Discover and read the best of Twitter Threads about #dsö

Most recents (12)

#WHO #Gana, iki #Marburg virüsü hastalığı vakasının ön bulgusunu açıkladı ve eğer doğrulanırsa, bunlar ülkede kaydedilen bu tür ilk enfeksiyonlar olacaktır.
➡️ ow.ly/7yyo50JQZRr
#Gana, iki #Marburg virüsü hastalığı vakasının ön bulgusunu açıkladı ve eğer doğrulanırsa, bunlar ülkede kaydedilen bu tür ilk enfeksiyonlar olacaktır. Marburg, daha iyi bilinen #Ebola virüsü hastalığı ile aynı aileden yüksek derecede bulaşıcı viral hemorajik ateştir.
Ülkenin Noguchi Memorial Tıbbi Araştırma Enstitüsü tarafından iki hastadan alınan örneklerin ön analizi, Vaka'ların Marburg için pozitif olduğunu gösterdi.
Read 17 tweets
2023 seçiminde #mülteci meselesinin etkili olacağı görülüyor.

Ama asıl dip dalga,
#zkusağı'ndan gelecek.

2023'te ilk kez oy kullanacak 6 milyon genç, Ak Pari iktidarinda doğup büyüdü ancak bu gençlerin kahir ekseriyeti Ak Parti ve Sn Erdoğan'a muhalif.

Neden, nasıl anlatalım..
2- Gezi olaylarında görüldü ki, sokağa çıkan gençlerin önemli bir bölümü muhafazakar aile çocuklarıydı.

Ak parti iktidarlarında iş güç sahibi olmuş ailelerin çocukları...

Peki Ak Parti ve Sn. Erdoğan nerede hata yaptı, muhafazakar aile çocukları neden ve nasıl muhalif oldu?
3- Meselenin könhüne inildiğinde, Ak Parti'nin köprüler, oto yollar, inşa ederken, insan unsurunu ihmal ettiği, dahası bu konuda çok ciddi yanlış politikalar izlediği açıkça görülüyor.

En büyük yanlış, Ak Parti'nin Abdullah Gül çizgisini takip ederek Avrupa'ya aşırı yanaşmasıydı
Read 22 tweets
Binali Yıldırım dahil birçok Siyasinin kullanarak iyileştiği, 8 Atomlu UB 20 O8 Oksijen solüsyonunu Türk Milletinden saklayarak; küresel çetenin şubesi #DSÖ ve şeytanın uşağı @BillGates'in ne idüğü belirsiz Covid aşılarını Türk Milletine dayatan Sağlık Bakanlığı suç işliyor !
8 Atomlu UB 20 O8 Oksijen solüsyonunu kullanarak iyileşen bazı Siyasilerin resimlerini paylaşıyorum, inceleyin. Büyük Türk Milletinin bir ferdi ve Turan Hareketi Partisi genel başkanı olarak, Türk Milletinin menfaatlerini korumakla ve doğruları anlatmakla mükellefim.
Covid yüzünden konulan yasaklardan, hergün konuşulan yalanlardan usandık ! Covid Aşısının hiçbir işe yaramadığı, bilakis Aşı olanların tekrar Covid'e yakalandığı ve Aşı olan birçok kişinin kalp krizi geçirerek öldüğü ortada iken; Aşı dayatmasının izahı ne olabilir?
Read 7 tweets
BASKI YAPIN !
Israrla yazıyorum, yazmaya devam edeceğim. 8 Atomlu UB 20 08 oksijen solüsyonu, Covid'i saniyeler içinde yok ediyor ve akciğerlere tam koruma sağlıyor. Bu ilaca ruhsat verirse ortada Covid diye bir şey kalmayacağını Sn. @drfahrettinkoca da çok iyi biliyor.
#UB20O8
Sn. Bakan neden bu ilaca ruhsat vermiyorsun? Sn. Bakan bu aşı sevdan nedir? Küresel çetenin şubesi #DSÖ ve şeytanın uşağı @BillGates ile gizli bir anlaşman mı var Sn. @drfahrettinkoca? Aşıların ne kadar tehlikeli olduğunu bile bile neden insanları aşı olmaya zorluyorsun?
Covid-19 un ve akabinde Covid aşılarının küresel çetenin insanlığa kurduğu bir tuzak olduğunu bilmiyor muyuz sanıyorsun Sn. @drfahrettinkoca? İnsanlar kurulan bu tuzağın farkına vardıklarında oluşacak infialin hesabını yapıyor musunuz? Sn. Bakan,
#AşıOlmayacağım !
Read 9 tweets
#Fallujah bebeklerini hiç duydunuz mu?
Duymamanız normal zira medyanın sahipleri duymanızı istemez.
Bir kent düşünün ki içindeki mutant bebek oranı Hiroşima ve Nagasaki’den 14 kat fazla olsun, bir kent hayal edin ki son 20 senede kanser oranı 20 lösemi oranı 38 kat artmış olsun.
+2004 yılında #Amerika bütün vahşetiyle gelip katliam yaptığında, kendi yazdığı antlaşmalar ve ilkelere aykırı olan seyreltilmiş #uranyum ve beyaz #fosfor gibi etkisi yıllarca sürecek olan silahlar kullandı. Sonra savaş bitti ve doğumsal anomaliler görülmeye başlandı.+
+Amerika ise o sırada Fallujah’daki kahramanlıklarını anlatmak için onlarca film çekmeyle meşguldü. Olan Fallujah’daki bu sabilere oldu. İskelet deformiteleri, sinir sistemi bozuklukları, mutant organ büyümeleri, başsız çocuklar, tek gözlü bebekler.

twitter.com/fdefects?s=21 +18
+
Read 6 tweets
REMARKS BY THE ACTING DIRECTOR GENERAL @nbcgovng PROF. ARMSTRONG IDACHABA, ON THE OCCASION OF THE RELEASE OF ROLL OUT TIME TABLE FOR THE NIGERIA #DIGITALSWITCHOVER (#DSO) ON 11TH MARCH, 2021 IN ABUJA.

#Thread 👇
Ladies and gentlemen of the press it is with great pleasure that we have invited you here to intimate you on the time line for the completion of the #DigitalSwitchOver process in Nigeria.
Recall that in order to deliver the benefits of digital broadcasting to Nigerians, in line with the International Telecommunications Union(ITU) policy on transition from analogue to digital broadcasting and the subsequent Government White Paper on the transition,
Read 31 tweets
UNVEILING DSO ROLLOUT/ANALOGUE SWITCH OFF TIMETABLE

Being the text of the press conference addressed by the Honourable Minister of Information and Culture, Alhaji Lai Mohammed, in Abuja on Thursday, March 11th 2021

#Thread 👇
2.   You will recall that we inaugurated the 14-member Ministerial Task Force on the Digital Switch Over (DSO) at a press conference here in Abuja on Feb. 23rd 2021.
I am happy to inform you that the Task Force has held its inaugural meeting, during which it took far-reaching decisions to fast-track the DSO rollout and also begin the analogue switch off process.
Read 20 tweets
SAYIN #CUMHURBAŞKANI #ERDOĞAN VE SAYIN #BAHÇELİ;
Bugüne kadar sizin yönetiminizde #Türkiye birçok badireleri atlattı. Düşmanlarının saldırılarını şu ana kadar etkisiz hale getirdi. +
@RTErdogan @dbdevletbahceli @suleymansoylu @tcbestepe #koronavirus
+Bunu yaparken hem içeride hem dışarıda adalet ve merhamet duygusunu gücü yettiğince gözetmeye çalıştı ve giderek sizin yönetiminiz ve dolayısıyla #Türkiye, mazlumlara umut kapısı, zalimlere korku kaynağı oldu. Ancak kesin olmamakla beraber +
+ arkasında Şeytanlaşmış #Küresel Baronların bulunduğu şüphesi bulunan abartılmış ve #pandemiye dönüştürülmüş bu #salgın konusunda daha dikkatli olunması ve halkın incitilmemesi olmazsa olmaz bir esastır. #Türkiye’nin dünyada yeri de bu tip salgınlarla mücadelede tavrı da+
Read 8 tweets
Happening Now: Honorable Minister of Information & Culture, Alh. Lai Mohammed virtually inaugurates the Ministerial Committee on Audience Measurement.
TEXT OF THE SPEECH BY THE HON. MINISTER OF INFORMATION AND CULTURE, ALHAJI LAI MOHAMMED, AT THE VIRTUAL INAUGURATION OF THE TASK TEAM ON AUDIENCE MEASUREMENT IN ABUJA ON TUESDAY, 2 JUNE 2020
1.   Good afternoon,ladies and gentlemen, and welcome to this virtual inauguration of the Task Team on Audience Measurement.Though I announced the establishment of this Task Team in Lagos on Mar. 5th 2020, the #COVID19 pandemic has delayed its inauguration. But here we are today!
Read 32 tweets
Flight Lieutenant Otto #Altmann (later Wing Commander DSO, DFC)

A comparitive rarity - a German flying operationally for #BomberCommand!
(See photo - second right with, apparently, his Hampden aircrew.)
The story of Otto Altmann is interesting and yet frustrating.
He served as a pilot with #106Squadron when they flew Hampdens from @RAFConingsby and flew with distinction for the #RAF, rising to the rank of Wing Commander, but little detail is known of this extraordinary man.
This is an example of a research theme with which we'd be
...grateful for any further detail that could be provided by former comrades, family members or interested members of the public.
We know that Otto Altmann joined #106Sqn in March 1941 as a Flight Lieutenant and became considered as a senior pilot. He participated in the...
Read 15 tweets
THREAD: Financial hardship for international students.

It is hard to imagine the incredible financial hardship that the international students who stayed in the United States are going through.

(1/n)
The international students who went back home are doing "relatively" well from a financial standpoint.

Most of them are living with their parents and their families can help support them with basic needs.

The ones who stayed, however, face a very different situation.

(2/n)
For an international student who stayed in the United States, they will have - at least - the following expenses:

- Groceries and basic supplies
- Housing

Other miscellaneous can come, but those are certainly the main expenses.

(3/n)
Read 13 tweets
1/ Hype: Security tokens (#stos) reduce issuance costs vs. traditional private placement.

Reality: In 2019 issuing a security token costs as much if not more than a traditional private placement

In time & over the life of the ST this may prove true (still tbd)
2/ Hype: #STo reduce administrative friction

Reality: In 2019, ST issuance will add more legal & reg hurdles + new third parties to manage tech, investors, & custody

In time: Yes #sto will add automated compliance, disclosures & dividends + coded transfer restrictions
Read 8 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!