Discover and read the best of Twitter Threads about #bilinç

Most recents (9)

Kara büyü ve Global Bab-il (5)
1️⃣ Dünyayı bir örümcek ağı gibi yönetiyorlar.Buna Matruska da diyebiliriz.

Round Table
Bilderberg
CFR
Fabian
Roma
Wef
Kraliyet enstitüsü
BM
NATO
AB
IMF
Dünya bankası
ve kukla dünya liderleri.
Bütün hepsi piramit sistemi oluşturan piramitcikler. ImageImage
2️⃣Yuvarlak masa (Round Table) 19.yy da kurulmuş ağdaki en önemli sebekedir.Rothschild sebekesinin kölelerinden olan Cecil Rodes tarafından kurulmuştur.Rodes Afrika'yi bu aile adına yagmalayan ve Afrika'yi Afrikalı halklara zindan yapan şeytani bir köledir.
3️⃣Yuvarlak masa konusunu bir başka yazıya bırakarak devam edelim.
Dünyadaki bütün soykirimlarin arkasında yine bu şeytani şebekeler vardır.
İlaç sanayisinde ,silah sanayisine kadar her şeyi kontrollerinde tutan bu ailelerin kizilderelilere neler yaptığını hepimiz biliyoruz.
Read 22 tweets
1️⃣İnsan beyni bir bilgisayara bağlanırsa,bilgi aktarımı gerçekleşebilir mi?
El-it ailelerin kontrolündeki bilimciler bunun üzerinde çalışıyor
Peki işin ucunda nanotek. ile üretilmiş bedende kendi zihninizdeki aktarılmış bilgiler ile sanal ortamda yaşamak ister miydiniz?
#bilinç
2️⃣Gilgamis ve ölümsüzlük.
İnsanlara bu şekilde sürekli genç kalabilecekleri,istedikleri herşeyin içinde olduğu,Tanrısı şeytan olan sanal (sahte) bir cennet hayatı vaad ediliyor
(Taklidi yaratılış)Aşağılarin en aşağısı
Çoğu insan bunu kabul edecek mi veya etmeyecek mi?

#Başlangıç
3️⃣İnsan zihninin kontrolü insanın kendisinin elindedir.Bu kontrol bir kere başkasının eline geçerse bundan geriye dönüş mümkün değildir.Bu bir bilgisayarin uzaktan haklanmesi ve ele geçirilmesi ile aynıdır.

İnsan zihninin haklanmesi diyorum.
#tehkikeninfarkindamisiniz
Read 5 tweets
Ray #Kurzweil
1️⃣Ray Kurzweil, #Singularity denildiğinde ilk akla gelen kişidir. Singularity’nin bir din olup olmadığı, ilgili mahfillerde tartışılan bir konu olsa da müesses herhangi bir dinde olması beklenen birçok şeyi ihtiva ettiği muhakkak. Image
2️⃣Ama henüz gelişme sürecinde, hatta bebekliğini yaşadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bebeğin büyüyüp gelişebileceği altyapı ve ortamı, dört bir koldan özenle hazırlamaya çalışmaktalar.

#singularity Hk bilgi yazısı 👇
4️⃣Kurzweil, oluşturulmaya çalışılan Singularity dininin(!) şu andaki peygamberidir(!).#Kurzweil bu sanal dinin son peygamberi de değildir.Daha başka yıldızlar da çıkacak sahneye ve “son şarlatan”ı çıkarıncaya kadar bu devam edecek.
Read 16 tweets
1️⃣Gökten gelen bir robot el,Ve bu robot el geçmiş çağların birine taş tabletler bırakıyor.Yani Hz.Musa (as)’ya verilen 10 emir. Arkasından bu robot el bazı kutsal kitaplar bırakıyor.Belki İncil ve belki Kur’an.Zaman ötesi bir yerde.Bu zaman-mekân üstü yere“#OMEGA NOKTASI”diyorlar
2️⃣İnsanlar zihinsel ve teknolojik evrimlerini tamamlayarak Tanrı’yı; yani “Omega Noktası”nda bulunanı gerçekleştirsinler diye bu kutsal mesajları yolluyor? Robot el ile sembolize edilen ve #Omega Noktası’nda bulunan yapay Tanrı.
3️⃣Bize gülünç gelse de, teknoloji bağımlısı ve teknolojiyi kutsalları olarak algılayan gelecek nesiller için bu düşünce “heva”larına çok hoş gelebilecek ve “kendi içinde tutarlı” bir senaryodur.
Read 23 tweets
1️⃣İçinde bulunduğumuz transhümanist süreç bizlere sevgi,kardeşlik, güzellik,doğa vb.kavramların hakikatlerini unutturmaya çalışmakta ve duygudan yoksun,boş bir beden güdümünde yaşayan,yarı robot varlıklar; hissiz,akılsız,bilinç yoksunu zombiler haline getirmek için mi çalışıyor?
2️⃣Son yirmi yıldır dünyada olup bitenlere baktığımızda 11 Eylül,Bosna soykırımı, Irak işgali ,Arap baharı ve Aylin bebeği düşündüğümüzde yukarıdaki paragrafta yazılı olanların gerçekleştiğini görmememiz mümkün olmuyor.
#Bilinç Image
3️⃣Son yirmi yılda olup bitenleri görmeme, okuyamama ve unutma hastalığımız bizlerde ve gelecek kuşaklarda insanlık adına çok kötü sonuçlara yol açabilecek oluşumlara gebe gibi görünüyor.(illüzyonlar) ImageImageImage
Read 33 tweets
1️⃣ #DNA daki en ufak bir değişiklik bile öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir"

CRISPR geliştiricisi Jennifer Doudna

#CRISPR nedir?
Gen değiştirmeyi mümkün kılan yöntemin adı

#bilinç #bilgi

@desi_athena @SedaOzsry @gulltemel Image
2️⃣#CRSPR çalışma yöntemi:#DNA yı belli bir noktadan kesebilen bir tür moleküler makas olarak çalışmakta ve bu makasın#DNA sarmalı üzerinde belirlenen noktaya yönlendiren rehber bir molekül.Bu yöntem sadece bedensel hücrelerin #Genom düzenlemelerinde kullanılabiliyor. Image
3️⃣ Rehber #RNA yani #mRNA

#mRNA (haberci RNA) aşısı, sentetik RNA moleküllerini insan hücrelerine transfer eden yeni bir aşı türüdür.

Peki bu aşı ile yapılmak istenen nedir?
İnsan genetiğinde nasıl bir değişim ve dönüşüm hedefleniyor? Image
Read 8 tweets
1️⃣
Modern kölelik projesi #ID2020 Nedir ?
Konu ile ilgili sizler için kısa bir yazı dizisi yazdık.

Lütfen okuduktan sonra RT ederek diğer insanlarda ulaşmasına vesile olunuz.
#bilinç #bilgi #haber #5G #NWO #Deccal #insan
2️⃣Dünyada herşey çok hızlandı.Hergün yeni felaketlerle karşılaşıyoruz.Bir tarafta seller diğer tarafta yangınlar, başka yerlerde depremler,ekonomik süreçler,yeni oluşumlar ve daha birçok şey.
3️⃣Aynı zaman diliminde bu tür olaylarin yaşanması binlerce yılda nadiren görülmektedir.Bütün bunların hepsini küresel ısınma yalanına bağlayanlar, insanlıktan neyi gizliyorlar.
Read 23 tweets
1️⃣Ve insanları aldatarak büyük dertlere soktular.Ínsanlar hiç mutlu olamadan yaşlandılar.Gerçeği ve yaratıcı gerçeğini öğrenemeden öldüler.
Ve böylece bütün yaratılış, dünyanın kuruluşundan şimdiye kadar köle oldu.
(John'un gizli yazısı)
#bilgi #Bilinç #sonsavaş #zihin #deccal Image
2️⃣Kadınları aldılar, çocukların babası olup karanlıktan çıkardılar, kendi ruhla-
rina benzettiler. Ve kalplerini kapattılar, şimdiye kadar sahte ruhun sertliği
ile kendilerini sertleştirdiler."
(John'un gizli yazısı) Image
3️⃣Kalplerini kapattılar...
Bu durum şu anda hala sürüyor ve şu anda doz olarak en yükseğe çıkartma çalışmalarını çok yönlü olarak yapıyorlar.
Kalplerini kapattılar ile anlatılmak istenen "❤️ cakrasi"ndan başka birşey değildir.
Read 17 tweets
Uyanık olduğumuz saatlerde beyin, neredeyse sabit bir duyusal sinyal akışı alır. Uzun yıllardır neden bazı sinyallerin bilinçli farkındalık oluşturup bazılarının oluşturmadığı tartışılıyor. Yeni bir çalışmada, araştırmacılar kortekste bilinçli farkındalığın kapısı gibi görünen
kilit bir alan belirlediler. Beyinde bilgi işlemenin iki boyutu vardır: çevrenin farkında olmadan duyusal işleme ve bir uyaran belirli bir önem düzeyine ulaştığında ve bilinçli farkındalığa girdiğinde ortaya çıkan diğer boyut. Araştırma ekibi bu değişimin beynin
anterior insular korteks adı verilen bölümünde gerçekleştiğini doğrulamaya çalıştı ve düşük seviyeli duyusal bilgi ile daha yüksek seviye farkındalık arasında bir tür geçit görevi gördüğünü buldular.
Read 8 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!