Discover and read the best of Twitter Threads about #köpek

Most recents (3)

Son 15 yıldır Desy Marlina Amin zamanını Endonezya'nın Lombok kentindeki evsiz hayvanlara bakmaya ve beslemeye adamış. Bir Müslüman olarak Amin, Allah'ın yarattıklarına karşı sevgi ve saygıdan yola çıkmaktan ilham aldığını söylüyor. #köpek #dog #indonesia
Hatta bazıları onu hayatıyla tehdit etmişler. Amin;"Mesaj kutumda birçok uyarı alıyorum" diyor. "İnsanlar beni öldürmek istediklerini söylüyorlar. Umurumda değil. Bazı insanlar bu hayvanlara yardım ettiğim için kötü konuşuyor."
"İnternetteki zorbalık sürekliydi ve bazen sokakta da tacize uğradım. Ama onların yapmadığını yapmanın güzelliği paha biçilemez.
"Köpeklerin ve kedilerin benim için dua ettiğine inanıyorum. Üzgün ​​olduğumda onlar benim için dua ediyorlar. Buna gerçekten inanıyorum."
Read 4 tweets
Çocukların #köpek saldırısı riski altında olma sebebi işte bunlar
Evlatlarınız işte bunun gibiler yüzünden #köpek saldırısı tehdidi altında
Şimdi Sevimcim @SvmGrdl insan hayatından değerli olmayan çocukları tehdit eden ne kadar başıboş #köpek varsa toplanacak itirazın varsa git savcılığa cumhurbaşkanını ver
Read 9 tweets
1. Cübbeli Ahmet kime hizmet ediyor?
Cübbeli Ahmet konusunda kafası karışık olan insanları bilgilendirme yazısı olan bu çalışma, Cübbeli'nin Cemaat içerisinde yapmaya çalıştığı "ŞEY"in ne olduğu konusunda yeterince bilgi içerecektir! Ve bu sayede büyük RESİM görülecektir!
2. Malum olduğu üzere “Cübbeli Ahmet” konusu İSMAİLAĞA câmiâsı içerisinde çeşitli sıkıntılara sebep olmaktadır. Bu sıkıntıların sebebi, Cübbeli'nin yaptığı işlerin Cemaat içerisinde tasvip edilmediği halde, yapılanların kabul görülüyormuş gibi bir görüntü oluşturulması! Image
3. Cemaat içerisinden kurumsal olarak bir cevap verilmese de, bu konuda verilen tepkilerin neler olduğu ve kimler tarafından gündeme geldiğini kısa bir çalışma neticesinde göstermek istiyorum. Bu sayede oluşan kafa karışıklılığının bir nebze olsun giderileceğini düşünüyorum.
Read 81 tweets

Related hashtags

Did Thread Reader help you today?

Support us! We are indie developers!


This site is made by just two indie developers on a laptop doing marketing, support and development! Read more about the story.

Become a Premium Member ($3.00/month or $30.00/year) and get exclusive features!

Become Premium

Too expensive? Make a small donation by buying us coffee ($5) or help with server cost ($10)

Donate via Paypal Become our Patreon

Thank you for your support!