Discover and read the best of Twitter Threads about #OKU

Most recents (5)

#ŞokDoktrini, ‘rıza üretimi’ ve #Dijital ( #Deccal) diktatörlük.
1️⃣Başına gelen beklenmedik bir felaket sonrasında şaşıran,ne yapacağını bilemeyen şoka giren kitleler, daha önceleri kabul etmeyip karşı çıktığı yaptırımlara/politikalara boyun eğmek zorunda kalır!
#bilgi #oku #uyan
2️⃣Naomi Klein’in Şok Doktrini-Felaket Kapitalizminin Yükselişi isimli kapsamlı kitabı bu sözlerle özetlenebilir. Özetin de özeti şu şekilde anlatılabilir;muktedirlerin kriz,korku,felaket, savaş ve travmatik olayları kullanarak bu çaresizlikler üzerinden zorla ‘rıza üretme’sidir.
3️⃣Egemenlerin,muktedirlerin,küresel sermayenin kitleleri nasıl etkilediğini örnek olaylar vererek anlatan Klein,normal koşullar altında insanların kabul etmeyeceği siyasal-toplumsal-ekonomik sistemlerin ‘şok doktrin’le nasıl kabul edilebilir hale getirilişinin resmini çizer.
Read 25 tweets
Kara büyü ve Global Bab-il (3)
1️⃣Tarih boyunca"özgürlük savaşları"nın çoğu bu soy aileler arasında önceden planlanmış ve yine bu soy aileler tarafından çıkartılıp bitirilmiştir
Peki neden?
İnsanları kontrol etmenin ve yönetmenin en iyi yolu sürekli kontrolü kaos çıkarmaktır
#oku
2️⃣İnsanlar birbirleriyle savaşırken,arka planda bunların yeni planlarının neler olduğunu bilmezler.Savaşan taraflar kendi kontrollerindedir.Çünku kendi kontrollerinde olmadan girdikleri birçok savaşı kaybetmişler ve yer altına çekilerek yeniden güçlenecekleri günü beklemislerdir.
3️⃣16. yy dan beri yapılan savaşları incelediğinizde karşınıza bu durum çıkacaktır.Son 2yy da yapılan savaşların tamamının arkasında bu soy aileler vardır.Aci olan şu ki halen devam eden savaşlara baktığınızda da bu durum devam etmektedir.
Read 21 tweets
1️⃣Uluslararası İtiraz: Dünyada ve Uzayda 5G’yi Durdurun çağrısı üzerine, bilim insanları tarafından #BM ye sunulan itiraz metni.
11/03/2019 beri oynanan #plandemi oyunun arka planını anlamak isterseniz lütfen okuyunuz.

#Bilgi #Oku #Stop5G
@ErkanTrukten @Ferda77yildirim Image
3️⃣ Image
Read 9 tweets
Ray #Kurzweil
1️⃣Ray Kurzweil, #Singularity denildiğinde ilk akla gelen kişidir. Singularity’nin bir din olup olmadığı, ilgili mahfillerde tartışılan bir konu olsa da müesses herhangi bir dinde olması beklenen birçok şeyi ihtiva ettiği muhakkak. Image
2️⃣Ama henüz gelişme sürecinde, hatta bebekliğini yaşadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bebeğin büyüyüp gelişebileceği altyapı ve ortamı, dört bir koldan özenle hazırlamaya çalışmaktalar.

#singularity Hk bilgi yazısı 👇
4️⃣Kurzweil, oluşturulmaya çalışılan Singularity dininin(!) şu andaki peygamberidir(!).#Kurzweil bu sanal dinin son peygamberi de değildir.Daha başka yıldızlar da çıkacak sahneye ve “son şarlatan”ı çıkarıncaya kadar bu devam edecek.
Read 16 tweets
1️⃣Dünya için "Elit Soy un planı, birkaç yıllık, hatta onlarca yıllık bir şey değil. Bu, yüzyıllardan beri oynanan bir vb ve oyun, ama noktaları birleştirmedikçe asla göremezsiniz. George Orweel ile Aldous Huxley’nin kitapları buna çok güzel birer örnektir.

#bilgi #oku #Dünya ImageImage
2️⃣Global toplumun tümden dönüşümü ile insanların hayatlarını,hatta düşüncelerini bile kontrol edecek olan bir dünya hapishanesi ve bunu kontrolünde tutan bir devlet yapılamaz mi!Bunun büyük bir bölümü gerçekleşti.Dr.Richard Day,"Planlanmış ebeveynlik" programının tıp direktörüydü
3️⃣Bu Rockefeller ailesi tarafından, "ojenik/insan ırkının ıslahı" için desteklenen bir kurumdu.Dr. Day, New York'taki Mount Sinai Tip Fakültesi'nde de profesör idi. 20 Mart 1969'da, 80 doktorun huzurunda Pittsburgh Pediatri Topluluğu'na bir konuşma yaptı.
Read 23 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!