Discover and read the best of Twitter Threads about #BaharGelmişOlmalı

Most recents (2)

Dinleyicisine karşı sorumlu bir komünist şantör olarak ilgilisine #BaharGelmişOlmalı albümünün birinci ayda geldiği noktayı özetleyeyim (ilgisiz arkadaş, ardarda birkaç tivit gelecek, beni sessize al lütfen.) İlginçtir, her iki anketi de Ulaş kazanmış (spoti.fi/3uIBy9p) Anket sonucu: Bahar Gelmiş Olmalı albümünde en çok seviAnket sonucu: Bahar Gelmiş Olmalı albümünde en çok sevi
Yanıt sayıları farklı tabii ama herkesin favori birinci parçası da ikinci parçası da Ulaş: Erkenci Badem Gülü çıkmış. Oysa Youtube'da da Spotify'da da en çok dinlenen (ve galiba en çok paylaşılan) şarkı «Erguvanlar Açarken», 5 bin kezden çok dinlenmiş. open.spotify.com/track/4g7xvPUh…
Bu sınırlı verilerle de olsa Ulaş ve Erguvanlar'ın en çok sevilen şarkılar olduğunu söyleyebiliriz. Diğerlerinin çok düşük olmaması sevindirici, bana ortalama bir niteliği yakaladığımızı gösteriyor. Dinlenme sayıları ise Erguvanlar hariç hepsi için 2000 üstünde (#Spotify + YT)
Read 21 tweets
Evet dostlar, #BaharGelmiş olmalı tam bir ayını doldurdu. Dinleyicisine karşı sorumlu bir komünist şantör olarak kısa bir rapor vereceğim ama önce yanıtları alayım (iki anket ardarda, sonra da şarkıların linkini bırakacağım.)

1. En sevdiğiniz şarkı:
2. En sevdiğiniz ikinci şarkı (aynı soru gibi duruyor ama değil :)
Anketi yanıtlamak isteyenlere hatırlama ve çalma kolaylığı açısından buraya dört şarkının YouTube linklerini bırakacağım.

1. Erguvanlar Açmadan
Read 9 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!