Discover and read the best of Twitter Threads about #işdünyası

Most recents (11)

Gedik Yatırım’ın sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Sermaye Piyasasının Geleceği ve Fintech'lerin Rolü” isimli panelde; Detaysoft Genel Müdürü Alkin Aksoy, (1/3) Image
Yancep Kurucu Ortağı Ege Ertez, Papara CEO’su Emre Kenci ve Yükselen Çelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Göktürk konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç üstlenecek. (2/3)
🟢 “Sermaye Piyasasının Geleceği ve Fintech'lerin Rolü” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
“Dijital Dönüşüm: İş Yaşamı Ve Sektörler Nasıl Değişecek?” isimli panelde; Z Tractor Kurucusu ve CEO’su Bakur Kvezereli, Zip Türkiye Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burak Elgin, (1/3) Image
Meta Türkiye Ülke Direktörü İlke Toptaş ve Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü Koç Sistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca üstlenecek. (2/3)
🟢 “Dijital Dönüşüm: İş Yaşamı Ve Sektörler Nasıl Değişecek?” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
Atış Şirketler Grubu’nun sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Perakendede Dönüşümün Geleceği” isimli panelde; Atış Şirketler Grubu CEO’su Ahmet Atış, Doğanlar Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, (1/3) Image
CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ve BMD Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü Estee Lauder Companies Türkiye Genel Müdürü İpek Ersavaş üstlenecek. (2/3)
🟢 “Perakendede Dönüşümün Geleceği” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
Galata Wind’ın sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Geleceğe Hazırlık: Yeni Nesil Yatırımlar, Çözümler ve Fırsatlar” isimli panelde; Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Boyner Grup CEO’su Cem Boyner, (1/3) Image
Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sani Şener ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan konuşmacı olarak yer alacak. (2/3)
Panelin moderatörlüğünü Algoritma A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özgenç üstlenecek.

🟢 “Geleceğe Hazırlık: Yeni Nesil Yatırımlar, Çözümler ve Fırsatlar” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.(3/3)
Read 4 tweets
Fibabanka’nın sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Yarının Ekonomisi İçin Girişimcilik” isimli panelde; Multinet Up CEO’su Ali Emre Sever, Birleşik Ödeme Hizmetleri CEO’su İlker Sözdinler, (1/3)
Fibabanka Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Mert ve Tiko Kurucusu ve Girişimcilik Vakfı Başkanı Sina Afra konuşmacı olarak yer alacak. Panelin moderatörlüğünü Finberg Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Elgin üstlenecek. (2/3)
🟢 “Yarının Ekonomisi İçin Girişimcilik” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
Doğan Trend’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Mobilitenin Yarını” isimli panelde; Fark Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahu Serter, Renault Grup Türkiye CEO’su ve Oyak Renault Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Doğu, (1/3)
İspark Genel Müdürü Hakan Orhun, Doğan Holding Otomotiv Grubu Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Kağan Dağtekin ve Wallbox Satıştan Sorumlu Başkan Moises Barea konuşmacı olarak yer alacak. (2/3)
Panelin moderatörlüğünü Doğan Dış Ticaret Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Işık üstlenecek.

🟢 “Mobilitenin Yarını” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
NGN’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Finansın Geleceği” isimli panelde; ING Genel Müdürü Alper Gökgöz, Citibank Türkiye Genel Müdürü & Yönetim Kurulu Üyesi Emre Karter, Türkiye Finans Genel Müdürü Murat Akşam, (1/3)
TSKB Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgiç, Intertech Genel Müdürü Ömer Uyar, Garanti BBVA Yatırım Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Utku Ergüder ve Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Arısoy konuşmacı olarak yer alacak. (2/3)
Panelin moderatörlüğünü Doğan Yatırım Bankası Genel Müdürü Hulusi Horozoğlu üstlenecek.

🟢 “Finansın Geleceği” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
Aydem Enerji’nin sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Enerjide Denge Arayışı: Yeni Kaynaklara Geçiş” isimli panelde; Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı ve Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü, (1/3) Image
Galata Wind Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve CEO’su Burak Kuyan, Fiba Grubu Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, EnerjiSA Enerji CEO’su Murat Pınar ve Alarko Holding A.Ş. Topluluk İcra Kurulu Başkanı Ümit Nuri Yıldız konuşmacı olarak yer alacak. (2/3)
Panelin moderatörlüğünü McKinsey & Company Şirket Ortağı Onur Mumcu üstlenecek.

🟢 “Enerjide Denge Arayışı: Yeni Kaynaklara Geçiş” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
“Üretimde Global Rekabetin Anahtarları & Yeni Trendler” isimli panelde; Tekfen Grup Şirketler Başkanı Ali Pandır, Eczacıbaşı Topluluğu CEO’su Atalay Gümrah, (1/3) Image
Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ve Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay konuşmacı olarak yer alacak. (2/3)
Panelin moderatörlüğünü GTech Kurucusu ve CEO’su Mine Taşkaya üstlenecek.

🟢 “Üretimde Global Rekabetin Anahtarları & Yeni Trendler” paneli ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için uludagekonomizirvesi.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (3/3)
Read 4 tweets
Türk ve dünya ekonomisinin değerlendirildiği, iş dünyasının en büyük buluşması UEZ Sapanca 2022’nin ana sponsoru P&G Türkiye (@pgturkiye) oldu. (1/4) Image
P&G Türkiye’nin sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Türkiye’nin Yeni Gelecek Vizyonu” isimli panelde; T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı A. Burak Dağlıoğlu, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç, (2/4)
T.C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ve P&G Global COO’su Shailesh G. Jejurikar konuşmacı olarak yer alacak. (3/4)
Read 5 tweets
1) Vehbi Koç’un #yaşamını aktardığı ilk kitabı Hayat Hikayem ile

#İş ve hayat #tecrübelerini aktardığı ikinci kitabı olan Hatıralarım, Görüşlerim, Öğütlerim’in derlemesi olan, 7 ana bölüm ve 395 sayfadan oluşan Vehbi Koç Anlatıyor kitabını,

#kitap #işdünyası #yatırımnotları Image
2) yaşanmışlıklardan ders çıkartmak ve yeni kazanımlar edinmek adına özetlemeye çalıştım.

“Benim #anayasam şudur: Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız.

#Ankara’nın bütün #ticareti Ermeni, Rum ve Musevilerin elindeydi.”
3) “Müslüman #Türkler, ülkenin sahibi olmakla birlikte, çoğunlukla bu üç zümrenin emrinde çalışan, #basit hayat süren kimselerdi.

En güzel #binalar, en güzel #mağazalar, en güzel #yazlıklar gayrimüslimlerindi.

İyi bir okul #eğitimi göremeyişimin ve #dil bilemeyişimin”
Read 28 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!