Discover and read the best of Twitter Threads about #abdullahçatlı

Most recents (2)

📌TOLONES’Lİ YEŞİLDAĞ KARDEŞLERİN HAYATINDAN NOTLAR...

1- Son zamanlarda attığı twitlerle savcıları harekete geçirmese de toplum vicdanı harekete geçiren #SedatPeker son paylaşımları ile Yeşildağ ailesini adeta duman etti.
2- Akşam, Güneş, Star, 24 TV, 360, TV 4, Alem, Platin, Alem Fm ,Lig Radyo, #Star Matbaacılık, TürkMedya Dijital elinde bulunduran Türk Medya’nın sahibi Yeşildağ ailesini sırları sadece Sedat Peker’in anlattıklarından ibaret değil.
3-Hakkında yakalama kararı bulunan #SedatPeker , kendisine ait Twitter hesaplarından biri olan “Deli Çavuş” hesabından yaptığı paylaşımlarda Hasan Yeşildağ adından ilk olarak bir ay önce bahsetmişti.
Read 65 tweets
#KutluAdalı 'nın eşi İlkay Adalı'nın AİHM'e başvurusu sonucu alınan karar metninden. Olay günü #AbdullahÇatlı 'nın sahte bir isimle KKTC bulunduğu Susurluk Meclis Komisyonu raporlarında da geçiyor. Bugün twitter'da isim günü(!) kutlanan Abdullah Çatlı! 😡 ImageImage
Bahçelievler katliamının faillerinden Abdullah Çatlı!
"Ağar’ın, “Hüseyin Avrupa’da ülkücüler uyuşturucu trafiğinde rahat hareket edemiyorlar, bu işlerden para kazanamıyorlar, bunlara yardımcı olmanı istiyorum” dediğini, Baybaşin’in de #AbdullahÇatlı 'yı kastederek, “Zamanında gönderdiğin adamlar eline yüzüne bulaştırdı. +
Read 4 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!