Discover and read the best of Twitter Threads about #کامان

Most recents (4)

محصولات "اصل" و "فرانسوی" آرایشی بهداشتی #الارو Ellaro تولید شده توسط حاج آقا #مهدی_فضلی با همکاری مشترک بانو #سوزان_سلما_عزیزیان(یا همان "تولید شده در لابراتور #وناژ Vonage قرار گرفته در جنوب کشور فرانسه-با بیش از 40 سال سابقه")

خب دیگه واقعا وقتش بود بریم سراغ یه برند جدید/1
باید عرض کنم که با خوندن این رشته توئیت هم متاسفانه باید کرک و پرتون بریزه یا شاید هم کف و خون قاطی کنید.

برند #Ellaro مدتی هست خیلی رو بورس اومده و خیلی ها رو میبینم که از این برند خرید میکنن. حتی سر اصل یا تقلبی بودنش هم دعوایی هست که نگو.

1- برای بررسی این برند از سایتشون/2
شروع میکنیم. توی سایت میبینید که نوشته شده این برند با بیش از 40 سابقه در جنوب کشور فرانسه شکل گرفته و تولیدی لابراتوری با نام Vonage هست. کلی هم عکس ها دلربا از فرانسه گذاشتن که آدم واقعا میگه به به عجب برندی خریدم.
2- نوشته های خود محصول رو هم که نگاه کنید کاملا انگلیسی و /3
Read 27 tweets
"از محصولات آرایشی-بهداشتی #شون تا نوشیدنی #حاجی_کولا"

خب امروز رفتیم سراغ برند معرف #شون #schon

**نکته: اگر از خوندن این توئیت کرک و پرتون نریخت حتما به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنید. /1
همونطور که میدونید برند #شون برندی نسبتا قدیمی و پرفروش در بازار هست. امروز میخواییم ببینیم چطوری این برند به اینجا رسیده.
1- اول از وب سایت schon .ir شروع کنیم.توی درباره ما زده "محصول مشترک ایران و آلمان،با همکاری شرکت کریس اند کارل آلمان".حالا بریم ببینیم این شرکته چی هست/2
قبل از اون یه نکته بگم که هر جا دیدین اسم یه شرکت خارجی همکار رو به زبان فارسی نوشتن و اسپِل انگلیسیش رو آنلاین جایی اشاره نکردن، بدونید احتمال 80 درصد یه ریگی تو کفششون هست:))
2- خب توی منابع آنلاین همه جا اسم این شرکت رو فارسی زده و با جستجوی فارسی به جایی نرسیدم. در همین حین/3
Read 27 tweets
خیلی ها گفتن برند #کامان شرکت #سیلانه_سبز رو هم بررسی کن. با اینکه کاملا مشخص هست که #کامان هم مثل #میسویک با دروغ و کلک اومده توی بازار، ولی باز گفتم یه توییت هم راجع به #کامان بزنم. چون خیلی ها نمیدونن و #کامان جز محصولات پر فروشه توی بازار. چون فکر میکنن برندش خارجیه!/1
1- خب اینبار از پیج اینستاگرام #کامان شروع میکنیم. اون بالا زده "دارای بالاترین استاندارد کیفیت از لابراتور اتو سوئیس". حالا میخوایم ببینیم اصلا این لابراتور وجود خارجی داره یا نه.
2- اولا که هر جا تبلیغ از #کامان هست همش اسم این لابراتور اومده. اما نکته اینه که همیشه اسمش به/2
زبان فارسی اومده تا جستجو برای مصرف کننده رو سخت کنه. یعنی من باید فکر کنم "اتو" منظورش OTO هست یا Auto یا OTTO یا مثلا ATO ؟
3- اولش کلی با این اسم فارسی جستجو کردم و به هیچ لینکی غیر از لینک های فارسی نرسیدم! گفتم بزار با OTO سرچ کنم که اونم به نتایج خاصی دست نیافت./3
Read 22 tweets
*** دوستان ازتون خواهش میکنم 2 دقیقه از وقتتون رو بدین به من و این #رشتو خیلی مهم رو بخونین چون با سلامتی خودتون و خانوادتون در ارتباطه!

من امروز رفته بودم داروخانه و یک دهان شویه ضد حساسیت #میسویک خریدم و متوجه شدم تهش مقداری ماده ته نشین شده و تکون هم که میدی از بین نمیره!/1
از فروشنده خواستم که بقیه رو هم چک کنه و دید بله همه عین همه هست و من گفتم شاید طبیعیه و مدلشه کلا. من قبلا از این محصول گرفته بودم و اینطوری نبود. برای همین رسیدم خونه و گفتم یه سرچ کنم ببینم اصلا این برند چی هست که به نتایج برگ ریزونی رسیدم : /2
1- کلا طراحی محصول جوری هست که آدم فکر میکنه خارجیه یا نمایندگی یه شرکت خارجی رو داره.
2- روی محصول زده "نماینده انحصاری محصولات #میسویک در ایران"!
3- کنجکاو شدم ببینم این برند اصلا وجود خارجی داره یا نه/3
Read 18 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!