Discover and read the best of Twitter Threads about #گلوبالیسم

Most recents (16)

#نئو_سرخ ها #نئوکمونیست ها از کجا آمدند و چکار دارند؟ «قسمت دوم»
در قسمت اول گفتیم نخبگان غربی بعد از فروپاشی شوروی تصمیم گرفتند ورژن غربی کمونیسم رو تولید کنند تا از ویژگیهای آن در کنترل توده ها(!) استفاده کنن و شروع به جذب نیرو از بین سیاهان، گیها و زنان و.. کردند. Image
وقتی صحبت از نخبگان چپ صحبت میکنیم عمدتا با این اعتراض مواجه میشویم که چرا باید به گروهی ظالم و خائن لقب نخبه داد. در پاسخ باید به تاریخ روشنفکری معاصر اشاره کرد که عمده نخبگان بهرحال هوادار سطحی از ایده های چپ بودند. درست مثل دانشمندی که سلاح کشتار جمعی میسازد و قضاوت Image
درمورد وجدان و اخلاق به مقام علمیش بعنوان دانشمند خدشه وارد نمیکند. چپها از تضاد و نقصهای جوامع دو طبقه بشری بوجود آمدند. و در نهایت وقتی با شوروی سابق به مرزهای کمال خود رسیدند بطور طبیعی مثل هر ایده دیگری ضد خودرا بوجود آورد و خودرا نقض کرد. اصولا راه تکامل بشر هم به کمال رسیدن Image
Read 59 tweets
1. تیراندازی به مرکز "کوردها" در پاریس و سپس غارت و تخریب اموال عمومی/خصوصی در پاریس توسط همین "کورد"های PKK و اقلیم یک شوی تمام‌عیار بود که "دولت سایه" روی صحنه برد تا این گروه‌ها در رسانه‌ی مسلط بولد شوند! کل این شو خیابانی صحنه‌سازی است و توسط دولت سایه مهندسی شده.
2. در فرانسه به یکنفر انگشت بزنید پلیس شما را توقیف می‌کند، آنوقت این اراذل کل شهر را به آتش می‌کشند، پلیس آنجا ایستاده نظاره می‌کند و حتا یک گاز اشک‌آور نمی‌زند!
این بار اولی نیست که گلوبالیست‌ها شو به صحنه‌ی خیابان می‌برند. شاهکار نمایشی گلوبالیست‌ها چه بسا شورش ننگین 57 بود.
3. هر حرکتی که استقلال‌طلبی "کوردها" را در بوق می‌کند پشتش گلوبالیسم ایستاده، حال از تریبون‌دادن به سخنران کومله در تظاهرات‌های اخیر ریچموندهیل و برلین بگیرید تا ظاهرشدن قارچ‌وار پرچم اقلیم کردستان عراق در همه‌ی این تظاهرات‌ها! طرح و هدف مشخص است: عراقیزه‌کردن ایران!
Read 6 tweets
شکافت در راس هرم ج ا! (قسمت اول)
راس قلعه تشیع ایران یعنی خیلی قبل از تمام تقسیم بندیها سه وجه یک مثلث وجود دارد.
۱-ولایت فقیهی ها
۲-بهائیها
۳- انجمن حجتیه
هر سه طیف این نحله دیرزمانی خاستگاهی یکسان داشته اند، هر سه انگلیسیند دو گروه اول بنیانگذاران هندی داشته اند و حجتیه بعدا
در هند (حیدرآباد و بمبئی) شعبه احداث کرده است.
اختلاف آنها این است که حجتیه مخالف #ولایت و‌ بلند کردن پرچم حکومت شیعی قبل از مهدی است. بهایی هم که میگوید بهالله #ظهور کرده و بساط تجارت و صنعت پرسود #انتظار را جمع کنید!
این برای اولینبار است که نقش و موضعگیری آنها در همراهی
و مخالفت با #شورش۵۷ و همینطور میزان مشارکت آنها در حاکمیت ج ا اینطور موشکافی میشود. مثلا احتمالا نمیدانید شناسنامه حجتیه بغیر از #مهدویت و چمباتمه زدن سر چاه انتظار و دشمنی خانوادگی با بهائیت یک چیز دیگر هم هست. #حجاب_اختیاری!! در ابتدای عنقلاب اولین گروهی که شروع به نفوذ
Read 23 tweets
#نئو_سرخ ها #نئوکمونیست ها از کجا آمدند و چکار دارند؟
نام کمونیست بیش از هر چیز تداعی کننده شوروی است. نمادی از خفقان، دروغ، سرکوب، تقلب، پروپاگاندا، بی سلیقگی، بی هنری، بردگی جمعی، شعارهای توخالی #برابری و...
چه بر سر این مفاهیم آمد در دنیایی که شوروی (لنینیسم) دیگر وجود ندارد؟
بیش از ۴دهه تحقیق شبانه روز بر روی دشمن باعث شد که آمریکایی ها کمونیسم رو حتی بهتر از خود روسها بشناسند. محققان غربی متوجه شدند بقای نیم قرنی شوروی بیش از هرچیز مرهون روشهای بسیار کارآمد در کنترل جامعه بود. این روش چنان وسوسه انگیز بود که بعد از فروپاشی شوروی این طمع در ذهن
عده ایی شکل گرفت که اگر شوروی با یک دهم ثروت و قدرت بلوک غرب نیم قرن بر پهنه عظیمی از دنیا حکومت کرد یا #چین بر ۱میلیارد انسان مسلط شد پس غرب با همان فرمول قطعا میتواند دنیا را ببلعد! این استارت پروژه #گلوبالیسم جهانی است و آغاز شراکت با سلطان بیگاری جهان یعنی حزب مائوئیست چین
Read 21 tweets
داستان فیلم ساکت شده داستان سرکوب است، سرکوب حزب کمونیست #چین بر علیه شهروندان خود که به صورت سیستماتیک انجام می شود.

به #رشته_توییت امروز توجه کنید.

Watch “Unsilenced (2021) Theatrical Trailer” on #Vimeo vimeo.com/613981463
#رشتو

۱_داستان این فیلم واقعی ست و براساس اتفاقات سال ۱۹۹۹ در چین ساخته شده است.
فالون کونگ یک رشته ورزشی ابداء شده توسط چینی هاست که مشابهت های زیادی هم با یوگا دارد با این تفاوت مهم که در فالون کونگ علاوه بر تزکیه نفس و جسم
ورزشکار راههای مبارزه را نیز می آموزد.
۲_ قهرمان فیلم یونگ دانشجویی ست که به تبلیغ و آموزش فالون کونگ می پردازد و از این طریق برای خود اعتبار و شخصیت در جامعه کسب می کند و هم در بین عموم مردم طرفداران زیادی پیدا می کند.

فالون کونگ شیوه جدیدی از زندگی را برای چینی ها معرفی می کند که در آن روش خودآگاهی و آزادگی اصل است
Read 17 tweets
#رشتو
#رشته_توییت

۱_هربرت جورج ولز نویسنده انگلیسی را میتوان ازاولین پیشگامان نظریه نظم نوین جهانی، بعد ازجنگ دوم جهانی دانست.وی در سال ۱۹۴۰ کتاب word order را به رشته تحریردرآورد.

دراین کتاب شما میتوانیدمبانی نظری #گلوبالیسم و دلایل بوجود آمدن این ایده ی جهانشمول رادریابید.
۲_ولز انگیزه نوشتن این کتاب را نتایج و رخدادهای جنگ دوم جهانی می دانست، بعدها نویسندگان و سیاستمداران دیگر از جمله کسینجر از روی دست ولز بسیار نوشته اند.

ولز معتقد بود که متفقین برای بعد از جنگ اهداف مشخصی تعریف نکرده بودند و هدف آنها فقط پس زدن و سقوط قدرت هیتلر بود،
۳_به گفته وی این عدم نداشتن هدف باعث میشود توازن نظم قبلی همچنان ادامه یابد به همین دلیل او از واژه "انقلاب" درامور بین الملل و برقراری حقوق بشر استفاده می کند.

ولز در نظم جدیدجهانی اولین نسخه خود از اعلامیه حقوق بشر را منتشر کرد که پیش در آمدی شد برای اعلامیه حقوق بشر
Read 19 tweets
#رشتو

۱_در مکاشفات یوحنی از آخرالزمانی صحبت می شود که در آن فجایع عجیب و غریبی رخ می دهد.

این بخش از کتاب مقدس بیشتر به زبان شعاری و شعرگونه نوشته شده است،
گویا یوحنی تمام رنج ذهنش را در قالب فجایع انسانی به کلیت بشریت تعمیم داده است.

فراق و نبود مسیح به قدری درد آور است
۲_که خونش درکلمات یوحنی از قلمی رنجور بردامن پوستینهای چرمی می چکد !

یوحنای رسول این مکاتبات رویاگونه را هنگام تبعید در جزیره پتموس دریافت می کند، درک مکاشفات باتوجه به زبان پراز استعاره ورمز و رازهای آن کمی سخت است

اما مکاشفات دریچه ایست به آینده بشری که از تاریخ درس نمی گیرد.
۳_در بخشی از این مکاشفات به هفت بلای آخرالزمانی اشاره شده است که مذاهب ابراهیمی تقریبا در این ۷ بلا اشتراکاتی باهم دارند، اما نکته قابل تعمل مکاشفات یوحنی رسیدن به یک واقعه سخت یعنی نبرد بین نیروهای خیر با شر در آرماگدون است !
Read 19 tweets
#رشتو

۱_درطول تاریخ انسان مکاتب ومذاهب مختلفی وجوددارندکه آئین مرگ پرستی و مرگ پیشه گی راچه درپوشش نام خداوند وچه درپوشش نام شیطان ترویج وتهییج کرده اند.

این مکاتب همواره کوشیده اندبه آدمی این معنی راانتقال دهندکه حیات اصلی وابدی درمرگ شروع می شود.

آنوبیس خدای مرگ مصر👇
۲_وزندگی فاقد ارزش حقیقی ست.

بنابراین مرگ تقدس می یابدوحیات پس از مرگ نوشدارویی می شود برای آرزوهای در گِل مانده آدمی وزندگی درهمان لحظه که مرگ می نوشی میمیرد !

این مرده پرستی که حیات جاویدان را مقصد خویش قرار داده است گاه به شکل خدایی خونریز و گاه به شکل شیطانی شرور ظاهر میشود
۳_ وجان انسان وخون ارزشمندوی تنها کالایی ست که درمیانه کارزار فدا میشود.

آدمی قربانی می شودتاشروران ساختگی در سایه آرامشی که ازترس ومرگ ساخته اند درکاخها بیارامندوبادستان خونین خویش براذهان مغلوب نقشِ فاتحان راحک کنند.

خون می ریزد
ومرگ هیولایی که می خندد !

بافومت بت تاریکی 👇
Read 15 tweets
خوب ، خداراشکر ظاهراً یک خلق عظیمی بسیج شدن که اثبات کنند من در مورد رمز ارزها اشتباه میکنم .
در حالی که این دوستان ، چند مشکل ساختاری دارن که نشون از کمی مطالعه و اگاهیشون داره .
ی عده زیادی هم هستند که کلاً هیچ ایماژی ندارند فقط مطالب منو میگیرن و‌میبرن این‌ور و اونور
۱.
که اقا ، بیا بخون ببین این درست میگه یا نه ؟
اونم چون ادمیه که در ماتریکس این سازرکار اجماع واشینگتن گیر کرده و مغزش نمیکشه که بفهمه اصلاً من چی گفتم ، شروع میکنه یک‌سری اطلاعات و امار و‌ارقام رو ردیف میکنه و بعد نتیجه میگیره که نویسنده اشتباه کرده .
اما مثل این پرسندگان و
۲.
پاسخ‌دهندگان عزیز مَثل این میمونه که شما برید خدمت جناب سرآیزاک نیوتون ، پدر علم فیزیک‌جدید ، و براش نظریه جهانهای موازی یا فیزیک کوانتوم رو‌توضیح بدید و بهش بگید این فیزیکه .
طبیعیترین اتفاقی که می‌افتاد این بود که به سرعت با نزدیکترین تیمارستان لندن تماس میگرفت تا شمارو‌
Read 19 tweets
‌#گلوبالیسم در یک رشتو
در ۱۸۳۰ یک جنبش ملی در انگلستان به راه افتاد برای ملغی کردن قانون «حمایت از تهیدستان شهری»
حالا این قانون چی بود ؟
این قانونی بود که از حدود سالهای ۱۷۶۵ تا ۱۷۷۰ در انگلستان به تصویب رسیده بود و حکومت رو مجبور میکرد که به کارگران و پیشه‌ورانی که Image
۱.
نمیتونستند کار پیدا بکنند حقوق ماهیانه پرداخت کند .
حال استدلال مخالفان این بود که با این کار دولت دست به گداپروری زده و کاری نکرده ، مگر تولید ی قشر مفتخور .
ملت و نمایندگان پارلمان و دربار و .... هم یکصدا به دنبال لغو این قانون بودند .
فقط بحث‌ سر این‌ Image
۲.
بود که این‌ کمکها را به یکباره قطع کنند ، یا نه و به تدریج این کار رو انجام بدهند ، سئوال بعدی هم این بود که دولت به این کمکها به اقشار خاص ادامه بده یا نه ؟
مثلاً زنان سرپرست خانوار .
یا خانواده‌هائی که بدسرپرست هستند .
خلاصه که در ۱۸۳۰ به یکباره این قانون Image
Read 13 tweets
🔴 تحولات چند روز آینده امریکا از زبان Q
#رشتو

۱. ملیگرایان از قبل از بسیاری مطالب اطلاع داشتند.کیو درباره استفاده از #Looking_Glass ودستکاری محدود در زمان ،بارها صحبت کرده است. تمثيلي از #جام_جم و یا آینه اسکندر و آینده را دقیق نشان دادن.
آنها بر اساس Game Theory و بررسی ⬇️
۲. دقیق عکس‌العمل‌های بازیگران صحنه سیاست و احتمالاً با کمک #کامپیوترهای_کوانتومی، تصویر قابل قبولی از تحولات آینده بدست می‌اورند.هر زمانی هم که این تصویر با واقعیت تطابق نداشت، مدل خود را تصحیح کرده وتغییراتی دربرنامه اعمال میکنند.
آنها با توجه به آگاهی از حوادث آینده و داشتن ⬇️
۳. تصویر دقیقی از حوادث پیش رو به تشکیل یک تایم لاین برای آینده پرداخته و با توجه به این تایم لاین بارها مردم را قبل وقوع حوادث مطع ساخته اند.
شایددلیل این کار جلوگیری از شوکه شدن مردم و آگاهی دادن تدریجی آنها به حقایق است.
در موردقطع شدن حساسب توییتر ترامپ نیز از قبل در RED1 ⬇️
Read 8 tweets
#رشتو
۱_چه کسانی از آمدن بایدن خوشحالند؟!
امثال #بهمن_کلباسی ،#نایاک ،دلالان تجاری رژیم برای بقای نظام و #لابی های سیاسی آنها در واشنگتن
همه دولتهای آمریکا قبل از ترامپ به هیچ وجه خواستار #فروپاشی رژیم نبودند هدف آنها نظام حاکم برایران نبود،هدفشان #ایران بوده و هست !
۲_درطول این ۴۱ سال #مخالفان رژیم همیشه بوده اندوخواهند بود و این ربطی به ترامپ ندارداما باید واقع گرا باشیم،درسال ۸۸ وقتی خیل عظیم مردم در خیابانهای تهران به بهانه انتخابات #مرگ_بر_دیکتاتور می گفتند #اوباما در حال لاس زدن با رهبران رژیم بود پس هدف آنها این نظام ضدبشری نیست !
۳_آیاتابه حال ازخود پرسیده اید چرا #بوش به عراق حمله کرد؟!چه ضرورتی در آن مقطع باعث میشدبه عراق حمله شود!عراق که نقشی درحملات ۱۱ سپتامبر نداشت !
به عراق حمله شد تا پروژه #هلال_شیعی ناقص نمانداین پروژه قراربوددرجنگ ایران و عراق شکل بگیرداماایرانیها نتوانستندپس بوش آنرا تکمیل کرد!
Read 9 tweets
#تحلیل
#کد_اوکراین
۱_همانطور که بر همگان تقریبن ثابت شده است به جز غافلان،خائنان و جانیان
این رژیم نماینده مستقیم #گلوبالیسم وایادی آنها در جهان هست و #پدرخوانده ایرانی مثل همه پدرخوانده ها با روشهای آنها در سیاست عمل می کند،درکلوب #بیلدربرگ اینها رسمن عضویت دارند Image
۲_و هرماه گزارشات خودرامفصل ارائه می دهند.
باآمدن #ترامپ اختلاف دراین جمع افتاد
ترامپ یک #وطن_پرست حقیقی بود وهیچ تمایلی نداشت دربازی آنها شرکت کند
ترامپ وعده داده بودسربازان آمریکایی را به خانه برمی گرداند،امابرگشتن آنها به خانه بدون برطرف کردن مشکل اصلی در
خاورمیانه ممکن نبود. Image
۳_بعداززدن هواپیمای بدون سرنشین آمریکاییها درخلیج فارس ترامپ تصمیم گرفت به۵۲ نقطه درایران حمله کند
امابه ناآگاه درآن فضای بسیاروهم آلود
تصمیم ترامپ بصورت ناگهانی عوض شد !
چرا؟وبه چه علت این حمله انجام نگرفت ؟! چرادرآن هنگام هواپیمای خطوط اوکراینی توسط سپاه با #خطای_انسانی زده شد! Image
Read 11 tweets
#رشتو
۱.النصر بالرعب

پیروزی در #ترس است !

سرلوحه عملکرد همه دیکتاتورها وسیستمهای مافیایی همین است ایجاد ترس در جامعه
اجتماع مانند بدن خود انسان عمل می کند یعنی زمانیکه تحت فشار #استرس ،ترس و ناامیدی ست نمیتواند حرکت کند وتصمیمات درست بگیرد،#افسردگی می گیرد و دچار انزوا میشود.
۲.به دنبال #منزوی شدن درلاک خودفرو می رود حالت تدافعی می گیرد و درلاک خودفرو می رود،به محیط واطرافش واکنش خاصی نشان نمی دهدزیرا هدفش تنها #بقا ست!
زنده ماندن زیر آوار این ترس موفقیتی بزرگ برای او محسوب می شود وقتی هرروز فضای #مرگ تزریق می شود #زنده ماندن پیروزی بزرگی ست !
۳.پس بنابراین درچنین وضعیت درمانده ای که #جامعه دچارآن است بایدهرروز این ترس درآن اجتماع #تزریق شود.
کسانی که سعی می کنندچنین وانمود کنند که باآمدن بایدن مشکلات اقتصادی مردم ایران برطرف میشودبسیارجاهل ونادانندیا اینکه خائنند!
این فشارواسترس و ترس برروی مردم همیشه باید حفظ شود!
Read 13 tweets
#رشتو
۱.درآستانه ۲۱آذرروزی که ارتش شاهنشاهی برای نجات آذربایجان وارد تبریزشدوبه حکومت ۱ساله حزب دموکرات آذربایجان به رهبری پیشه وری پایان داد #اردوغان در
مراسمی که به مناسبت پیروزی ارتش آذری درجنگ ۴۴روزه قره باغ تدارک دیده شده بود،حضورمی یابدوشعری دررابطه باجدایی #ارس می خواند!
۲.معنای بخشی ازشعرمی گوید:رودارس را جدا کردندوآنرا باخاک پرکردند،این شعر
فولکلور آذری درزمان جداشدن آن بخش از خاک ایران دردوره قاجارسروده شده وسینه سینه توسط مردم منتقل شده است،درد جدایی آذربایجان از ایران ونقش رودارس دراین جدایی.
حالااردوغان کسی که سودای امپراتوری #عثمانی رادارد
۳.دایه عزیزتر از مادربرای آذربایجانیها شده است! اردوغان هم همانند #رژیم_اسلامی مهره #گلوبالیسم در #خاورمیانه است واهداف آنهارا درمنطقه دنبال می کند.توجه داشته باشیم ترکیه نوین توسط #آتاتورک بنانهاده شد حدود۷۵سال پیش.
درجمهوری ترکیه احزاب نقش اساسی را درسیاست ایفا می کنند.
Read 18 tweets
#تحلیل:
دوستانی که خبرهای مرگ #خامنه‌ای را بدون تحقیق و تفکر منتشر می کنند دو عامل مهم را در نظر نمی گیرند:
اول اینکه #بحران در راس #رژیم به اوج خود رسیده است،بخشی از نظام تلاش می کند تمام تقصیرها را به گردن رهبر نظام بیندازد وباقربانی کردن او بتواند موجودیت کل را حفظ کند. Image
بنابراین این نوع خبرهارا در راستای همین هدف بدانید! توجه کنیم آن بخش از نظام که خواستار قربانی کردن خامنه ای هست روابط خوبی با #دموکراتها و #گلوبالیسم بین المللی دارد بنابراین دراین شرایط که رژیم فرض را بر رئیس جمهوری #بایدن گذاشته است انتشار این خبر از #نیوزویک بی دلیل نیست! Image
دوم اینکه اگریادتان باشد رئیسی باحضور درمنزل #فخری_زاده برای همدردی، سیگنالهای مصالحه را به بیرون با کد یا #امام_حسن فرستاد! #رئیسی روابط خوبی با مهره های امنیتی رژیم دارد و سودای رهبری را برسر می پروراند،انتشاراین خبرنوعی جنگ روانی ست برای مرعوب کردن بیت رهبری ! Image
Read 7 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!