Discover and read the best of Twitter Threads about #ismailagacemaati

Most recents (4)

.
#HiranurVakfı
#cocukistismarı
#ismailagacemaati
#sapık

Laiklik Tarikatının Okullarında Tacizci ve Tecavüzcü BAZI Öğretmenler-1

1-İzmir Karşıyaka'da beden Eğitimi Öğretmeni O.Ç, liseli gençleri sözlü ve elle taciz ettiği gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine kondu.

-->>
2)
İstanbul Bayrampaşa'da bir öğretmen, İlkokul 5. sınıfta okuyan 6 öğrencisini taciz ettiği
gerekçesiyle 90 yıl hapis cezasına mahkum edildi.

-->>
3)
İzmir'de lise öğrencisi D.C'yi taciz edip şantaj yoluyla 5 yıl boyunca tacize devam eden Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni C.G, idari soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırıldı.

-->>
Read 14 tweets
1
İş Bankasındaki yolsuzluklar ayyuka çıktı diye M.Kemale şikayet etti, Gazilere Para yok diyen Kel Aliye Ben Ankara'ya 70 araba mücevher gönderdim onlara ne oldu deyince Katil CHPliler Halid Paşayı TBMMde vurdu
*
#SAPIK
#ismailagacemaati
Alpay Özalan
Rihanna
Fatih Ürek
Gülşen Image
2
Girmediği savaş kalmamıştı. Kars ve Sarıkamış Fatihi idi. Karsıalan soyadını almıştı. Mondrosta bile silah bırakmamıştı. M.Kemal'in de olduğu mecliste hastaneye kaldırılmadı. Kan kaybından ölmesi beklendi !
*
#SAPIK
#ismailagacemaati
Alpay Özalan
Rihanna
Fatih Ürek
Gülşen Image
3
Deli Halid Paşa cinayeti asla çözülmedi. Ölene kadar ifadesi alınmadı. Vuran silah meçhul kaldı. Otopsisi yapılmadı !

CHP denilen şer yuvası bu topraklardan jiletle kazınmalıdır !
Başka kurtuluş
YOK !
*
#SAPIK
#ismailagacemaati
Alpay Özalan
Rihanna
Fatih Ürek
Gülşen Image
Read 4 tweets
#İsmailağaCemaati ve #CübbeliAhmetin Sapık inanışları, itikat problemleri, küfürlerine dair bir kaç bir şey paylaşmak istiyorum.

Rabbim bizleri bunların şerrinden muhafaza etsin.
1) Şirk - bidat ve Hurafe ile insanları kandıran, Allah'ın vahyinden ve yolundan alıkoyup, şeytanın yoluna sevk eden bu sapıkların söylediği bu sözleri Allah'a ve resulüne nisbet ederek söylerken asla utanmıyorlar.
2) Kendileri için alim, gavs, şeyh gibi kavramları kullandıkları için "kolayca saygı ve hürmet" eğiliminde olursunuz. Bu kişilerin dış görüntüsüne bakarsınız, ve kalabalıkların peşinden gittiğini görürsünüz ve onun için "çok muhterem biridir" dersiniz.
Read 34 tweets
FLOOD -2
1- #İsmailağaCemaati: "Şirk - Yalan ve Hurafe" Üçgeni"
Hani, çoğunuz birine dair "kolayca saygı ve hürmet" eğiliminde olursunuz. Kişinin görüntüsüne bakarak, kalabalıkların peşinden gitmesi ve onun için "çok muhterem biridir" denmesi sizin için yeterlidir. #Tasavvuf ImageImageImage
2- Sonradan bu kimsenin ya bu dünyada ya da öbür dünyada patlayacak skandallarına hazır olmadan bir münzevi görüntüye inanır ve o kişiye bir hürmet ön kabulüyle yaklaşırsınız… İşte bu, tarikatlara müntesip olan yani kendini kaptıran kişilerin %99'unun genel özelliğidir. #Tarikat ImageImageImage
3- Mesela David Koresh, İncil'i e iyi kendisin anladığın öne sürmüş, çevresine pek çok kişi toplayıp ciddi bir dini nüfuz/saygınlık elde etmiştir. #Amerikan Devletinin başını haftalarca ağrıttıktan sonra hazin bir şekilde Waco katliamı sonucu yok edilmiştir.#TarikatlarKapatılsın ImageImageImage
Read 77 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!