفت با ویزاش موافقت شده، ظاهرا چند صد ایمیل به کنسول زده بود!!!
اون رفت یه شهر دیگه و من شهر لیل بودم. چند ماه اول باهاش با تلفن در ارتباط بودم و برای کارهای معمولی کمکش کردم، خرید سیم‌کارت، پیدا کردن خونه، کمک‌هزینه‌های دانشجویی...

بعد ارتباطمون قطع شد. خبری از هم نداشتیم تا هفته پیش که تو ایمیل‌هام دنبال یه ایمیل میگشتم و...
Read 8 tweets
#۲۱تیر بازی دو سر برد ج ا و روش بر هم زدن میز بازی!
ابتدا بگویم من در فراخوان #حجاب_بی_حجاب شرکت میکنم و از دیگران هم میخواهم زنان را در پیگیری این اعتراض همراهی و حمایت کنند.
اما به رسم همیشه سعی میکنم زاویه دید جدیدی به شما بدهم که پروپاگاندای پر زور رئوس هرم قدرت سعی در کوری Image
آن دارد!
فرض کنید فردا رژیم ج ا با اعتراض به #حجاب_اجبارى سقوط کرد و ما هم هرگز این سوال را از خود نپرسیم چطور بر خلاف نوچه اش #بشار_اسد که چهارده هزار نفر را فقط زیر شکنجه در زندان کشت (دوبار بخوانید ۱۴۰۰۰ قتل فقط زیر شکنجه!) حکومت رو دودستی داد؟ و هزار سوال دیگر را نپرسیم! ImageImageImageImage
ده سال بعد اپوزیسیون و تونل زمان و... خواهند گفت که مردم به فساد و تبعیض و بی لیاقتی اعتراض نداشتند.
من ظلم به زنان را قبول دارم. باور کنید یا نه من و مردهایی مثل من اگر از سرکوب زنان به بهانه حجاب بیشتر زجر نکشیم کمتر نمیکشیم! قصد ندارم بیشتر از باب فلسفه دراینباره باز کنم. قصدم
Read 11 tweets
#PS752 “فرمانده نیروی پدافند هوایی (۱۳۶۴ تا ۱۳۷۰ )”

facesofcrime.org/profile/ Crimes against humanity and Terrorism by Islamic Republic of Iran.
On Jan. 8, 2020, the Iranian military shot down Ukrainian Airlines Flight #PS752 «The air defence unit that downed Flight PS752 was a Russian-made SA-15 (or Tor-M1) short-range, SAM delivery system. international.gc.ca/gac-amc/public… »٫while the plane was leaving Iranian airspace.
#سپاه_پاسداران #انقلاب_اسلامی بدستور #خامنه‌ای_جنایتکار #هواپیمای_اوکراینی را باشلیک دستکم دو موشک #روسيه ساقط کرد و با پنهان‌کاری، دروغگویی، ریاکاری، ماله‌کشی، فشار، تطمیع و در اختیار گرفتن همه امکانات و افراد سعی بر خاک‌پوشی #جنایت دارد
#همدست_شیطان
Read 33 tweets
جمهوری اسلامی ایران چگونه از خانواده‌های وفادار به خود قربانی می‌‌گیرد
۱.
پدربزرگ: حسن اسدی‌لاری
زندانی سیاسی حکومت پهلوی، از نخستین اداره کنندگان وزارت آموزش و پروش پس از ۵۷، مشاور و معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش در دولت رجایی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند در دهه ۶۰ Image
۲.
مادربزرگ: گوهرالشریعه دستغیب
نماینده ۳ دوره مجلس شورای اسلامی (اول تا سوم)، رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی، سرپرست مدارس ایرانیان خارج از کشور در کشورهای سوریه، لبنان و اردن، پدر همسر مصطفی معین Image
۳.
پدر: محسن اسدی‌لاری
معاون امور بین‌الملل وزارت بهداشت در دو دولت حسن روحانی
مسئول انجمن اسلامی دانشکده پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (۱۳۶۴-۱۳۶۹)
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی (۱۳۶۸-۱۳۷۱)
مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران (۱۳۸۷-۱۳۸۹) Image
Read 6 tweets
فراموش شده های جنایت #هواپیمای_اوکراینی
از یاد نبریم که ۱۳ شهروند افغانستان هم در هواپیمایی اوکراینی کشته شده‌اند، این رشتو رو اینجا میذارم تا یادمون نره اونها هم انسانهای بیگناهی بودند که قربانی جنایتکاری جمهوری اسلامی شدند . #PS752
#ps752justice
1/8
خانواده احمدی
سکینه احمدی با دخترش مطهره احمدی و پسرش محسن احمدی.
آنها از آلمان برای دیدن خانواده و اقوام خود به ایران آمده بودند و با هواپیمای اوکراینی دوباره رهسپار آلمان بودند 2/8
#ps752justice
#PS752
#مهدی_محمدی ۲۱ ساله
او در کودکی به ایران مهاجر شد و با خانواده ساکن این کشور شد.
در سال ۲۰۱۳ به سوئد رفت و آنجا پناهنده شد. در رشته پزشکی درس می‌خواند و دو سال به پایان تحصیلش باقی مانده بود.و یک ماه قبل برای دیدارخانواده‌اش از مسیر اوکراین به ‌تهران رفته بود.3/8
#PS752
Read 8 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!