Discover and read the best of Twitter Threads about #akparti

Most recents (3)

1◾#AkTütün de 300 terörist silahlarıyla 120 lik havan ve dorçka uçaksavar toplarını katırlarla türkü söyleye söyleye sınır karakoluna kadar geliyor,
22 saat boyunca #Mehmetçik'le çarpışıyor.
2◾17 Mehmetçik #Şehit ediliyor, 300 terörist türkü söyleye söyleye inlerine gidiyor ve #Devlet tek bir helikopter bile kaldıramıyordu.
O günkü Hava Kuvvetleri Komutanı Aydoğan Babaoğlu Antalya'da golf oynuyordu.
3◾Soruyorlar;
"Niye böyle oldu?"
Diyor ki;
"Hava şartları müsait değildi! Aktütün'e ben mi gitseydim?"
O zaman #AkParti var mıydı?
Vardı ama 2007'ye kadar Cumhurbaşkanı 300 Pkk'lıyı affedip cezaevinden salan, hükümete hiçbir konuda adım attırmayan #AhmetNecdetSezer'di.
Read 5 tweets
TAŞKESENLİOĞLU AİLESİNİN BİLİNMEYENLERİ…

1- Sedat Peker’İn ifşaatlarından sonra Marka Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı #minetozlusineren kendisine Zehra Taşkesenlioğlu vasıtasıyla rüşvet teklifinde bulunulduğunu açıklaması gözleri Taşkesenlioğlu ailesine çevirdi.
2-Bizde #SedatPeker'in öne sürdüğü "rüşvet ağı" iddialarının odağındaki Ali Fuat ve Zehra Taşkesenlioğlu kardeşlerin aile hayatına bir perde açalım istedik.
3-Gelin tarihin sayfalarını birlikte çevirelim.
Read 83 tweets
#Moskova'daki #Luzhniki stadyumunda, sözde '#savaş yanlısı' binlerce kişi toplanmış.

#Ukrayna'da öldürülen #Rus askerin babasının sahnede “Başladığımız 'iş' bitirilmeli ve topraklarımızı #faşizm den kurtarmalıyız” diyor.

Size de bir yerden tanıdık geldi mi? (1/21)
Bundan önceki gün, yani çarşamba günü, "#Rusya'nın #Ukrayna işgali ve ekonomisi bocalarken #Putin gaza bastı ve meşum bakışlarını #işgale karşı olan veya #Batı'ya sempati duyan #Rus lara çevirdi" (@NBCNews).

nbcnews.com/news/world/scu… (2/21)
#Putin "#Rus halkı her zaman gerçek vatanseverleri hainerden (!) ve pisliklerden ayırt edebilecek ve onları ağzına uçan sinek gibi kaldırıma tükürecek. Bu konuyu 2. kez düşünmeyi aklınıza bile getirmeyin. Bu işte beraberiz ve ben batarsam sizde batarsınız (!)" dedi. (3/21)
Read 21 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!