Discover and read the best of Twitter Threads about #fahrikasırga

Most recents (2)

📌FAHRİ KASIRGA’NIN HAYATINDAN NOTLAR...

1- #Peker’in 13 Ağustos’ta 1980'lerin meşhur bombacısı, Hasan Yeşildağ'ı bombalı eylemler sonrasında arka sokaktan kaçıranın Fahri Kasırga olduğunu iddia eden paylaşımlar yapması dikkatleri Kasırga'nın hayatı üzerine çekti.
2- Hakkında yakalama kararı bulunan #SedatPeker , kendisine ait Twitter hesaplarından biri olan @delicavus_nth hesabından 13 Ağustos’ta yaptığı paylaşımlarda adı geçen Fahri Kasırga kimdir? Merak edenler için bu sorunun cevabının peşine düştük…
3- 20 Ocak 1953'te, Nazime ve Şaban çiftinin oğlu olarak doğan Fahri Kasırga #RİZE 'nin Çayeli ilçesinin Çilingir Köyü nüfusuna kayıtlı.
Read 101 tweets
DEVLETE İŞ YAPIP ZENGİN OLAN OĞUL KASIRGA....

📌#FahriKasırga’nın LST yazılım şirketi üzerinden Hasan ve Zeki Yeşildağ kardeşlerle devlete milyar dolarlık iş yapan oğlu Mehmet Serdar Kasırga... Image
📌#AKP Parti Çayeli Belediye Meclis üyesi amca Mustafa Kasırga' da yeğeninde "gazan mübarek olsun" diye yazmış. 🤣 Image
🔴#SedatPeker’in “Amerika’daydı. Ordan Türkiye’ye çağırdılar. Şu an Hasan ve Zeki Yeşildağ ile beraber devlete çok büyük montanlı yazılım işleri yapıyorlar.
Read 5 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!