Discover and read the best of Twitter Threads about #ceek

Most recents (4)

Eğitim bilgiseli 3: #Bitcoin ve #Kriptopara portföyü nasıl oluşturulmalıdır? Sıradaki trend bahisi nasıl oynanır?

Bilgi paylaşılırsa bereketlenir.
RT+FAV'ları unutmayalım dostlarım.
Bu bilgiseli sadece risk yönetimine hazırlık olarak okuyabilirsiniz. Risk yönetimine ileriki günlerde detaylı gireceğiz. Bu yazıda biraz daha sıradaki trendi tahmin etme konusuna değindim.
#privacy, #Defi, #nft, #play2earn, #metaverse rüzgarları esti geçti.

Bu trendler gelmeden önce sıradaki trend ''evet bu olacak!'' diyenler o trendin en çok kazananı oldu.

Bu yüzden önceki trendin 2.atağını değil sıradaki trendi tahmin etmeye çalışmak daha kazançlıdır.
Read 15 tweets
#Stars analizimizle başlayalım. @mogulofficial_ nedir? Alınır mı?

Mogul'un projesi diğerlerinden çok farklı. Projenin olayı elinizde $STARS tokenlerden tutup, üstüne Filmlerin #NFT'lerini alıp Hollywood'da filmlerin galalarına katılmanıza, filmlerin setlerine konuk olmanıza,
oyuncularla tanışmanıza yarıyor. Şahsen fikri beğensem de fikri çok lokalize edilmiş buluyorum. Örneğin #Metaverse projelerinde Çin'deki bir insan da ABD'deki bir insan da Türkiye'deki bir insan da katılım sağlayabiliyor. Global bir ürün oluyor.
Ancak bu proje sadece California civarında yaşayan insanlara hatta daha en büyük skaladan bakarsak sadece kuzey amerika'da yaşayan insanlara hitap ediyor.
Read 10 tweets
#Raca #racausdt analizimizle başlayalım. Bu benim için yazması çok zor bir analiz çünkü bir çok arkadaşımızın bunları okuyunca üzüleceğini hatta Düşman Doğu hoca fud yapıyor diye düşüneceklerini düşünüyorum. Size baştan söyleyeyim, niyetim dürüstlük.

Hadi başlayalım;
$RACA benim gözümde çok başarılı bir ''marketing'' tokenidir. Direkt Elon'un annesi Maye Musk ile anlaşıp Türkiye'de ve dünyada en çok bilinen ''youtube'' fenomenleri ile anlaşıp piyasada direkt ünlü oldular.
Neden Twitter değil Youtube dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü Twitter kurt yatırımcıların da ağırlıklı olarak bulunduğu bir yer. Ancak youtube amatör yatırımcının bol, kurt yatırımcının girmeye vaktinin bile olmadığı bir mecra.
Read 16 tweets
Bu tweet'in altına uzun vadeciler için 13 adet coinin projesini ve ATH ( en yüksek seviyesi) seviyesini biraktım
Sizlere yardımcı olması dileğiyle🙏

#SAND
#MANA
#REEF
#MBOX
#ONT
#CEEK
#ADA
#RACA
#RVN
#BTT
#XEC
#AVAX
#GRT

Emeğe saygı rt like istiyorum. 😇

Buyrunuz👇👇
SANDUSDT | 5.30$ fiyatı ile şu anda piyasada işlem görmektedir, Sand coin'in amacı oyunsever yatırımcıların oyun oynarken coin üretmesini sağlayan bir sistem geliştirmek istemesidir, Metaverse coinidir. ATH Noktası 8.85$
MANAUSDT | 3.60$ fiyatı ile şu anda piyasada işlem görmektedir, Decentraland(MANA) sanal gerçeklil platformudur.Kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır.++++
Read 21 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!